fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

قیمت آبگرمکن دیواری

تعمیر آبگرمکن


آبگرمکن ، مانند هر وسیله دیگری ، می تواند از کار بیفتد. آنها معمولاً حدود ده سال خوب هستند اما اغلب به تعمیرات مداوم احتیاج دارند ، به خصوص اگر آبگرمکن بی کیفیت انتخاب کرده باشید. ترمیم آن مهم است تا بتوانید از بخاری بیشتر بیرون بیایید و حتی در زمان سرد بودن هوا به دریافت آب گرم ادامه دهید.

لوله کش های متخصص ما آماده کمک هستند!


وقتی نوبت به تعمیر آبگرمکن می رسد ، متخصصان در اینجا هستند تا به شما در تشخیص مشکلات و رفع آبگرمکن کمک کنند. ما با افتخار خدمات سریع ، قابل اعتماد و موثر تعمیر آبگرمکن را به صاحبان خانه در سراسر آتلانتا ارائه می دهیم. لوله کش های متخصص ما به اندازه کافی تجربه دارند تا مارک ها و مدل های مختلف آبگرمکن را اداره کنند. چه آبگرمکن شما نشت کرده باشد و چه به اندازه کافی آب را گرم نمی کند ، می توانید برای انجام درست کار برای اولین بار به بامین تهویه تکیه کنید!

چگونه می توانم بفهمم که آبگرمکن من نیاز به تعمیر دارد؟


آبگرمکن برای چند سال اول درخواست تعمیر نمی کند ، با این وجود بازرسی از آنجا که علائم آسیب دیده است هنوز مهم است. هر زمان که علائم زیر را مشاهده کردید ، بلافاصله با یک متخصص قابل اعتماد که خدمات تعمیر آبگرمکن را ارائه می دهد برای بررسی آبگرمکن خود تماس بگیرید.

آب ناپاک
تغییرات فشار آب
آب گرم کمتر از حد معمول
نشتی در آبگرمکن یا اطراف آن
علائم زنگ زدگی یا زوال
آب مزه یا بوی دیگری دارد
آبگرمکن تولید صدا


بسیاری از ما تصور می کنیم که این علائم رایج یا بزرگ نیستند ، از این علائم غافل می شویم این یک اشتباه بزرگ است که در نهایت می تواند هزینه های زیادی برای شما داشته باشد. اگر هر یک از موارد بالا را تجربه کردید ، خانواده خود را در معرض خطر قرار ندهید زیرا ممکن است بخاری آبگرمکن شما تعمیر شود. بنابراین ، بلافاصله با ما تماس بگیرید و ما یک لوله کش باتجربه را برای ارزیابی و تعمیر آبگرمکن به ملک شما می فرستیم. تکنسین ما در صورت نیاز تعمیرات مناسب یا تعویض بخاری آب را توصیه می کند.

چرا باید آبگرمکن را تعمیر کنم؟


غفلت از تعمیرات ممکن است در طولانی مدت بسیار پرهزینه باشد. شما نه تنها خطر آسیب رساندن به آبگرمکن بلکه مخزن را نیز دارید. به همین دلیل مهم است که هیچ وقت را از دست ندهید و با ما در تماس باشید تا بتوانید دستگاه را نجات دهید. سالها متخصصان لوله کشی با تجربه ما خدمات آبگرمکن بدون دردسر را در آتلانتا به شما ارائه می دهند.

برای تعیین وقت ملاقات امروز با هر زمان گرمایش ، سرمایش و لوله کشی با شماره 02188306500 تماس بگیرید!

هزینه تعمیر آبگرمکنچقدر است؟


این هزینه به عوامل مختلفی از جمله نوع آبگرمکن نصب شده و ماهیت خسارت وارد شده بستگی دارد. برخی از مشکلات جزئی فقط چند دلار برای شما هزینه دارد اما برخی از مشکلات عمده ممکن است چند صد مورد عقب نماند.

