fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

فروش هیتر

هیتر برقی فن دار چیست؟


بخاری فن چیست و چگونه کار می کند؟


هیتر های فن دار گرمای لحظه ای را تأمین می کنند. برای استفاده در اتاق های کوچک و متوسط ایده آل هستند.

از بیشتر هیتر های فن نیز می توان برای هوای خنک در طول تابستان استفاده کرد.

جمع و جور ، سبک وزن و نگهداری آنها آسان است. برخی از مدل های ما دارای یک تایمر و یک پایه نوسانی برای توزیع گرمای گسترده تر هستند.

هیتر با تنظیم سطح دما کنترل می شود. هنگامی که اتاق به تنظیمات رسید ، هیتر تولید گرما را متوقف می کند اما با کاهش دمای اتاق دوباره روشن می شود.


هیتر برقی فن دار


گرم کردن
هیتر های فن دار (یا هیتر های برقی همرفت برقی ، بسته به مکانی که از آن تهیه می کنید) ارزان هستند اما کار با آنها بسیار گران است ، مخصوصاً برای مدت زمان طولانی یا برای گرم کردن مناطق وسیع. این نوع هیتر ها معمولاً یکی از دو شکل مختلف هستند - بلند و باریک و کوتاه و صاف. اگر از بین این دو گزینه را انتخاب می کنید ، نسخه بلند و باریک به طور معمول بهتر است ، زیرا با سرعت بیشتری هوای بیشتری را به گردش در می آورد.


هیتر برقی فن دار چگونه کار می کند؟


هیتر برقی فن دار


هیتر های برقی فن دار ارزان هستند ، اما برق زیادی مصرف می کنند.
هیتر برقی فن دار  با عبور جریان از طریق یک سیم پیچ حرارتی مقاومتی ، که انرژی الکتریکی را به انرژی گرمایی تبدیل می کند ، کار می کنند. هوا با استفاده از یک فن در جایی که به سرعت گرم می شود و به بیرون از اتاق رانده می شود ، از طریق این سیم پیچ حرارتی مقاوم در برابر هوا کشیده می شود. هیتر های برقی فن دار به دلیل نحوه کار ، هوا را نیز خشک کرده و می توانند گرد و غبار را به گردش درآورند ، که به نوبه خود می تواند باعث خشکی چشم و گلودرد شود ، یا مشکلاتی را برای مبتلایان به آلرژی یا تنفس ایجاد کند.

هیتر های فن دار برقی معمولاً از یک ترموستات بهره می برند که به شما امکان می دهد میزان گرمای تولید شده را کنترل کنید و اغلب دارای کنترل سرعت فن نیز هستند. اکثر هیتر های فن قابل حمل نیز دو برابر فن های قابل حمل معمولی هستند و به راحتی عنصر گرمایش را در صورت عدم نیاز غیرفعال می کنند.


از کجا می توان استفاده کرد؟

 

از آنجا که آنها هیتر های همرفتی هستند و هوای گرم را به گردش در می آورند ، هیتر های فن برای گرم کردن اتاق های کوچک مانند اتاق خواب و اتاق مطالعه موثر هستند. می توان از آنها در انواع مکان ها استفاده کرد ، اما چون لوازم برقی قابل حمل هستند ، نباید از آنها در مجاورت یا اطراف منابع آب استفاده شود. در حالت ایده آل ، این طرفداران باید روی زمین بنشینند. هوای گرم تولیدی آنها به طور حتم بالا می رود ، بنابراین قرار دادن آنها روی زمین به گرم شدن یکنواخت اتاق کمک می کند.

این نوع هیتر ها هرگز نباید پوشانده شوند - انجام این کار خیلی سریع می تواند آنها را به یک خطر آتش سوزی تبدیل کند.

