fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

قیمت رادیاتور

نصب رادیاتور


چه کسی باید رادیاتورها را نصب کند؟


رادیاتورهای گرمایش مرکزی ما باید توسط یک لوله کش یا مهندس گرمایشی صالح نصب شوند. رادیاتورهای برقی ما باید توسط یک برقکار واجد شرایط نصب شود.

رادیاتورهای من کجا باید در اتاق باشند؟


رادیاتور ها معمولاً در سردترین قسمت اتاق قرار می گیرند ، غالباً در مقابل یک دیوار خارجی یا زیر پنجره. این به مبارزه با پیش نویس ها و لکه های سرد کمک می کند و فضای دیوار در زیر پنجره به دلیل محدودیت های اندازه معمولاً قابل استفاده نیست - این امر گزینه خوبی برای قرار دادن رادیاتور است. با این حال ، رادیاتورهای مدرن و طراح به اندازه کافی کارآیی دارند تا بتوانند اتاق شما را در هر کجا که باشند گرم کنند ، بنابراین مکان قرار دادن آنها کاملاً به خود شما بستگی دارد.

آیا می توانم رادیاتور افقی یا عمودی داشته باشم؟


کاملا. اکثر رادیاتورهای ما دارای گزینه های افقی و عمودی هستند. لطفا برای دیدن گزینه های اندازه به صفحه محصول رادیاتور مورد نظر خود مراجعه کنید یا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

آیا می توانم لوله کشی را در جای خود قرار دهم در حالی که هنوز منتظر تحویل رادیاتور هستم؟


آره. ما اندازه گیری دقیق مرکز لوله را ارائه می دهیم تا بتوانید پیش بروید و لوله کشی خود را نصب کنید (و کف آن را بچینید) ، آماده اتصال رادیاتورها هنگام تحویل باشد. رادیاتورهای چدنی ساخته شده اند و عرض آنها می تواند متفاوت از موارد گفته شده باشد. به همین ترتیب ، لطفاً هنگام در نظر گرفتن مراکز لوله در رادیاتورهای چدنی ، برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت رادیاتور با ما تماس بگیرید.

آیا مورد دیگری وجود دارد که هنگام نصب رادیاتور از آن آگاه باشم؟


مهمترین چیز این است که هرگونه دستورالعمل ارائه شده با رادیاتور را دنبال کنید ، در غیر این صورت ، شما باطل می کنید ضمانت سازنده. اگر هیچ دستورالعمل همراه با تحویل وجود ندارد ، با ما تماس بگیرید و ما با خوشحالی آنها را برای شما ارسال خواهیم کرد.

رادیاتور پنلی شما باید توسط یک لوله کش واجد شرایط نصب شود. پس از اتمام نصب ، سیستم باید به درستی شستشو و پر شود تا زباله ها از بین بروند. طبق دستورالعمل ها و توصیه های سازنده باید از یک بازدارنده خوردگی استفاده شود.

هنگام نصب شیرآلات چه باید کرد


به منظور کمک به مهر و موم اتصال ، نوار PTFE را حداقل پنج بار در اطراف رشته های رشته ای شیرآلات قرار دهید. قبل از چرخاندن سوپاپ ، نوار را درون نخ قرار دهید تا محکم شود

 

جهت مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور روی لینک روبرو کلیک نمایید. رادیاتور

چرا رادیاتور پنلی کار نمی کند؟


در اواسط زمستان ، وقتی هوا در خارج از خانه هوا خنک است و تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که در خانه بمانید ، آخرین چیزی که می خواهید این است که پیدا کنید رادیاتور پنلی کار نمی کند. اگر رادیاتورهایی که گرم نمی شوند ، چه کاری انجام می دهید؟ خوشبختانه چند کار وجود دارد که شما می توانید رادیاتورهای پنلی خود را به درستی کار کنید ، که ما در اینجا به اشتراک می گذاریم.

اگر رادیاتور پنلی شما کار نمی کند چه کاری انجام می دهید؟


اگر مشاهده کردید که از رادیاتور پنلی گرما خارج نمی شود ، راحت می توانید در مورد آن دلهره کنید. و اگر اواسط زمستان است ، دلیل خوبی برای نگرانی دارید وقتی متوجه شدید رادیاتور پنلی کار نمی کند ، این مواردی است که باید برای عیب یابی و رفع مشکل انجام دهید.

بررسی کنید رادیاتور پنلی دیگری کار نمی کند یا خیر


اگر می بینید که رادیاتور پنلی گرم نمی شود ، قبل از شروع به کار روی آن ، بررسی کنید که آیا رادیاتورهای پنلی دیگر خانه شما کار نمی کنند یا خیر. اگر همه رادیاتورهای پنلی شما سرد هستند ، این نشانه وجود مشکلی در دیگ بخار یا سیستم گرمایش مرکزی شما است.

بررسی کنید که آیا مورد حرارتی مرکزی شما غیر معمول است. آیا گرمایش و دیگ بخار شما خاموش است؟ آیا از شیرهای آب شما آب گرم خارج نمی شود؟ آیا دیگ بخار شما خراب است؟ سپس برای گرمایش مرکزی یا سرویس دیگ بخار باید با یک متخصص تماس بگیرید.

رادیاتورهای پنلی خود را خونریزی کنید


اگر مسئله فقط به 1 یا چند رادیاتور پنلی منتقل شده است ، گرم بودن بخشی از واحد را بررسی کنید. رادیاتوری پنلی که در پایین گرم است اما در قسمت بالا سرد است معمولاً نشانه این است که شما باید آن را خونریزی کنید. این به این دلیل است که هوا در رادیاتور پنلی محبوس شده است - آب گرم به پایین می ریزد اما گرما قادر به گردش در بقیه رادیاتور نخواهد بود.

خونریزی رادیاتور پنلی آسان است و شما باید قادر به انجام آن باشید. اگر به کمک احتیاج دارید ، از یک متخصص مشورت بخواهید یا به صورت آنلاین به دنبال چگونگی فیلم ها بگردید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور پنلی در لینک روبرو : رادیاتور پنلی

 

رادیاتور خود را تمیز کنید


اگر قسمت بالایی رادیاتور پنلی گرم است اما پایین آن سرد است ، این بدان معنی است که شما باید واحد را تمیز کنید. با گذشت زمان ، خاک ، آلودگی و زنگ زدگی در انتهای رادیاتورها جمع شده و جمع می شود. در اینجا یک راهنمای کلی برای تمیز کردن دستی رادیاتور آورده شده است.

سیستم گرمایشی و تمام شیرهای رادیاتور پنلی را خاموش کنید تا همه چیز خنک شود. شیر قفل را بچرخانید تا بتوانید رادیاتور پنلی را از روی دیوار بردارید. شیر رادیاتور پنلی ترموستاتیک را برداشته و شیر کلید را با کلید رادیاتور پنلی باز کنید. رادیاتور پنلی را به بیرون یا وان برسانید و با اتصال یک شیلنگ یا دوش خروجی به خروجی شیر ، آب را از طریق واحد عبور دهید.

هنگام تمیز کردن رادیاتور پنلی به خاطر داشته باشید که آب کثیف از دریچه ها خارج می شود. حوله ها ، کاسه ها و کیسه های پلاستیکی را برای گرفتن آب آماده کنید. بعد از اینکه رادیاتور پنلی را با آب تمیز شستشو دادید ، دوباره آن را به لوله های آن متصل کنید و آن را به حالت اولیه خود پیکربندی کنید.

دریچه های رادیاتور پنلی را بازرسی کنید


اگر کل رادیاتور پنلی سرد باشد ، ممکن است مشکل شیر رادیاتور پنلی ترموستاتیک باشد. در این حالت ، شما باید شیر سوپاپ ترموستاتیک را خاموش کرده و بررسی کنید که آیا پین به سمت بالا و پایین حرکت می کند. فقط لازم است که پین گیر شده را کمی ضربه بزنید تا آزاد شود.

هنگام کار با شیر ترموستاتیک مراقب باشید. نیروی زیاد می تواند به آن آسیب برساند و در بعضی موارد می تواند سنجاق را آزاد کند و باعث خروج آب از دهانه می شود. در این حالت ، باید سوپاپ جدیدی نصب کنید.