در بعضی موارد ، ممکن است لازم باشد کل آبگرمکن یا چند جز را تعویض کنیم. ما فقط پس از بررسی وضعیت آبگرمکن می توانیم به شما پیشنهاد بدهیم. هنگامی که با ما تماس می گیرید ، در حداقل زمان ممکن یک تکنسین متخصص تعمیر آبگرمکن درب منزل خود برای بازرسی بخاری و برآورد در محل به شما ارائه می دهد.


مهم است که برای تعمیر یا تعویض آبگرمکن به دنبال کمک حرفه ای باشید. امتحان کردن آن به تنهایی ممکن است بسیار پرهزینه باشد زیرا ممکن است در نهایت به آبگرمکن یا مخزن آسیب برسانید. ما از باتجربه ترین ارائه دهندگان خدمات تعمیر آبگرمکن در ایران هستیم. کارکنان ما فوق العاده حرفه ای و کاملاً آموزش دیده هستند.

فرقی نمی کند نیاز شما چیست. ما به شما گوش خواهیم داد و با توجه به نیازهای شما یک راه حل سفارشی ارائه خواهیم داد. ما  انواع مشتری ها را شامل می شویم ، از جمله مشتریان تجاری و مسکونی. خدمات ما بسیار مقرون به صرفه است و همه موارد مربوط به تعمیرات آبگرمکن را پوشش می دهیم.

در هر زمان با شماره 02188306500 با ما تماس بگیرید تا با یکی از نمایندگان ما صحبت کنید و درباره چگونگی هرگونه گرمایش ، خنک سازی و لوله کشی هر زمان می توانید به قدرت و کارایی آبگرمکن کمک کنید بیشتر بدانید!


تعمیر و تعویض آبگرمکن


Tomball Plumbng جایگزین آبگرمکن ها در Tomball ، Magnolia و اطراف آن می شود. آبگرمکن ها در خانه های ما برای تأمین آب گرم مورد نیاز برای استحمام ، تمیز کردن لباس و شستن ظروف مورد نیاز است.
 
بیشتر آبگرمکن ها در خانه های این مناطق در اتاق زیر شیروانی قرار دارند. بنابراین ، توصیه می کنیم در مدت 10 سال به دلیل آسیب احتمالی که ممکن است در صورت بروز نشتی در آبگرمکن ایجاد شود ، تعویض آبگرمکن را در نظر بگیرید.
 
در صورت لزوم تعویض آبگرمکن ، صاحبان خانه دو گزینه پیش رو دارند: آبگرمکن های سنتی از نوع مخزن یا آبگرمکن بدون مخزن. توجه به این نکته مهم است که قطر اندازه آبگرمکن نوع مخزن به دلیل الزامات استانداردهای کارایی فدرال افزایش یافته است. این ممکن است هنگام تلاش برای نصب یک آبگرمکن جدید از طریق درب اتاق زیر شیروانی یا یک کمد کوچک ، مشکلاتی ایجاد کند.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

راهنمای خریداران آبگرمکن دیواری مسکونی


آبگرمکن دیواری گرم شما گرچه پر زرق و برق نیست اما یکی از مهمترین ویژگی های خانه شماست. شما برای راحتی و راحتی به آن وابسته هستید ، بنابراین خرید آبگرمکن بدون مخزن یا مخزن ذخیره آب گرم مناسب شما و خانه مهم است. در اینجا مواردی است که شما باید بدانید تا جریان آب گرم ادامه یابد.
اکثر مردم تا زمان خراب شدن آبگرمکن دیواری خود فکر نمی کنند.

زیرزمین سیل پایان یک روز طولانی است. هنگامی که ناگهان ، صدای قطره چکانی از زیرزمین را می شنوید ، با خانواده خود به صرف شام می نشینید. با نگرانی ، پایین می روید و بدترین ترس خود را تأیید می کنید - زیرزمین شما به یک استخر غول پیکر اردک داخلی تبدیل شده است.