هیترهای فن دار برقی چقدر از نظر انرژی کارایی دارند؟


هیتر برقی فن دار بسیار ناکارآمد هستند ، و در مقایسه با اکثر انواع دیگر هیتر ها ، کارکرد آنها بسیار گران است - و این شرم آور است که اگر بخواهید قیمت خرید آنها را ارزان ارزیابی کنید! برق به خودی خود از نظر میزان انتشار CO2 مرتبط با تولید ، یک منبع سوخت بسیار ناکارآمد است. یک هیتر برقی فن دار می تواند بیش از سه برابر هیتر کولر گازی با چرخش معکوس 4 تا 6 ستاره برق مصرف کند و این امر را به یکی از ناکارآمدترین گزینه های گرمایش موجود تبدیل می کند.

 

مشاهده لیست قیمت هیتر و اطلاعات فنی و موجودی در لینک روبرو : هیتر

عناصر گرمایش در هیتر برقی چگونه کار می کنند؟


عناصر گرمایش سیم پیچهای محکم پیچیده شده در داخل کابینت هیتر برقی هستند. عناصر گرمایشی در کوره بسیار شبیه عناصر موجود در توستر یا صفحه داغ هستند و آنها تحت همان اصل اساسی مقاومت الکتریکی کار می کنند. عملکرد آنها با درک برخی از مبانی تئوری برق روشن تر می شود.
مقاومت
مقاومت اصلی ترین اصل الکتریکی است که نحوه عملکرد عناصر گرمایشی را توضیح می دهد. الکتریسیته جریان ذرات باردار الکتریکی (معروف به جریان) از طریق ماده رسانا ، در این مورد الکترون ها از طریق سیم های فلزی است.

مواد مختلف دارای خصوصیات مختلفی هستند که جریان الکتریکی را مهار می کنند. اندازه مقطع مواد نیز بر مقاومت آن تأثیر می گذارد. سیم نازک بلند مقاومت بیشتری نسبت به سیم ضخیم کوتاه دارد. گرما یک محصول جانبی از مقاومت الکتریکی است و رابطه بین گرما و مقاومت مستقیماً متناسب است. مقاومت بیشتر به معنای گرمای بیشتر است.

ساخت عناصر گرمایش هیتر برقی


عناصر گرمایش کوره هوای گرم اساساً سیمهای بلندی هستند که به سیم پیچهای محکم نصب شده در داخل کابینت هیتر برقی پیچیده می شوند. مقاومت سیم باعث ایجاد گرما به عنوان محصول جانبی می شود. سیم مورد استفاده در عناصر گرمایش الکتریکی به طور معمول نیکروم 80 است ، آلیاژ 80 درصد نیکل و 20 درصد کروم است. با مقاومت بالا و حساسیت کم به اکسیداسیون مشخص می شود. این عناصر گرمایشی می توانند در دمای بسیار بالا و بیش از 2000 درجه فارنهایت کار کنند.


عملکرد هیتر برقی


عنصر گرمایش تنها یک قسمت کوچک از سیستم گرمایش هیتر برقی خانگی است. گرمایش با ترموستات شروع می شود ، که سیگنال الکتریکی را به رله های داخل هیتر می فرستد. این رله ها به عناصر گرمایشی ولتاژ می دهند و باعث می شوند تا آنها گرما ایجاد کنند. در مرحله بعدی ، دمنده های هوای اجباری به طور خودکار شروع به انتقال هوای گرم از طریق کابینت می کنند تا در نهایت مناطق زندگی خانه گرم شود.

 

عیب یابی عناصر گرمایش هیتر برقی


عناصر گرمایش هیتر برقی خانگی اجزای نسبتاً ساده ای هستند. آنها یا کار می کنند یا نمی کنند. یا عنصر گرما ایجاد می کند یا هیچ کاری نمی کند. گذشت زمان ، سو abuse استفاده مکانیکی و ساخت و سازهای فرومایه از دلایل مکرر عناصر گرمایشی خراب است. عناصر  کوره هوای گرم معمولاً قابل ترمیم نیستند ، اما قابل تعویض هستند. آزمایش پیوستگی که با یک مولتی متر دیجیتال انجام می شود آسانترین راه برای تعیین نیاز یک عنصر به جایگزینی است.