 

سیستم خود را پاور فلاش کنید


بعضی اوقات ، تمیز کردن دستی چند رادیاتور پنلی به صورت دستی کافی نیست. این شرایط نیاز به شستشوی برق دارد. اگرچه اجاره ماشین شستشوی برق امکان پذیر است ، اما بهترین کار این است که به حرفه ای ها سپرده شود. قیمت پاور برق معمولاً بین 200 تا 400 پوند است.

لوله کش واحد شستشو را به لوله کشی سیستم گرمایش مرکزی شما متصل کرده و آب تمیز را به داخل آن پمپ می کند. با این کار هرگونه آلودگی ، آلودگی ، زنگ زدگی و زباله از سیستم خارج می شود. شما مجبور به حذف رادیاتور پنلی نخواهید شد و کل سیستم خود را یک باره تمیز خواهید کرد.

با یک مهندس حرفه ای گرمایش مشورت کنید


آیا راه حل های قبلی را امتحان کرده اید اما رادیاتور پنلی شما هنوز کار نمی کند؟ پس بهترین کار برای شما این است که با یک مهندس حرفه ای گرمایش تماس بگیرید. آنها وارد خواهند شد و علت سو  عملکرد رادیاتور پنلی شما را خواهند فهمید. برای یافتن بهترین متخصص گرمایشی از نظر خدمات و قیمت ، از فرم درخواست قیمت رادیاتور رایگان ما استفاده کنید. حداکثر 6 پیشنهاد غیر الزام آور قیمت دریافت خواهید کرد تا بتوانید تشخیص دهید کدام یک برای شما مناسب است.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور پنلی در لینک روبرو : رادیاتور پنلی

رادیاتورهای آلومینیومی گرمایش مرکزی


در مورد رادیاتورهای چدنی در مقابل رادیاتورهای آلومینیومی ، یک بحث بسیار عجیب و غریب وجود دارد که کارآمدتر برای مصرف کنندگان است. جدیدترین قطعه در رادیاتور ، رادیاتورهای آلومینیومی بی فلزی ، به عنوان یکی دیگر از ابزارهای گرم کننده ، سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. از سال 1980 ، رادیاتورهای چدنی منبع اصلی گرمایش تجاری یا مسکونی بوده اند. رادیاتورها از جمله آلومینیوم بی متال و چدن موافق و مخالف هستند.

 
 
رادیاتور آلومینیومی
 

در چند سال گذشته ، رادیاتورهای آلومینیومی گزینه برتر برای گرمایش مسکونی و تجاری در خارج از کشور بوده اند. این مدل خاص از دستگاه های گرمایشی به تازگی در آمریکا یافت می شود ، و مردم در مورد لیست گسترده ای از کیفیت های مثبت آن کنجکاو هستند.

 

برای صاحب خانه امروزی ، این نوع رادیاتورها از نظر زیبایی شناختی بهترین گزینه است. این یک جذابیت بصری معاصر دارد که به خوبی در هر مکان امروزی مشبک می شود. رادیاتورهای آلومینیومی نیز متناسب با مکانهایی طراحی شده اند که برای نصب رادیاتور ها از نظر فنی در نظر گرفته نشده اند. با چندین سبک ، این گزینه مناسب برای قرار گرفتن در هر دو تنظیم مدرن و سنتی است.

 

این نوع رادیاتور نه تنها چشم نواز است بلکه از نظر انرژی و هزینه نیز مقرون به صرفه است. خوشبختانه برای مصرف کننده ، رادیاتورهای آلومینیومی معمولاً قیمت کمتری نسبت به سایر مواد گرمایشی مانند رادیاتورهای مسی و چدنی دارند. بسیار سبک تر است و به راحتی توسط کاربر نصب می شود و هزینه های احتمالی نصب را کاهش می دهد. همچنین ثابت شده است که بین 5-10٪ در صورتحساب انرژی سالانه صرفه جویی می کند.

 

رادیاتور آلومینیومی کارآمدترین گزینه گرمایش هستند. رادیاتور برخلاف وسایل گرمایشی چدن ، بلافاصله گرما ساطع می کند و خانه را گرم می کند. سپس ، به همان سرعت که گرم می شود ، سرد می شود. این ابر رسانا دارای محتوای آب کمی است که به شما امکان می دهد در برابر هرگونه تغییر در درجه حرارت ترموستات بسیار پاسخگو باشد. این امر سیستم گرمایش کارآمدتری را در اختیار کاربر قرار می دهد و دلیل آن کاهش انرژی و هزینه است.

 

این رادیاتورها با ساخت دو فلزی ساخته شده اند ، به این دلیل که آلومینیوم خالص گزینه مناسبی برای تابش نیست. رادیاتورهای آلومینیومی برای افزایش دوام و قابلیت کار با آب گرم و بخار از یک هسته فولادی ساخته شده اند.

 

مشاهده لیست قیمت رادیاتور آلومینیومی در لینک روبرو : رادیاتور آلومینیومی

درباره رادیاتور ایران


کارخانه تولید شرکت رادیاتور ایران حدود 15000 متر مربع است در حالی که بخش دیگر تحقیق و توسعه و سایر بخشها 31000 متر مربع را اشغال کرده اند.

شرکت رادیاتور ایران در ساخت محصولات خود منحصراً از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده می کند و از ماهرترین مهارت و دقیق ترین روش های کنترل کیفیت بهره می برد.

نتیجه تمام این تلاش ها محصول نهایی با کیفیت ، مقاومت ، دوام و قابلیت اطمینان بی نظیر است. این امر باعث شده است که شرکت ما در تولید رادیاتورها به عنوان رهبر معتبر شناخته شود ، که به راحتی می تواند در برابر شرایط نامساعد محیطی مقاومت کند.
با پردازش فناوری پیشرفته ، ما یکی از انگشت شماری از تولید کنندگان رادیاتور آلومینیومی پلاستیک مس و برنج هستیم که کالاها و تجهیزات با عملکرد بالا تولید می کنیم.

در بخش مبدلهای حرارتی صنعتی ، به لطف کارخانه مدرن Heavy Duty که برای این منظور طراحی و تجهیز شده است ، رادیاتور های سنگین و مبدلهای حرارتی برای صنایع مختلف ، موتورهای ثابت ، سدها ، کمپرسورها و غیره تولید می کنیم.

مهندسان باتجربه ، طراحی و ساخت گسترده امکانات ما را برای دستیابی به نیازهای رادیاتور به مشتریان ارائه می دهند.

 

شرکت رادیاتور ایران مراحل توسعه را به سرعت طی کرد و خیلی زود توانست جایگاه خود را در بین مردم باز کند به طوری که بعد از گذشت 2 سال توانست به یکی از پرفروش ترین برندهای بازار ایران تبدیل شود.

از جدیدترین محصولاتی که به این شرکت اضافه شده کولرگازی (اسپلیت) است.

در سال 1395 در حالی که ایران در تحریمات سخت به سر می برد و واردات کولرگازی به عنوان محصولات لوکس با تعرفه های بالایی انجام می شد ایران رادیاتور خط تولید کولرگازی را هم راه اندازی کرد.

کمپرسور کولرگازی رادیاتور ایران مجهز به کمپرسور GMCC شرکت توشیبا و کندانسورهایی با فن طلایی تولید می شود دارای کمپرسور روتاری که از گاز R410 استفاده می کند توانسته است رده انرژی A را دریافت کند.

محصولات رادیاتور ایران در حال حاضر تنوع زیادی را به خود اختصاص داده است.

پرفروش ترین محصولات ایران رادیاتور عبارت اند از

 

پکیج دیواری


L36FF
L28FF
M28FF
L24FF
M24FF
ECO22


رادیاتور


کال500
پریمیوم 500
ترمو 500
اکو 500
رادیاتور پنلی
رادیاتور ماکسی


کولر گازی اسپلیت


30000
24000
18000
12000
9000


حوله خشک کن


فولادی TR01
بالنیوم Balneum
اوآسیس Oasis


امروزه شرکت ایران رادیاتور در تمام نقاط ایران نمایندگی دارد و محصولات خود را با گارانتی و بالاترین کیفیت عرضه می کند.

 

لیست قیمت محصولات رادیاتور ایران در لینک روبرو : رادیاتور

رادیاتور آلومینیومی یا چدنی یا فولادی؟


رادیاتورها از چه چیزی ساخته شده اند و چرا؟
در مورد رادیاتورها گزینه های زیادی در طراحی وجود دارد و گزینه های زیادی در پایان وجود دارد ، اما در مورد مواد رادیاتور ، چهار فلز داریم. آلومینیوم ، فولاد ملایم ، فولاد ضد زنگ یا چدن
 
رادیاتورهای گرمایش مرکزی طی چند دهه گذشته شکوفا شده اند. دیگر محدود به رادیاتورهای سفید ، خاکستری یا مشکی ساخته شده از چدن نیستید.