 

مقصر؟ آبگرمکن دیواری مخزن ذخیره سازی 50 گالنی شما ترکید و اکنون در حال مسابقه با ساعت هستید تا فضای خنک را تمیز کرده و یک آبگرمکن جدید تهیه کنید. باور کنید یا نکنید ، در میان این فاجعه بارقه ای از فرصت می درخشد.

 

دقیقاً مانند این که یک گوشی هوشمند خراب بهانه ای برای به دست آوردن یک گوشی بهتر است ، یک آبگرمکن دیواری مسکونی ناموفق نیز می تواند فرصتی برای جایگزینی آن با چیزی باشد که برای سالهای سال به شما کمک کند.

 

اما شما باید بدانید که به دنبال چه چیزی هستید. خواندن این راهنمای خرید آبگرمکن دیواری گرم می تواند به شما کمک کند تا تماس مناسب خود و خانواده خود را برقرار کنید.

چه چیزی را باید در آبگرمکن دیواری جستجو کنید


چه انتخاب چگونگی تعویض آبگرمکن قدیمی یا نصب یکی در خانه جدید ، مهم است که سه زمینه اصلی را در نظر بگیرید: بهره برداری ، کارایی و هزینه.
 

عمل
آبگرمکن دیواری متفاوت کار می کنند و بسته به موارد زیر نیازهای خاصی دارند:

 

نوع آبگرمکن دیواری


اولین نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد نوع آبگرمکن دیواری گرم است. دو نوع محبوب مخزن ذخیره سازی و بدون مخزن هستند. یک آبگرمکن مخزن ذخیره آب ذخیره شده را گرم می کند ، در حالی که یک مدل بدون مخزن هنگام عبور از واحد ، آب مورد نیاز را گرم می کند. گزینه های جایگزین شامل آبگرمکن های دیواری غیرمستقیم (برای سیستم های دیگ بخار) ، نقطه استفاده و پمپ حرارتی است.

منبع انرژی
شعله گاز

نوع آن مهم نیست ، همه آبگرمکن های دیواری به منبع تغذیه نیاز دارند

برای گرم کردن آب. گزینه ها شامل برق ، خورشیدی یا به طور معمول گاز طبیعی ، نفت یا پروپان هستند.

 

این یک ملاحظه بسیار مهم است زیرا پیچیدگی و هزینه نصب را تعیین می کند. به عنوان مثال ، تهویه هوا برای خروج گازهای احتراق در تمام واحدهای مجهز به گاز نصب شده در داخل خانه مورد نیاز است.

 

نوع انرژی همچنین تعیین می کند که شما هر ماه در قبض آب و برق پرداخت می کنید. به طور معمول ، هزینه برق بیشتر از گاز است ، اگرچه پروپان می تواند بسیار گران شود. صاحبان خانه قبل از خرید آبگرمکن باید در مورد قیمت و در دسترس بودن انرژی در منطقه خود تحقیق کنند.

 

تخلیه کردن
آبگرمکن دیواری گازسوز نیاز به تخلیه گازهای ورودی و خروجی دارد. سه نوع اصلی تخلیه وجود دارد: دودکش ، مستقیم و برق.

تخلیه دودکش سنتی باعث آزاد شدن اگزوز از طریق دودکش می شود.

تخلیه نیرو از یک فن برای بیرون آوردن هوا از طریق لوله های خروجی استفاده کرده و هوای تازه را از فضای اطراف می گیرد.

تهویه مستقیم از لوله های ورودی و خروجی استفاده می کند که مستقیماً از طریق یک دیوار به بیرون متصل می شوند و می توانند در یک فضای محدود نصب شوند.
هنگام نصب آبگرمکن گازی ، مواد منفذی وارد عمل می شوند. فولاد ضد زنگ و پی وی سی ارزان قیمت هر دو گزینه هستند. تهویه جدید و نصب آسان پلی پروپیلن نیز محبوب شده است. نوع استفاده از تهویه تا حد زیادی به کارایی واحد بستگی دارد که در زیر بحث می شود.

 


 

هزینه آبگرمکن دیواری چقدر است؟


هزینه های آبگرمکن دیواری را می توان به هزینه های پیش پرداخت و بلند مدت تقسیم کرد. هنگام ارزیابی مقدار کلی آبگرمکن باید به هر دو مورد توجه شود.

