fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

قیمت شوفاژکار

دیگ های آبگرم شوفاژکار


اصل یک دیگ آبگرم شوفاژکار استفاده از یک آتش کنترل شده برای گرم کردن آب در یک ظرف است ، سپس آب گرم شده را به رادیاتورها ، رادیاتورهای پایه ، فن کوئل ها و گرمای تابشی پمپ کنید ، با این دستگاه ها گرما را به داخل اتاق یا فضا منتقل می کنند.

کارایی ها
کارایی دیگهای آبگرم شوفاژکار گاز طبیعی و پروپان از 80٪ تا 96٪ است.
بازده دیگهای آبگرم روغن از 80٪ تا 86٪ است.

ساخت دیگ آبگرم


یک دیگ آبگرم شوفاژکار معمولی ، از چدن ساخته شده و 20 تا 30 سال دوام خواهد داشت. بسیاری از تولیدکنندگان دیگ آبگرم ضمانت های محدودی را برای عمر این نوع دیگها صادر می کنند.

دیگ آبگرم شوفاژکار اقتصادی از جنس استیل ساخته شده اند و از این سبکتر هستند که از چدن سبکتر هستند و نصب آنها را بسیار آسان می کنند. اما این نوع دیگ آبگرم شوفاژکار دوام چندانی نخواهد داشت و دارای 10 سال ضمانت محدود است. مدل های گاز و پروپان با بازده بالا در فولاد ضد زنگ ساخته شده و دارای ضمانت 15 ساله محدود هستند.

قیمت Ballpark

بسته به شرایطی که تعداد آنها بدون مراجعه به خانه شما بسیار زیاد است ،

دیگ آبگرم فولادی شوفاژکار از 3500 دلار تا 6500 دلار با 80٪ بازده کارایی دارند
بازده چدن از 4500 تا 8500 با 80٪ کارایی است
فولاد ضد زنگ از $ 8،000 تا 12،000 95 ٪ کارآمد
 چگونه Calvert دیگ آبگرم نصب می کند که متفاوت از رقبای ما است

هوا در سیستم گردش آب گرم خوب نیست. باعث ایجاد صدا و کاهش کارایی می شود. کنفوسیوس می گوید ، "دو جسم نمی توانند فضای یکسانی را اشغال کنند." اگر می خواهید رادیاتور را با آب از دیگ بخار گرم کنید ، ابتدا هوا را حذف کنید.

1. رویکرد ما برای حذف هوا جایگزینی منبع انبساط فولاد قدیمی شما با یک مخزن دیافراگمی به سبک مدرن است. همه ما می دانیم وقتی جسمی گرم می شود منبسط می شود. آب در دیگ بخار نیز همین است.

منبع انبساط جایی را برای گسترش به آب می دهد. بدون مخزن انبساط ، با گرم شدن آب فشار بر دیگ افزایش می یابد و یک وضعیت ناامن و ناموزون ایجاد می کند.

ما از منبع انبساط دیافراگم استفاده می کنیم زیرا منبع انبساط فولادی به طور هدفمند هوا در مخزن دارند. این هوا می تواند به درون آب جذب شده و در سیستم پخش شود و در اینجا شما باید سالانه "سیستم را خونریزی کنید" مشکلی ایجاد می کند.

2. ما همچنین "دستگاه تصفیه هوا" نصب می کنیم ، دستگاهی که به طور دائمی در سیستم لوله کشی دیگ آبگرم شوفاژکار نصب شده است که به طور خاص برای جذب و دفع هوا از سیستم ساخته شده است.

3. هر تولید کننده دیگ آبگرم شوفاژکار موافق است که بعد از منبع انبساط ، بهترین مکان برای نصب سیرکولاتور در منبع تغذیه است. مشکل این است که ، کارخانه سیرکولاتور نصب شده در برگشت را حمل می کند زیرا متناسب است و بهتر روی پالت حمل می شود. از این طریق کار خواهد کرد ، اما نه به همان خوبی.

نصب دیگ آبگرم

برای پاک کردن وجدان کارخانه ، دیگ آبگرم امروزه اغلب با سیرکولاتور در یک جعبه ، جدا از دیگ آبگرم شوفاژکار حمل می شوند. آنچه که ما مشاهده می کنیم نصب پیمانکاران هنوز هم در عوض آن را نصب می کند ، زیرا محل قبلی است و آنها مزایای پمپاژ در منبع را کاملا درک نمی کنند.

واژه نامه فوری
تأمین آبی است که از دیگ آبگرم شوفاژکار خارج می شود.
بازگشت آبی است که وارد دیگ آبگرم شوفاژکار می شود
سیرکولاتور پمپ سیستم است
دریچه های کاهش فشار ، فشار آب را از خیابان به پایین به دیگ آبگرم کاهش می دهد.