اگر تصمیم دارید از ما بازدید کنید ، متوجه خواهید شد که نمایشگاه رادیاتور ما با مجموعه ای از خلاقیت های آینده نگر از هر شکل و رنگ تزیین شده است. اما اولین تصمیم مهم انتخاب مواد رادیاتور است.

رادیاتورهای چدنی ، رادیاتور فولاد ملایم ، فولاد ضد زنگ یا رادیاتور آلومینیومی گزینه های اصلی شما هستند. برای کمک به شما در انتخاب بهترین مواد رادیاتور برای خود ، در اینجا نگاهی به جنبه های مثبت و منفی این سه ماده می اندازیم.
 
چدن یکی از اولین موادی بود که در زمان ویکتوریا برای رادیاتور استفاده می شد. گرم شدن چدن به مدت طولانی نیاز دارد اما مدت زمان زیادی هم برای خنک شدن نیاز دارد. بنابراین مدتها پس از خاموش کردن حرارت مرکزی شما را گرم نگه می دارد.

در روزگاران قدیم ساختمانهای دارای عایق ضعیف با پیش نویس و محفظه های جغجغه ای ، این کیفیت ها رادیاتورهای چدنی را به گزینه ای معقول تبدیل کرد. با این حال ، در خانه های مدرن امروزی که دارای عایق های انباری و شیشه های دوجداره هستند ، این ویژگی ها اهمیت کمتری دارند.
 
رادیاتورهای چدنی بیشتر مورد پسند افرادی هستند که خواهان محیط ویکتوریایی در خانه های خود هستند. اما باید توجه داشته باشید که اکنون می توانید رادیاتورهای چند ستونی استیل را که به شما یک شکل یکپارچه رادیاتور چدنی می دهد ، در دو دیواری ، کف ثابت یا پایه های چدنی سنتی تهیه کنید. ما یک رادیاتور چند ستونی مستقیم از گزینه کارخانه داریم که بیش از 3000 اندازه در 188 رنگ و 33 پایان ویژه ساخته شده برای سفارش در ایتالیا را با توجه به نیازهای شخصی شما با حداقل 35٪ تخفیف از قیمت خرده فروشی توصیه شده سازنده به ما می دهد.
 
فولاد خفیف ماده ای است که معمولاً با رادیاتور معمولی به سبک پانل در ارتباط است ، اگرچه به دلیل کم هزینه بودن و کارایی در هنگام ارائه در رنگ آمیزی ، در سبک های طراح بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت ، برخی از مدل های ارائه شده ما مانند رادیاتور Ovale گزینه های ضد زنگ رنگ استنلس استیل رنگ شده و براق و براق را ارائه می دهند.
 
که ما را به گزینه بعدی شما در مواد رادیاتور می رساند - فولاد ضد زنگ. فولاد ضد زنگ ماده ای با کیفیت بسیار بالا با تعدادی از خواص مطلوب است. اولاً ، فولاد ضد زنگ زنگ نمی زند. با این حال مهم است که از درجه مناسب فولاد ضد زنگ استفاده شود. حدود 150 درجه فولاد ضد زنگ وجود دارد و همه آنها برای رادیاتور مناسب نیستند.
 
مزیت بعدی که فولاد ضد زنگ به عنوان ماده رادیاتور دارد ، رسانایی موثر گرما است. رادیاتورهای فولادی ضد زنگ به علاوه گرما را بیشتر از موارد آلومینیومی حفظ می کنند. این بدان معنی است که بعد از خاموش کردن سیستم گرمایش ، شما را برای مدت طولانی تری گرم می کنند.
 
فولاد ضد زنگ نیز جلوه ای بسیار جذاب ارائه می دهد و تمیز نگه داشتن آن آسان است. فقط باید سالی چند بار آن را با آب گرم و مواد شوینده پاک کنید.
از طرف منفی ، کیفیت فولاد ضد زنگ ارزان نیست.
 
در آخر بیایید رادیاتور آلومینیومی را بررسی کنیم. در مقایسه با چدن و فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم یک رسانای فوق العاده است. بنابراین یکی از نکات جالب در مورد رادیاتورهای آلومینیومی پاسخگویی و کنترلی است که به شما می دهد.

آلومینیوم یک ساطع کننده گرما بسیار کارآمد است. با رادیاتورهای آلومینیومی می توانید هنگامی که به خانه رسیدید و خانه یا آپارتمان شما بلافاصله گرم شود ، گرمایش مرکزی خود را روشن کنید.
 
رادیاتورهای آلومینیومی به علاوه محتوای آب کمی دارند و به تغییرات ترموستات بسیار واکنش نشان می دهند. این امر به بازدهی عالی و هزینه های کمتری برای شما تبدیل می شود. آلومینیوم خورنده نیست.

رادیاتورهای آلومینیومی بسیار سبک و آسان نصب می شوند. نتیجه اغلب هزینه های نصب کمتر است.
 
در آخر ، مسئله سبک و ظاهر زیبا وجود دارد. رادیاتورهای آلومینیومی برای هماهنگی با هر محیطی در دسترس هستند. در نهایت ، نکته قابل توجه در مورد رادیاتور آلومینیومی ، طیف نامحدودی از سبک ها ، پوشش ها و رنگ های موجود است.
 
بنابراین: آیا رادیاتور آلومینیومی بهتر از فولاد هستند؟ رادیاتور چدنی از فولاد یا رادیاتور آلومینیومی بهتر است؟ تمام این مواد رادیاتور دارای نقاط خوبی هستند اما ترکیبی از عملکرد ، زیبایی و اقتصادی بدان معنی است که رادیاتور آلومینیومی به عنوان برنده آشکار ظاهر می شوند.

رادیاتورهای چدنی از مزایای احتباس گرما هستند و رادیاتورهای فولادی گزینه بسیار خوبی برای عملکرد به همراه قیمت هستند.

 

مشاهده لیست قیمت رادیاتور آلومینیومی در لینک روبرو : رادیاتور آلومینیومی

هزینه برداشتن و تعویض رادیاتور


تمام آنچه در مورد حذف و تعویض رادیاتور باید بدانید ، از جمله هزینه مواد و نیروی کار ، س questionsالات و نکات متداول.

 

هزینه برداشتن و تعویض رادیاتور چقدر است؟


رادیاتورها یک مورد ضروری در خانه های مدرن برای توزیع گرمای تولید شده از دیگ بخار در اطراف خانه شما هستند. هر چند گاهی اوقات ، آنها می توانند کار را متوقف کنند و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

جایگزینی رادیاتور با مانند یک جایگزین مشابه برای یک مهندس گرمایشی کار ساده ای است و برای یک علاقه مند به DIY نیز نسبتاً ساده است. با این حال ، ممکن است بخواهید یک شیر رادیاتور ترموستاتیک را در حالی که در آن هستید ، اضافه کنید.

نکته اصلی که باید برای یک تعویض آسان به خاطر بسپارید ، خرید یک رادیاتور جدید است که در همان اندازه باشد و دارای اتصالات لوله همان اتصالی باشد که خارج می کنید. همچنین اگر فضای اتاق را خیلی سرد می دانید ممکن است بخواهید یک رادیاتور اضافی برای انتقال گرما به اتاق نصب کنید.

قیمت های نصب شده برای رادیاتور اضافی توسط لوله کش ها با توجه به میزان لوله کشی مورد نیاز و پیچیدگی کار متفاوت خواهد بود. اما تعویض رادیاتور برای لوله کش ها یک کار کاملاً معمول است و باید فقط در عرض چند ساعت انجام شود.

یکی دیگر از دلایل بسیار شایع در حذف و تعویض رادیاتور هنگام تزئین است. دسترسی به دیوار پشت رادیاتور برای کاشی کاری ، رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری با برداشتن رادیاتور بسیار راحت تر است. هنگامی که تشخیص دادید که باید رادیاتور را بردارید ، باید هزینه ای را که برای کل کار در نظر گرفته شده تعیین کنید. قیمت بازرگانان محلی کوچکتر از 150 تا 200 پوند است ، اما شما می توانید برای استخدام شخصی از یک شرکت بزرگتر با پوشش ملی هزینه 175 تا 300 پوند را پرداخت کنید.

