fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

فروش آبگرمکن

نصب آبگرمکن جدید


انواع آبگرمکن


ما نصب سریع و قابل اعتماد آبگرمکن را برای هر نوع بخاری آب ارائه می دهیم. با وجود تعداد زیادی از افراد در آنجا ، ممکن است انتخاب شما دشوار باشد. آبگرمکن های مخزنی سنتی آب داغ را تا زمانی که به آن نیاز داشته باشید ذخیره می کنند و در اندازه های مختلف عرضه می شود ، از مدل های 30 گالنی گرفته تا مدل های 80 گالنی و منابع مختلف انرژی ، از برق گرفته تا گاز گرفته تا پروپان.

بهترین انتخاب آبگرمکن


مطمئن نیستید کدام نوع آبگرمکن برای خانه یا محل کار شما مناسب است؟ با ما تماس بگیرید - ما به شما در توضیح تفاوت ها کمک خواهیم کرد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که برای شما بهترین است. پس از تصمیم گیری ، ما تمام ابزار و تجهیزات درجه حرفه ای خود را به همراه خواهیم آورد و آنها را در کمترین زمان نصب خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید در اسرع وقت از آب گرم لذت ببرید.

مهم نیست که شما چه نوع آبگرمکن دارید یا به آن علاقه دارید ، متخصصان بامین تهویه می توانند به شما کمک کنند. برای خدمات نصب آبگرمکن ما امروز با ما تماس بگیرید.

 

نحوه نصب آبگرمکن گازی


بامین تهویه درمورد آبگرمکن خود برای مشتری توضیح می دهد.
اگر تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آبگرمکن خود را عوض کنید ، ممکن است یک تعویض آسان به نظر برسد. از نظر سطح ، کار دشواری نیست: مخزن قدیمی را تخلیه می کنید ، بنزین و آب را خاموش می کنید ، همه چیز را در آبگرمکن قدیمی جدا می کنید ، آن را بیرون می کشید و آبگرمکن جدید را قلاب می کنید.

اتصالات زیادی برای لغو اتصال وجود ندارد ، فقط تأمین گاز و اگزوز (دودکش) و خطوط ورود آب سرد و خارج شدن آب گرم است. اما حتی اگر یک کار به ظاهر ساده باشد و برای انجام آن به زمان زیادی احتیاج ندارید ، اما سایت های بهسازی منزل مانند Home Depot از دشواری نصب آبگرمکن گاز به عنوان "پیشرفته" استفاده می کنند. یک دلیل خوب برای آن وجود دارد

نکات ایمنی


با وجود نصب به ظاهر آسان ، این با گاز کار می کند که رتبه "پیشرفته" را برای این کار توجیه می کند. کار با بنزین به طور بالقوه برای شما ، خانواده و حتی کسی که با شما دیوار مشترک دارد یا در نزدیکی خانه شما قرار دارد بسیار خطرناک است.

هنگامی که آبگرمکن جدید خود را نصب می کنید ، باید بنزین را خاموش کنید تا بتوانید خط تغذیه را جدا کرده و آن را به بخاری جدید آب گرم متصل کنید. مهم است که خط تأمین گاز و همچنین گرماگیر و اگزوز به طور صحیح متصل شوند. پس از اتصال آبگرمکن جدید ، می توانید بنزین را دوباره روشن کنید ، اما باید خط را برای نشتی بررسی کنید.

برای آماتور در خانه ، این معمولاً به معنای کوتاه کردن اتصال با آب صابون و تماشای حباب است. از طرف دیگر ، یک نصاب حرفه ای نه تنها تجربه بیشتری در کار با خطوط بنزین و در نتیجه آزمایش و خطای کمتری خواهد داشت ، بلکه از تجهیزات لازم برای تشخیص نشت گاز با اطمینان بیشتری برخوردار خواهد بود و امنیت شما و خانواده را حفظ می کند.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

 

تخصص لوله کشی
اگرچه لوله کشی مورد نیاز در نصب آبگرمکن گازی خطرات مشابه کار با خطوط سوخت را به همراه ندارد ، اما ایده خوبی است که شخصی که این کار را انجام می دهد تجربه لوله کشی داشته باشد. اتصالات نه تنها نیاز به اتصال صحیح دارند ، بسته به سن آبگرمکن قدیمی ، نحوه نصب آن و اینکه آیا جایگزینی یک نسخه جدید است ، شاید لازم باشد لوله کشی را نیز به روز کنید.

به روزرسانی ها و به روزرسانی ها
سرانجام ، اگر سیستم شما برای مطابقت با استانداردهای مدرن نیاز به به روزرسانی دارد ، یا اگر می خواهید یک سیستم آب گرم پیشرفته تر ، مانند آبگرمکن گازی بدون مخزن را ارتقا دهید ، به دنبال کار بسیار بزرگتر از مبادله ساده هستید یک آبگرمکن برای دیگری قرار دهید. اگر از یک آبگرمکن ذخیره سازی سنتی در حال ارتقا هستید ، یک سیستم بدون مخزن باید با خطوط بنزین جدید ، خطوط آب جدید و سیستم تهویه جدید مجهز شود ، و این ارتقا than را بسیار پیشرفته تر از مهارت های متوسط انجام می دهد -خودت

 

نصب حرفه ای آبگرمکن


اگر می خواهید آبگرمکن خود را تعویض کنید ، برای رعایت ایمنی ، به نصب حرفه ای بپردازید. نه تنها با جلوگیری از هرگونه اشتباه تازه وارد ، شما و خانواده تان را ایمن تر می کند ، بلکه به این معنی است که این کار را سریع و کارآمد انجام می دهید تا بتوانید به صورت عادی به زندگی برگردید.

علاوه بر این ، می توانید گزینه های ارتقاgrade خود را با یک متخصص آگاه در میان بگذارید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا سیستم آب گرم قدرتمندتری برای خانواده شما مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب آبگرمکن گازی یا برنامه ریزی با یکی از تکنسین های مجرب ما ، امروز با بامین تهویه تماس بگیرید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

3 تفاوت بین دیگ بخار و آبگرمکن


خانه شما دارای مؤلفه های مختلف زیادی است که به اطمینان از عملکرد مؤثر آن کمک می کند ، بنابراین هنگام شنیدن اصطلاحات خاصی که شبیه به هم هستند ، سردرگم می شوید. این امر به ویژه هنگامی که شرایط دیگ بخار و بخاری را می شنوید صادق است.

به طور معمول ، این دو اصطلاح تصور می شود که یکسان هستند ، و بسیاری از مردم احساس می کنند که آنها عملکردهای دقیقی دارند. تفاوت های مختلفی وجود دارد که باید درک شود و به شما کمک می کند تا بدانید کدام یک از این دو بهترین گزینه برای شماست.