گزینه های موجود برای شما
شماره 1 بازنشانی در فضای باز
دیگ آبگرم شوفاژکار به گونه ای طراحی شده اند که با گرم کردن آب تا دمای 180 درجه کار می کنند. سپس این آب گرم شده را به رادیاتورها پمپ کنید. دیگ و پمپ توسط ترموستات روشن و خاموش می شود.

این 180 درجه توسط کارخانه انتخاب شد تا در سردترین روز سال گرمای کافی برای خانه فراهم کند. هر زمان گرمتر باشد ، دمای آب دیگ آبگرم شوفاژکار ممکن است پایین باشد. هرچه بیرون گرمتر باشد ، کمتر مجبور خواهید شد آب خود را گرم کنید - و انرژی بیشتری می توانید صرفه جویی کنید.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

سیر تحول دیگ های چدنی شوفاژکار


دیگ های چدنی شوفاژکار آزمایش زمان را تحمل کرده و تکامل یافته اند - و همانطور که لیام المور توضیح می دهد ، دیگ های چدنی شوفاژکار به آزمایشاتی ادامه می دهند که می توانند در سیستم های گرمایش موجود ادغام شوند.

چدن ماده ای اثبات شده است که با گذشت زمان مقاومت کرده و قابلیت اطمینان آن را در طی سالهای طولانی نشان داده است. از اواخر قرن نوزدهم که اولین دیگ های چدنی شوفاژکار با زغال سنگ تولید شد ، برای ساخت دیگ های بخار استفاده می شود.

در انگلستان در این زمان کارخانه های ریخته گری بسیاری وجود داشت که می توانستند اجزای بزرگ مورد نیاز را ارزان و راحت تولید کنند. چدن همچنین برای تحمل آن در برابر گازهای دودکش دار گوگردی انتخاب شده است - یک محصول جانبی که در نتیجه سوزاندن زغال سنگ که دارای گوگرد زیاد است ، آزاد می شود.

در سال 1956 ، هنگامی که قانون هوای پاک ارائه شد ، ما شاهد حرکت سوخت جامد به گاز و روغن های شهری و ورود فولاد به عنوان ماده ای مناسب برای مبدل های حرارتی دیگ بخار بودیم.

هنگامی که گاز طبیعی به راحتی در دسترس قرار گرفت ، این راه را برای انواع فلزات و فرآیندهای تصفیه شده بیشتر باز کرد. امروزه شاهد دیگ های بخار ساخته شده در طیف وسیعی از فلزات ، از فولاد ، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ، تا مس و چدن هستیم.

در طول تاریخ ، مبدل های حرارتی چدن با استفاده از طرح های مقطعی ساخته شده اند که امروزه همچنان استفاده می شوند. در طراحی های اولیه از مقاطعی استفاده می شد که به صورت عمودی مانند یک نان قطعه قطعه شده نان قرار می گرفتند ، و سیستم در قسمت پایین قسمت عقب وارد می شد. جریان در کل مجامع مقطعی همیشه یکنواخت نبود و برخی دیگ های بخار برای کمک به جریان مستقیم به قسمتهای جلوی مبدل حرارتی به استفاده از لوله های توزیع جریان متکی بودند.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

 


دیگ چدنی شوفاژکار مدرن ، مانند Hamworth’s Purewell VariHeat بسیار کارآمدتر از طرحهای سنتی هستند - و در صورت استفاده در چندین نصب ، بازده بیشتری نیز دارند.
در اواخر دهه 1960 ، هاموریت با استفاده از بخشهای افقی روی هم چیده شده ، طراحی مبدل حرارتی را ارائه داد. آب برگشتی سیستم وارد قسمت پایین شده و به سمت جلو جریان می یابد ، جایی که به قسمت بالا می رود و به سمت عقب جریان می یابد ، و دوباره به قسمت بعدی بالا می رود. استفاده از این ترتیب جریان - جریان منجر به ایجاد یک مسیر جریان متعادل به طور طبیعی در سراسر دیگ بخار می شود.

این طرح همچنین در صورت لزوم امکان جایگزینی ساده یک بخش را فراهم می کند. بعلاوه اگر دسترسی به اتاق کارخانه محدود شود ، یک مشکل خاص در اتاقهای کارخانه موجود که نیاز به نوسازی دارند ، دیگ بخار و مبدل حرارتی می تواند به سرعت به بخشهای قابل کنترل تجزیه شده و در محل دوباره جمع شود.

آبراهه های مبدل حرارتی چدنی بزرگتر از دیگ های سبک نصب شده دیواری است ، و باعث می شود در برابر شرایط سیستم که اغلب در سیستم های گرمایشی موجود وجود دارد و مخصوصاً برای پروژه هایی که دیگ بخار کار می کند و نه کل سیستم جایگزین می شود ، تحمل بیشتری داشته باشد. .