 

حذف و جایگزینی قیمت رادیاتور


عوامل مختلفی وجود دارد که در کل هزینه کاشی کاری سرویس بهداشتی شما تأثیرگذار است. اولین منطقه ای است که برای کاشی انتخاب می کنید. گرانترین گزینه کاشی کاری کل اتاق است.

کاشی کاری کف و دیوارها از بالا به پایین. ارزانترین گزینه این است که فقط بالای ظرفشویی کاشی کاری کنید. مورد بعدی ماده ای است که کاشی از آن ساخته شده است.

تفاوت زیادی بین هزینه کاشی های وینیل و کاشی های سنگ طبیعی وجود دارد. اندازه و شکل اتاق تأثیر زیادی در هزینه نه تنها مواد بلکه نیروی کار خواهد داشت. هرچه تعداد کاشی ها بیشتر بریده شود ، کار دشوارتر و در نتیجه گران است. در اینجا چند نمونه هزینه با چند نوع شغل معمول آورده شده است.

در زیر جدولی آورده شده است که هزینه های مختلفی را که ممکن است در از بین بردن و تعویض رادیاتور درگیر باشد و قیمت هایی که انتظار دارید پرداخت کنید ، نشان می دهد.

لطفا برای اندازه گیری رادیاتور کوچک ، متوسط یا بزرگ از اندازه گیری های زیر استفاده کنید:
فقط هزینه های تأمین
شاید خودتان به فکر نصب رادیاتور جدید باشید. در این صورت ، شما ممکن است به تنهایی به دنبال قیمت رادیاتور ها باشید. رادیاتورها انواع مختلفی دارند و هرکدام از آنها در قیمت متفاوت هستند. در زیر لیستی از انواع رادیاتورهایی که می توانید تهیه کنید و هزینه متوسط هر یک از آنهاست.

رادیاتورهای گرمایش مرکزی


رادیاتورهای گرمایش مرکزی دارای بالاترین میزان تولید گرما هستند و همچنین از داشتن بیشترین بازده گرمایی از هر نوع سبک رادیاتور لوله کشی بهره مند می شوند. این باعث می شود که آنها در بسیاری از خانه های انگلستان به گزینه ای بسیار محبوب تبدیل شوند. این رادیاتورها از صفحه های راه راه برای تابش گرما به اتاق استفاده می کنند.

شما می توانید رادیاتورهای گرمایش مرکزی به سبک های تک صفحه را برای اتاق های کوچک تهیه کنید ، یا برای اتاق های بزرگتر می توانید پنل های دو صفحه را تهیه کنید زیرا اینها گرمای بیشتری تولید می کنند.

رادیاتور گرمایش مرکزی کوچک - 20-- 40
رادیاتور گرمایش مرکزی - 40-- 80
رادیاتور گرمایش مرکزی بزرگ - 85-- 120 £
رادیاتورهای ستونی
اگر می خواهید کمی از جذابیت دوره را به خانه خود اضافه یا حفظ کنید ، ممکن است یک رادیاتور ستونی گزینه مناسبی برای شما باشد. این رادیاتورها حس سنتی خوبی به خانه شما می بخشند.

 

مواردی که باید هنگام نصب رادیاتور در نظر بگیرید


هنگام تعویض رادیاتور ، باید به ظرفیت و کارایی دیگ بخورید. اگر دیگ بخار بیش از 10 سال داشته باشد ، احتمالاً ارزش جایگزینی دیگ را نیز دارد. جایگزینی دیگ بخار خود یک سرمایه گران قیمت است و شما ممکن است در انتخاب دیگ بخار مناسب به کمک زیادی نیاز داشته باشید ، گزینه های زیادی وجود دارد ، همه دارای مزایا و معایب خاص هستند.

یکی دیگر از کارهای مرتبط ، نصب شیرآلات TRV برای کنترل موثرتر دمای اتاق / رادیاتور است. شیرهای رادیاتور ترموستاتیک (TRV) با احساس دمای هوای اتاق و باز و بسته شدن خودکار جریان آب به رادیاتور ، دمای رادیاتور را کنترل می کنند تا دمای از پیش تعیین شده را حفظ کند. TRV اکنون به عنوان بخشی از مقررات ساختمان در خانه ها یکی از الزامات است ، اما بسیاری از املاک قدیمی هنوز آنها را ندارند. برای اطمینان از درستی شیرآلات با نصاب خود مشورت کنید.

علاوه بر این ، اگر خانه شما از عایق ضعیفی برخوردار باشد ، رادیاتور کارآیی ندارد. انبار را حداقل تا 150 میلی متر از عایق مدرن عایق بندی کنید و اگر از قبل نصب نکرده اید ، به شیشه دوجداره نگاه کنید.

سرانجام ، شما باید در نظر بگیرید که آیا واقعاً به رادیاتور پنلی جدیدی نیاز دارید اگر مشکلی در سیستم شما وجود دارد. ممکن است ارزش آن را داشته باشد که از طریق گرمایش مرکزی خود یک برق شستشو دهید تا تمام لجن و آوار جمع شده با گذشت زمان از بین برود.

 

 

تعویض و حذف رادیاتور DIY


اگر در نحوه انجام این کار مطمئن نیستید و یا از مهارت در لوله کشی اطمینان ندارید ، همیشه توصیه می شود به مشاوره حرفه ای مراجعه کنید یا یک تاجر استخدام کنید تا کار حذف و تعویض رادیاتور را انجام دهد.

در زیر راهنمای نحوه حذف و تعویض رادیاتور آورده شده است.

ابزار و مواد مورد نیاز
رادیاتور جدید
براکت های رادیاتور جدید
کاسه شستشو
دو آچار قابل تنظیم
کلید خونریزی رادیاتور
مته
آشکارساز لوله / کابل / گل میخ
پارچه یا پارچه
نوار PTFE (مهر و موم نخ)
سیم ظرفشویی
شخص دیگری برای کمک
حذف و تعویض رادیاتور


بهترین راه برای حذف و تعویض رادیاتور خودتان انتخاب جایگزینی است که دارای مراکز لوله یکسان باشد. این فاصله بین دو لوله آب است. این کار کار را خیلی راحت تر می کند.

اگر رادیاتوری را انتخاب کنید که شکل یا اندازه دیگری داشته باشد ، باید سیستم را تخلیه کرده و در لوله کشی تغییراتی ایجاد کنید.

گام یک
اولین اقدامی که هنگام برداشتن و تعویض رادیاتور باید انجام دهید خاموش شدن سوپاپ ها در دو سر آن است.

شیر دستی را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا دیگر نچرخد.

اگر شیر شما TRV است ، آن را بچرخانید تا در حالت خاموش قرار گیرد.

اگر یک سوپاپ شیر قفل دارید ، به سادگی باید محافظ پلاستیکی را بیرون آورده و سپس شافت را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. تعداد دفعات چرخاندن کلید را حتماً بشمارید زیرا این اطمینان را می دهد که می توانید رادیاتور خود را روی همان دبی تنظیم کنید.

گام دوم
یک کاسه شستشو زیر شیر قرار دهید تا بتواند با شروع تخلیه آب آن را بگیرید.

با استفاده از کلید قابل تنظیم یکی از مهره های درپوش را که شیر شما را به رادیاتور متصل می کند شل کنید. برای جلوگیری از چرخش و خراب شدن لوله ، ممکن است لازم باشد از کلید دوم برای محکم کردن بدنه سوپاپ استفاده کنید.

مرحله سوم
دریچه خونگیری را در قسمت بالایی رادیاتور خود قرار دهید و آن را باز کنید. سپس ، مهره درپوش اتصال را بین رادیاتور و شیر باز کنید تا آب آن تخلیه شود. اطمینان حاصل کنید که آب تخلیه را در کاسه شستشو بگیرید.

اگر رادیاتور شما کاملاً قدیمی است ، ممکن است آب داخل آن کاملاً کثیف یا لجن باشد. این را بخاطر داشته باشید زیرا ممکن است لازم باشد با استفاده از پارچه یا پارچه های خود ، نشتی را پاک کنید.