 

آبگرمکن چیست؟


اگر آن مخزن ذخیره بزرگ آب را در جایی در خانه دارید ، آن آبگرمکن است. این آب را نگه می دارد و برای گرم کردن آب از گاز یا برق استفاده می کند و آن را در آن درجه حرارت خاص نگه می دارد تا صاحب خانه به آن احتیاج داشته باشد.

آب گرم در مواقع نیاز مانند استحمام یا دوش گرفتن ، شستن لباس یا هنگام انجام ظروف توزیع می شود. هنگامی که آب گرم از مخزن آزاد می شود ، آب سرد بیشتری جمع می شود تا بعداً گرم شود و از آن استفاده شود.

 

مسئولیت یک دیگ چیست؟


در حالی که این واقعیت شبیه به این واقعیت است که می تواند به آب گرما کمک کند ، کارکردهای بیشتری وجود دارد که یک دیگ بخار قادر است. از دیگ بخار می تواند برای تأمین گرما به منظور ایجاد آب یا صرفاً گرم کردن خانه استفاده شود.

اگر خانه شما دارای سیستم گرمایش هوای اجباری یا سیستم گرمایش تابشی است ، از دیگ بخار یا آبگرمکن برای گرم کردن هوا یا کف استفاده می شود. این یک راه عالی برای اطمینان از راحتی خانواده شما در طول زمستان است.

 

دیگ بخار VS VS


دیگ بخار آب است و بخاری آب دیگ بخار است ، درست است؟ بسیاری از مردم از کلمه "دیگ" برای هر نوع لوازم آب گرم استفاده می کنند. با این حال ، یک دیگ بخار مانند آبگرمکن کار نمی کند ، و بالعکس. صاحبان خانه در كوینگتون و كنتاكای شمالی همه چیز راجع به هوای سرد و چگونگی اهمیت آن اطمینان از اطمینان از مراقبت در خانه خودشان می دانند. گرفتن وقت برای تشخیص تفاوت بین اجزای مختلف بسیار مهم است بنابراین می دانید

چه چیزی برای شما مناسب است. گیج کردن این دو می تواند روند عیب یابی را پیچیده کرده و ارتباط بین خود و یک متخصص گرمایشی را دشوار کند. بیایید به سه تفاوت بین دیگ بخار و آبگرمکن نگاهی بیندازیم ، در زیر:

1. یک دیگ بخار آب را به سرعت گرم می کند
دیگهای بخار ، پر از لوله های مسی ، لوازم گرمایش پیچیده ای هستند که آب را به بخار تبدیل می کنند. آنها آب را به سرعت در دو کاربرد مختلف گرم می کنند: آب گرم و گرمایش خانه و معمولاً از طریق برق ، گاز طبیعی ، پروپان یا روغن گرمایش تغذیه می شوند. سیستم دیگ بخار آب را گرم می کند تا جایی که جوش می آید و بخار برای انتقال گرما در خانه شما استفاده می شود.

2. یک بخاری آب گرم می کند و آب را ذخیره می کند
آب معمولاً تقریباً 125 درجه گرم می شود. آن را در دمای ثابت تا زمانی که لازم باشد نگه داشته می شود. آب از بالای مخزن کشیده شده و از طریق لوله های شما سوق داده می شود. سپس آب سرد تهویه بخار آب شما را گرم می کند. نکته مهم در اینجا این است که یک بخاری آب تا زمانی که در منطقه خاصی از خانه مورد نیاز باشد ، آب را ذخیره می کند ، در حالی که یک دیگ بخار آب را ذخیره نمی کند - با عبور آب از طریق لوله ها ، به راحتی آب را گرم می کند.

3. آبگرمکن پمپ گرما کارآمدتر است.
بخاری بخاری پمپ آب این نوع آبگرمکن گرما را از هوا بیرون می کشد و این امر اقتصادی تر می کند. با این حال ، این به طور بالقوه می تواند هزینه بیشتری را در مقابل داشته باشد و ممکن است نیاز به نگهداری بیشتری داشته باشد. این موضوع را هنگام انتخاب آبگرمکن مناسب برای خانه خود به خاطر بسپارید ، اما بدانید که هزینه های جلو و هزینه های بازده حتی با گذشت زمان از بین خواهد رفت.

در Rusk Heating & Cooling ، ما حدس می زنیم از همه چیز استفاده می کنیم و به شما در تمام نیازهای خدمات خود کمک می کنیم. وقتی در زمستان گرم و راحت خانه خود نیاز به کمک دارید ، ما در اینجا برای شما هستیم. اگر مشکل دارید یا می خواهید یک دیگ بخار جدید نصب کنید ، ما متخصصان تعمیر بخاری Covington هستیم. با 02188306500تماس بگیرید.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : قیمت آبگرمکن

5 نکته ای که هنگام خرید آبگرمکن جدید باید در نظر بگیرید

در چند سال گذشته ، صنعت گرمایش آب به لطف دستورات بالاتر راندمان آبگرمکن ، فناوری جدید و مصرف کنندگان در حال دور شدن از آبگرمکن از نوع مخزن ، چند لرزش را تجربه کرده است.

این امر بسیاری از مالکان خانه را در مورد اینکه چه آبگرمکن بخرند دچار سردرگمی کرده اند. بنابراین اگر در حال خرید آبگرمکن گرم جدید هستید ، در اینجا 5 ملاحظه به شما کمک می کند تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید.


در حالی که آبگرمکن های ذخیره سازی جدید کارآمد تر هستند ، آنها مجبور به اندازه شدند.
اگر تحقیق آنلاین انجام داده اید ، احتمالاً با نام اختصاری "NAECA 3" روبرو شده اید. NAECA یا قانون ملی حفظ انرژی لوازم خانگی ، مصرف انرژی برخی از لوازم خانگی اصلی را تنظیم می کند.

آخرین نسخه ، NAECA 3 ، در آوریل 2015 به اجرا درآمد ، خواستار رتبه بندی بالاتر بهره وری انرژی آبگرمکن شد. در حال حاضر برای به حداقل رساندن اتلاف گرما ، مخازن بهتر باید عایق بندی شوند (با همان حجم فکر کنید ، با عایق بیشتر مخزن بزرگتر می شود) و در بعضی موارد با سایر محلول های گرمایش آب تکمیل می شود.


NAECA 3 برای صاحبان خانه چیست؟


اگر مخزن موجود شما قبل از تجدید نظر در تنظیم مقررات NAECA 3 خریداری شده است ، انتظار دارید مخزن بعدی شما در اندازه حداقل 2 "ارتفاع و 2" قطر رشد کند.