برخی دیگ های چدنی شوفاژکار را ناکارآمد و چدن را به عنوان یک فن آوری قدیمی قلمداد می کنند. این برداشت ها تا حدی به دلیل سیستم های کنترل کم کارایی است که در بسیاری از دیگ های چدنی شوفاژکار قدیمی که هنوز هم در این زمینه وجود ندارند ، نصب شده است و همچنین به این دلیل که آن دیگها عملکرد چگالشی بسیاری از دیگ های مدرن را ندارند.

بهبود کارایی بین دیگ های بخار چدنی شرکت شوفاژکار جوی قدیمی و مدلهای جدید چدنی متراکم بسیار گسترده است. با استفاده از کنترل های هوشمند ، بهره وری در سیستم های مختلف دیگ بخار حتی بیشتر مشهود است.

سیستمی را در نظر بگیرید که برای حداکثر تقاضای 280 کیلووات با استفاده از چهار دیگ 70 کیلووات طراحی شده است (شکل 1). با دیگهای بخار قدیمی روشن / خاموش ، حداکثر نسبت توراندون گیاه 4: 1 است - به این معنی که نیروگاه می تواند از 280 کیلووات به 70 کیلووات کاهش یابد ، اما فقط در مراحل 70 کیلووات.

اگر یک دوره تقاضای کم مصرف به طور ایده آل به 95 کیلووات خروجی ثابت برای حفظ مدار گرمایش در دمای تنظیم شده نیاز داشته باشد ، برای تأمین این تقاضا لازم است دو دیگ بخار با هم کار کنند. سپس این نیروگاه 140 کیلووات تولید خواهد کرد که 45 کیلووات بیشتر از حد لازم است.

 

با رسیدن به دمای مورد نیاز ، یک دیگ خاموش می شود و دیگری با فشار 70 کیلووات به تنهایی ادامه می یابد تا دمای مدار به نقطه ای برسد که باعث می شود تا دیگ بخار دوم دوباره روشن شود.

با استفاده از دیگ های بخار شوفاژکار متراکم 70 کیلوواتی کاملاً تعدیل شده امروز ، نسبت دنده کارخانه به حدود 13: 1 افزایش می یابد. علاوه بر این ، کنترل سرعت بی نهایت مشعل سرعت فن مشعل ، تنظیمات افزایشی توان خروجی هر دیگ را بین قسمت و بار کامل امکان پذیر می کند تا بسیار دقیق تر باشد.

با استفاده از یک کنترل کننده قابل برنامه ریزی چند دیگ بخار شوفاژکار می توان تعداد مناسب دیگهای بخار شوفاژکار را تنظیم کرده و با هم تعدیل کرد تا به تغییرات موثر در تقاضا به روش کارآمدتر پاسخ دقیق دهند - افزایش بازده کلی کارخانه با تطابق بار کل کل دیگ بخار با ساختمان مشخصات بار گرمایش.

بهبود نسبت های توراندون و به طور معمول خروجی های بالاتر دیگهای چدنی چگالشی مدرن نسبت به نمونه های قبلی و همچنین ساختمانهای با عایق بندی بهتر ، به این معنی است که هنگام بازسازی اتاق گیاه اغلب فرصت کاهش تعداد دیگ های بخار استفاده شده و پس انداز وجود دارد در هزینه کلی خرید و نصب

چدن شوفاژکار هنوز در ساخت ، و به ویژه طراحی دیگ بخار تجاری ، جایگاه خود را دارد تا محصولی با بازده بالا ، ضد آینده و با دوام را فراهم کند که به راحتی می تواند در سیستم گرمایش موجود ادغام شود.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

تعمیر دیگ چدنی شوفاژکار


مرکز فعالیت ما تعمیر مکانیکی دیگ چدنی شوفاژکار دائمی چدن و قطعات ماشین آلات است که به عنوان "قفل فلزی" نشان داده می شود. این رویکرد مکانیکی برای تعمیر قطعات حیاتی ماشین به عنوان راه حلی برای مشکلات جوشکاری یا جوشکاری تصور می شد.

Metal Locking از پمپ های کوچک آب گرفته تا تجهیزات عظیم تولید توربین ، از پمپ بنزین محلی گرفته تا بزرگترین کارخانه های تولید فولاد کشور ، رشد کرده است.

از گرما استفاده نمی شود ، بنابراین هیچ تنش ایجاد نمی شود و اگر ماشینکاری پس از تعمیر دیگ چدنی شوفاژکار برای اصلاح ناهماهنگی و تغییر شکل جنگ ضروری باشد ، بسیار کم است.

از آنجا که گرما وجود ندارد ، تعمیرات دیگ چدنی شوفاژکار قفل فلزی می تواند در مناطقی که شعله یا قوس جوشکاری ممنوع است انجام شود. تعمیرات دیگ چدنی شوفاژکار اغلب در محل انجام می شود ، بدون نیاز به جداسازی قطعات.