 

مشاهده لیست قیمت هیتر برقی و کوره هوای گرم  در لینک روبرو : هیتر

هیتر برقی برای کاربردهای گرمایش صنعتی


از انواع هیتر ها و برنامه های گرمایش در چندین صنعت استفاده می شود ، اما گرمایش صنعتی چیست و چرا مهم است؟
از بسیاری از هیتر ها و برنامه های گرمایش مختلف در چندین صنعت در سراسر جهان استفاده می شود ، اما دقیقاً گرمایش فرآیند صنعتی چیست و چرا از اهمیت برخوردار است؟

به بیان ساده ، گرمایش فرآیند صنعتی هنگامی است که یک صنعت از هیتر ها (یا سایر تجهیزات پردازش گرما مانند اجاق ها ، خشک کن ها یا مشعل ها) و گرمای تولید شده برای تسریع ، تکمیل و اجرای عملیات خود استفاده می کند.

امروزه تعدادی از برنامه های گرمایش صنعتی در جهان استفاده می شود. صنایع Myriad - از صنعت آسفالت ، نفت و گاز ، تصفیه شیمیایی تا فرآوری مواد غذایی - از بخاری ها در فرایندهای تولید خود استفاده می کنند.

تقاضا برای کیفیت به این معنی است که استفاده از گرمای مناسب و کنترل شده در بسیاری از عملیات صنعتی مورد نیاز است. بخاری های برقی کنترل خوبی بر دمای فرآیند دارند.

دلیل دیگر استفاده از گرمایش صنعتی تغییر الگوی دما و افزایش قدرت زمستان ها در سراسر ایالات متحده بوده است. این امر به ویژه ایالت های فراوان صنعتی را سخت تحت تأثیر قرار داده است.

صنعت ، ماشین آلات و تولید می تواند در نتیجه لایه های سرما و برف متوقف شود. در آن مناطق ، نیاز به تجهیزات گرمایشی که می توانند برای گرم کردن ، ذوب شدن و یا حفظ درجه حرارت های خاص مورد استفاده قرار گیرند ، چرخه ای است.

استفاده از گرمایش صنعتی برای کاهش ویسکوزیته
یکی از کاربردهای مهم گرمایش صنعتی ، گرم کردن مایعات سنگین از جمله مشتقات نفت خام و خود روغن خام است. از هیتر های برقی برای کاهش ویسکوزیته این مایعات استفاده می شود.

کاهش ویسکوزیته می تواند باعث تحرک مایع شود. وقتی در مقیاس بزرگ کار می کنید ، همانطور که اکثر صنایع کار می کنند ، با کاهش دما و چسبناک شدن روغن ، پمپاژ روغن خام سنگین انرژی بیشتری می برد. تأمین گرما به روغن خام باعث کاهش ویسکوزیته روغن می شود و کار با آن آسان می شود.

در بیشتر برنامه های گرمایش فرآیندی ، باید دمای خاص حفظ شود و گرم کردن نفت خام و مشتقات آن کاملاً یکسان است. گرم شدن بیش از حد نفت خام می تواند کیفیت محصول را کاهش داده یا حتی از بین ببرد. برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد یا سوزاندن روغن در هنگام گرم کردن روغن برای کاهش ویسکوزیته ، کنترل دمای موثر لازم است.
به طور معمول ، از گرمایش غیر مستقیم برای چنین اهدافی استفاده می شود. هیتر ها گرما را به محیطی انتقال می دهند که برای گرم کردن روغن استفاده می شود. روغن همیشه محافظت می شود و بیش از حد گرم نمی شود.

گرمایش از کنار چاه مجاور تأمین می شود. سیستم های Skid - سیستم های بسته بندی شده همراه با هیتر های متصل شده - می توانند برای برنامه های گرمایش در مکان های از راه دور استفاده شوند. این سیستم ها برای کنترل دقیق دما و اطمینان از کاهش تخریب روغن تا سطح تقریباً صفر طراحی شده اند.

برای برخی از کاربردهای کاهش ویسکوزیته ، می توان از گرمایش مستقیم با استفاده از هیتر های پرتابل استفاده کرد. همانطور که از نامش پیداست ، بخاری های غوطه وری در مایع غوطه ور می شوند و گرما مستقیماً به مایع عرضه می شود. این بدان معناست که حداقل اتلاف گرما وجود دارد و بازده گرمایی بیشتری نیز دارد.

 

 

استفاده از هیتر برقی صنعتی در کوره و خشک کن


یکی دیگر از کاربردهای معمول گرمایش ، استفاده از هیتر در خشک کن های زیست توده است. این خشک کن ها در تعدادی از تنظیمات و سیستم های گرمایشی ارائه می شوند. با این حال ، برای انجام این کار ، تعدادی از متغیرهای خاص گیاه باید در نظر گرفته شود. تصمیم گیری در مورد پیکربندی خشک کن میزان حداکثر انرژی و خروجی تولید شده را تضمین می کند.

کاربرد دیگری که نیاز به استفاده از هیتر های صنعتی دارد کوره های الوار از آنجا که هر تأسیسات و گونه های چوبی متفاوت است ، هر برنامه کاربردی نیازهای خاص خود را دارد.

به طور سنتی ، از مازوت یا گاز طبیعی به عنوان منبع اصلی انرژی استفاده می شد. برخی از کارخانه های تولید الوار نیز از ضایعات چوب سوخته که به عنوان محصول جانبی تولید در کارخانه تولید می شود ، استفاده کردند. در بعضی موارد ، ضایعات چوب قادر به جایگزینی کامل سوختهای فسیلی بود. در برخی دیگر ، گرمایش فرایند تکمیلی را ارائه می دهد.

برخی از کارخانه های جدید تولید الوارها به هیتر صنعتی تغییر مکان داده اند تا اطمینان حاصل کنند که بدون هیچ گونه مشکلی ، می توان برنامه گرمایش را انجام داد. قدرت کاربرد گرمایش و نحوه استفاده از آن نیز حکایت از کارآیی تولید کوره و خشک کن دارد.

در نتیجه ، برنامه های گرمایش صنعتی امروزه به یکی از مهمترین عملیات در صنعت تبدیل شده اند. این قطعه بیشتر به کاربردهای غیر متعارف گرمایش صنعتی توجه داشت. علی رغم این واقعیت که تعدادی از شرکت ها بودجه گرمایش صنعتی از طریق هیتر های برقی را سخت می دانند ، اکثر آنها مایل به انجام این کار هستند. این بیشتر به این دلیل است که هیتر های برقی صنعتی:

کنترل خوبی از دما را ارائه دهید.
به مالک اجازه دهید تا از محل تأمین گرما پیگیری کند.
اطمینان حاصل کنید که حداقل از دست دادن گرما و کارایی بیشتر برای کسب و کار وجود دارد.
با این حال ، قبل از انتخاب یک برنامه گرمایش صنعتی برای تجارت خود

 

به چه نوع هیتر غوطه وری نیاز دارم؟


برای کاربردهای کوچکتر ، هیتر های پیچ گوشتی هزینه نسبتاً کم و سهولت تعویض را ارائه می دهند. برای کاربردهای بزرگتر ، بخاری های فلنج دار قادر به تحمل بارهای زیاد و حجم مایعات بیشتر هستند.

برای برنامه هایی که به عناصر وارد شده از بالای ظرف نیاز دارند ، می توان هیتر های جانبی را انتخاب کرد. بیشتر هیتر های برقی می توانند از ترموستات مکانیکی یا یک کنترل کننده دیجیتال برای نیازهای دقیق تر دما استفاده کنند. گزینه ها ممکن است شامل یک محفظه ترمینال NEMA 1 ، یک محفظه ضد رطوبت NEMA 4 یا یک محفظه ضد انفجار NEMA 7 برای محیط های ناپایدارتر باشند.

چند وقت یکبار باید هیتر را نگهداری کنم؟


هیتر ها باید به طور منظم نگهداری شوند. بسته به محیطی که در حال گرم کردن آن هستید ، هر برنامه باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد. مایعات پایه آب ممکن است رسوبات کلسیم داشته باشند که به غلاف بچسبند. برای جلوگیری از چسبیدن رسوبات کلسیم (به طور معمول به عنوان یک ماده سفید پودر شده) باید روی آب سنگین تصفیه شود.

آیا من به یک سوئیچ ایمنی با محدودیت بالا نیاز دارم؟
سوئیچ های ایمنی با محدودیت بالا ابزاری ارزان و ارزشمند برای کمک به محافظت از هیتر و کوره هوای گرم و محلولی است که سعی می کنید آن را گرم کنید. غالباً درون یک ترموول درون بسته عناصر قرار می گیرند ، آنها در حداکثر دامنه دما تنظیم می شوند که در صورت گرم شدن بیش از حد خاموش می شوند.

آیا به ترموستات مکانیکی یا کنترل کننده دیجیتال نیاز دارم؟
ترموستات های مکانیکی ابزاری ارزان قیمت برای تنظیم دمای هیتر شما با استفاده از مویرگ و لامپ است که در یک ترموول درون هیتر شما قرار می گیرد. محدودیت های این دستگاه بار آمپراژ است که می تواند تحمل کند (اغلب حدود 15 A برای یک فاز و 25 A برای یک فاز).

برنامه هایی که به اندازه گیری دقیق تر نیاز دارند ، از کنترل کننده های دیجیتالی استفاده می کنند که دارای رله ، فیوز ، کنتاکتور هستند و در محفظه های مختلف NEMA ارائه می شوند.

 

مشاهده لیست قیمت انواع هیتر در لینک روبرو : هیتر

چه نوع هیتر برقی برای شما بهتر است؟


این که آیا برای تعریف سیستم گرمایشی دیگری استفاده می شود یا سیستم اصلی خانه شما است ، گرما برقی اتاق به اتاق یک گزینه عالی است. استفاده از آن آسان ، مقرون به صرفه و کارآمد است. اما وقتی صحبت از انواع هیتر برقی می شود ، کدام یک برای خانه شما بهتر است؟

گزینه های مختلفی وجود دارد و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در اینجا یک مرور کلی از انواع معمول گرما وجود دارد:
هیتر های بیس بورد یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین اشکال گرمای الکتریکی هستند.

اینها معمولاً به مدار الکتریکی سخت گیر می شوند. عنصر تخته پایه گرما ایجاد می کند ، که باعث گرم شدن هوای اطراف آن می شود. روند همرفت طبیعی ، هوای گرم را در فضای اتاق پخش می کند.

به طور کلی بیس بورد کم هزینه ترین نوع گرمای الکتریکی برای نصب است اما گرم شدن اتاق نیز طولانی تر است ، به این معنی که می تواند منجر به قبض های بالاتر انرژی شود.
آنها همچنین فضای دیوار زیادی را اشغال می کنند. برای دریافت گرمای بیشتر ، به واحد طولانی تری نیاز دارید. برای کارکرد صحیح ، حداقل باید یک پا مجوز در مقابل آنها باشد. این بدان معناست که شما نمی توانید مبلمان ، پارچه یا هر چیز دیگری را مستقیماً در مقابل هیتر قرار دهید.

 

گرمایش از کف هیتر


هیتر های کف تابشی معمولاً به صورت کابل های الکتریکی ، لوله های آب گرم یا تشک های برقی نصب شده درست در زیر سطح کف وجود دارند که - تعجب بزرگ - کف را گرم می کنند.

این سیستم ها به ویژه به خوبی با کف بتونی کار می کنند زیرا گرمای جذب شده توسط بتن می تواند یک اتاق را برای چند ساعت گرم نگه دارد. وزارت نیرو خاطرنشان می کند که این امر می تواند سودمند باشد در صورتی که شرکت های برق از نرخ زمان استفاده استفاده می کنند.

این بدان معناست که شما می توانید در کمترین زمان نرخ ها را گرم کرده و در بقیه روز از این گرما لذت ببرید.

 

پانل های تابشی و هیتر های یخی


دقیقاً گرمای تابشی چیست؟ به خورشید در یک روز گرم فکر کنید. هنگامی که در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار دارید ، می توانید اشعه ها را بر روی پوست خود احساس کنید ، اما به محض رفتن به زیر سایه درخت ، دیگر آن گرمای مستقیم را از نور خورشید احساس نمی کنید.

این مفهوم کلی پشت پانل های تابشی است که در دیوارها یا سقف نصب می شوند و هیتر های پلاستیکی که در جایی که دیوار و سقف به هم می پیوندند نصب می شوند. ایده این است که این منابع گرما برای گرم نگه داشتن شما بدون گرم شدن هوای داخل اتاق ، انرژی تابشی منتشر می کنند.

برخی از این هیتر ها گرمای تابشی بیشتری نسبت به بقیه ارائه می دهند. بعضی از آنها کم و بیش فقط هیتر های تخته ای با ظاهر متفاوت هستند که هوا را در بالای اتاق شما گرم می کنند.

 

هیتر های فضایی


برخلاف انواع دیگر گرمای الکتریکی که به خانه شما سیم کشی می شود ، هیتر های فضایی (هیتر های قابل حمل نیز نامیده می شوند) به پریزهای برق متصل می شوند. یعنی شما می توانید هیتر را از اتاق به اتاق دیگر با خود ببرید. به شما این امکان را می دهد که بخاری را دقیقاً در جایی که به آن نیاز دارید ، در زمان نیاز قرار دهید.

چند نکته منفی وجود دارد. می توان سیم ها را قطع کرد. شما نمی توانید این هیتر ها را به سیم های الحاقی یا محافظ های برق متصل کنید. بسیاری از مدل ها مدار معمولی مسکونی را به حداکثر می رسانند ، بدین معنا که اگر وسایل الکترونیکی دیگری را در همان خط وصل کنید ، می توانید با مشکلات مدار مواجه شوید.

 

 

پمپ های حرارتی هیتر


پمپ های حرارتی یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های گرمایشی است که می توانید خریداری کنید.

اگرچه تمام گرمای الکتریکی 100 درصد کارآمد است ، اما این هیتر ها در واقع می توانند از گرمای محیط استفاده کنند تا گرمای خانه شما را تأمین کنند ، که در بعضی موارد به این معنی است که شما بیش از آنچه در سیستم قرار می دهید ، گرمایی تولید می کنید. برخلاف سایر هیتر های برقی ، اینها همچنین می توانند در صورت لزوم خنک کنندگی ایجاد کنند.

در اینجا آنچه وزارت انرژی در مورد پمپ های حرارتی بدون کانال و مینی تقسیم می گوید:

"اگر در حال ساخت اضافی هستید و یا یک بازسازی اساسی انجام می دهید و خانه شما مجاری گرمایشی و خنک کننده ندارد ، یک پمپ حرارتی مینی تقسیم بدون کانال می تواند یک انتخاب مقرون به صرفه و کم مصرف باشد."

اگرچه نصب آنها معمولاً گرانتر است ، اما عملکرد آنها ارزان تر است و بعضی از مکانها تخفیف هایی را برای کسانی که آنها را نصب می کنند ارائه می دهند. اگر خانه شما بیش از یک مینی اسپلیت نیاز به گرما دارد ، افزودن انواع دیگر گرمای الکتریکی برای تکمیل آن می تواند یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه برای نصب بیش از یک باشد. وقتی به آن می پردازید ، این یکی از بزرگترین مزیت های گرمای الکتریکی است: انعطاف پذیری.

 

هیتر دیواری (ما بهترین ها را برای آخر ذخیره کردیم)


هیتر های دیواری ، که به آنها بخاری های فن دار اجباری نیز گفته می شود ، یک عنصر گرم کننده و یک فن را برای گردش هوای گرم در اتاق ترکیب می کنند. این بخاری ها به مدار برق شما نیز سخت گیر هستند.

عنصر گرمایشی دقیقاً مانند یک مورد در هیتر قرنیزی کار می کند ، اما بر خلاف تخته پایه ، هیتر های دیواری دارای یک فن هستند که به فشار دادن هوای گرم به فضای اتاق کمک می کند. این بدان معنی است که اتاق شما سریعتر گرم می شود و قبض برق کمتری خواهید داشت.