این افزایش اندازه فقط فضای عایق بیشتری را امکان پذیر می کند ، نه آب گرم قابل استفاده. همچنین مخازن سنتی بیش از 55 گالن دیگر در دسترس نیست.
اگر به دنبال آبگرمکن برقی مخزن برقی 55 گالن هستید ، اگر نوع سوخت شما گاز طبیعی است ، باید یک پمپ هیبریدی یا بخاری بخار یا مخزن میعانات بخرید. پمپ های حرارتی و مخازن هیبریدی تقریباً دو برابر بیشتر از آنچه معمولاً برای یک آبگرمکن گرمکن سنتی پرداخت می کنید ، شروع می شوند. علاوه بر این ، برخی مخازن میعانات گازی تقریباً سه برابر مخزن ذخیره سازی گاز طبیعی است.

بنابراین ، اگر مخزن فعلی شما از 55 گالن بزرگتر باشد ، قبل از اینکه زمان تعویض آبگرمکن گرم خود باشد ، باید در مورد راه حل جدید فکر کنید.
قبل از خرید آبگرمکن جدید آب گرم ، مطمئن شوید فضای موجود شما وسایل مناسب برای مخزن بزرگتر را در خود جای داده است یا بررسی کنید که آیا نیاز به آب گرم شما توسط یک مخزن با ظرفیت کمتر تأمین می شود یا خیر. در بسیاری از موارد ، بهترین راه حل بلند مدت این است که مخزن را با یک آبگرمکن گرمکن بدون انرژی با کارآمدتر جایگزین کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مقررات NAECA 3 در وب سایت وزارت انرژی کسب کنید.


آیا با استفاده از پروپان ، گاز طبیعی یا برق باید آب را گرم کنید؟


هنگام خرید آبگرمکن بعدی آب ، منبع سوخت شما اولین متغیری خواهد بود که هنگام مرتب سازی گزینه ها در نظر گرفته اید. به طور کلی ، هزینه های مرتبط با گرمایش آب هنگام استفاده از پروپان بیشتر خواهد بود زیرا سوخت گرانتر از گاز طبیعی است.

برق و گاز طبیعی منابع سوختی رایج تری هستند که قیمت دوم کمترین هزینه را دارد.


بعد از تعیین منبع سوخت خود ، مرحله بعدی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید آب خود را با برق یا گاز طبیعی گرم کنید. تقریباً هر خانه برق دارد اما همه خانه ها به گاز طبیعی دسترسی ندارند.

اگر فقط در خانه خود برق دارید ، استفاده از این منبع سوخت برای گرم کردن آب بیش از پرداخت هزینه دفن یک مخزن پروپان یا اجرای خط جدید گاز طبیعی ارزان تر است (در صورت وجود این حتی ممکن است). به خاطر داشته باشید ، همیشه بین میزان توان داخل و دمای خروجی آب گرم شما رابطه مستقیمی وجود دارد. همیشه بنابراین ، تعیین اینکه چه میزان نیرو در خانه خود دارید ، مهم است.

این به طور معمول به عنوان بار خدمات مسکن گفته می شود و یا در صفحه اصلی شکن شما مشخص شده است یا می تواند توسط یک برق محاسبه شود.
قدرت بیشتر به معنای آب گرم بیشتر (با سرعت جریان ثابت) است.


Heatworks و سایر شرکتهای آبگرمکن برقی بدون تانک دارای منابع در دسترس برای کمک به شما در تعیین میزان نیاز به منظور تأمین نیاز آب گرم شما هستند. بیشتر بخاری های برقی استاندارد از نوع مخزن برای 30 آمپر و 220 ولت سیم کشی می شوند ، اما اکثر واحدهای بدون تانک نیاز به بیش از 30 آمپر دارند تا آب شما به اندازه کافی گرم شود.


با این حال ، از آنجا که Heatworks و سایر سیستم های بدون تانک فقط هنگام جذب آب گرم ، قدرت را به خود جلب می کنند ، هنگامی که متوسط خانه فقط بیش از یک ساعت از آب گرم در روز استفاده می کند ، برای گرم کردن یک مخزن آب گرم کن به مدت 20-24 ساعت در روز هدر نمی دهید.

این تفاوت در استفاده در جایی است که می توان پس انداز در هزینه های عملیاتی را بدون استفاده از مخازن انجام داد. بسته به بار خدمات منزل شما ، ممکن است به یک برق نیاز داشته باشید تا یک برش بزرگتر را نصب کند تا بتواند انرژی کافی را برای شما فراهم کند. منابع اندازه گیری Heatworks را از اینجا ببینید.

نکته قابل توجه هنگام برخورد با گاز طبیعی ، پرش از مخزن به مخزن بدون سوخت است. بخاری های آب گرم گاز طبیعی از نوع مخزن از خطوط گاز استفاده می کنند ، در حالی که بخاری های آب گرم بدون تانک نیاز به خطوط گازی دارند.

اگرچه برخی از شرکت های بدون تانک اقدام به ساخت آبگرمکن های بدون تانک با درجه BTU پایین تر کرده اند تا بتوانند خط گاز موجود را در خود جای دهند ، اما اگر از حالت مخزن به سمت تانک حرکت می کنید ، می خواهید به دنبال هزینه های مناسب تر کردن فضا و کار با لوله کشی مجدد باشید.

(علاوه بر لوله کشی خط گاز ، تهویه مناسب هنگام برخورد با آبگرمکن های گازی طبیعی بسیار مهم است.) گرچه آبگرکن های برقی بدون تانک Heatworks با استفاده از گاز طبیعی قابل استفاده نیستند ، اما می توانند در نقطه استفاده یا همانطور که نصب می شوند تقویت کننده برای تکمیل منبع آب گرم موجود. هزینه نصب آبگرمکن برقی Tankless تفاوت چندانی با هزینه نصب آبگرمکن برقی از نوع تانک ندارد.


آبگرمکن گرم شما در کجا قرار دارد؟


ما قبلاً بحث کرده ایم که چگونه الزامات NAECA 3 ممکن است بدان معنی باشد که نصب آبگرمکن جدید با اندازه جدید به عنوان واحد موجود امکان پذیر نیست. ما داستانهای ترسناک از افرادی شنیده ایم که سعی می کنند از ابزارهای موجود یا آبگرمکن موجود برای جابجایی مخزن بزرگتر خود متناسب باشند ، فقط این را می فهمید که در فضای موجود نمی گنجد و از آنها خواسته است فضایی را برای قرار دادن مخزن بزرگتر تهیه کنند. .