ما قادر به انجام این سرویس در فروشگاه خود یا فروشگاه خود هستیم! ما به خاطر توانایی خود در رسیدن سریع به مقصدها ، غالباً در عرض 24 ساعت و به صرفه ترین روش ، افتخار می کنیم. لطفاً برای نمونه ای از توانایی ما در بسیج و جلب رضایت مشتری در موارد اضطراری ، در صفحه Testimonial ما مشاهده کنید.

قفل فلزی چیست؟
1. یک وسیله حفاری از زاویه راست به ترک متصل شده است. یک الگوی سوراخ سوراخ می شود و در فواصل 3/4 "تا 1-1 / 4" اینچ از هم فاصله می یابد.

2. فلز بین هر سوراخ سوراخ شده با جدا کردن آن با ابزارهای پنوماتیک از بین می رود تا شکاف ایجاد شود. سهام خارج شده باریکتر از سوراخ سوراخ شده است ، بنابراین یک دهانه دندانه دار تشکیل می دهد.

3. قفل های ساخته شده از آلیاژ کششی بالا به شکاف وارد می شوند. این قفل ها به شکافی یکی در بالای دیگری سوراخ می شوند ، تا عمق محدود شده توسط ضخامت ریخته گری و با توجه به مقاومت مورد نیاز تعیین می شوند.

4- پس از نصب قفل دیگ چدنی شوفاژکار ، سوراخ هایی ایجاد شده و از اتصال دهنده های ضربه ای و رزوه ای استفاده می شود. اینها در تمام طول ترک لکه دار شده و با هم تداخل دارند. هدف آنها ، تا حدی پر کردن شکستگی با فلز جدید و ایجاد یک مهر و موم فشار است.

5. کل قسمت تعمیر دیگ چدنی شوفاژکار همانطور که اینجا می بینید کاملاً شسته شده و زمین را تمام می کند

از روش Metal Locking می توان برای ترمیم همه چیز ، از خطاهای ریخته گری ، ماشین آلات خراب و ماشینکاری نادرست تا موارد پیچیده مانند موتورهای دریایی و چرخ دنده ها استفاده کرد.

ما قادر به کار بر روی طیف گسترده ای از مواد از جمله موارد سخت شده و عملیات حرارتی هستیم. هنگامی که قطعات تعمیر شوفاژکار به راحتی در دسترس نیستند ، ما اغلب جایگزین های سفارشی را در داخل تولید می کنیم.

تعمیر و تعویض اجزای داخلی موتور برای صنایع خودروسازی ، لوکوموتیو و کامیون بخش عمده ای از تجارت ما را تشکیل می دهد. همه اینها محیطهای فوق العاده ای هستند که مهارت و دوام در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

دیگ چدنی توربو شوفاژکار


دیگ چدنی توربو شوفاژکار که از چدن آتش خوار ساخته شده است و همچنین در برابر خوردگی و شوک حرارتی مقاوم است. این دیگ با دارا بودن ضریب انتقال حرارت بالا به صورت پره ای (۸ تا ۱۵ پره) تولید و عرضه می شود و قادر است گردش آب را به صورت یکنواخت در تمامی پره های دیگ انجام دهد.

 

ویژگی های دیگ چدنی شوفاژ کار مدلTurbo:


حداکثر انتقال حرارت در روند احتراق به دلیل گذر شعله و دود از سه پاس

ایجاد توزیع مناسب گردش آب درکلیه پره ها و جلوگیری از اختلاف دما در نقاط مختلف دیگ شوفاژکار به واسطه وجود لوله آب پخش کن در دیگ

امکان تعبیه نخ نسوز (یا خمیر درز گیری ) در فضای بین پره ها جهت دودبندی دیگ

وجود فین های متعدد در سطح داخلی محفظه احتراق و پاس ها جهت افزایش چشمگیر سطوح حرارتی نسبت به دیگ های یکپارچه

سپر حرارتی جهت جلوگیری از برخورد شعله با پره ها

استفاده از چدن شوفاژکار آتش خوار با ترکیبی جهت محافظت در برابر خوردگی و شوک حرارتی

ایزولاسیون کامل روپوش جهت به حداقل رساندن روند اتلاف حرارت

شاسی فلزی متناسب با انبساط و انقباض ناشی از تغییرات دما

طراحی بصورت تک پره های قابل مونتاژ در موتورخانه به منظور سهولت حمل و نقل

سهولت سرویس و هزینه تعمیر و نگهداری شرکت شوفاژکار پایین

 

موارد مصرف و کاربرد دیگ چدنی شوفاژکار


برج ها و ساختمان های بلند مرتبه

کارخانه جات و ادارات

بیمارستان ها و مراکز خدماتی

ورزشگاه ها و مراکز ورزشی و تفریحی

استخر ها

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

راهنمای انتخاب و خرید دیگ چدنی شوفاژکاردیگ چدنی شوفاژکار دارای راندمان بالا و اندازه کوچک است. برای استفاده در ساختمانهای کوچک و متوسط مناسب است.

اطلاعات فنی و قیمت های تضمین شده انواع دیگ های چدنی شوفاژکار از جمله ضمانت اصلی ، در وب سایت اصلی بامین تهویه در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد و برای خریدی هوشمند و کارآمد ، فروشگاه را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

 

ویژگی های دیگ چدنی شوفاژکار:


دیگ چدنی شوفاژکار از آلیاژ چدن مقاوم در برابر شعله ساخته شده و به صورت تیغه جداگانه تولید می شود. در برابر اکسیداسیون ، مواد شیمیایی مؤثر در برابر سطوح و عوامل محیطی مانند رطوبت و میعانات احتراق مقاوم است.


دیگ چدنی شوفاژکار دارای بازده حرارتی بالایی است ، زیرا قاب آن توسط پره های گیبو به ضخامت 5 میلی متر پوشانده شده است که باعث افزایش مقاومت مکانیکی دیگ و همچنین سطح گرمایش و بازده انتقال حرارت می شود. فشار جریان دیگ بخار شرکت شوفاژکار برای استفاده در کوره ها 4 اتمسفر است ، مناسب برای کوره های ساختمان های بیش از 10 طبقه.


حداکثر فشار کارایی و حداکثر دمای کارکرد دیگ چدنی شوفاژکار به ترتیب 4 بار و 105 درجه سانتیگراد است.
این دیگ های بخار با تیغه (4-9 تیغه) تولید می شوند و می توانند گاز شهری و گازوئیل را به عنوان سوخت مصرف کنند.


ظرفیت گرمایش دیگ چدنی سوپر 300 شوفاژکار برای ساختمانهای کوچک با مساحت 300 مناسب است. با نصب بیش از یک دیگ بخار قابل افزایش است.
هرگونه تغییر در قیمت نهایی دیگ چدنی شوفاژکار در زمان انجام استعلام خرید اعلام خواهد شد.


مزایای استفاده از دیگ بخار آب گرم تیغه بیش از دیگهای فولادی یکپارچه:


اندازه کوچکتر و جابجایی آسان آن به دلیل امکان جداسازی پره ها است
امکان تعویض پره های آسیب دیده و تعمیر آسان در مقایسه با دیگهای بخار استیل
قیمت مناسب تر و ضمانت مناسب در مقایسه با دیگهای بخار فولادی استاندارد


محاسبه ظرفیت و نصب دیگ چدنی شوفاژکار


به منظور محاسبه ظرفیت مورد نیاز دیگ چدنی شوفاژکار آب گرم با توجه به تعداد واحدهای مسکونی ، مساحت و کلاس کاربری ساختمان ، وجود یا عدم وجود استخرهای آب گرم و غیره می توانید با کارشناسان شرکت bamintahvie مشورت کنید.


اگر تعداد آپارتمانها بیش از 6 واحد باشد ، دو دیگ بخار حرارت مرکزی به موازات هر کدام 70 درصد ظرفیت گرمایی مورد نیاز را دارند ، یک گرمایش پایدار و تأمین آب گرم برای مصرف در ساختمان را تضمین می کنند.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

دیگ چدنی شوفاژکار/قیمت شوفاژکار


دیگ چدنی شوفاژکار


اگر دیگ چدنی شوفاژکار خانگی شما دیگر کارآمد نیست و شما علاقه مند به جایگزینی آن هستید ، دیگهای چدنی گازی و روغن با کارایی بالا را از شرکت دیگ بخار ایالات متحده در نظر بگیرید.

شرکت بویلر شوفاژکار ایالات متحده راندمان انرژی را جدی می گیرد. ما تولید کننده پیشرو در تجهیزات گرمایش خانگی ، دیگهای بخار آب ، دیگهای بخار ، بخاری های آب گرم و رادیاتورها هستیم. این شرکت در طی چند سال گذشته نسبت به سایر شرکتها در تاریخ گرمایش هیدرونیک ، محصولات جدید و کارآمدتری را معرفی کرده است.

دیگهای چدنی شوفاژکار IQ Family از سطح زمین تا به منظور گرم نگه داشتن سیستم گرمایش طراحی شده اند. ویژگی هایی که آنها را منحصر به فرد می کند ، پیشرفته ترین مبدل های حرارتی چدن در این صنعت هستند که در Zanesville ، اوهایو با استانداردهای دقیق با کیفیت ، مهندسی محصول برتر و سیستم کنترل اختصاصی IQ کنترل می شوند ، که توسط شرکت بویلر ایالات متحده و هونول ساخته شده است. رهبر در کنترل راحتی خانه.


دیگ بخار گازی چدن شوفاژکار


عملکرد بی نظیر دیگ چدنی شوفاژکار  چدن ES2 the دیگهای بخار جایگزین بهینه برای خانه هایی با دودکش های موجود است.

آنها برای گاز طبیعی یا LP در دسترس هستند و می توانند به بسته های صرفه جویی در مصرف انرژی مجهز شوند تا طبق اکثر مطالعات ، میزان مصرف سوخت تا 15-20٪ کاهش یابد. ES2 AF 85٪ AFUE را بدست می آورد و سری 3 AFUE 84٪ را به دست می آورد.


اگر دیگ چدنی دودکش گزینه ای نباشد ، دیگ بخار گازی با گاز چدن ESC the تعادل مناسب دوام ، عملی و کارایی است. سیستم کنترل ضریب هوشی عملکرد دیگ شوفاژکار را کنترل می کند و ویژگی های اضافی صرفه جویی در انرژی را اضافه می کند.

این گاز با گاز طبیعی یا LP کار می کند ، 85٪ AFUE را به دست می آورد ، و دارای گشودگی مستقیم (افقی یا عمودی) و گزینه های منبع تغذیه است.
سری 2 ™ - این دیگ شوفاژکار پرفروش ترین دیگ چدنی شوفاژکار گازی چدن در آمریکا است.

این گاز با گاز طبیعی یا LP کار می کند ، دارای یک ژاکت استیل با دوام و دارای یک سیستم کنترل دیگ بخار به روز شده است. سری 2 AF 82٪ AFUE را کسب می کند.


این دیگ بخار گازی چدنی شوفاژکار است که برای خانه هایی با سیستم گرمایش بخار طراحی شده است. می توان آن را در خانه هایی با دودکش یا بدون آن نصب کرد.


دیگ بخار روغن چدن شوفاژکار


برنده جایزه ما 3 دیگ بخار آب چدن شوفاژکار با بهره وری بالا با استفاده از چربی می تواند صاحبان خانه را تا 49٪ در هزینه انرژی صرفه جویی کند. این یک دیگ جایگزین بهینه برای خانه هایی با دودکش های موجود است.

بالاترین بازده متوسط را در کلاس خود دارد و دارای رتبه ای 87٪ AFUE است.  با طرحی که 85 درصد آن را جایگزین قطره ای با هزینه های نصب پایین تر می کند ، 85 درصد درجه بندی می شود.

این در دسترس برای کاربردهای آب یا بخار است و معیار صنعت برای دیگهای بخار روغن چدن بوده است.
برای مالکان خانه که به دیگ بخار روغن چدن چدن شوفاژکار احتیاج دارند ، یک دیگ چدنی شوفاژکار ایالات متحده است که با یک مبدل حرارتی چدن 3 چربی - دارای بهره وری بی نظیر 86٪ AFUE است.


شرکت بویلر شوفاژکار ایالات متحده ، برند برتر در زمینه گرمایش هیدرولیک ، بهترین قابلیت های مهندسی موجود در هر نقطه و خط گسترده ای از محصولات ساخت آمریکا را ارائه می دهد. برای اطلاعات در مورد دیگهای بخار شوفاژکار آب و چدن و یا یافتن یک پیمانکار گرمایش حرفه ای در منطقه خود با ما تماس بگیرید.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شرکت شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

پکیج زمینی شوفاژکار


پکیج زمینی شوفاژکار را به لحاظ ظرفیت،با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع کاربری و سازه و متراژ ساختمان می توان،تعیین نمود. اما به طور سرانگشتی در مناطق معتدل به ازای هر مترمربع از فضای ساختمان (که دارای ارتفاع سقف نرمال 3 متر هستند) .

می توان ظرفیتی معادل 150 کیلوکالری بر ساعت را جهت تأمین گرمایش و تأمین آبگرم مصرفی در نظر گرفت. در تمامی مدل های پکیج زمینی شوفاژکار، استفاده از سختی گیردر مسیر ورودی آب به دستگاه الزامی می باشد،چرا که نصب سختی گیر جهت طول عمر و جلوگیری از رسوب زدایی زود هنگام مبدل های حرارتی پکیج زمینی شوفاژکار امری حیاتی است.

پکیج های زمینی شوفاژکار با داشتن 10 سال گارانتی دیگ چدنی و یک سال خدمات پس از فروش در سه نوع مدل و با کارکرد های متفاوت تولید شده و به بازار عرضه می شود که عبارتند از پکیج های سری P ، پکیج آذرخش و پکیج هورخش که در اینجا به طور خلاصه به معرفی آن ها می پردازیم.

 

پکیج زمینی شوفاژکار سری P


این سری از پکیج های شوفاژکار قابلیت تامین همزمان گرمایش و همچنین آبگرم مصرفی ساختمان را دارند و با داشتن نشان استاندارد ملی ایران و همچنین استفاده از قطعات معتبر اروپایی مانند پمپ گراندفوس دانمارک ، شیر SIT ایتالیا و ... به محصولی با کیفیت تبدیل شده اند.

این دسته از محصولات در ظرفیت های 27000 تا 45000 کیلوکالری بر ساعت تولید می شوند و به طور کلی به دو دسته پکیج های بلند و کوتاه تقسیم بندی می شوند.

 

پکیج زمینی بلند شوفاژکار سری p


اگر بخواهیم به صورت کلی تفاوت اصلی این دستگاه را با پکیج زمینی کوتاه شرکت شوفاژکار بیان کنیم می توان به داشتن منبع ذخیره آبگرم در این پکیج ها اشاره کرد که این قابلیت باعث تغییر شکل ظاهری این دستگاه و ارتفاع بلند نسبت به پکیج زمینی کوتاه می باشد.

معمولا مخزن استفاده شده در این مدل ها، مخزن کویلی 20 تا 30 لیتری می باشد که به راحتی می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان برای تامین آبگرم مصرفی باشد.

 

ویژگی پکیج زمینی شوفاژکار


تمامی مدل های پکیج زمینی شوفاژکار دارای پنل کنترل شامل ترمومتر ، مانومتر ، ترموستات و کلیدهای کنترلی می باشند که به صورت نصب شده روی دستگاه عرضه می شوند. 

همه مدل های پکیج زمینی شوفاژکار دارای دو نوع کوتاه و بلند هستند. نوع بلند آنها دارای منبع تولید و ذخیره آبگرم مصرفی از نوع کویل دار می باشد و دارای ارتفاع بیشتری نسبت به نوع کوتاه آن که دارای مبدل صفحه ای برای تولید آبگرم مصرفی است می باشد. 

دمای کارکرد پکیج زمینی شوفاژکار سری P ، نود درجه سانتی گراد است که نسبت به انواع دیگر آذرخش و هورخش حدود 15 درجه سانتی گراد پایین تر است. پکیج زمینی شوفاژکار دارای ظرفیت حرارتی حداقل 27000 و حداکثر 83000 می باشد که بنا به نیاز به پروژه در انواع مختلف تولید می شود.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک زیر

شوفاژکار

شرکت شوفاژکار


شرکت شوفاژکار از دهه 1350 فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات تأسیسات در ایران آغاز نمود و امروزه توانسته است بسیاری از نیازهای بازار ایران را در زمینه دیگ آبگرم و بویلرهای چدنی ، رفع نماید.

البته شرکت شوفاژکار در سال های اخیر، به تولید پکیج های گرمایشی و شومینه های چدنی نیز پرداخته است، ولی عمدتا شهرت این شرکت که از نیروهای متخصص بومی و دانش روز دنیا بهره می گیرد ، به دلیل تولید دیگ های آبگرم شوفاژ چدنی است.

 

دیگ چدنی

دیگ عبارتست از یک مخزن تحت فشار که برای انتقال حرارت به یک سیال طراحی شده است که در اکثر دیگ ها سیال مورد نظر معمولا آب است. آتشدان (Fire box) یا فضای احتراق را کوره نیز می گویند.

همچنین سطح گرمایش (heating surface) یک دیگ عبارتست از مساحت سطحی که در معرض محصولات احتراق قرار دارد.(سطح سمت آتش Fire side).دیگ آبگرم دستگاهی است که انرژی گرمایی حاصل از احتراق مشعل را به آب درون خود انتقال می دهد.

این آب گرم از طریق پمپ در مدار گرمایش به گردش در می آید و پس از انتقال حرارت از طریق سیستم های گرمایش ، آب با دمای پایین تر به داخل دیگ بر می گردد و این چرخه دوباره تکرار می شود. 

 

درباره دیگ های چدنی شوفاژکار

 

بویلر ها و دیگ شوفاژکار به عبارت ساده فضای بسته ای هستند که در آن به یک سیال گرما داده می شود و از این سیال گرم شده در مصارف مختلف می توان استفاده کرد.

دیگ ها انواع مختلفی در جنس بدنه همچون چدن، فولاد و یا استیل دارند. دیگ ها در انواع مختلف ازسوخت هایی همچون گاز شهری، گاز مایع، گازوئیل و سایر سوخت های استفاده شده توسط مشعل، برای ایجاد حرارت استفاده می کنند.

دیگ ها انواع مختلفی دارند که قدیمی ترین نوع آنها دیگ های کتری مانند بوده که در آن آب توسط شعله مستقیم زیر دیگ گرم میشود، استفاده از این نوع امروزه منسوخ شده است.

دیگ های چدنی چند تکه انواع دیگری از دیگ ها هستند که آب درون پنل های چدنی جریان پیدا می کند و گرم می شود. دیگ های چدنی عموما جهت گرمایش ساختمان های مسکونی استفاده میشون و آب گرم تولید شده توسط دیگ های چدنی در یک سیکل بسته بوسیله واحد های رادیاتور، فن کوئل، یونیت هیتر و ... به محیط انتقال پیدا می کند.

کلیه دیگ چدنی شوفاژکار در وب سایت تخصصی بامین تهویخ، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک زیر

شوفاژکار

شوفاژکار / دیگ چدنی شوفاژکار

 

دیگ چدنی شوفاژکار از مهمترین اجزای موتورخانه ساختمان به شمار می رود. دیگ ها بسته به نوع سیال محتوی آنها و جنس بدنه، از انواع مختلفی تشکیل شده اند.

دیگ چدنی شوفاژکار یکی از متداول ترین انواع دیگ ها است که با استفاده از حرارت ناشی از سوختن ماده سوختی در مشعل، درجه حرارت سیال داخل آن (عمدتا آب یا بخار آب) را بالا می برد. قبلا در مقاله تعویض دیگ و پره های موتورخانه به نکات اجرایی تعمیر و تعویض این نوع دیگ ها پرداخته ایم.

 

دیگ های چدنی شرکت شوفاژکار از نظر فشار و دمای کاری محدودیت هایی دارند. در مناطقی با زمستان های سرد و مکان هایی که ممکن است اختلاف دمای آب رفت و برگشت زیاد باشد، استفاده از این نوع دیگ ها توصیه نمی شود.

زیرا ممکن است بر اثر تنش های حرارتی ناشی از از آب برگشتی نسبتا سرد بر روی پره های آنها ترک خوردگی ایجاد شود. در دیگ های نسل جدید با بکارگیری تکنولوژی اکواستریم، تا این زیادی این مشکل برطرف شده است.
دیگ های چدنی در برابر برخورد مستقیم شعله مقاومت پایینی دارند و درصورتیکه آبی در داخل دیگ نباشد و در این وضعیت مشعل بیشتر از ۵ دقیقه روشن بماند، کل پره معیوب شده و باید تعویض گردد.فروش شوفاژکار
بر اثر کار کردن دیگ های فولادی یا چدنی مجهز به مشعل گازی، دوده ای قهوه ای رنگ در آن ها ایجاد می شود که سوراخ شدگی دیگ را به همراه خواهد داشت.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار

شوفاژکار

شرکت صنعتي شوفاژکار در سال 1350 با هدف توليد ديگهاي چدني حرارت مرکزي تاسيس گرديده و ظرف اين مدت علاوه بر افزايش تنوع مدلهاي ديگ چدني، پکيج هاي حرارتي را نيز به توليدات خود افزوده است. 

ديگ هاي چدني و پکيج هاي حرارتي شرکت شوفاژکار داراي بيش از 10 مدل و ظرفيت 000ر22 تا 000ر300ر1 کيلوکالري در ساعت مي باشند. اين ديگ ها با دو نوع سوخت گاز و گازوئيل کار مي کنند و ظرفيت تحمل فشار تا 6 اتمسفر را دارند. جنس اين ديگ ها از چدن آتشخوار است که مانع از خوردگي و پوسيدگي چدن در اثر تماس با آب و شعله مي شود.

 

دیگ های چدنی شوفاژکار برای استفاده با مشعل های گاز سوز، گازوئیل سوز و یا دوگانه سوز مناسب می باشند. این دیگ ها از نوع پره ای می باشند و در صورت شکستگی یا آسیب دیدگی هر یک از پره ها به راحتی قابلیت تعویض و جایگزینی دارند.

همچنین به دلیل تفکیک پره ها از یکدیگر دارای حمل و نقل آسان می باشند و به همین دلیل می توان در مرحله اتمام ساخت و ساز بنای ساختمانی دیگ را تهیه کرد و در محل موتورخانه نصب کرد و از صدمه رسیدن به دیگ در مراحل ساخت و ساز جلوگیری کرد.

 

انواع دیگ های چدنی شوفاژکار

 


دیگ های چدنی شوفاژکار در 7 مدل مختف در ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته می شوند که عبارتند از:

دیگ شوفاژکار مدل سولار 300
دیگ شوفاژکار مدل سولار 400
دیگ شوفاژکار مدل سوپر 300
دیگ شوفاژکار مدل سوپر 400
دیگ شوفاژکار مدل توربو
دیگ شوفاژکار 1300 مدل سوپر هیت
دیگ شوفاژکار مدل استار

 

جهت مشاهده لیست قیمت شوفاژکار روی لینک روبرو کلیک کنید.www.bamintahvie.com