 

برخلاف انواع دیگر گرمای الکتریکی که به خانه شما سیم کشی می شود ، هیتر های فضایی (هیتر های قابل حمل نیز نامیده می شوند) به پریزهای برق متصل می شوند. یعنی شما می توانید بخاری را از اتاق به اتاق دیگر با خود ببرید. به شما این امکان را می دهد که هیتر را دقیقاً در جایی که به آن نیاز دارید ، در زمان نیاز قرار دهید.

چند نکته منفی وجود دارد. می توان سیم ها را قطع کرد. شما نمی توانید این هیتر ها را به سیم های الحاقی یا محافظ های برق متصل کنید. بسیاری از مدل ها مدار معمولی مسکونی را به حداکثر می رسانند ، بدین معنا که اگر وسایل الکترونیکی دیگری را در همان خط وصل کنید ، می توانید با مشکلات مدار مواجه شوید.

 

پمپ های حرارتی هیتر


پمپ های حرارتی یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های گرمایشی است که می توانید خریداری کنید. اگرچه تمام گرمای الکتریکی 100 درصد کارآمد است ، اما این بخاری ها در واقع می توانند از گرمای محیط استفاده کنند تا گرمای خانه شما را تأمین کنند ، که در بعضی موارد به این معنی است که شما بیش از آنچه در سیستم قرار می دهید ، گرمایی تولید می کنید.

برخلاف سایر هیتر های برقی ، اینها همچنین می توانند در صورت لزوم خنک کنندگی ایجاد کنند.

در اینجا آنچه وزارت انرژی در مورد پمپ های حرارتی بدون کانال و مینی تقسیم می گوید:

"اگر در حال ساخت اضافی هستید و یا یک بازسازی اساسی انجام می دهید و خانه شما مجاری گرمایشی و خنک کننده ندارد ، یک پمپ حرارتی مینی تقسیم بدون کانال می تواند یک انتخاب مقرون به صرفه و کم مصرف باشد."

اگرچه نصب آنها معمولاً گرانتر است ، اما عملکرد آنها ارزان تر است و بعضی از مکانها تخفیف هایی را برای کسانی که آنها را نصب می کنند ارائه می دهند. اگر خانه شما بیش از یک مینی اسپلیت نیاز به گرما دارد ، افزودن انواع دیگر گرمای الکتریکی برای تکمیل آن می تواند یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه برای نصب بیش از یک باشد. وقتی به آن می پردازید ، این یکی از بزرگترین مزیت های گرمای الکتریکی است: انعطاف پذیری.

 

هیتر دیواری


هیتر های دیواری ، که به آنها هیتر های فن دار اجباری نیز گفته می شود ، یک عنصر گرم کننده و یک فن را برای گردش هوای گرم در اتاق ترکیب می کنند. این هیتر ها به مدار برق شما نیز سخت گیر هستند.

عنصر گرمایشی دقیقاً مانند یک مورد در هیتر قرنیزی کار می کند ، اما بر خلاف تخته پایه ، هیتر های دیواری دارای یک فن هستند که به فشار دادن هوای گرم به فضای اتاق کمک می کند. این بدان معنی است که اتاق شما سریعتر گرم می شود و قبض برق کمتری خواهید داشت.

برخلاف هیتر های پایه ، شما می توانید مقادیر مختلف گرما را در واحد اندازه یکسان دریافت کنید. به طور کلی ، آنها بسیار کوچکتر از تخته های قرنیز هستند ، که فضای بیشتری را در اتاق شما برای مبلمان آزاد می کند.

ما فکر می کنیم هیتر های دیواری در بسیاری از موارد برای افرادی که به یک منبع گرمایی ثابت در یک اتاق سرد نیاز دارند یکی از بهترین انتخاب ها هستند. نصب آنها آسان است ، فضای زیادی را اشغال نمی کنند ، نسبت به سایر گزینه های این لیست دارای هزینه مالکیت نسبتاً کمی هستند و در راحتی اتاق شما موثر هستند.

 

مشاهده لیست قیمت انواع هیتر برقی روی لینک روبرو کلیک کنید : هیتر