 

هزینه های اولیه
هزینه ها

به طور کلی ، آبگرمکن های دیواری بدون مخزن به دلیل قدرتمندتر بودن اجزای داخلی ، هزینه بالاتری نسبت به مدل های مخزن ذخیره دارند. واحدهای بدون مخزن به یک مشعل قدرتمندتر نیاز دارند که بتواند آب را در مدت زمان کوتاهی گرم کند و همچنین یک مبدل حرارتی با درجه بالاتر دارد.

 

یک آبگرمکن با سوخت غیر مستقیم ممکن است یک گزینه مقرون به صرفه باشد ، اما فقط در صورت وجود سیستم دیگ بخار در ساختمان. اگر آبگرمکن مورد نیاز باشد ممکن است هزینه زیادی نداشته باشد ، اما یک ساختمان بزرگ که به واحدهای زیادی احتیاج دارد می تواند هزینه اولیه را چند برابر کند.

 

این نصب همچنین بر هزینه های اولیه تأثیر می گذارد. به طور کلی ، تعویض مستقیم آبگرمکن با نوع دیگر از همان نوع حداقل هزینه نصب را خواهد داشت. با این حال ، تغییر سبک آبگرمکن دیواری ، مانند تغییر از مخزن به مخزن ، می تواند هزینه های اضافی لوله کشی داشته باشد و در صورت استفاده از گاز ، به تهویه جدید و راه اندازی خط گاز نیاز دارد.

 

هزینه های بلند مدت
طولانی مدت

یکی از مهمترین ملاحظات صاحبان خانه برای انتخاب آبگرمکن ، هزینه طولانی مدت یا قیمت کارکرد واحد در طول عمر آن است. این کارایی ، نگهداری و طول عمر را در نظر می گیرد.

 

آبگرمکن برقی دیواری با بازده بالا گرچه از قبل گران ترند اما به دلیل رتبه بندی بالاتر UEF باعث صرفه جویی در انرژی می شوند. آبگرمکن های بدون مخزن حتی بیشتر هم صرفه جویی می کنند زیرا فقط آب مورد نیاز را گرم می کنند و نه تمام وقت.

 

Energy Star تخمین می زند که واحدهای با بازده بالا می توانند یک خانواده چهار نفره را از 25 تا 95 دلار در سال پس انداز کنند. خانوارها بسته به عادت های استفاده از آب ، می توانند به طور بالقوه حتی بیشتر پس انداز کنند.

 

اگرچه دوره بازپرداخت متفاوت است ، اکنون صرف چند صد دلار اضافی می تواند هزاران نفر را در دراز مدت صرفه جویی کند.

 

نگهداری نیز باید در نظر گرفته شود. برای از بین بردن مقیاس داخلی و خوردگی ، حداقل یک بار در سال باید تمام آبگرمکن ها تخلیه و شستشو شوند. واحدهای مخزن ذخیره سازی نیاز به تعویض میله آند خود دارند.

 

در حالی که عمر یک آبگرمکن دیواری می تواند بیش از 20 سال باشد ، یک واحد مخزن ذخیره سازی معمولی بین 10 تا 15 سال دوام خواهد داشت. بیشتر آبگرمکن های بدون مخزن با اجزای مدولار به راحتی قابل تعویض ساخته می شوند. در این موارد ، می توانید به جای کل واحد ، قطعات منفرد را تعویض کنید (مانند اتومبیل های مسن).


 

چه اندازه از دیواری لازم دارم؟


وقتی صحبت از آبگرمکن می شود ، یک اندازه مناسب آن نیست. هر نوع که انتخاب شود ، باید اندازه آن مناسب باشد تا آب گرم کافی برای تقاضای برنامه تأمین شود ، خواه خانه کوچکی با یک حمام و دوش باشد یا یک عمارت بزرگ با دو وان آبگرم.

