fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

پمپ شناور

موتور پمپ شناور پمپیران


پمپ های موتور شناور پمپیران پمپ هایی هستند که توسط موتور ناهمزمان رانده می شوند. اجزای هیدرولیکی آنها (پوشش پمپ ، پروانه ، عنصر پخش کننده) و موتور آنها توسط سیال کنترل شده غرق می شوند.

پمپ های موتور شناور پمپیران با پایین آمدن در مخزن پمپ در امتداد سیم راهنما یا آرایش ریل راهنما نصب می شوند. پنجه پمپ پمپیران با مهر و موم پروفیل لاستیکی وارد شده تقریباً بدون نشتی به لوله های نصب شده دائمی در مخزن پمپ متصل می شود ، بنابراین مجموعه پمپ پمپیران می تواند به طور کامل آبگرفتگی داشته باشد. گرمای موتور از طریق محفظه موتور به مایعات اطراف آن منتقل می شود.

موتور پمپ شناور پمپیران با موتورهای پر از مایع (مثلاً موتورهای زیر آب) برای کار در هر عمق نصب مناسب هستند. موتور پمپ شناور پمپیران همچنین می توانند دارای موتورهای زیر آب پر از هوا (یا کمتر پر روغن) باشند که برای عمق نصب کم تا متوسط (تا 80 متر) طراحی شده اند.

در موارد خاص ، این موتورها فقط باید گهگاه یا تا حدی در مایع مورد استفاده قرار بگیرند ، زیرا گرمای موتور از طریق انتقال گرما به سیال مورد استفاده و از طریق سطوح بزرگ محفظه موتور توسط همرفت یا هوای اجباری به جو منتقل می شود جریان می یابد

کاربردهای موتور پمپ های شناور پمپیران عمودی


موتور پمپ شناور پمپیران
مبارزه با سیل
انتقال فاضلا
زهکشی
آبیاری
خنک کننده
دفع آب


موتور پمپ شناور پمپیران: پمپ آب پسماند
موتور پمپ شناور پمپیران معمولاً به صورت پمپ های یک مرحله ای طراحی می شوند. آنها معمولاً به خط مکش احتیاج ندارند زیرا مایعات مورد استفاده از هر طرف به پمپ پمپیران نزدیک می شود. مجموعه های پمپ پمپیران کوچکتر قابل حمل هستند و معمولاً مجهز به سوئیچ کنترل شده سطح هستند که مجموعه پمپ را به طور خودکار شروع و متوقف می کند.

مواد موتور پمپ پمپیران باید به طور خاص برای سیال مورد استفاده و شن و ماسه یا آلودگی های موجود در آن انتخاب شوند. پمپ ها همچنین می توانند با محافظت در برابر انفجار طراحی شوند.

 

مشاهده لیست قیمت انواع محصولات پمپ پمپیران در لینک روبرو : پمپیران

پمپ شناور برای زهکشی و زباله در پمپ های ایده آل

انواع زیادی از پمپ ها و مکمل های مربوط به پمپاژ آب را داریم ، همچنین پمپ های شناوری برای زهکشی آب یا تخلیه آب زباله.

در این پست ما پمپ شناور ARS را برجسته خواهیم کرد.

محصولی مؤثر برای اقدامات تخلیه فاضلاب و آب باران به شبکه های فاضلاب یا مدیریت بهداشت فاضلاب ساختمان ها و شهرها ، همه آنها فعالیت های اساسی هستند که باید با احتیاط و توجه جدی در آن انجام شود ، بنابراین از خطری که نمایان می شود جلوگیری می کند. اگر آنها به سرعت از بین نروند ، برای بهداشت عمومی

 

مشاهده لیست قیمت فروش پمپ شناور

 

پمپ های شناوری ARS

 

پمپ های برقی سری ARS ، گروه های شناور هستند که به طور خاص برای تصفیه فاضلاب طراحی شده اند.

این پمپ ها توسط یک قسمت هیدرولیک و توسط یک موتور الکتریکی تشکیل می شوند. قسمت هیدرولیک دارای پروانه هایی از نوع: زهکشی ، گرداب ، تک کانال ، چند کانال و موج شکن است که به داشتن انواع عبور مواد جامد بین 6 تا 105 میلی متر کمک می کند.

بخش اساسی دیگر این پمپ فلنج های مکش و تخلیه است. آنها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مطابق با استاندارد EN 1092 (DIN 28605) از قطر 40 تا 300 ساخته شده اند و مطابق DIN 2501-PN10 حفر می شوند که همان آیین نامه است.

پمپ های برقی برند ARS گروه هایی از استحکام عالی هستند که بسیار با ایمن کار می کنند. این امر در اصل ممکن است به یاتاقان ها و شفت های بزرگ آن ، پروب های رطوبت و دما (استاندارد از 7.5 اسب) ، تا مهر و موم مکانیکی دوتایی آن و در محفظه روغن برای روغن کاری مکانیکی های مکانیکی کمک کند که از پمپ ما در برابر نشت آب محافظت می کند. .

برای نگه داشتن آن در مدت زمان طولانی در شرایط عالی ، این مارک با استفاده از روکش اپوکسی مضاعف به درمان نقاشی می پردازد. علاوه بر ارائه رنگ یکپارچه شده با پلی آمید مخصوص جهت غوطه وری و مقاومت در برابر محیط های صنعتی تهاجمی.

کلیه گروه های پمپ شناور این مارک دارای قفس سنجاب از نوع موتور الکتریکی سه فاز هستند. ضمانت دستکاری چیست

هر مدل از پمپ های زیر آب این مارک برای مصارف خاص طراحی شده است ، بنابراین انتخاب قدرت مناسب یا اینکه در هر حالت به آن نیاز خواهیم داشت راحت است. در حال حاضر ، قدرت بین 1.1 Cv از گروه های زهکشی یا سنگ شکن ها ، و 135 Cv از گروه های چند کاناله در نوسان است.

 

چگونه پمپ شناور را انتخاب کنیم؟

 

برای انتخاب یک گروه شناوری با کیفیت باید پارامترهای زیر را در نظر بگیریم:

ارتفاع مانومتر
جریان.
هدایت ph و هدایت الکتریکی.


چگالی و چسبندگی مایع برای پمپاژ. به عنوان مثال ، پمپ هایی که قادر به پمپ کردن ذرات معلق حاوی فاضلاب هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. این کارها به لطف این واقعیت است که آنها از پروانه هایی استفاده می کنند که با طراحی خود پمپ را از انسداد و مربا محافظت می کنند.


برنامه ای که پمپ برای آن طراحی شده است. در این برند می توانیم پمپ های شناوری را به دست بیاوریم: کارخانه های تصفیه فاضلاب ، پمپاژ فاضلاب فاضلاب شهری و صنعتی ، زهکشی ساختمانها و زمین ، تصفیه فاضلاب ، فرآیندهای صنعتی ، آب باران حاوی ذرات ساینده و ماسه ، آب معادن مجموعه چاله های بیولوژیکی و غیره
نوع نصب پمپ. شایع ترین آنها عبارتند از: محفظه مرطوب ، محفظه قابل حمل و خشک.

در هر صورت قبل از انتخاب پمپ شناور ما توصیه می شود از یک متخصص متخصص کمک بخواهیم. افراد متخصص و دارای تجربه عالی مانند تکنسین های ایده آل بمباس.

 

مشاهده لیست قیمت پمپ شناور