اگر کاسه شستشوی شما به اندازه کافی عمیق نیست که بتواند آب را جمع کند ، فقط کافی است مهره درپوش اتصال را دوباره محکم کنید ، آب را بریزید و سپس فرآیند را دوباره شروع کنید تا کاملاً تخلیه شود. هنگامی که دیگر آب خارج نمی شود ، سوپاپ واقع در سمت مخالف رادیاتور را جدا کنید.

مرحله چهار
اگر رادیاتور شما بزرگ است ، ممکن است به شخصی نیاز داشته باشید تا در انجام این مرحله به شما کمک کند.

رادیاتور خود را از براکت های نصب شده روی دیوار بلند کرده و سپس آن را نوک بزنید تا آب باقیمانده خارج شود. هنگامی که تمام آب از بین رفت ، خروجی ها را با مقداری پارچه یا دستمال پر کنید تا از نشت آنها جلوگیری شود.

اگر براکت هایی که در حال حاضر روی دیوار شما هستند با رادیاتور جدید شما مناسب نیستند ، آنها را بردارید. سپس باید جایگزین آنها کنید.

اگر برای انجام این کار مجبور به سوراخکاری در دیوار هستید ، همیشه مطمئن شوید که پشت دیوار چیست. شما نمی خواهید به طور تصادفی در یک لوله سوراخ کنید. ردیاب دیجیتال به شما کمک می کند آنچه پشت دیوار است را تعیین کنید.

 

تعمیر و نگهداری رادیاتور


اطمینان از اینکه بخاری شما نه تنها برای راحتی بلکه برای مانده حساب بانکی شما نیز کارا است بسیار مهم است. در ماه های سرد سال باید سریعاً تمام اموال خود را گرم کنید و بخواهید گرم بماند. دانستن اینکه چگونه برخی مشکلات جزئی را برطرف کنید و رادیاتورهای خود را حفظ کنید به شما کمک می کند تا خانه خود را بدون نیاز به تماس با یک متخصص حرفه ای گرم نگه دارید.

برای نصب سیستم گرمایش مرکزی خود به یک متخصص واجد شرایط احتیاج دارید ، اما نگهداری رادیاتور ها کار چندان دشواری نیست.

اگر احساس می کنید روی رادیاتورهای شما لکه های سرد وجود دارد یا مدت زیادی طول می کشد تا گرم شوند ، اولین کاری که باید انجام دهید خونریزی رادیاتورهای خود است. این کار معمولاً نقاط لرزشی را برطرف می کند و به کارایی موثر رادیاتورها کمک می کند.

اگر خونریزی رادیاتور لکه های سرما را برطرف نمی کند ، این ممکن است نشان دهنده یک مسئله عمیق تر باشد ، و برای بررسی این مسئله باید با یک متخصص تماس بگیرید.

چگونه یک سیستم گرمایش مرکزی پر سر و صدا را برطرف کنیم
هر دیگ بخار کنترل متفاوتی دارد ، بنابراین حتماً کتابچه راهنمای خود را در مکانی امن نگه دارید تا بتوانید همیشه به آن مراجعه کنید. بیشتر گسل های گرمایش مرکزی راه حل های کاملاً ساده ای دارند که معمولاً می توانید خودتان آنها را برطرف کنید. اگر شک دارید ، اما همیشه یک متخصص را صدا کنید.

چگونه لوله های خراب را برطرف کنیم
ترک خوردگی لوله ها می تواند به دلیل انبساط لوله های گرم یا مالش لوله ها به دیوار ، کف یا لوله های دیگر باشد.

برای رفع این مشکل ، شکاف های لوله را در تیرچه ها باز کنید. اگر لوله های شل دارید ، آنها را ببندید یا عایق بندی را بین لوله ها قرار دهید.


چگونه صداهای زمزمه را در لوله ها برطرف کنیم
هنگامی که سرعت پمپ خیلی زیاد است یا لوله های شما برای جریان سیستم بسیار باریک است ، صدای زمزمه می تواند در لوله ها ایجاد شود.

چگونه صداهای عجول را در لوله ها برطرف کنیم
صدای عجله در لوله ها معمولاً در اثر هوا یا حباب های داخل سیستم ایجاد می شود.

بهترین راه برای رفع این مشکل خونگیری رادیاتورها است. اگر خونریزی رادیاتورآلومینیومی این مشکل را برطرف نکرد ، بهتر است یک مهندس را صدا بزنید تا مسئله عمیق تری را بررسی کند.

چگونه می توان صدای Hissing یا Banging را برطرف کرد
صدای بهم زدن یا صدای کوبیدن می تواند به دلیل خرابی دیگ بخار یا ترموستات ، یا تجمع مقادیر آهک در سیستم باشد.

بهتر است برای بررسی مجدد سیستم خود با یک مهندس تماس بگیرید. آنها قادر خواهند بود مسئله را به بهترین وجه تعیین کنند و می توانند به طور مثر آن را برطرف کنند.

اگر سیستم گرمایش مرکزی شما سر و صدایی ایجاد می کند ، بهتر است زودتر از آن مشکل را بررسی کنید زیرا ترک آن می تواند منجر به مشکلات بعدی شود.

اگر در حال انجام تعمیرات یا تعمیر و نگهداری هستید ، این زمان ایده آل برای بروزرسانی است. شاید ارزش آن را داشته باشد که دیگ بخار ، رادیاتور یا نصب ترموستات هوشمند جدید خود را ارتقا دهید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور

درک رادیاتور آلومینیومی


این روزها مواد مختلفی وجود دارد که رادیاتور ها از آنها ساخته شده است - فولاد ، چدن ، سنگ و حتی چوب (قوری شکلاتی کسی؟) به راحتی در دسترس شما هستند تا اگر می دانید کجا جستجو کنید ، آنها را بخرید.

اما در حال حاضر رادیاتورهای آلومینیومی بسیار خشمگین هستند ، بنابراین من فکر کردم که چرا باید برای پرداختن یک هزینه اضافی به طور جدی فکر کنید؟

این همان چیزی است که شما باید در مورد رادیاتورهای آلومینیومی بدانید.

بیشترین فلز موجود در زمین


آلومینیوم سومین عنصر فراوان است که در هر نقطه از سطح زمین یافت می شود و فراوانترین فلز موجود در پوسته این سیاره است.

در حال حاضر ، زیر پای شما ، حدود 8٪ از لایه بالایی زمین از مواد تشکیل شده است.

علی رغم این واقعیت ، اگر به دنبال یافتن آن باشید ، به سختی تلاش خواهید کرد تا پیدا کنید ، زیرا به طور معمول با سایر مواد معدنی مختلف (به طور دقیق 270) ، عمدتا در سنگ بوکسیت یافت می شود.

آلومینیوم به دلیل چگالی کم و توانایی مقاومت در برابر خوردگی به خوبی شناخته شده است ، به همین دلیل انواع قوطی های نوشیدنی ، هواپیما و رادیاتور از مواد ساخته می شوند.

از آنجا که تولید آن بسیار ارزان است - و علیرغم شیوع رادیاتورهای آلومینیومی در سایر نقاط اروپا - از دهه 1970 میلادی ، فولاد محبوب ترین ماده برای ساخت رادیاتور در انگلیس بوده است ، اما با تغییر بیشتر مصرف کنندگان بریتانیایی ، این تغییر تغییر می کند. به آلومینیوم

تولید فولاد ممکن است آسانتر از آلومینیوم باشد - وقتی که شما هزینه استخراج آن از بوکسیت را تأمین می کنید .

اما در طرح کلی موارد ، مزایای رادیاتور آلومینیومی بسیار بیشتر از هزینه اولیه خرید یکی از آنها است و موارد دیگری نیز وجود دارد به خاطر بسپارید ، هر کدام از اینها می توانند در هزینه های شما صرفه جویی کنند و گرمایش خانه را تغییر دهند.

 

مزایای رادیاتورهای آلومینیوم چیست؟


گرچه هزینه خرید آنها کمی بیشتر از رادیاتورهای فولادی است ، اما در سراسر اروپا مدتی است که از آلومینیوم به طور گسترده ای در ساخت رادیاتور استفاده می شود ، با وجود تأثیر مواد بر قیمت رادیاتور.

و وقتی به مزایای سرمایه گذاری در رادیاتور آلومینیومی نگاه می کنید ، به راحتی می توانید درک کنید که چرا آنها در اینجا در انگلستان طرفداران جدیدی پیدا می کنند.

این امر عمدتاً به این دلیل است که آلومینیوم رسانای عالی گرما است - دارای میزان انتشار پذیری که تقریباً 5 برابر یک گزینه فولادی است.