اگر تعویض مخزن فعلی خود با مخزن بزرگتر NAECA 3 گزینه ای نیست ، برای کاهش مشکل خود بدون نیاز به آب گرم موجود ، کمترین اندازه را به یک دستگاه بدون مخزن در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید ، بیشتر مخازن برای سرویس 30 آمپر سیم کشی شده اند ، بنابراین قبل از خرید از نیازهای لازم برای واحد بدون تانک آگاه باشید.

برای خروجی آب گرم کافی ممکن است سیم کشی و / یا اندازه شکن خود را به روز کنید.
در حالی که در آن هستید ، ممکن است بخواهید تعویض جای آبگرمکن گرم خود را نیز در نظر بگیرید. چرا؟ شاید شما مجبور باشید مدت زیادی صبر کنید تا آب گرم به حمام استاد شما برسد. یا ، شما یک خانواده پنج نفری هستید و می بینید که خیلی زود از آب گرم در معرض هدر رفتن همه افراد در شب هستید. ممکن است بخواهید که بخاری جدید آب گرم خود را نزدیک به نقطه (های) استفاده یا در مکان متمرکز تری قرار دهید تا به کاهش این نقاط درد نیز کمک کنید. برای دیدن نحوه پیکربندی آبگرمکن MODEL 3 در خانه یا محل کار شما ، اینجا را کلیک کنید.


دمای شروع آب زیرزمینی شما چیست؟


با وجود آبگرمکن های برقی بدون تانک ، باید مطمئن شوید که اندازه خانه شما به درستی اندازه گرفته شده است. این یعنی محاسبه مقدار انرژی لازم برای رسیدن به دمای مطلوب. دمای آب زیرزمینی مهم است زیرا این نقطه شروع شما است.

اگر در آب و هوای سردتری زندگی می کنید ، قرار است انرژی بیشتری برای گرم کردن آب شما به 104 درجه فارنهایت ، که میانگین درجه حرارت دوش است ، بگیرد ، از زمانی که در آب و هوای گرم زندگی می کردید.

برای تعیین دمای آب زیرزمینی در منطقه شما باید از نقشه های دمای آب زیرزمینی استفاده شود.
اندازه گیری دمای آب ناشی از لکه دار در فضای باز ممکن است دقیق نباشد و معمولاً منجر به کاهش اندازه می شود زیرا دمای آب های زیرزمینی در بین ماه های زمستان و تابستان در نوسان است.

در دنیای آبگرمکن های برقی بدون تانک ، جو از نیویورک برای دستیابی به همان دمای آب گرم به عنوان جین از فلوریدا به انرژی بیشتری احتیاج دارد. این فقط به این دلیل است که جو با آبهای زیرزمینی 47 درجه فارنهایت شروع می کند و آب زیرزمینی جین 75 درجه فارنهایت است.

در بیشتر موارد ، یک تکه بزرگتر در پنل موجود قابل نصب است تا بتواند انرژی بیشتری را در اختیار شما قرار دهد. به یاد داشته باشید با وجود مخزن بدون مخزن ، هیچ مخزنی از پیش گرم شده آب وجود ندارد. این بدان معناست که شما از آب گرم خالی نخواهید شد ، اما به نیروی کافی برای گرم کردن آب به دمای خروجی مورد نظر خود در صورت تقاضا نیاز دارید.


در هر زمان معینی از چه میزان آب گرم استفاده می کنید؟


میزان جریان به میزان جریان آب از وسایل نصب شده در آب گرم اشاره دارد. با آبگرمکن های برقی بدون تانک ، رابطه مستقیمی بین سرعت جریان یک لامپ (تقاضا) ، نیروی تأمین شده به بخاری برقی بدون تانک و دمای خروجی آب گرم وجود دارد. هرچه سرعت جریان بیشتر باشد ، دما پایین تر خواهد بود (در صورت ثابت ماندن نیرو).
بسیاری از واحدهای بدون تانک نمی توانند از خواسته های وسایل جانبی پر فشار مانند سرهای دوش باران و وان های اسپا استفاده کنند.

غالباً ، مخازن در هنگام تهیه این وسایل با جریان خون از آب گرم خالی می شوند. به همین دلیل و همچنین بسیاری از ابتکارات سبز ، اغلب توصیه می شود در صورت امکان از وسایل کم مصرف استفاده کنید. برخی ایالت ها مانند کالیفرنیا حتی قوانینی را در مورد استفاده از وسایل کم فشار و کم مصرف دارند.
بنابراین ، خرید آبگرمکن گرم چیز بزرگی است - چیزی بیش از قیمت برچسب آن وجود دارد.

در نظر داشته باشید که با استانداردهای جدید کارآمد در مصرف انرژی ، واحد را در جایی که واحد در خانه شما ، دمای آب زیرزمینی شما و انواع وسایل مورد استفاده شما راحت کار می کند ، در نظر داشته باشید. از منابع موجود در اندازه استفاده کنید و از همکار فروشگاه لوازم خانگی خود برای راهنمایی بخواهید. از حمام گرم بعدی خود با ذهنی که بهترین انتخاب را برای نیازهای آب گرم خانواده و خانواده خود داشته اید لذت ببرید.


مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

راهنمای آبگرمکن


با تهیه آب تازه ، گرم یا جوش فوری در صورت تقاضا ، برخی از مدل ها به طور موثری نیاز به کتری را از بین می برند.

آنها به مقدار کافی آب گرم یا جوش مناسب برای نوشیدن یا شستن دست ها به معنی آب گرم در صورت تقاضا 24 ساعت در روز تأمین می کنند ، هیچ سیلندر ذخیره ای لازم نیست.

نقطه استفاده از آبگرمکن ها همچنین گزینه ای برای صرفه جویی در مصرف انرژی است که در آن تنها به مقدار کمی آب گرم نیاز است زیرا آنها می توانند در هر مکانی واقع شوند.

 

تفاوت اساسی بین دیگ بخار و آبگرمکن چیست؟


از یک دیگ بخار برای گرم کردن مقادیر زیادی آب استفاده می شود و برای گرم کردن کل خانه ، از آب گرم برای کاربردهایی نظیر سیستم های گرمایش مرکزی ، دوش ، آب شیر گرم و غیره استفاده می شود.

این آبگرمکن های فوری ، ذخیره شده ، گرم یا جوش را مستقیماً از طریق آنها تأمین می کنند. از منبع تغذیه سرد این آب برای اهداف گرمایش مانند گرمایش مرکزی استفاده نمی شود.

دستگاه پخش كننده آب ، آب آشاميدني را صادر مي كند ، كه مي توان آن را تصفيه كرد ، آب آشاميدني سرد يا آب آشاميدني گرم جوشانيد.

ما در شرکت بامین تهویه مجموعه خود را از تولید کنندگان پیشرو شناخته شده در صنعت تولید آبگرمکن تهیه کرده ایم تا از بالاترین کیفیت و ارزش پول موجود در ایران اطمینان حاصل کنیم.

اگرچه به نظر می رسد آنها به اندازه کافی ساده هستند که نیازی به راهنما نداشته باشند ، اشکال مختلفی برای انواع مختلفی وجود دارد و همچنین توزیع کننده های آب آشامیدنی برای خانه یا محل های تجاری نیز وجود دارد.

ممکن است متوجه شوید که به تقاضای آب گرم در حال جوشیدن فوری نیاز دارید و فضای خالی بالای سینک خود دارید و به خودتان فکر کنید - در مورد دستگاه پخش کننده آب چطور؟ در همه اشکال و اندازه ها ، آماده برای طیف وسیعی از سناریوها ممکن است ، بنابراین ما این راهنمای مفید را برای توضیح کاربردها / برنامه های کاربردی برای هر نوع آماده کرده ایم.

ما همچنین بهترین خریدهای آبگرمکن خود را برای کمک به شما در تصمیم گیری کدام واحد برای شما مناسبتر قرار داده ایم.

 

آبگرمکن بدون اختراع


سیستم بدون استفاده مستقیماً از منبع تغذیه آب گرم می کند. منبع انبساطی لازم نیست. مدلهای کشف نشده دارای مزایایی در مقایسه با سیستمهای معمولی Vent / Point of Use از جمله فشار بیشتر / سرعت جریان بالاتر و منابع آب گرم و گرم متعادل هستند.

آبگرمکن های بدون اختراع در جایی ایده آل هستند که آب گرم برای چندین محل از قبیل آشپزخانه ها و حمام ها لازم باشد.

آبگرمکن های با ظرفیت زیاد برای گزینه های تجاری بیشتر نظیر ماشین ظرفشویی ، شستن دست یا استفاده از ناهارخوری کم تقاضا در دسترس هستند. مدلهای کشف نشده بسیار انعطاف پذیر هستند زیرا می توان آنها را تقریبا در هر مکان قرار داد.

آنها به عنوان آبگرمکن زیر سینک و زیر سینک آب قابل دسترسی هستند ، که به معنای واقعی کلمه به این معنی است که بسته به نیاز آب گرم شما می توانند در زیر سینک یا در واقع در زیر سینک قرار گیرند.

 

آبگرمکن

 

آبگرمکن های تهویه معمولاً مستقیماً در قسمت حوضچه سینک ها نصب می شوند و معمولاً از آنها به عنوان بخاری های نقطه ای استفاده می شود.

آبگرمکن نقطه استفاده ای دارد و از باز کردن شیر یا شیر در قسمت ورودی تکیه می کند تا آب گرم را در بخاری با آب سرد ورودی جابجا کند. خروجی باز تضمین می کند که هرگونه فشار اضافی در بخاری جریان داشته باشد. انبساط آب با اجازه آب از چشمه آب امکان پذیر است.

این موارد برای استفاده با نیازهای سینک منفرد به عنوان مثال در آشپزخانه ها ، جراحی ها ، کارگاه ها و موارد دیگر ایده آل است.

 

لوازم جانبی آبگرمکن


هنگام نصب آبگرمکن های بدون اختلال استفاده از لوازم جانبی مناسب بسیار مهم است. از آنجا که هر نصب متفاوت است ، از بسته های جانبی برای اطمینان از نصب صحیح بخاری و ایمن استفاده می شود.

در بعضی موارد ، انبساط در یک منبع آب سرد از طریق دریچه توقف ، شیر چک یا کنتور محدود می شود ، بنابراین ، ما در تجهیزات گرمایش PlumbNation توصیه می کنیم که یک بسته لوازم جانبی شامل یک کشتی انبساط قرار گیرد. همچنین ضروری است که شما از حداکثر فشار آب ورودی خود قبل از نصب آگاه باشید.

بسته های لوازم جانبی متنوعی وجود دارد ، با این وجود بسته دقیق لوازم جانبی مناسب برای شما به نیازهای گرمایش آب بستگی دارد ،قبل از خرید مشاوره متخصص دیگری را از طریق نصب کننده یا سازنده خود داشته باشید (به عنوان مثال آریستون). یک بسته لوازم جانبی.

یک آبگرمکن برقی برای نصب بسیار ساده است ، به خصوص در مقایسه با آبگرمکن گازی. توصیه می شود که یک تیم نصب حرفه ای نصب را انجام دهد.

آبگرمکن های برقی سریع ، تمیز و اقتصادی هستند.

 

بخاری گازی / آبگرمکن گاز LPG


یک بخاری گازی طبیعی یا LPG باید توسط یک مهندس ثبت شده در ایمنی گاز نصب شود. بخاری های گاز طبیعی و LPG حتی می توانند اقتصادی تر از بخاری های برقی باشند اما در مراحل نصب ، به این معنی که هزینه بیشتری دارند ، نیاز به تلاش بیشتری دارند ، اما با گذشت زمان ، صرفه جویی بیشتری را ارائه می دهید.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن

اندازه گیری آبگرمکن جدید

یک آبگرمکن با اندازه مناسب و در حالی که کارآمدتر است ، نیازهای آب گرم خانوار شما را برآورده می کند.

بنابراین قبل از خرید آبگرمکن مطمئن شوید که اندازه آن صحیح است.

در اینجا اطلاعاتی در مورد نحوه اندازه گیری آبگرمکن پیدا خواهید کرد:

آبگرمکن های بدون آب یا از نوع تقاضا
سیستم گرمایش آب خورشیدی
پمپ آب و ذخیره سازی (با مخزن) آبگرمکن.


برای اندازه گیری سیستم های ترکیبی آب و گرمایش فضا - از جمله برخی از سیستم های پمپ حرارتی ، و کویل بی سیم و بخاری غیر مستقیم آب - با یک پیمانکار واجد شرایط مشورت کنید

اگر هنوز فکر نکرده اید که چه نوع آبگرمکن برای خانه شما مناسب است ، در مورد انتخاب آبگرمکن جدید بیشتر بیاموزید.

 

اندازه گیری بخاری های مخزن یا نوع آبگرمکن


آبگرمکن بدون تانک یا نوع تقاضا با حداکثر افزایش درجه حرارت ممکن در یک جریان معین درجه بندی می شوند. بنابراین ، برای اندازه گیری بخاری آب تقاضا ، شما باید میزان جریان و افزایش دما را برای استفاده از آن (کل خانه یا یک برنامه کاربردی از راه دور ، مانند فقط حمام) در خانه خود تعیین کنید.