 

تغییر دما (ΔT)
تغییر دما تغییر دما به تفاوت بین دمای آب زیرزمینی ورودی و دمای مورد نظر داخل در محل اشاره دارد. این مقدار با نماد ΔT (Delta T) نشان داده می شود.

 

به عنوان مثال ، 110 درجه فارنهایت یک حداکثر درجه حرارت معمول است که برای دوش استفاده می شود. اگر دمای آب ورودی 50 درجه فارنهایت باشد ، آبگرمکن باید انرژی کافی برای غلبه بر دیفرانسیل دما 60 درجه فارنهایت تولید کند (110 درجه فارنهایت - 50 درجه فارنهایت = 60 درجه فارنهایت).

 

دانستن تغییر دما برای اندازه گیری آبگرمکن های بدون مخزن بسیار مهم است ، زیرا آنها نیاز به گرم کردن آب در صورت تقاضا دارند. با این حال ، بدون درک میزان جریان ، این به تنهایی مفید نخواهد بود.

 

نرخ جریان
Sink FaucetFlow میزان تقاضا برای یک آبگرمکن دیواری گرم نشان داده می شود و مجموع نرخ جریان منفرد وسایل آب گرم است که در هر زمان مشخص و در گالن در دقیقه (GPM) اندازه گیری می شود.

 

یک آبگرمکن بدون مخزن در دمای معین حداکثر میزان دبی را خواهد داشت. برای گرم کردن آب با سرعت بیشتری تا دمای نقطه تنظیم ، انرژی بیشتری لازم است ، به خصوص اگر یک تغییر دما زیاد باشد.

 

به عنوان مثال ، مقدار انرژی مورد نیاز برای گرم کردن 50 درجه فارنهایت تا 110 درجه فارنهایت آب هنگام حرکت در 5 GPM (پر کردن وان) بیشتر از مقدار مورد نیاز برای گرم کردن آب 50 درجه فارنهایت تا 110 درجه فارنهایت در هنگام حرکت است در 3 GPM (دوش گرفتن).

 

در مورد اندازه گیری یک واحد بدون مخزن ، میزان جریان و تغییر دما کاملاً در هم آمیخته شده اند. برای یافتن یک آبگرمکن با درجه بندی مناسب ، باید هر دو مورد ، همراه با تأثیرات آن بر روی دیگری مورد بررسی قرار گیرند.

رتبه اول
وقتی صحبت از آبگرمکن های ذخیره مخزن می شود ، سرعت جریان و تغییر دما بسیار کمتر است زیرا آب با گذشت زمان گرم می شود و ذخیره می شود. از اهمیت بیشتری درجه بندی ساعت اول برخوردار است که میزان گالن آب گرم در هر ساعت را می سنجد.

 

برای اندازه گیری مخزن ذخیره سازی ، کاربر باید حداکثر گالن آب گرم مورد نیاز در یک ساعت را محاسبه کند. اگر حداکثر تقاضای آب گرم خانوار در یک ساعت 36 گالن (دوش گرفتن ، ظرفشویی ، شستن لباس) باشد ، باید مخزن ذخیره سازی حداقل آنقدر بزرگ باشد. در غیر این صورت ، آب گرم سریعتر از تعویض آن تمام می شود.


 

با اطمینان خرید کنید
اکنون ایده بهتری از نحوه خرید آبگرمکن برقی با اطمینان پیدا کرده اید. دانستن عملکرد آبگرمکن دیواری ، کارایی ، هزینه و اندازه آن برای انتخاب مناسب برای خانه شما بسیار مهم است. به یاد داشته باشید ، شما همیشه می توانید با سوالات و نگرانی های خاص با ما تماس بگیرید.

 

دفعه بعد که دقایق آخر به آبگرمکن برقی جدید احتیاج داشتید ، وحشت نکنید. گزینه های خود را بررسی کنید و گزینه ای را انتخاب کنید که برای سالهای آینده دوام داشته باشد.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن دیواری،آبگرمکن برقی،آبگرمکن صنعتی در لینک روبرو : آبگرمکن برقی