این واقعیت به تنهایی باعث می شود که آلومینیوم کاملاً مناسب ساخت رادیاتور باشد ، زیرا برای رسیدن به حداکثر دمای هوا ، رادیاتورها نباید آنقدر روشن باشند.

اگر فکر می کنید که یک رادیاتور آلومینیومی برای کارکرد آب کمتری نیز لازم است ، همه اینها به کم شدن هزینه های گرمایش ، سیستم گرمایش کارآمدتر و پول نقد بیشتر در جیب شما کمک می کند.

عامل مهم دیگری که باید در نظر گرفت این است که رادیاتورهای آلومینیومی بسیار سبک تر از فولاد یا چدن هستند ، به این معنی که برای نصب بر روی انواع دیوارها - به ترتیب خارجی و داخلی - مناسب هستند ، بنابراین می توانند تقریباً هر فضایی را گرم کنند.

هزینه نصب نیز می تواند تحت تأثیر این امر قرار گیرد ، زیرا سریعتر به دیوار می روند و نیروی انسانی کمتری را برای بلند کردن نیاز دارند.

در آخر ، موضوع سبک وجود دارد.

 

 

همانطور که احتمالاً قبلاً می دانید ، روزهای محدودیت در رابطه با طراحی ، رنگ و مواد به پایان رسیده است. نگاهی به فروشگاه بهترین گرمایش بیندازید و رادیاتورهایی از هر شکل ، اندازه و رنگ ، برخی در طرح های کاملاً آینده نگرانه مشاهده خواهید کرد.

رادیاتورهای آلومینیومی به سبک و زیبایی ظاهر فریاد می زنند و طوری طراحی شده اند که با اکثر محیط ها هماهنگ باشد

وقتی همه این نکات مختلف را در نظر می گیرید ، درک اینکه چرا رادیاتورهای آلومینیومی به طور فزاینده ای در میان مصرف کنندگان انگلستان محبوب می شوند ، بسیار آسان است.

 

آلومینیوم - رادیاتور با محیط زیست کاملاً دوستانه
 

علاوه بر اینکه در گرم شدن و استفاده کمتر از آب بهتر است ، رادیاتورهای آلومینیومی از مزایای زیست محیطی دیگری نیز هستند.

بزرگترین آنها ساخت آنها از مواد بازیافتی است.

بنابراین دفعه بعد که به سگ خود غذا دادید ، یک قوطی کک داشته باشید یا یک حلقه لوبیا باز کنید ، فقط فکر کنید که این قوطی در دست شما ممکن است روزی به شکل رادیاتور بر روی دیوار خانه کسی قرار گیرد.

محتوای کم آب آنها همچنین به این معنی است که کمی کوچکتر هستند ، که در صورت استفاده در کنار سیستم گرمایش با دمای پایین (مانند پمپ حرارتی منبع زمینی) بسیار مفید خواهد بود زیرا نیازی به رادیاتورهای بزرگ نیست دمای پایین آب را جبران کنید.

 

چرا همه رادیاتورها را از آلومینیوم تولید نمی کنید؟


خوب ، این ایده خوبی است ، اما علی رغم اینکه به یک ماده ساخت محبوب تر و رایج تبدیل شده است ، هنوز در بازار انگلستان فراخوان زیادی وجود ندارد.

ما تمایل داریم که رادیاتورهای ما گرمای خود را برای مدت طولانی حفظ کنند ، اما به همان زودی که آلومینیوم گرم می شود ، در خنک شدن مهارت کافی دارند.

به همین دلیل ، مصرف کننده انگلستان تمایل دارد فولاد یا چدن را انتخاب کند - هر دو گرما را برای مدت طولانی تری از آلومینیوم حفظ می کنند.
همانطور که گفته شد ، ساختار سبک آلومینیوم به این معنی است که می توان آن را به اشکال مختلف و به راحتی و بدون تأثیر بر قدرت آن ، دستکاری کرد.

بنابراین اگر به فکر این هستید که بخواهید رادیاتور T-Rex یا چیزهای غیرعادی دیگری را در اختیار داشته باشید ، ممکن است ارزش جستجو در آلومینیوم را داشته باشد.

 

چگونه از رادیاتورهای آلومینیومی مراقبت کنیم؟


اگرچه ممکن است خلاف این فکر کرده باشید ، اما در صورت داشتن رادیاتور آلومینیومی کار خاصی انجام نمی شود.

آنها همانند فولاد و چدن کار می کنند ، گرچه تا مدت زیادی حرارت خود را حفظ نمی کنند ، اما سریعتر داغ می شوند و وزن کمتری دارند ، در کل ارزش پول بالایی دارند.

ممکن است شنیده باشید که در افزودن رادیاتور آلومینیومی به سیستم گرمایشی که شامل رادیاتور فولادی یا چدنی است ، خطر افزایش خوردگی وجود دارد ، اما جای نگرانی نیست.

آدریان دایر - بوتین فنی در Fernox (متخصصان بازدارنده) در این باره گفت: "این یک شرط تنظیم ساختمان است که تمام بازدارنده ها با فلزات مخلوط کار کنند. این بدان معنی است که اگر یک یا چند رادیاتور آلومینیومی داشته باشید ، اضافه کردن بازدارنده استاندارد خوردگی برای سیستم کاملاً مناسب است. "

بنابراین ، این به سادگی موردی است که می توانید مهارکننده ای را اضافه کنید که دیگر نیازی به درمان های خاص ندارید ، فقط با لوله کشی و بازی که ممکن است بگویید ، متشکرم برای آدریان.

 

رادیاتورهای آلومینیومی در بهترین گرمایش


سبک و با دوام ، ما در حال حاضر در بهترین گرمایش مجموعه ای از رادیاتورهای آلومینیومی در حال رشد هستیم. در واقع ، ما به تازگی مجوز جدیدی از متخصصان گرمایش منزل ، میلانو را ارائه داده ایم.

طیف وسیعی از رادیاتورهای آلومینیومی Milano Skye را کشف کنید و کمی سبک سبک به گرمایش خانه خود اضافه کنید. باور کنید ، هنگام انجام این کار ، خانه ، حساب بانکی و کره زمین کاملا متفاوت به نظر می رسند.

این یکی دیگر از طرح هایی است که از اواخر دهه 90 در اروپا محبوب شده است - اما طرحی که (تا حدودی عجیب) فقط در چند سال اخیر شروع به جابجایی کرده است.

 

آیا می توانم یک ریل حوله گرم شونده آلومینیومی بخرم؟


خوب ، تا همین اواخر ، اگر امیدوار بودید که یک رادیاتور حوله آلومینیومی در مجموعه ما پیدا کنید ، کاملاً شانس داشتید ، اما نه بیشتر.

با تشکر از متخصصان گرمایش منزل در Milano Heating ، ما در حال حاضر یک مجموعه جدید واقعاً نفیس و مهیج از نرده های حوله گرم شونده آلومینیومی سبک (و مقرون به صرفه) موجود در فروشگاه ما داریم - به Milano Passo خیره کننده که به راحتی خیره کننده است سلام کنید.

من در اینجا و اکنون حتی با جزئیات بیشتر در مورد مجموعه شما را خسته نخواهم کرد ، اما فقط به تصویر زیر نگاه کنید و از زیبایی یکی از تاسیسات جمع و جور انتراسیت شگفت زده شوید.

 

طرفداران رادياتورهاي آلومينيومي
 

رسانایی - رادیاتورهای آلومینیومی خیلی سریع به تغییر دما واکنش می دهند. بنابراین اگر گرمایش را زیاد کنید ، یک رادیاتور آلومینیومی تقریباً بلافاصله پاسخ می دهد ، و به شما امکان کنترل بیشتر بر سطح راحتی خانه را می دهد. اگر در مورد سطح گرم شدن با شریک زندگی خود اختلاف دارید بسیار عالی است!
کارایی - با کم بودن مقدار آب در مقایسه با رادیاتورهای فولادی ، آلومینیوم به شما کمک می کند تا هزینه گرمایش خانه شما کاهش یابد.
کیفیت بالا - آلومینیوم ماده ای خورنده نیست ، بنابراین می توانید سالها انتظار گرمایش با کیفیت بالا را داشته باشید.
همه کاره - رادیاتورهای آلومینیومی بلند ، بلند ، کوتاه و باریک موجود برای افزودن جلوه ای شیک به گرمایش منزل عالی هستند.
سازگار با محیط زیست - رادیاتورهای آلومینیومی از یک ماده کاملاً بازیافتی ساخته می شوند و پس از رسیدن به هدف خود ، می توانند به راحتی به همان چیزهای مفید تبدیل شوند.
CON

خنک شدن سریع - برخلاف فولاد و چدن ، رادیاتورهای آلومینیومی برای مدت طولانی گرمای خود را حفظ نمی کنند. اگر یک تغییر ناگهانی در هوا داشته باشید و نیاز دارید که اتاقتان سریع خنک شود ، این می تواند سودمند باشد.
فقط یک مورد کافی نیست - افزودن فقط یک قیمت رادیاتور آلومینیومی به سیستم گرمایشی می تواند احتمال ایجاد خوردگی را افزایش دهد ، زیرا ورود فلز دیگری به مدار می تواند باعث تغییر ساختار شیمیایی آب شود.