ابتدا تعداد دستگاه های آب گرم مورد نظر خود را در هر زمان ذکر کنید. سپس سرعت جریان آنها (گالن در دقیقه) را اضافه کنید. این میزان جریان مورد نظر شما برای بخاری آب تقاضا می باشد.

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما انتظار دارید همزمان یک شیر آب آب گرم با سرعت جریان 0.75 گالن (2.84 لیتر) در دقیقه و سر دوش با سرعت جریان 2.5 گالن (9.46 لیتر) در دقیقه اجرا کنید. سرعت جریان از طریق بخاری آب تقاضا حداقل باید 3.25 گالن (12.3 لیتر) در دقیقه باشد. برای کاهش سرعت جریان ، وسایل کم مصرف آب را نصب کنید.

 

برای تعیین افزایش دما ، دمای آب ورودی را از دمای خروجی مورد نظر کم کنید. اگر غیر از این بدانید ، فرض کنید که دمای آب ورودی 50 درجه فارنهایت (10 درجه سانتیگراد) است.

برای بیشتر استفاده ها ، آب خود را با دمای 120 درجه فارنهایت (49 درجه سانتیگراد) گرم می کنید. در این مثال ، به بخاری آب تقاضا نیاز دارید که بیشترین استفاده را از دمای 70 درجه فارنهایت (39 درجه سانتیگراد) دارد.

 

 

برای ماشینهای ظرفشویی بدون بخاری داخلی و سایر کاربردهای این چنینی ، ممکن است بخواهید آب شما با دمای 140 درجه فارنهایت (60 درجه سانتیگراد) گرم شود. در این حالت ، شما نیاز به افزایش درجه حرارت 90 درجه فارنهایت (50 درجه سانتیگراد) دارید.

بیشتر آبگرمکن ها تقاضا برای انواع درجه حرارت ورودی درجه بندی می شوند. به طور معمول ، افزایش دمای آب 70 درجه فارنهایت (39 درجه سانتیگراد) با سرعت جریان 5 گالن در دقیقه از طریق بخاری های بخار بنزین و 2 گالن در دقیقه از طریق وسایل برقی امکان پذیر است.

سرعت جریان سریعتر یا دمای ورودی سردتر گاهی اوقات می تواند دمای آب را در دورترین شیر آب کاهش دهد. برخی از انواع آبگرمکن های بدون تانک از نظر ترموستاتیک کنترل می شوند. آنها می توانند دمای خروجی خود را با توجه به سرعت جریان آب و دمای ورودی تغییر دهند.

 

اندازه گیری سیستم گرمایش آب آفتابی


اندازه گیری سیستم گرمایش آب خورشیدی شما اساساً شامل تعیین کل ناحیه جمع کننده و میزان ذخیره آن است که باید در طی تابستان 90٪ - 100٪ از نیازهای آب گرم خانوار خود را تأمین کنید.

پیمانکاران سیستم خورشیدی از صفحات کاربرگ و برنامه های رایانه ای برای تعیین نیازهای سیستم و اندازه کلکسیون استفاده می کنند.

منطقه گردآورنده
پیمانکاران معمولاً از راهنمایی حدود 20 فوت مربع (2 متر مربع) مساحت کلکتور برای هر یک از اعضای خانواده اول استفاده می کنند. اگر در منطقه ساکن کمربند خورشید ایالات متحده یا 12 تا 14 فوت مربع هستید اگر در شمال ایالات متحده زندگی می کنید ، برای هر فرد اضافی ، 8 فوت مربع (0.7 متر مربع) اضافه کنید.

حجم ذخیره سازی
یک مخزن کوچک (50 تا 60 گالن) معمولاً برای یک تا دو سه نفر کافی است. یک مخزن ذخیره سازی متوسط (80 گالن) برای سه تا چهار نفر به خوبی کار می کند. یک مخزن بزرگ برای چهار تا شش نفر مناسب است.

برای سیستم های فعال اندازه مخزن خورشیدی با اندازه کلکتور افزایش می یابد - به طور معمول 1.5 گالن در هر فوت مربع از کلکتور. این امر به جلوگیری از گرمای بیش از حد سیستم در صورت کم بودن تقاضا برای آب گرم کمک می کند. در آب و هوای بسیار گرم و آفتابی ، برخی از متخصصان پیشنهاد می کنند که این نسبت باید به حداکثر 2 گالن ذخیره به 1 فوت مربع از محل جمع آوری افزایش یابد.

سایر محاسبات
محاسبات اضافی در اندازه گیری سیستم گرمایش خورشیدی شما شامل ارزیابی منابع خورشیدی سایت ساختمان شما و تعیین جهت گیری مناسب و شیب جمع کننده خورشیدی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این محاسبات از صفحه بخاری آب خورشیدی بازدید کنید.

 

اندازه گیری و ذخیره سازی آب گرم (با مخزن)


برای اندازه گیری صحیح یک آبگرمکن خانگی برای منزل - از جمله بخاری آب پمپ حرارتی با مخزن - از رتبه ساعت اول بخاری آب استفاده کنید. رتبه اول ساعت تعداد گالن آب گرم است که بخاری در هر ساعت می تواند تأمین کند (با یک مخزن پر از آب گرم شروع می شود). بستگی به ظرفیت مخزن ، منبع حرارت (مشعل یا عنصر) و اندازه مشعل یا عنصر آن دارد.

برچسب EnergyGuide رتبه اول ساعت در گوشه بالا سمت چپ را با عنوان "ظرفیت (رتبه ساعت اول)" ذکر می کند.

کمیسیون تجارت فدرال نیاز به یک برچسب EnergyGuide در تمام بخاری های ذخیره سازی آب معمولی جدید اما نه در بخاری های پمپ حرارتی دارد.

ادبیات محصول از یک تولید کننده همچنین ممکن است رتبه ساعت اول را ارائه دهد. به دنبال مدل های بخاری آب با درجه ساعت اول باشید که در فاصله 1 یا 2 گالن تقاضای ساعت اوج شما قرار داشته باشد - اوج روزانه 1 ساعته نیاز به آب گرم خانه شما.

برای برآورد تقاضای ساعت اوج خود:

مشخص کنید چه ساعتی از روز (صبح ، ظهر ، عصر) از بیشترین آب گرم خانه خود استفاده می کنید. تعداد افرادی که در خانه شما زندگی می کنند را در نظر داشته باشید.
برای برآورد حداکثر استفاده از آب گرم در طول این یک ساعت از روز از برگه زیر استفاده کنید - این میزان اوج تقاضای ساعت شماست. توجه: کاربرگ ، کل مصرف روزانه آب گرم را تخمین نمی زند.
نمونه کارگ تقاضای ساعت اوج 36 گالن را نشان می دهد. بنابراین ، این خانه به یک مدل آبگرمکن با درجه ساعت اول 34 تا 38 گالن نیاز دارد.

 

لیست قیمت آبگرمکن

انتخاب آبگرمکن جدید

هنگام انتخاب آبگرمکن جدید برای خانه خود ، یک سیستم گرمایش آب را انتخاب کنید که نه تنها آب گرم کافی را تأمین کند بلکه این کار را با صرفه جویی در مصرف انرژی انجام می دهد و در هزینه شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

این شامل در نظر گرفتن انواع مختلف آبگرمکن های موجود و تعیین اندازه مناسب و منبع سوخت برای خانه شما است.

 

انواع آبگرمکن ها


این ایده خوبی است که انواع مختلف آبگرمکن های موجود را قبل از خرید یکی بدانید:

آبگرمکن های ذخیره سازی معمولی یک مخزن آماده (مخزن ذخیره آب) گرم را ارائه می دهند
بخاری های بدون آب یا از نوع تقاضا ، آب را مستقیماً بدون استفاده از مخزن ذخیره سازی ، گرم می کنند
بخاری های پمپ حرارتی به جای تولید مستقیم حرارت برای تأمین آب گرم ، گرما را از جایی به جای دیگر منتقل می کنند
بخاری های خورشیدی از گرمای خورشید برای تأمین آب گرم استفاده می کنند
کویل بدون مخزن و بخاری های غیر مستقیم آب از سیستم گرمایش فضای خانه برای گرم کردن آب استفاده می کنند

 

معیارهای انتخاب آبگرمکن

 


هنگام انتخاب بهترین نوع و مدل آبگرمکن برای خانه خود ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

نوع سوخت ، در دسترس بودن و هزینه. نوع سوخت یا منبع انرژی شما برای گرم کردن آب نه تنها بر هزینه های عملکرد سالانه آبگرمکن بلکه اندازه و راندمان انرژی آن نیز تأثیر خواهد گذاشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب انواع سوخت ، در زیر مشاهده کنید.
اندازه. برای تأمین آب گرم خانوار و به حداکثر رساندن کارآیی ، نیاز به آبگرمکن با اندازه مناسب دارید.


بهره وری انرژی. برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه خود ، می خواهید بدانید قبل از خرید آبگرمکن بخاری چقدر کارآمد است.


هزینه ها قبل از خرید آبگرمکن نیز ایده خوبی است که هزینه های عملیاتی سالانه آن را تخمین زده و آن هزینه ها را با دیگر مدل های کم مصرف یا انرژی کمتری مقایسه کنید.


همچنین برای کاهش مصرف آب گرم خود حتماً کاری را که می توانید انجام دهید. همچنین ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در هزینه قبض گرمایش آب ، استراتژی های دیگری مانند بازیابی گرمای آب زهکش را کشف کنید.

 

 

انواع سوخت ، در دسترس بودن و هزینه هایی برای گرمایش آب

 


هنگام انتخاب آبگرمکن جدید ، باید در نظر بگیرید که از چه نوع سوخت یا منبع انرژی استفاده خواهید کرد ، از جمله در دسترس بودن و هزینه آن. سوخت مورد استفاده توسط سیستم گرمایش آب نه تنها در هزینه های عملکرد سالانه بلکه در اندازه و راندمان انرژی بخاری آب نیز تأثیر خواهد گذاشت.

 

بررسی گزینه های آبگرمکن آب بر اساس نوع سوخت

 


نوع سوخت و در دسترس بودن آن در منطقه شما ممکن است گزینه های بخاری آب شما را محدود کند. در زیر لیستی از گزینه های بخاری آب توسط سوخت یا منبع انرژی آورده شده است:

برق
به طور گسترده ای در ایالات متحده برای سوخت رسانی به مخزن معمولی ، بدون تانک یا نوع تقاضا و بخاری بخاری پمپ موجود است. همچنین می توان از سیستم های گرمایشی آب و فضا ترکیبی استفاده کرد که شامل کویل بی سیم و بخاری غیر مستقیم آب می باشد.


نفت سیاه
در بعضی از مناطق ایالات متحده برای سوخت رسانی به آب گرم کن های معمولی و سیستم های گرمایشی با آب و ترکیب غیرمستقیم موجود است.
انرژی زمین گرمایی
در سراسر ایالات متحده در دسترس کسانی است که یک سیستم پمپ حرارتی زمین گرمایی دارند یا در حال حاضر در خانه های خود برای گرمایش و سرمایش فضا نصب شده اند.


گاز طبیعی
در بسیاری از مناطق ایالات متحده برای سوخت رسانی به آبهای گرم کن و تقاضای معمولی (بی سیم یا فوری) و همچنین سیستم های ترکیبی از آب و گرمایش فضا وجود دارد که شامل کویل بدون مخزن و بخاری های غیر مستقیم آب است.


پروپان
در بسیاری از مناطق ایالات متحده برای گرم کردن آبهای گرمایش و تقاضای معمولی (بی سیم یا فوری) و همچنین سیستم های گرمایش آب و فضای ترکیبی غیر مستقیم موجود است.


انرژی خورشیدی
در سراسر ایالات متحده - به وفور در جنوب غربی - برای بخاری های خورشیدی موجود است.


مقایسه هزینه های سوخت و انواع آبگرمکن

 


اگر بیش از یک نوع سوخت در منطقه شما وجود دارد ، مقایسه قیمت های سوخت به ویژه اگر در ساخت خانه جدید هستید ، ایده خوبی است. حتی اگر در حال تعویض بخاری آب هستید ، ممکن است در صورت استفاده از سوخت یا منبع انرژی متفاوتی در طولانی مدت پس انداز کنید. برای هزینه یا نرخ سوخت فعلی با ابزار خود تماس بگیرید.

نوع آبگرمکن که شما انتخاب می کنید نیز بر هزینه های آب گرم شما تأثیر می گذارد. ممکن است یک نوع بخاری آب از نوع سوخت با کارایی بیشتری نسبت به نوع دیگر بخاری آب استفاده کند. به عنوان مثال ، آبگرمکن پمپ حرارتی الکتریکی به طور معمول نسبت به بخاری باتری معمولی الکتریکی دارای انرژی بیشتری است.

همچنین ، یک بخاری آب پمپ حرارتی الکتریکی ممکن است به دلیل راندمان بالاتر از یک بخاری ذخیره سازی معمولی با گاز معمولی ، هزینه انرژی کمتری داشته باشد ، حتی اگر هزینه های گاز طبیعی محلی ممکن است پایین تر از نرخ برق باشد.

 

جهت مشاهده قیمت آبگرمکن روی لینک روبرو کلیک نمایید.www.bamintahvie.com

نحوه عیب یابی و تعمیر آبگرمکن برقی

آبگرمکن برقی شبیه به عموزاده های گازسوز خود به نظر می رسند. هر دوی آنها از ژاکت مخزن عایق ساخته شده از جنس استیل استفاده می کنند و عایق بین مخزن انبار و ژاکت مخزن برای کاهش هدر رفت آب گرم شده استفاده می شود.

تفاوت اصلی آبگرمکن های برقی و گازی در منبع گرما است. در یک آبگرمکن برقی ، آب توسط عناصر گرمایش الکتریکی فوقانی و تحتانی که درون مخزن آب امتداد دارند ، گرم می شود. بخاری های گازی دارای مشعل گاز هستند که آب را از زیر مخزن گرم می کند.

مشکلاتی که در گرمای کم یا کم وجود دارد معمولاً در اثر یک عنصر گرمایشی شکست خورده ایجاد می شود ، بخشی ارزان قیمت که جایگزین آن نسبتاً آسان است. سایر مشکلات ممکن است ناشی از تنظیمات نادرست ، فشار زیاد آب در منزل یا عدم نگهداری مخزن باشد.

 

آبگرمکن های برقی لوازم خانگی با ولتاژ بالا (240 ولت) هستند که هنگام روشن بودن کار با آنها خطرناک است. قبل از چک کردن قسمت های برقی آبگرمکن ، با خاموش کردن قطع کننده مناسب در صفحه سرویس منزل خود (جعبه شکن) ، برق را به مدار بخاری خاموش کنید.

همچنین ، تمام سیم های موجود در بخاری را با تستر ولتاژ غیر تماسی آزمایش کنید تا تأیید شود که قبل از تماس سیم ها ، برق خاموش است.

 

یک آبگرمکن آب که هیچ آب گرم تولید نمی کند ممکن است قدرت نداشته باشد ، یا ممکن است دارای یک سوئیچ حد مجاز یا یک یا چند عنصر گرمایش خراب باشد. ابتدا ، مدار شکن آبگرمکن را در پنل سرویس بررسی کنید تا مطمئن شوید خرید آبگرمکن که از بین نرفته است. اگر قطع کننده گیر کرد ، آن را خاموش کنید ، دوباره آن را دوباره روشن کنید.

 

جهت مشاهده قیمت آبگرمکن روی لینک روبرو کلیک نمایید.www.bamintahvie.com

 

اگر شکن بخاری سفر نکرد (هنوز روشن است) ، سعی کنید حد حرارت بالا را روی بخاری تنظیم کنید:

شکن را به مدار بخاری در پنل سرویس خاموش کنید.
پانل دسترسی را برای قسمت گرمایش بالای آبگرمکن بردارید.
عایق و محافظ پلاستیکی را بردارید و مراقب باشید که سیمها یا پایانه های برقی را لمس نکنید.
دکمه قرمز را فشار دهید - دکمه تنظیم مجدد قطع دمای بالا high واقع در بالای ترموستات فوقانی.
محافظ ایمنی ، عایق و پنل دسترسی را جایگزین کنید.
مدار شکن آبگرمکن را روشن کنید.
اگر این مشکل را حل نکرد ، هر عنصر گرمایش را آزمایش کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

 

اگر آبگرمکن شما آب گرم تولید می کند ، اما به مقدار کافی از آن نیست ، واحد شما می تواند برای تأمین نیاز آب گرم خانگی بسیار کوچک باشد. اطمینان حاصل کنید که تقاضا از ظرفیت بخاری آب تجاوز نمی کند. آبگرمکن باید 75 درصد از ظرفیت خود را به عنوان آب گرم داشته باشد. به عنوان مثال ، آبگرمکن 40 گالن به میزان مناسب برای تقاضای 30 گالن اندازه می گیرد. اگر تقاضا برای ظرفیت بخاری بیش از حد بزرگ است ، سعی کنید طول دوش را محدود کنید (و / یا نصب یک پیشانی حمام کم جریان داشته باشید) و ظرفشویی و لباسشویی را در ساعات مختلف روز پخش کنید.

اگر واحد شما کم نیست ، یا ناگهان آب گرم کمتری نسبت به گذشته تولید می کند ، ممکن است یکی از هر دو عنصر گرمایش از کار بیفتد. تأمین مداوم آب ولرم در هنگام دوش نشانگر نقص عنصر گرمایش فوقانی است. آب گرم که به سرعت در حین دوش از بین می رود ، نشانگر نقص عنصر گرمایش پایین است.

 

مشکل: دمای آب خیلی گرم است
ترموستات داخل بخاری آب
صنوبر / کاندیس مدونا
آب خیلی گرم می تواند به اندازه کافی آب گرم ناامید کننده باشد. اگر شما این مشکل را تجربه می کنید ، ممکن است که یک یا هر دو ترموستات آبگرمکن آب شما بیش از حد تنظیم شده باشد.

برای بررسی تنظیمات ترموستات:

در پنل سرویس ، برق را به بخاری آب خاموش کنید.
پنل دسترسی ، عایق و محافظ ایمنی پلاستیکی را از هر عنصر گرم کننده بر روی بخاری آب جدا کنید. هیچ سیم یا پایانه برقی را لمس نکنید.
برای تأیید خاموش بودن سیم ، با استفاده از تستر ولتاژ بدون تماس ، سیم ها را آزمایش کنید.
تنظیم گرما را در هر دو ترموستات بررسی کنید: آنها باید در دمای یکسان باشند. تنظیم پیشنهادی بین 115 تا 125 F است.
با استفاده از یک پیچ گوشتی تخت ، دما را در تنظیمات مورد نظر تنظیم کنید.
ترموستات دیگر را در همان تنظیم تنظیم کنید.
نگهدارنده ، عایق و پنل دسترسی را برای هر عنصر جایگزین کنید.
مدار شکن بخاری را روشن کنید.

 

آیا از آبگرمکن آب شما سر و صدایی وجود دارد؟ آیا آن را مانند یک سر و صدا کم صدای کم صدا یا ظاهر می شود؟ یا شاید این یک فاحش بلند باشد؟ صدایی که می شنوید ممکن است صدای آب جوش باشد. ایجاد بیش از حد رسوب در قسمت زیر مخزن آبگرمکن می تواند باعث گرم شدن کف مخزن ، جوشاندن آب شود. اولین راه حل برای تخلیه مخزن برای تخلیه مخزن است. در صورت عدم کمک ، ممکن است نیاز به تعویض مخزن داشته باشید.