بنابراین ، اگر هر رادیاتور را عوض نمی کنید ، خرید مهارکننده رادیاتور صحیح ضروری است.
هزینه - علی رغم محبوبیت بیشتر مواد ، در وهله اول رادیاتور آلومینیومی هزینه بیشتری خواهد داشت ، اما مطمئناً این کار را در طول عمر سیستم انجام خواهید داد ، بنابراین همه خبرهای بدی نیستند.

 

درباره رادیاتورهای آلومینیومی چه فکر می کنید؟


اگر یک رادیاتور آلومینیومی یا از Best Heating یا جاهای دیگر خریداری کرده اید ، چرا در مورد آن نظر ما را نمی دانید.

آیا این صورتحساب های شما را کاهش داد؟ آیا همان کاری را که انتظار داشتید انجام داده است؟ ازش راضی هستی؟

شاید شما آن را دوست ندارید و آرزو می کنید کاش چیز دیگری بخرید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتورهای آلومینیومی در لینک روبرو : رادیاتور آلومینیومی

کدام رادیاتور خانگی برای شما بهترین است؟


رادیاتور ها و سیم پیچ های فلزی آنها برای بسیاری آشنا هستند. اما آیا می دانید انواع مختلفی وجود دارد یا رادیاتورها چگونه کار می کنند؟ بیاموزید که هرکدام چگونه خانه خود را گرم می کنند.


کدام رادیاتور خانگی برای شما بهترین است؟


اصطلاح "رادیاتور" در سال 1834 ابداع شد و از آن زمان این وسایل گرمایشی در مدارس ، ساختمانهای اداری و خانه ها استفاده می شود. اگرچه ممکن است بدانید که رادیاتور یکی از اجزای حیاتی برخی از سیستم های گرمایشی است ، اما ممکن است شما ندانید که رادیاتور چگونه گرما تولید می کند یا اینکه منزل شما از یک سیستم بهره مند است یا خیر.

 

رادیاتورهای خانگی چگونه کار می کنند؟


رادیاتورها با سیم پیچ های بزرگ و متمایز خود ممکن است منظره ای آشنا باشند. اما آن سیم پیچ ها چه کاری انجام می دهند و چگونه گرما تولید می کنند؟ اساساً رادیاتورها ماده گرم شده را از طریق لوله ها به گردش در می آورند.

هنگامی که این ماده انرژی گرمایی خود را به آن ماده رسانا منتقل می کند ، لوله ها به عناصر گرمایشی تابشی تبدیل می شوند. پس از خنک شدن ماده ، آن را به منبع گرمایی اصلی (در بسیاری از موارد یک دیگ بخار) برمی گردانند تا دوباره گرم شود.

با این حال ، همه رادیاتورها برای کار نیاز به مایعات ندارند. به خصوص رادیاتورهای مدرن از ویژگی های نوآورانه ای برخوردارند که باعث می شود آنها کمی متفاوت از نمونه های سنتی خود باشند.


انواع مختلف رادیاتور کدامند؟


آب گرم این اساسی ترین نوع رادیاتور پنلی است. آب گرم ظرف فلزی را پر می کند و سپس با استفاده از نیروی جاذبه ، پمپ یا جریان همرفتی در سراسر دستگاه منتقل می شود. با گرم شدن لوله های فلزی ، آب خنک می شود ، به پایین فرو می رود و در نهایت از طریق تخلیه رادیاتور آزاد می شود.
بخار. در این مدل ها بخار جای آب گرم را می گیرد. با این وجود رادیاتورهای بخار برای گردش گرما به فشار نیاز ندارند. اگرچه رادیاتورهای بخار دیگر زیاد مورد استفاده قرار نمی گرفتند ، اما اغلب به عنوان محلول گرمایش برای ساختمانهای بزرگ (یا بلند) نصب می شدند.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور


مبدل حرارتی با کمک فن. این سیستم ها به جای اعتماد به گرمای تابشی به خودی خود ، با ایجاد یک چرخه همرفت کار می کنند. یک سوئیچ کنترل دما یک فن الکتریکی را تنظیم می کند که هوا را روی مبدل حرارتی می دمد و باعث گرم شدن هوا می شود. هوای گرم بالا می رود و هوای سرد در محلی که گرم می شود به تبادل گرما کشیده می شود.


طبقه زیرین در این محلول گرمایشی ، شبکه ای از لوله ها یا کابل ها در کف کف خانه شما گرما را از طریق کف هدایت می کند و اتاق را هم به صورت تابشی و هم با گرمایی گرم می کند. این سیستم در فضاهای دارای کف رسانا مانند کاشی بهترین عملکرد را دارد. نصب چنین کف پوش هایی می تواند هزینه استفاده از چنین سیستمی را افزایش دهد.


گرم کردن صفحه دامن. ابتدا لوله ها در تخته های دامن در امتداد کف شما نصب می شوند. سپس آب داغ از طریق آنها پمپاژ می شود یا در غیر این صورت جریان می یابد ، و در نتیجه دیوارهای شما به منبع گرمای تابشی تبدیل می شود. این فناوری اساساً از رادیاتور سنتی آب گرم ، فقط بدون لوله های در معرض آن استفاده می شود.


تخته پایه این رادیاتورها بسیار کم هزینه ، قابل اعتماد و نصب آسان هستند. واحدهای کم نمایشی که در امتداد پایه دیوار قرار دارند ، هوای گرم را از یک جز heating گرمایش مرکزی که با باله های تابشی احاطه شده است ، به گردش در می آورند. این به صاحبان خانه اجازه می دهد تا درجه کنترل بیشتری در نحوه توزیع گرما در اتاق داشته باشند.


قابل حمل رادیاتورهای قابل حمل دو نوع اصلی دارند. نوع اول برای گرم کردن یک جامد رسانا مانند کوارتز از عناصر الکتریکی استفاده می کند. مورد دوم متکی به لوله های فلزی پر از روغن است.

این دستگاه های دستی و مستقل را می توان به راحتی به فضاهایی منتقل کرد تا سیستم گرمایشی موجود شما را تقویت کنند ، نقاط سرد را برطرف کنند یا در فضاهایی که بندرت اشغال نشده اند گرما ایجاد کنند.


چگونه می توانم بدانم که آیا به رادیاتور نیاز دارم؟


گرچه رادیاتورها ممکن است یکی از قدیمی ترین روشهای گرمایش خانه شما باشند ، اما هنوز هم یکی از موثرترین آنها هستند. اگر سیستم گرمایشی فعلی شما ناکارآمد است یا باعث افزایش قبوض آب و برق زمستانی شما می شود ، زمان آن فرا رسیده است که گزینه های دیگر را بررسی کنید.

محافظت از رادیاتور آلومینیومی خود را با ضمانت خانگی Home Shield® آمریکایی در نظر بگیرید. این شامل 21 اجزای اصلی سیستم خانگی و لوازم خانگی از جمله بخاری های دیواری ، کوره های کف ، پمپ های حرارتی ، واحدهای گرمایشی در گردش آب گرم یا بخار و تخته های پایه الکتریکی است. امروز برای اطمینان از راحت بودن در طول سال با AHS تماس بگیرید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور

رادیاتور پنلی چیست؟


رادیاتور پنلی یک سطح عمدتاً مسطح برای انتقال انرژی همرفتی و تابشی به فضای داخلی است. رادیاتورها علی رغم نامشان ، یک اتاق را عمدتا با همرفت گرم می کنند.

رادیاتورهای پنلی ممکن است دارای یک یا دو صفحه باشند و در صورت مجهز بودن به باله های کانوکتور ، یک یا در مورد طرح های دو صفحه ، دو ردیف باله. پانل یا مخزن با مایعی مانند روغن یا آب پر می شود.

هرچه پانل بیشتر باشد ، سطح بیشتری از رادیاتور برای تولید گرما وجود دارد. بنابراین ، یک رادیاتور با پانل دوتایی در ابعاد مشابه رادیاتور تک پانل ، گرما بیشتری خواهد داشت ، زیرا سطح کل بیشتر است.

 

یک رادیاتور پنلی ممکن است دارای پره های کنوکتور باشد - نوارهای فلزی zig-zagging که در پشت رادیاتور یک صفحه یا در وسط یک رادیاتور دو صفحه جوش داده شده اند. این باله ها سطح رادیاتور را بیش از این افزایش می دهند.

 

رادیاتورهای تک و دو شوفاژ ، با یا بدون باله های همرفت ، اغلب به صورت گرد (یا رول) بالایی یا جمع و جور در می آیند. تفاوت اصلی این موارد زیبایی شناختی است ، رادیاتورهای جمع و جور دارای یک کوره در قسمت بالا و پانل هایی در امتداد کناره ها هستند تا دید باله های کانکتور را پنهان کنند. رادیاتورهای گرد فاقد کوره یا تابلوی اضافی هستند و تصمیم نهایی صرفاً به دلخواه شخصی است.

 

اگرچه رادیاتورهای تک پانل به اندازه نوع پانل دوتایی گرما نمی دهند ، اما در مواردی که فقط فضای محدودی مانند یک راهرو کوچک یا زیبایی وجود دارد ، ممکن است انتخاب خوبی باشد. به عنوان مثال ، اگر یک رادیاتور در زیر یک پنجره عریض نصب شده باشد ، ممکن است طراحی یک صفحه گسترده تر از یک مدل دوبل کوچکتر و عمیق تر ، متناسب با فضا باشد.

 

مشاهده لیست قیمت رادیاتور پنلی در لینک روبرو : رادیاتور پنلی

راهنمای خرید رادیاتور


هنگام انتخاب یک رادیاتور گرمایش مرکزی جدید برای خانه ، ممکن است دشوار باشد که بدانید با چنین طیف گسترده ای از کجا شروع کنید. برنامه ریزی پیش رو اساسی است و دانستن اینکه به دنبال چه چیزی باشید ، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما در طولانی مدت می شود.

برای انتشار گرما توسط تابش و همرفت طراحی شده است. گرما از طریق یک کنوکتور یا باله در پشت صفحه اولیه رادیاتور ساطع می شود. این همرفت اکثر گرما را تأمین می کند ، مقدار کمی که مستقیماً از پانل فولادی تابش می کند ، کارایی بیشتری و توزیع یکنواختی گرما در فضای اتاق ایجاد می کند.

در PlumbNation ما یک ماشین حساب گرمایش مفید ایجاد کرده ایم که اگر رادیاتورها از اطلاعات و گرمای خروجی شما وارد می کنند ، لیستی از محدوده توصیه شده را ایجاد می کند.

ما با اطلاع از وات / BTU مورد نیاز برای گرم کردن اتاق انتخاب شده ، به شما در جستجوی مدل مناسب کمک می کنیم. ما شامل انواع مختلفی از جمله رادیاتورهای صفحه تخت ، دو صفحه ، افقی ، عمودی و ستون هستیم. ما یکی از بزرگترین دامنه ها را با انتخاب اندازه ها ، سبک ها و خروجی های مختلف ذخیره می کنیم.

از محدوده تجارت خود با 10 سال ضمانت که کیفیت را به خطر نمی اندازد ، تا مدل های مدرن طراح تزئینی و چدن ، ما مجموعه ای جامع برای مرور و خرید برای هر سیستم گرمایشی در دسترس داریم.

 

سوپاپ ها کدامند و شامل آنها می شوند؟


شیرها به طور کلی در رادیاتور شما قرار ندارند. شیرهای رادیاتور ترموستاتیک (TRV) به شما امکان می دهد دمای اتاق را مطابق نیاز تنظیم کنید. اگر اتاق موردنظر را اشغال نکرده اید ، می توانید TRV را کاملاً پایین بیاورید ، بنابراین در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و در هزینه های انرژی خود صرفه جویی می کنید. می توان یک TRV در رادیاتور شما نصب کرد تا به شما امکان کنترل نهایی سیستم گرمایش را بدهد.

شیرهای رادیاتور ترموستاتیک شما را قادر می سازند تا میزان گرمایش را به صورت اتاق به اتاق کنترل کنید. یک TRV از یک سنسور برای ایجاد دمای هوای اطراف استفاده می کند.

TRV جریان رادیاتور را کاهش داده و بدین ترتیب دمای اتاق را خنک کرده و تنظیم می کند. اگر به دنبال ریل حوله گرم شده هستید که معمولاً در حمام دیده می شود ، ما یک دسته اختصاصی برای همه حوله های حوله داریم.

 

چگونه می توانم بدانم که به چه سایزی رادیاتور نیاز دارم؟

 

خروجی در واحد حرارتی انگلیس در ساعت (BTU / ساعت) اندازه گیری می شود. برای هر اتاق مشخص شما به یک رادیاتور با ظرفیت خروجی گرمای کافی برای گرم کردن آن اتاق به سطح دمای مناسب نیاز دارید.

اگر خیلی کوچک باشد ، به درجه حرارت مطلوب نخواهید رسید ، با انتخاب یک بیش از حد بزرگ ، شما بیش از آنچه که نیاز دارید در قبض های انرژی پرداخت خواهید کرد ، بنابراین انرژی و پول را هدر می دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبک ها و کمک به تصمیم گیری ، به راهنمای خرید رادیاتور نگاهی بیندازید.

 

چه نوع پنلی بهترین است؟


سه نوع اصلی رادیاتور پنلی وجود دارد که هنگام مرور مجموعه ما به احتمال زیاد با آنها روبرو خواهید شد و اینها به شرح زیر است:

کنوکتور تک پانل (K1 / نوع 11)
کنوکتور تک پانل دوبل (P / Type 21)
دو پانل دو پانل (K2 / نوع 22)


تفاوت اساسی در اندازه و مقدار گرمای تولیدی آن است ، بنابراین هنگامی که می دانید برای اتاق مورد نظر به چه میزان گرما احتیاج دارید و محدودیت های اندازه خود را دارید ، پس از آن انتخاب خوب خوبی برای محلول رادیاتور ایده آل خواهید داشت. رادیاتورهای تک پانل تک پانل از یک صفحه فولادی جلو ، و یک کنوکتور یا باله تشکیل شده اند.

Rads Single Convetor Double Panel از دو صفحه فولادی (یک جلو ، یک پشت) و یک کنوکتور یا باله تشکیل شده است. راد های دو کانوکتور تک پانل از یک صفحه فولادی ، و دو کنوکتور یا باله تشکیل شده اند. رادیاتور های کنوکتور دو پانل از دو صفحه فولادی (یک جلو ، یک عقب) و دو کنوکتور یا باله تشکیل شده است. رادورهای سه گانه Triple Panel از سه صفحه فولادی ، و سه کنوکتور یا باله تشکیل شده است.

مدل LST معمولاً در بیمارستان ها ، مدارس و خانه های بازنشستگی یافت می شود. آنها اکنون در بازار داخلی به طور فزاینده ای محبوب شده اند ، معمولاً برای مهد کودک ها ، اتاق خواب کودکان و سرنشینان معلول. هر خانه با اولویت جدیدترین طراحی و مد روز خانه های موجود ، مجموعه طراح رادیاتور آلومینیومی ما را پیدا خواهید کرد تا هر آنچه را که می خواستید داشته باشید.

خرید یک مدل الکتریکی ساده ترین و ساده ترین راه برای گرم کردن یک اتاق است. از آنجا که به سیستم گرمایش مرکزی متصل نخواهند شد ، نیازی به نصب پرهزینه نیست. نگران نباشید ، آن را به برق متصل کرده و از گرمی که آنها فراهم می کنند لذت ببرید. با این حال ، هزینه های انرژی در طی یک دوره زمانی ممکن است بیش از هزینه های سیستم های گرمایش مرکزی باشد.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور