fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

رادیاتور پنلی

چرا رادیاتور پنلی کار نمی کند؟


در اواسط زمستان ، وقتی هوا در خارج از خانه هوا خنک است و تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که در خانه بمانید ، آخرین چیزی که می خواهید این است که پیدا کنید رادیاتور پنلی کار نمی کند. اگر رادیاتورهایی که گرم نمی شوند ، چه کاری انجام می دهید؟ خوشبختانه چند کار وجود دارد که شما می توانید رادیاتورهای پنلی خود را به درستی کار کنید ، که ما در اینجا به اشتراک می گذاریم.

اگر رادیاتور پنلی شما کار نمی کند چه کاری انجام می دهید؟


اگر مشاهده کردید که از رادیاتور پنلی گرما خارج نمی شود ، راحت می توانید در مورد آن دلهره کنید. و اگر اواسط زمستان است ، دلیل خوبی برای نگرانی دارید وقتی متوجه شدید رادیاتور پنلی کار نمی کند ، این مواردی است که باید برای عیب یابی و رفع مشکل انجام دهید.

بررسی کنید رادیاتور پنلی دیگری کار نمی کند یا خیر


اگر می بینید که رادیاتور پنلی گرم نمی شود ، قبل از شروع به کار روی آن ، بررسی کنید که آیا رادیاتورهای پنلی دیگر خانه شما کار نمی کنند یا خیر. اگر همه رادیاتورهای پنلی شما سرد هستند ، این نشانه وجود مشکلی در دیگ بخار یا سیستم گرمایش مرکزی شما است.

بررسی کنید که آیا مورد حرارتی مرکزی شما غیر معمول است. آیا گرمایش و دیگ بخار شما خاموش است؟ آیا از شیرهای آب شما آب گرم خارج نمی شود؟ آیا دیگ بخار شما خراب است؟ سپس برای گرمایش مرکزی یا سرویس دیگ بخار باید با یک متخصص تماس بگیرید.

رادیاتورهای پنلی خود را خونریزی کنید


اگر مسئله فقط به 1 یا چند رادیاتور پنلی منتقل شده است ، گرم بودن بخشی از واحد را بررسی کنید. رادیاتوری پنلی که در پایین گرم است اما در قسمت بالا سرد است معمولاً نشانه این است که شما باید آن را خونریزی کنید. این به این دلیل است که هوا در رادیاتور پنلی محبوس شده است - آب گرم به پایین می ریزد اما گرما قادر به گردش در بقیه رادیاتور نخواهد بود.

خونریزی رادیاتور پنلی آسان است و شما باید قادر به انجام آن باشید. اگر به کمک احتیاج دارید ، از یک متخصص مشورت بخواهید یا به صورت آنلاین به دنبال چگونگی فیلم ها بگردید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور پنلی در لینک روبرو : رادیاتور پنلی

 

رادیاتور خود را تمیز کنید


اگر قسمت بالایی رادیاتور پنلی گرم است اما پایین آن سرد است ، این بدان معنی است که شما باید واحد را تمیز کنید. با گذشت زمان ، خاک ، آلودگی و زنگ زدگی در انتهای رادیاتورها جمع شده و جمع می شود. در اینجا یک راهنمای کلی برای تمیز کردن دستی رادیاتور آورده شده است.

سیستم گرمایشی و تمام شیرهای رادیاتور پنلی را خاموش کنید تا همه چیز خنک شود. شیر قفل را بچرخانید تا بتوانید رادیاتور پنلی را از روی دیوار بردارید. شیر رادیاتور پنلی ترموستاتیک را برداشته و شیر کلید را با کلید رادیاتور پنلی باز کنید. رادیاتور پنلی را به بیرون یا وان برسانید و با اتصال یک شیلنگ یا دوش خروجی به خروجی شیر ، آب را از طریق واحد عبور دهید.

هنگام تمیز کردن رادیاتور پنلی به خاطر داشته باشید که آب کثیف از دریچه ها خارج می شود. حوله ها ، کاسه ها و کیسه های پلاستیکی را برای گرفتن آب آماده کنید. بعد از اینکه رادیاتور پنلی را با آب تمیز شستشو دادید ، دوباره آن را به لوله های آن متصل کنید و آن را به حالت اولیه خود پیکربندی کنید.

دریچه های رادیاتور پنلی را بازرسی کنید


اگر کل رادیاتور پنلی سرد باشد ، ممکن است مشکل شیر رادیاتور پنلی ترموستاتیک باشد. در این حالت ، شما باید شیر سوپاپ ترموستاتیک را خاموش کرده و بررسی کنید که آیا پین به سمت بالا و پایین حرکت می کند. فقط لازم است که پین گیر شده را کمی ضربه بزنید تا آزاد شود.

هنگام کار با شیر ترموستاتیک مراقب باشید. نیروی زیاد می تواند به آن آسیب برساند و در بعضی موارد می تواند سنجاق را آزاد کند و باعث خروج آب از دهانه می شود. در این حالت ، باید سوپاپ جدیدی نصب کنید.

 

سیستم خود را پاور فلاش کنید


بعضی اوقات ، تمیز کردن دستی چند رادیاتور پنلی به صورت دستی کافی نیست. این شرایط نیاز به شستشوی برق دارد. اگرچه اجاره ماشین شستشوی برق امکان پذیر است ، اما بهترین کار این است که به حرفه ای ها سپرده شود. قیمت پاور برق معمولاً بین 200 تا 400 پوند است.

لوله کش واحد شستشو را به لوله کشی سیستم گرمایش مرکزی شما متصل کرده و آب تمیز را به داخل آن پمپ می کند. با این کار هرگونه آلودگی ، آلودگی ، زنگ زدگی و زباله از سیستم خارج می شود. شما مجبور به حذف رادیاتور پنلی نخواهید شد و کل سیستم خود را یک باره تمیز خواهید کرد.

با یک مهندس حرفه ای گرمایش مشورت کنید


آیا راه حل های قبلی را امتحان کرده اید اما رادیاتور پنلی شما هنوز کار نمی کند؟ پس بهترین کار برای شما این است که با یک مهندس حرفه ای گرمایش تماس بگیرید. آنها وارد خواهند شد و علت سو  عملکرد رادیاتور پنلی شما را خواهند فهمید. برای یافتن بهترین متخصص گرمایشی از نظر خدمات و قیمت ، از فرم درخواست قیمت رادیاتور رایگان ما استفاده کنید. حداکثر 6 پیشنهاد غیر الزام آور قیمت دریافت خواهید کرد تا بتوانید تشخیص دهید کدام یک برای شما مناسب است.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور پنلی در لینک روبرو : رادیاتور پنلی

رادیاتور صفحه تخت


بامین تهویه یک فروشگاه واحد برای راحتی و نوآوری در گرمایش منزل شما است. ما با پذیرایی از تمام اتاقهای خانه یا فضای تجاری شما ، بهترین کیفیت را در رادیاتورهای طراح ارائه می دهیم.

ما در فروشگاه اینترنتی بامین تهویه مجموعه ای از رادیاتورهای بی نظیر و نفیس را که با دقت از بین بیش از 20 مارک برتر انتخاب شده است ، به نمایش می گذاریم.

ارائه مجموعه ای از رادیاتورهای استثنایی سنتی ، سفارشی ، استاندارد و طراح در انواع رنگها ، رنگهای پایان ، اندازه و انواع متناسب با نیاز شما - ما رضایت شما را تضمین می کنیم.

ما به همراه داشتن طیف عظیمی از رادیاتورهای خارق العاده در انگلیس ، درب منزل شما را به شما تحویل می دهیم ، در هر مرحله از راحتی ، سادگی و کارایی شما را تضمین می کنیم.


رادیاتورهای صفحه تخت یک روش عالی برای ساده سازی کارها در خانه مدرن است. این رادیاتورها از اشغال عرض کم بهره می برند و فضای خانه را به حداکثر می رسانند در حالی که از خروجی های گرمایی کارآمد استفاده می کنند.

رادیاتورهای صفحه تخت با زیبایی زیبا و تمیز به خانه می آیند ، و همه چیز را مرتب نگه می دارند در حالی که جای خود را برای لمس های اصلی خود حفظ می کنند.

رادیاتورهای صفحه تخت فضای داخلی زیبا و ظریف را افزایش می دهند و با واحدهای گرمایشی چشم نواز دکوراسیون شما را صاف می کنند. رادیاتورهای صفحه تخت برای هر نوع گرمایش شما نیاز دارند ، یک خانه شیک و مدرن ضروری است.


فروشگاه اینترنتی بامین تهویه یک کانون گرم برای رادیاتورهای صفحه تخت است ، که طیف گسترده ای از واحدهای گرمایشی را هم در فروشگاه و هم به صورت آنلاین به ارمغان می آورد.

طیف گسترده ای از انتخاب حتی به این معنی است که می توانید واحد خود را شخصی سازی کنید تا اطمینان حاصل کنید که مدل دقیق خانه خود را دریافت می کنید. با طیف وسیعی از رنگ های RAL ، می توانید رادیاتورهای صفحه تخت خود را برجسته کرده و به کانونی برای هر اتاق تبدیل شوید.

با بسیاری از اتمام های موجود برای رادیاتور صفحه تخت ، می توانید از بین انتراسیت ، کروم و موارد دیگر انتخاب کنید. برای رادیاتورهای صفحه تخت چند منظوره ، سعی کنید یک آینه اضافه کنید تا نور بیشتری در اتاق شما ایجاد شود ، در حالی که از سطح بازتابنده صاف به عنوان اتاق خواب یا آینه حمام استفاده کنید.


چه به دنبال خرید رادیاتور صفحه تخت عمودی و چه رادیاتور صفحه تخت افقی باشید ، بدون شک تمام مدل های موجود در این محدوده مناسب هر اتاقی است که آن را نصب کنید. با گزینه های ستون مربع ، مستطیل و برجسته ، صفحه تخت از فضای نوید نه تنها برتر گرمایش در خانه ، اما یک قطعه از هنر بوتیک نیز هست.

 

مشاهده لیست قیمت رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور

درباره رادیاتور ایران


کارخانه تولید شرکت رادیاتور ایران حدود 15000 متر مربع است در حالی که بخش دیگر تحقیق و توسعه و سایر بخشها 31000 متر مربع را اشغال کرده اند.

شرکت رادیاتور ایران در ساخت محصولات خود منحصراً از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده می کند و از ماهرترین مهارت و دقیق ترین روش های کنترل کیفیت بهره می برد.

نتیجه تمام این تلاش ها محصول نهایی با کیفیت ، مقاومت ، دوام و قابلیت اطمینان بی نظیر است. این امر باعث شده است که شرکت ما در تولید رادیاتورها به عنوان رهبر معتبر شناخته شود ، که به راحتی می تواند در برابر شرایط نامساعد محیطی مقاومت کند.
با پردازش فناوری پیشرفته ، ما یکی از انگشت شماری از تولید کنندگان رادیاتور آلومینیومی پلاستیک مس و برنج هستیم که کالاها و تجهیزات با عملکرد بالا تولید می کنیم.

در بخش مبدلهای حرارتی صنعتی ، به لطف کارخانه مدرن Heavy Duty که برای این منظور طراحی و تجهیز شده است ، رادیاتور های سنگین و مبدلهای حرارتی برای صنایع مختلف ، موتورهای ثابت ، سدها ، کمپرسورها و غیره تولید می کنیم.

مهندسان باتجربه ، طراحی و ساخت گسترده امکانات ما را برای دستیابی به نیازهای رادیاتور به مشتریان ارائه می دهند.

 

شرکت رادیاتور ایران مراحل توسعه را به سرعت طی کرد و خیلی زود توانست جایگاه خود را در بین مردم باز کند به طوری که بعد از گذشت 2 سال توانست به یکی از پرفروش ترین برندهای بازار ایران تبدیل شود.

از جدیدترین محصولاتی که به این شرکت اضافه شده کولرگازی (اسپلیت) است.

در سال 1395 در حالی که ایران در تحریمات سخت به سر می برد و واردات کولرگازی به عنوان محصولات لوکس با تعرفه های بالایی انجام می شد ایران رادیاتور خط تولید کولرگازی را هم راه اندازی کرد.

کمپرسور کولرگازی رادیاتور ایران مجهز به کمپرسور GMCC شرکت توشیبا و کندانسورهایی با فن طلایی تولید می شود دارای کمپرسور روتاری که از گاز R410 استفاده می کند توانسته است رده انرژی A را دریافت کند.

محصولات رادیاتور ایران در حال حاضر تنوع زیادی را به خود اختصاص داده است.

پرفروش ترین محصولات ایران رادیاتور عبارت اند از

 

پکیج دیواری


L36FF
L28FF
M28FF
L24FF
M24FF
ECO22


رادیاتور


کال500
پریمیوم 500
ترمو 500
اکو 500
رادیاتور پنلی
رادیاتور ماکسی


کولر گازی اسپلیت


30000
24000
18000
12000
9000


حوله خشک کن


فولادی TR01
بالنیوم Balneum
اوآسیس Oasis


امروزه شرکت ایران رادیاتور در تمام نقاط ایران نمایندگی دارد و محصولات خود را با گارانتی و بالاترین کیفیت عرضه می کند.

 

لیست قیمت محصولات رادیاتور ایران در لینک روبرو : رادیاتور

چرا رادیاتورهای قدیمی بیش از حد گرم می شوند؟


آیا در مجموعه آپارتمان خود متوجه مناطق گرم و سرد شده اید؟ اکثر رادیاتورهای قدیمی حاوی شیرهایی هستند که فقط دو تنظیم دارند از جمله باز و بسته. خوشبختانه ، روشهایی برای بهبود کارایی دیگ بخار و راحتی ساختمان چند خانوادگی شیکاگو وجود دارد.

درک رادیاتور های بخار قدیمی و چرا بیش از حد گرم می شوند
هنگامی که رادیاتورهای بخار یا آب گرم در زمستان روشن می شوند ، یا آب را تا دمای خاصی گرم می کنند ، یا آن آب را به بخار تبدیل می کنند. سپس ، آنها از طریق لوله ها آب داغ یا بخار را در سراسر ساختمان پمپ می کنند.

وقتی آب گرم یا بخار به رادیاتور می رسد ، فلز را گرم می کند و سپس هوای اطراف را گرم می کند. متأسفانه رادیاتورهای قدیمی یا روشن یا خاموش هستند. تنظیم شماره گیر میزان گرما را کنترل نمی کند. این امر اغلب می تواند باعث گرم شدن بیش از حد واحدهای منفرد شود ، به خصوص اگر سوپاپ در موقعیت باز گیر کرده و بسته نشود.

وقتی این اتفاق می افتد ، صاحبان واحدها اغلب برای کنترل دما پنجره ها را باز می کنند. وقتی قیمت گاز ، برق و روغن گرمایش پایین بود ، این منطقی بود. در حقیقت ، طراحی های قدیمی سیستم دیگ آبگرم پیش بینی می کرد که اگر اتاق های آپارتمان آنها بیش از حد گرم شود ، ساکنان پنجره های خود را باز می کنند. با این حال ، قیمت های گاز ، نفت و به خصوص برق در چند دهه گذشته افزایش یافته است و این گزینه را بسیار گران کرده است.

راه حل های کوتاه مدت برای کنترل گرمای رادیاتور


برای واحدهایی که بیش از حد گرم هستند ، ممکن است لازم باشد اقدامات فوری به منظور کاهش دمای داخلی انجام شود. گرچه این نکات از نظر انرژی کارآمد نیستند ، اما در حالی که شما برای اجرای یک راه حل طولانی مدت برنامه ریزی می کنید ، به اندازه کافی برای ساکنان شما راحت خواهد بود.

پنکه سقفی را روشن کنید
اگر واحد مجهز به پنکه سقفی باشد ، مستاجر می تواند فن را روشن کند تا هوا به سمت بالا گردش کند. این کار باعث می شود هوای گرم با سرعت بیشتری نسبت به اینکه هوای گرم بالا برود ، به سمت سقف بکشد.

کمی پنجره را باز کنید
اگر واحد دارای پنجره های دو آویز است ، قسمت بالای پنجره را چند اینچ باز کنید. از آنجا که هوای گرم بالا می رود ، باز بودن نیمه بالایی پنجره می تواند سطح گرمایش را کنترل کند. اگر واحد پنجره های آویز دوگانه نداشته باشد ، باز كردن پنجره یك یا دو اینچ می تواند به تخلیه گرمای اضافی كمك كند در حالی كه هوای خنك فضای باز را به فضا می دهد.

شیر رادیاتور را خاموش کنید
اگر واحد بسیار گرم است ، سعی کنید شیر رادیاتور را برای مدت کوتاهی روشن کنید. با این کار جریان بخار یا آب گرم به رادیاتور متوقف می شود. اگر شیر رادیاتور گیر کرده است ، بهتر است برای تعویض شیر با تعمیرکار یا یک تکنسین HVAC تماس بگیرید.

رادیاتور را بپوشانید
اگر هیچ یک از راه حل های بالا کار نکرد ، پوشاندن رادیاتور با یک ورق یا پتو می تواند به کنترل دمای داخلی کمک کند. با این حال ، استفاده از پتو و ملحفه ساخته شده از الیاف طبیعی ، ترجیحاً پشم یا پنبه بسیار مهم است. الیاف مصنوعی مانند پلی استر و پشم گوسفند می توانند ذوب شوند.

راه حل های گرمازایی طولانی مدت دیگ بخار
پیشنهادات فوق به عنوان یک راه حل کوتاه مدت عالی هستند ، اما اثرات طولانی مدت آن قبض های گرمایشی بالاتر و واحدهایی است که کاملاً راحت نیستند. در Althoff ، ما می توانیم با مقاوم سازی دیگ بخار و رادیاتور به بهبود کارایی و کاهش هزینه های انرژی شما کمک کنیم.

مقاوم سازی دیگ های بخار ما شامل نصب دریچه های رادیاتور بی سیم است که می تواند سرعت جریان بخار یا آب گرم را از طریق لوله های ساختمان افزایش یا کاهش دهد.

این دریچه ها با حس دما در مناطق منفرد و تنظیم دبی به صورت خودکار کار می کنند. در مرحله بعدی ، می توانیم روی هر نصب رادیاتور یک شیر رادیاتور قابل تنظیم نصب کنیم که دمای داخلی را نشان دهد و پس از رسیدن به دمای مورد نظر امکان تنظیم خودکار بخار یا آب گرم را فراهم کند.

در برخی موارد ، ممکن است تصمیم بگیرید که جایگزینی رادیاتور ساختمان گزینه بهتری نسبت به انجام نسخه های پیشرفته است. اگر می خواهید دیگ بخار جدیدی در مجموعه آپارتمان خود ، ساختمان کانکس یا تعاونی نصب کنید ، ما می توانیم دیگ های بخار فعلی شما را ارزیابی کنیم ، نیازهای گرمایشی شما را محاسبه کرده و تخمین هایی را برای جایگزینی دیگ بخار فعلی شما ارائه دهیم.

 

مشاهده لیست قیمت رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور

تمیز کردن رادیاتور پنلی : چگونه این کار را به درستی انجام دهیم


بهمن با گلوله برفی شروع می شود و خانه ای مملو از رطوبت با ذره ای از خاک یا یک تکه زنگ زدگی شروع می شود. بنابراین با مطالعه راهنمای ما در مورد نحوه تمیز کردن رادیاتور پنلی - و تمیز کردن هر رادیاتور پنلی ، از افزایش بهمن هزینه ها جلوگیری کنید.

فقط یک اسفنج ، چوب و چند دقیقه با نواختن موسیقی لازم است.

چرا رادیاتور پنلی من خیلی غبار آلود می شود؟


این را در تصاویر اینستاگرام از فضای داخلی زیبا نمی بینید ، اما رادیاتورهای پنلی به سرعت گرد و غبار می شوند. به این دلیل که وقتی رادیاتورهای پنلی تمیز هوا را گرم می کنند ، آن هوای گرم بالا می رود.

و هنگامی که هوای گرم بالا می رود ، هوای سرد هجوم می آورد و فضای قبلی هوای گرم را پر می کند. همه آن گرد و غبار ، مو و سایر ذرات را با خود می کشد. این بدان معنی است که رادیاتور پنلی شما اساساً یک مکنده بزرگ است.

چرا باید رادیاتور پنلی خود را تمیز کنم؟


هر اتاق دارای درجه BTU قابل محاسبه است که همان مقدار گرمایی است که برای گرم شدن کافی نیاز دارد. اگر میزان خروجی رادیاتور پنلی شما بیش از حد کاهش یابد ، در این صورت احساس راحتی نخواهید کرد. خانه شما شروع به جمع شدن رطوبت می کند. رطوبت مجاز به خنک شدن تا حالت مایع است.

بعید به نظر می رسد که جمع آوری شده به تنهایی باعث ایجاد قالب در خانه شما شود ، اما اگر درون رادیاتور پنلی خود کثیفی ایجاد کنید ، در این صورت خطر دعوت از یک مشکل رطوبت وجود دارد که فقط بدتر خواهد شد. بنابراین شما باید بدانید که چگونه یک رادیاتور پنلی را تمیز کنید.

 

 

برزخ پنهان: چگونه رادیاتور پنلی خود را شستشو دهیم


بدیهی است که رادیاتور های پنلی قدیمی به گرگرفتگی احتیاج دارند ، اما حتی ممکن است رادیاتورهای جدید نیز توده ای از زنگ زدگی را در سیستم های گرمایش مرکزی شما ایجاد کرده باشند. لکه های سرد و هزینه های بالاتر گرمایش نتیجه تأسف آور است.

و مانند تومور ، این توده های کوچک حرکت می کنند و از هم جدا می شوند و مسئله را در سراسر لوله کشی شما گسترش می دهند. خوب نیست.

مقاله ما را در مورد شستشوی رادیاتور خود بررسی کنید تا لجن خورنده را پاک کنید تا بیاموزید چگونه رادیاتور داخلی را تمیز کنید. برای تمیز کردن قسمت بیرونی رادیاتور ، به خواندن ادامه دهید.

چگونه رادیاتور پنلی را تمیز کنیم؟


آنچه شما نیاز دارید
خلا V / هوور
چیزی طولانی و مانند برس برای تمیز کردن رادیاتور پنلی (داستر ، برس تمیز کننده رادیاتور و غیره)
یک سطل آب گرم و یک اسفنج (برای آخرین مرحله)
شستشوی صابون مایع / ظرف
یک حوله ، ملافه یا روتختی قدیمی
(اختیاری) اسپری تمیز کننده آشپزخانه / حمام عمومی
نکته: اگر به یک برس بلند گیر کرده اید و فقط یک برس کف استاندارد دارید ، به سادگی نوار را بفروشید یا پارچه ای را به انتهای دیگر دسته ببندید.

چگونه رادیاتور پنلی را تمیز کنیم
آماده سازی:
حرارت خود را خاموش کنید
با پاک کننده هر لکه ای را اسپری کنید و بعد از 5 دقیقه آن را پاک کنید
زیر رادیاتور پنلی را برای جمع آوری هرگونه گرد و غبار جاروبرقی کنید (حتی اگر بیشتر از این مقدار می ریزد ، اما هنوز هم بهتر است مقدار بیشتری از آن را بدست آورید - مگر اینکه لگد شود و پخش شود).
گردگیری
با استفاده از کشش شلنگ هوور خود ، تا حد ممکن رادیاتور پنلی را جاروبرقی کنید
روی برس خود بروید و تا جای ممکن قسمت پشت رادیاتور پنلی خود را تمیز کنید
اگر باله های کانوکتور دارید ، قرار گرفتن در بین آنها و پاک کردن گرد و غبار بسیار مهم است زیرا شما قادر به شستن این مناطق با آب نخواهید بود (مگر اینکه مقدار زیادی حوله بریزید).
شستشو
مقداری مایع شستشو را درون سطل آب گرم خود مخلوط کنید تا کاملا کف شود (که معمولاً فقط یک ماده کف کننده برای جلوه های بصری است ، کمی چیزهای بی اهمیت بازاریابی در آنجا)
اسفنج خود را خیس کرده و آب اضافی آن را بیرون بیاورید تا مرطوب شود
قسمت بیرونی رادیاتور پنلی ، لوله کشی و شیرهای خود را پاک کنید
اگر در خانه ای با افراد سیگاری یا حیوانات خانگی معذب زندگی می کنید ، گرمای خرید رادیاتور پنلی شما می تواند باعث شود دود ، کثیفی و مو به دیواره های شما بچسبد. در این صورت ، می توانید دیوارها را با همان اسفنج و آب صابون بشویید.

 

مشاهده لیست قیمت رادیاتور پنلی در لینک روبرو : رادیاتور پنلی

افزایش مداوم رادیاتورهای آلومینیومی


امروزه رادیاتور ها از طیف گسترده ای از مواد مانند فولاد ، چدن ، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم تولید می شوند - تقاضا برای مورد دوم به طور قابل توجهی رشد می کند. الکس بردلی ، مدیر عملیات در رادیاتورهای MHS ، توضیح می دهد که چگونه اعتبار طراحی و کارایی رادیاتورهای آلومینیومی در افزایش محبوبیت آنها کمک کرده است.

با توجه به اینکه تولیدکنندگان دائماً در تلاشند تا محصولات کم مصرف تری تولید کنند ، شاهد معرفی سیستم های گرمایش مرکزی برای کار در دمای پایین آب با معرفی فن آوری هایی مانند پمپ های حرارتی بوده ایم ، بویژه دیگهای چگالشی. در نتیجه ، ساطع کننده های حرارت سیستم - از جمله رادیاتورها - باید بتوانند به همان اندازه کارآمد از این دمای پایین آب کار کنند.

از این گذشته ، صاحبان خانه های امروزی که از نظر اقتصادی و محیط زیست باهوش هستند همیشه در جستجوی محصولات گرمایشی هستند که به شما در کاهش قبض سوخت کمک می کند!

در حالی که رادیاتورهای پانل استیل در حال پیشرفت هستند به طوری که برخی از مدل ها قادر به کار در دمای پایین آب هستند ، در واقع گزینه دیگری در دسترس است.

رادیاتورهای آلومینیومی با داشتن میزان آب به طور قابل توجهی کمتر از نمونه های پانل فولادی ، به عنوان محصولات انتخابی برای مهندسان گرمایشی در سراسر جنوب اروپا تاسیس شده اند - و اکنون آنها به راحتی در بازار انگلستان موجود هستند.

آلومینیوم فراوانترین فلز روی کره زمین است ، بنابراین جای تعجب ندارد که توسط سازندگان رادیاتور در سراسر کره زمین مورد استقبال قرار گرفته باشد. اما چه عواملی باعث تکامل این ماده از استفاده برای قوطی های قابلمه برای تبدیل شدن به یک جز system اساسی سیستم گرمایشی شده است؟

اول از همه ، ویژگی های سبک ماده وجود دارد که در مقایسه با مدل های فولادی سنتی ، آسانسور و نصب رادیاتور آلومینیومی را آسان می کند. رادیاتورهای آلومینیومی ، مانند Decoral از MHS که توسط ایتالیا طراحی شده است ، فقط یک نفر می تواند بلند کند ، در مقابل دو مورد لازم برای یک نوع صفحه فولادی. بعلاوه ، رادیاتورهای آلومینیومی برای اتصال به دیواره های گل میخ یا دیواره هایی که به اندازه کافی ضخیم نیستند برای لنگر انداختن عمیق مناسب هستند ، بدون اینکه دلیلی برای نگرانی در مورد رفع بارهای سنگین باشد.

اما چرا دقیقاً رادیاتورهای آلومینیومی بسیار سبک وزن هستند؟ خوب ، یکی از دلایل اصلی محتوای کم آب آنها است. در واقع ، با استفاده از یک پانل فولادی 600 میلی متر در 800 میلی متر ، یک رادیاتور تک پره با همان خروجی مقایسه ، تحقیقات ما نشان می دهد که یک رادیاتور آلومینیومی حاوی 2.16 لیتر آب در مقایسه با مدل فولادی 4.1 لیتری است - این تقریباً 50٪ تفاوت دارد! این اطمینان می دهد که وزن رادیاتور آلومینیومی بیش از 10 کیلوگرم است ، در 8.9 کیلوگرم در مقایسه با معادل فولاد 19.7 کیلوگرمی.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور آلومینیومی در لینک روبرو : رادیاتور آلومینیومی

 

محتوای کم آب همراه با اینرسی حرارتی پایین یک رادیاتور آلومینیومی نیز گرم شدن آن را تقریباً سه برابر سریعتر از یک مدل فولادی معمولی مشاهده می کند. این قابلیت های حرارتی عالی همچنین رادیاتورهای آلومینیومی را قادر می سازد تا به سرعت خنک شوند ، بدون توجه به نیاز کاربر ، از زمان پاسخ سریع اطمینان حاصل می کنند.

این بدان معناست که رادیاتورهای آلومینیومی قبل از تأثیر بر دمای اتاق نباید مدت زیادی روشن شوند ، به علاوه زمان خنک شدن سریع باعث کاهش میزان گرمای نهان باقی مانده می شود ، در نتیجه سطح انعطاف پذیری و راحتی بیشتری فراهم می شود.

از منظر طول عمر ، آلومینیوم ذاتاً در برابر خوردگی نیز مقاوم است ، به این معنی که رادیاتورها کیفیت خود را برای سالها حفظ می کنند و حتی می توانند در محیط های مرطوب (مانند حمام) نصب شوند بدون اینکه تسلیم عناصر شوند. انتشار دهنده ها حتی می توانند به روش شیمیایی و رنگ آمیزی شوند تا مانع از خراب شدن و محو شدن بیشتر ، اطمینان از بهبود دوام و مقاومت در برابر آسیب شود.

رادیاتورهای آلومینیومی همچنین دارای انعطاف پذیری در اندازه و مجموعه ای از مزایای صرفه جویی در فضا هستند.

به عنوان مثال ، با استفاده از یک پانل فولادی استاندارد ، یک رادیاتور تک پره به ابعاد 600 میلی متر mm 800 میلی متر به عنوان مثال ، ما پیدا کردیم که یک آلومینیوم دکورال با ابعاد 428 میلی متر 6 640 میلی متر قادر به تولید همان خروجی در 50 درجه است. این یک تفاوت 30 درصدی در اندازه است ، این نکته برجسته است که رادیاتورهای آلومینیومی را می توان در اتاق ها و مناطقی که فضای بالایی دارد استفاده کرد.

البته ، علاوه بر تمام نکات علمی و فنی که در اینجا برجسته شده است ، رادیاتورهای آلومینیومی هنوز از ویژگی های زیبایی و هنری بسیار خوبی برخوردار هستند.

قابلیت انعطاف پذیری آلومینیوم نسبتاً نرم ، در عین حال بسیار بادوام و دارای قدرت انعطاف پذیری بالا ، باعث می شود که قالب ریخته شود یا به شکل های متفاوتی خارج شود ، که در عین تأمین سطح فوق العاده ای از گرمای با کیفیت ، از سبک بیرون می زند. این امر انتخابی از رادیاتورهای کاربردی را که هنوز قادر به ایجاد بیانیه طراحی چشمگیر هستند ، برای صاحبان خانه فراهم می کند.

بعلاوه ، رادیاتورهای آلومینیومی به لطف ظرفیت بازیافت بینهایت ، جایزه های محیطی اضافه کرده اند (زیرا پردازش مجدد به ساختار مواد آسیب نمی رساند).

برای خواصی که دیگهای بخار متراکم یا پمپ های حرارتی نصب شده اند ، انتشار گرما به طور مثر در درجه اول قرار دارد. برخی ممکن است استدلال کنند که گرمایش از کف (UFH) گاهی اوقات به عنوان ساطع کننده گرما که به بهترین وجه با تجدیدپذیرها یا دمای پایین آب ترکیب می شود ، مشاهده می شود ، با این حال اینرسی حرارتی کم آلومینیوم هنوز گرم شدن و خنک شدن آن را سریعتر از UFH تضمین می کند.

بعلاوه ، به خاطر داشته باشید که فرآیند مقاوم سازی UFH به دلیل میزان اختلال و هزینه های ناشی از آن ، که معمولاً چنین سیستمی را فقط به پروژه های جدید ساخت محدود می کند ، می تواند منع اثبات کننده باشد.

در مورد نوسازی با استفاده از پمپ های حرارتی ، نصب کنندگان باید به عنوان رادیاتورهای آلومینیومی به رادیاتورهای آلومینیومی مراجعه کنند. از آنجا که اکثر خصوصیات از قبل توسط رادیاتورها گرم می شوند ، اطمینان از نصب مناسب نسخه های بسیار مناسب و بسیار کارآمد ، مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین و کمترین مزاحمت است.

ویژگی های خارج از گاز همچنین می توانند از رادیاتورهای آلومینیومی بهره مند شوند ، زیرا مدل های فقط الکتریکی در دسترس هستند و دارای مجموعه ای از برنامه ها و عملکردهایی هستند که برای به حداکثر رساندن بهره وری انرژی طراحی شده اند. تنظیم دمای الکترونیکی همراه با گزینه های برنامه نویسی روزانه و هفتگی اطمینان حاصل می کند که این رادیاتورها فقط در صورت لزوم روشن می شوند ، سپس با رسیدن به دمای اتاق مورد نظر به سرعت خاموش و خنک می شوند.

بنابراین ، ما متوجه شده ایم که آلومینیوم به لطف ترکیبی جامع از عملکرد ، کاربردی و یک ظاهر زیبا ، به ماده مورد علاقه تولید کنندگان رادیاتور در سراسر جهان تبدیل شده است.

آنها از نظر صرفه جویی در مصرف انرژی و مقرون به صرفه نیز هستند ، و به همین ترتیب برای متخصصان ، نصب کنندگان و کاربران نهایی بسیار مناسب هستند. همه این عوامل در کنار هم نقش مهمی در اطمینان از ادامه محبوبیت رادیاتورهای آلومینیومی و تقاضای شدید برای آینده قابل پیش بینی دارند.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور آلومینیومی در لینک روبرو : رادیاتور آلومینیومی

هزینه برداشتن و تعویض رادیاتور


تمام آنچه در مورد حذف و تعویض رادیاتور باید بدانید ، از جمله هزینه مواد و نیروی کار ، س questionsالات و نکات متداول.

 

هزینه برداشتن و تعویض رادیاتور چقدر است؟


رادیاتورها یک مورد ضروری در خانه های مدرن برای توزیع گرمای تولید شده از دیگ بخار در اطراف خانه شما هستند. هر چند گاهی اوقات ، آنها می توانند کار را متوقف کنند و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

جایگزینی رادیاتور با مانند یک جایگزین مشابه برای یک مهندس گرمایشی کار ساده ای است و برای یک علاقه مند به DIY نیز نسبتاً ساده است. با این حال ، ممکن است بخواهید یک شیر رادیاتور ترموستاتیک را در حالی که در آن هستید ، اضافه کنید.

نکته اصلی که باید برای یک تعویض آسان به خاطر بسپارید ، خرید یک رادیاتور جدید است که در همان اندازه باشد و دارای اتصالات لوله همان اتصالی باشد که خارج می کنید. همچنین اگر فضای اتاق را خیلی سرد می دانید ممکن است بخواهید یک رادیاتور اضافی برای انتقال گرما به اتاق نصب کنید.

قیمت های نصب شده برای رادیاتور اضافی توسط لوله کش ها با توجه به میزان لوله کشی مورد نیاز و پیچیدگی کار متفاوت خواهد بود. اما تعویض رادیاتور برای لوله کش ها یک کار کاملاً معمول است و باید فقط در عرض چند ساعت انجام شود.

یکی دیگر از دلایل بسیار شایع در حذف و تعویض رادیاتور هنگام تزئین است. دسترسی به دیوار پشت رادیاتور برای کاشی کاری ، رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری با برداشتن رادیاتور بسیار راحت تر است. هنگامی که تشخیص دادید که باید رادیاتور را بردارید ، باید هزینه ای را که برای کل کار در نظر گرفته شده تعیین کنید. قیمت بازرگانان محلی کوچکتر از 150 تا 200 پوند است ، اما شما می توانید برای استخدام شخصی از یک شرکت بزرگتر با پوشش ملی هزینه 175 تا 300 پوند را پرداخت کنید.

 

حذف و جایگزینی قیمت رادیاتور


عوامل مختلفی وجود دارد که در کل هزینه کاشی کاری سرویس بهداشتی شما تأثیرگذار است. اولین منطقه ای است که برای کاشی انتخاب می کنید. گرانترین گزینه کاشی کاری کل اتاق است.

کاشی کاری کف و دیوارها از بالا به پایین. ارزانترین گزینه این است که فقط بالای ظرفشویی کاشی کاری کنید. مورد بعدی ماده ای است که کاشی از آن ساخته شده است.

تفاوت زیادی بین هزینه کاشی های وینیل و کاشی های سنگ طبیعی وجود دارد. اندازه و شکل اتاق تأثیر زیادی در هزینه نه تنها مواد بلکه نیروی کار خواهد داشت. هرچه تعداد کاشی ها بیشتر بریده شود ، کار دشوارتر و در نتیجه گران است. در اینجا چند نمونه هزینه با چند نوع شغل معمول آورده شده است.

در زیر جدولی آورده شده است که هزینه های مختلفی را که ممکن است در از بین بردن و تعویض رادیاتور درگیر باشد و قیمت هایی که انتظار دارید پرداخت کنید ، نشان می دهد.

لطفا برای اندازه گیری رادیاتور کوچک ، متوسط یا بزرگ از اندازه گیری های زیر استفاده کنید:
فقط هزینه های تأمین
شاید خودتان به فکر نصب رادیاتور جدید باشید. در این صورت ، شما ممکن است به تنهایی به دنبال قیمت رادیاتور ها باشید. رادیاتورها انواع مختلفی دارند و هرکدام از آنها در قیمت متفاوت هستند. در زیر لیستی از انواع رادیاتورهایی که می توانید تهیه کنید و هزینه متوسط هر یک از آنهاست.

رادیاتورهای گرمایش مرکزی


رادیاتورهای گرمایش مرکزی دارای بالاترین میزان تولید گرما هستند و همچنین از داشتن بیشترین بازده گرمایی از هر نوع سبک رادیاتور لوله کشی بهره مند می شوند. این باعث می شود که آنها در بسیاری از خانه های انگلستان به گزینه ای بسیار محبوب تبدیل شوند. این رادیاتورها از صفحه های راه راه برای تابش گرما به اتاق استفاده می کنند.

شما می توانید رادیاتورهای گرمایش مرکزی به سبک های تک صفحه را برای اتاق های کوچک تهیه کنید ، یا برای اتاق های بزرگتر می توانید پنل های دو صفحه را تهیه کنید زیرا اینها گرمای بیشتری تولید می کنند.

رادیاتور گرمایش مرکزی کوچک - 20-- 40
رادیاتور گرمایش مرکزی - 40-- 80
رادیاتور گرمایش مرکزی بزرگ - 85-- 120 £
رادیاتورهای ستونی
اگر می خواهید کمی از جذابیت دوره را به خانه خود اضافه یا حفظ کنید ، ممکن است یک رادیاتور ستونی گزینه مناسبی برای شما باشد. این رادیاتورها حس سنتی خوبی به خانه شما می بخشند.

 

مواردی که باید هنگام نصب رادیاتور در نظر بگیرید


هنگام تعویض رادیاتور ، باید به ظرفیت و کارایی دیگ بخورید. اگر دیگ بخار بیش از 10 سال داشته باشد ، احتمالاً ارزش جایگزینی دیگ را نیز دارد. جایگزینی دیگ بخار خود یک سرمایه گران قیمت است و شما ممکن است در انتخاب دیگ بخار مناسب به کمک زیادی نیاز داشته باشید ، گزینه های زیادی وجود دارد ، همه دارای مزایا و معایب خاص هستند.

یکی دیگر از کارهای مرتبط ، نصب شیرآلات TRV برای کنترل موثرتر دمای اتاق / رادیاتور است. شیرهای رادیاتور ترموستاتیک (TRV) با احساس دمای هوای اتاق و باز و بسته شدن خودکار جریان آب به رادیاتور ، دمای رادیاتور را کنترل می کنند تا دمای از پیش تعیین شده را حفظ کند. TRV اکنون به عنوان بخشی از مقررات ساختمان در خانه ها یکی از الزامات است ، اما بسیاری از املاک قدیمی هنوز آنها را ندارند. برای اطمینان از درستی شیرآلات با نصاب خود مشورت کنید.

علاوه بر این ، اگر خانه شما از عایق ضعیفی برخوردار باشد ، رادیاتور کارآیی ندارد. انبار را حداقل تا 150 میلی متر از عایق مدرن عایق بندی کنید و اگر از قبل نصب نکرده اید ، به شیشه دوجداره نگاه کنید.

سرانجام ، شما باید در نظر بگیرید که آیا واقعاً به رادیاتور پنلی جدیدی نیاز دارید اگر مشکلی در سیستم شما وجود دارد. ممکن است ارزش آن را داشته باشد که از طریق گرمایش مرکزی خود یک برق شستشو دهید تا تمام لجن و آوار جمع شده با گذشت زمان از بین برود.

 

 

تعویض و حذف رادیاتور DIY


اگر در نحوه انجام این کار مطمئن نیستید و یا از مهارت در لوله کشی اطمینان ندارید ، همیشه توصیه می شود به مشاوره حرفه ای مراجعه کنید یا یک تاجر استخدام کنید تا کار حذف و تعویض رادیاتور را انجام دهد.

در زیر راهنمای نحوه حذف و تعویض رادیاتور آورده شده است.

ابزار و مواد مورد نیاز
رادیاتور جدید
براکت های رادیاتور جدید
کاسه شستشو
دو آچار قابل تنظیم
کلید خونریزی رادیاتور
مته
آشکارساز لوله / کابل / گل میخ
پارچه یا پارچه
نوار PTFE (مهر و موم نخ)
سیم ظرفشویی
شخص دیگری برای کمک
حذف و تعویض رادیاتور


بهترین راه برای حذف و تعویض رادیاتور خودتان انتخاب جایگزینی است که دارای مراکز لوله یکسان باشد. این فاصله بین دو لوله آب است. این کار کار را خیلی راحت تر می کند.

اگر رادیاتوری را انتخاب کنید که شکل یا اندازه دیگری داشته باشد ، باید سیستم را تخلیه کرده و در لوله کشی تغییراتی ایجاد کنید.

گام یک
اولین اقدامی که هنگام برداشتن و تعویض رادیاتور باید انجام دهید خاموش شدن سوپاپ ها در دو سر آن است.

شیر دستی را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا دیگر نچرخد.

اگر شیر شما TRV است ، آن را بچرخانید تا در حالت خاموش قرار گیرد.

اگر یک سوپاپ شیر قفل دارید ، به سادگی باید محافظ پلاستیکی را بیرون آورده و سپس شافت را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. تعداد دفعات چرخاندن کلید را حتماً بشمارید زیرا این اطمینان را می دهد که می توانید رادیاتور خود را روی همان دبی تنظیم کنید.

گام دوم
یک کاسه شستشو زیر شیر قرار دهید تا بتواند با شروع تخلیه آب آن را بگیرید.

با استفاده از کلید قابل تنظیم یکی از مهره های درپوش را که شیر شما را به رادیاتور متصل می کند شل کنید. برای جلوگیری از چرخش و خراب شدن لوله ، ممکن است لازم باشد از کلید دوم برای محکم کردن بدنه سوپاپ استفاده کنید.

مرحله سوم
دریچه خونگیری را در قسمت بالایی رادیاتور خود قرار دهید و آن را باز کنید. سپس ، مهره درپوش اتصال را بین رادیاتور و شیر باز کنید تا آب آن تخلیه شود. اطمینان حاصل کنید که آب تخلیه را در کاسه شستشو بگیرید.

اگر رادیاتور شما کاملاً قدیمی است ، ممکن است آب داخل آن کاملاً کثیف یا لجن باشد. این را بخاطر داشته باشید زیرا ممکن است لازم باشد با استفاده از پارچه یا پارچه های خود ، نشتی را پاک کنید.

اگر کاسه شستشوی شما به اندازه کافی عمیق نیست که بتواند آب را جمع کند ، فقط کافی است مهره درپوش اتصال را دوباره محکم کنید ، آب را بریزید و سپس فرآیند را دوباره شروع کنید تا کاملاً تخلیه شود. هنگامی که دیگر آب خارج نمی شود ، سوپاپ واقع در سمت مخالف رادیاتور را جدا کنید.

مرحله چهار
اگر رادیاتور شما بزرگ است ، ممکن است به شخصی نیاز داشته باشید تا در انجام این مرحله به شما کمک کند.

رادیاتور خود را از براکت های نصب شده روی دیوار بلند کرده و سپس آن را نوک بزنید تا آب باقیمانده خارج شود. هنگامی که تمام آب از بین رفت ، خروجی ها را با مقداری پارچه یا دستمال پر کنید تا از نشت آنها جلوگیری شود.

اگر براکت هایی که در حال حاضر روی دیوار شما هستند با رادیاتور جدید شما مناسب نیستند ، آنها را بردارید. سپس باید جایگزین آنها کنید.

اگر برای انجام این کار مجبور به سوراخکاری در دیوار هستید ، همیشه مطمئن شوید که پشت دیوار چیست. شما نمی خواهید به طور تصادفی در یک لوله سوراخ کنید. ردیاب دیجیتال به شما کمک می کند آنچه پشت دیوار است را تعیین کنید.

 

تعمیر و نگهداری رادیاتور


اطمینان از اینکه بخاری شما نه تنها برای راحتی بلکه برای مانده حساب بانکی شما نیز کارا است بسیار مهم است. در ماه های سرد سال باید سریعاً تمام اموال خود را گرم کنید و بخواهید گرم بماند. دانستن اینکه چگونه برخی مشکلات جزئی را برطرف کنید و رادیاتورهای خود را حفظ کنید به شما کمک می کند تا خانه خود را بدون نیاز به تماس با یک متخصص حرفه ای گرم نگه دارید.

برای نصب سیستم گرمایش مرکزی خود به یک متخصص واجد شرایط احتیاج دارید ، اما نگهداری رادیاتور ها کار چندان دشواری نیست.

اگر احساس می کنید روی رادیاتورهای شما لکه های سرد وجود دارد یا مدت زیادی طول می کشد تا گرم شوند ، اولین کاری که باید انجام دهید خونریزی رادیاتورهای خود است. این کار معمولاً نقاط لرزشی را برطرف می کند و به کارایی موثر رادیاتورها کمک می کند.

اگر خونریزی رادیاتور لکه های سرما را برطرف نمی کند ، این ممکن است نشان دهنده یک مسئله عمیق تر باشد ، و برای بررسی این مسئله باید با یک متخصص تماس بگیرید.

چگونه یک سیستم گرمایش مرکزی پر سر و صدا را برطرف کنیم
هر دیگ بخار کنترل متفاوتی دارد ، بنابراین حتماً کتابچه راهنمای خود را در مکانی امن نگه دارید تا بتوانید همیشه به آن مراجعه کنید. بیشتر گسل های گرمایش مرکزی راه حل های کاملاً ساده ای دارند که معمولاً می توانید خودتان آنها را برطرف کنید. اگر شک دارید ، اما همیشه یک متخصص را صدا کنید.

چگونه لوله های خراب را برطرف کنیم
ترک خوردگی لوله ها می تواند به دلیل انبساط لوله های گرم یا مالش لوله ها به دیوار ، کف یا لوله های دیگر باشد.

برای رفع این مشکل ، شکاف های لوله را در تیرچه ها باز کنید. اگر لوله های شل دارید ، آنها را ببندید یا عایق بندی را بین لوله ها قرار دهید.


چگونه صداهای زمزمه را در لوله ها برطرف کنیم
هنگامی که سرعت پمپ خیلی زیاد است یا لوله های شما برای جریان سیستم بسیار باریک است ، صدای زمزمه می تواند در لوله ها ایجاد شود.

چگونه صداهای عجول را در لوله ها برطرف کنیم
صدای عجله در لوله ها معمولاً در اثر هوا یا حباب های داخل سیستم ایجاد می شود.

بهترین راه برای رفع این مشکل خونگیری رادیاتورها است. اگر خونریزی رادیاتورآلومینیومی این مشکل را برطرف نکرد ، بهتر است یک مهندس را صدا بزنید تا مسئله عمیق تری را بررسی کند.

چگونه می توان صدای Hissing یا Banging را برطرف کرد
صدای بهم زدن یا صدای کوبیدن می تواند به دلیل خرابی دیگ بخار یا ترموستات ، یا تجمع مقادیر آهک در سیستم باشد.

بهتر است برای بررسی مجدد سیستم خود با یک مهندس تماس بگیرید. آنها قادر خواهند بود مسئله را به بهترین وجه تعیین کنند و می توانند به طور مثر آن را برطرف کنند.

اگر سیستم گرمایش مرکزی شما سر و صدایی ایجاد می کند ، بهتر است زودتر از آن مشکل را بررسی کنید زیرا ترک آن می تواند منجر به مشکلات بعدی شود.

اگر در حال انجام تعمیرات یا تعمیر و نگهداری هستید ، این زمان ایده آل برای بروزرسانی است. شاید ارزش آن را داشته باشد که دیگ بخار ، رادیاتور یا نصب ترموستات هوشمند جدید خود را ارتقا دهید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور

درک رادیاتور آلومینیومی


این روزها مواد مختلفی وجود دارد که رادیاتور ها از آنها ساخته شده است - فولاد ، چدن ، سنگ و حتی چوب (قوری شکلاتی کسی؟) به راحتی در دسترس شما هستند تا اگر می دانید کجا جستجو کنید ، آنها را بخرید.

اما در حال حاضر رادیاتورهای آلومینیومی بسیار خشمگین هستند ، بنابراین من فکر کردم که چرا باید برای پرداختن یک هزینه اضافی به طور جدی فکر کنید؟

این همان چیزی است که شما باید در مورد رادیاتورهای آلومینیومی بدانید.

بیشترین فلز موجود در زمین


آلومینیوم سومین عنصر فراوان است که در هر نقطه از سطح زمین یافت می شود و فراوانترین فلز موجود در پوسته این سیاره است.

در حال حاضر ، زیر پای شما ، حدود 8٪ از لایه بالایی زمین از مواد تشکیل شده است.

علی رغم این واقعیت ، اگر به دنبال یافتن آن باشید ، به سختی تلاش خواهید کرد تا پیدا کنید ، زیرا به طور معمول با سایر مواد معدنی مختلف (به طور دقیق 270) ، عمدتا در سنگ بوکسیت یافت می شود.

آلومینیوم به دلیل چگالی کم و توانایی مقاومت در برابر خوردگی به خوبی شناخته شده است ، به همین دلیل انواع قوطی های نوشیدنی ، هواپیما و رادیاتور از مواد ساخته می شوند.

از آنجا که تولید آن بسیار ارزان است - و علیرغم شیوع رادیاتورهای آلومینیومی در سایر نقاط اروپا - از دهه 1970 میلادی ، فولاد محبوب ترین ماده برای ساخت رادیاتور در انگلیس بوده است ، اما با تغییر بیشتر مصرف کنندگان بریتانیایی ، این تغییر تغییر می کند. به آلومینیوم

تولید فولاد ممکن است آسانتر از آلومینیوم باشد - وقتی که شما هزینه استخراج آن از بوکسیت را تأمین می کنید .

اما در طرح کلی موارد ، مزایای رادیاتور آلومینیومی بسیار بیشتر از هزینه اولیه خرید یکی از آنها است و موارد دیگری نیز وجود دارد به خاطر بسپارید ، هر کدام از اینها می توانند در هزینه های شما صرفه جویی کنند و گرمایش خانه را تغییر دهند.

 

مزایای رادیاتورهای آلومینیوم چیست؟


گرچه هزینه خرید آنها کمی بیشتر از رادیاتورهای فولادی است ، اما در سراسر اروپا مدتی است که از آلومینیوم به طور گسترده ای در ساخت رادیاتور استفاده می شود ، با وجود تأثیر مواد بر قیمت رادیاتور.

و وقتی به مزایای سرمایه گذاری در رادیاتور آلومینیومی نگاه می کنید ، به راحتی می توانید درک کنید که چرا آنها در اینجا در انگلستان طرفداران جدیدی پیدا می کنند.

این امر عمدتاً به این دلیل است که آلومینیوم رسانای عالی گرما است - دارای میزان انتشار پذیری که تقریباً 5 برابر یک گزینه فولادی است.

این واقعیت به تنهایی باعث می شود که آلومینیوم کاملاً مناسب ساخت رادیاتور باشد ، زیرا برای رسیدن به حداکثر دمای هوا ، رادیاتورها نباید آنقدر روشن باشند.

اگر فکر می کنید که یک رادیاتور آلومینیومی برای کارکرد آب کمتری نیز لازم است ، همه اینها به کم شدن هزینه های گرمایش ، سیستم گرمایش کارآمدتر و پول نقد بیشتر در جیب شما کمک می کند.

عامل مهم دیگری که باید در نظر گرفت این است که رادیاتورهای آلومینیومی بسیار سبک تر از فولاد یا چدن هستند ، به این معنی که برای نصب بر روی انواع دیوارها - به ترتیب خارجی و داخلی - مناسب هستند ، بنابراین می توانند تقریباً هر فضایی را گرم کنند.

هزینه نصب نیز می تواند تحت تأثیر این امر قرار گیرد ، زیرا سریعتر به دیوار می روند و نیروی انسانی کمتری را برای بلند کردن نیاز دارند.

در آخر ، موضوع سبک وجود دارد.

 

 

همانطور که احتمالاً قبلاً می دانید ، روزهای محدودیت در رابطه با طراحی ، رنگ و مواد به پایان رسیده است. نگاهی به فروشگاه بهترین گرمایش بیندازید و رادیاتورهایی از هر شکل ، اندازه و رنگ ، برخی در طرح های کاملاً آینده نگرانه مشاهده خواهید کرد.

رادیاتورهای آلومینیومی به سبک و زیبایی ظاهر فریاد می زنند و طوری طراحی شده اند که با اکثر محیط ها هماهنگ باشد

وقتی همه این نکات مختلف را در نظر می گیرید ، درک اینکه چرا رادیاتورهای آلومینیومی به طور فزاینده ای در میان مصرف کنندگان انگلستان محبوب می شوند ، بسیار آسان است.

 

آلومینیوم - رادیاتور با محیط زیست کاملاً دوستانه
 

علاوه بر اینکه در گرم شدن و استفاده کمتر از آب بهتر است ، رادیاتورهای آلومینیومی از مزایای زیست محیطی دیگری نیز هستند.

بزرگترین آنها ساخت آنها از مواد بازیافتی است.

بنابراین دفعه بعد که به سگ خود غذا دادید ، یک قوطی کک داشته باشید یا یک حلقه لوبیا باز کنید ، فقط فکر کنید که این قوطی در دست شما ممکن است روزی به شکل رادیاتور بر روی دیوار خانه کسی قرار گیرد.

محتوای کم آب آنها همچنین به این معنی است که کمی کوچکتر هستند ، که در صورت استفاده در کنار سیستم گرمایش با دمای پایین (مانند پمپ حرارتی منبع زمینی) بسیار مفید خواهد بود زیرا نیازی به رادیاتورهای بزرگ نیست دمای پایین آب را جبران کنید.

 

چرا همه رادیاتورها را از آلومینیوم تولید نمی کنید؟


خوب ، این ایده خوبی است ، اما علی رغم اینکه به یک ماده ساخت محبوب تر و رایج تبدیل شده است ، هنوز در بازار انگلستان فراخوان زیادی وجود ندارد.

ما تمایل داریم که رادیاتورهای ما گرمای خود را برای مدت طولانی حفظ کنند ، اما به همان زودی که آلومینیوم گرم می شود ، در خنک شدن مهارت کافی دارند.

به همین دلیل ، مصرف کننده انگلستان تمایل دارد فولاد یا چدن را انتخاب کند - هر دو گرما را برای مدت طولانی تری از آلومینیوم حفظ می کنند.
همانطور که گفته شد ، ساختار سبک آلومینیوم به این معنی است که می توان آن را به اشکال مختلف و به راحتی و بدون تأثیر بر قدرت آن ، دستکاری کرد.

بنابراین اگر به فکر این هستید که بخواهید رادیاتور T-Rex یا چیزهای غیرعادی دیگری را در اختیار داشته باشید ، ممکن است ارزش جستجو در آلومینیوم را داشته باشد.

 

چگونه از رادیاتورهای آلومینیومی مراقبت کنیم؟


اگرچه ممکن است خلاف این فکر کرده باشید ، اما در صورت داشتن رادیاتور آلومینیومی کار خاصی انجام نمی شود.

آنها همانند فولاد و چدن کار می کنند ، گرچه تا مدت زیادی حرارت خود را حفظ نمی کنند ، اما سریعتر داغ می شوند و وزن کمتری دارند ، در کل ارزش پول بالایی دارند.

ممکن است شنیده باشید که در افزودن رادیاتور آلومینیومی به سیستم گرمایشی که شامل رادیاتور فولادی یا چدنی است ، خطر افزایش خوردگی وجود دارد ، اما جای نگرانی نیست.

آدریان دایر - بوتین فنی در Fernox (متخصصان بازدارنده) در این باره گفت: "این یک شرط تنظیم ساختمان است که تمام بازدارنده ها با فلزات مخلوط کار کنند. این بدان معنی است که اگر یک یا چند رادیاتور آلومینیومی داشته باشید ، اضافه کردن بازدارنده استاندارد خوردگی برای سیستم کاملاً مناسب است. "

بنابراین ، این به سادگی موردی است که می توانید مهارکننده ای را اضافه کنید که دیگر نیازی به درمان های خاص ندارید ، فقط با لوله کشی و بازی که ممکن است بگویید ، متشکرم برای آدریان.

 

رادیاتورهای آلومینیومی در بهترین گرمایش


سبک و با دوام ، ما در حال حاضر در بهترین گرمایش مجموعه ای از رادیاتورهای آلومینیومی در حال رشد هستیم. در واقع ، ما به تازگی مجوز جدیدی از متخصصان گرمایش منزل ، میلانو را ارائه داده ایم.

طیف وسیعی از رادیاتورهای آلومینیومی Milano Skye را کشف کنید و کمی سبک سبک به گرمایش خانه خود اضافه کنید. باور کنید ، هنگام انجام این کار ، خانه ، حساب بانکی و کره زمین کاملا متفاوت به نظر می رسند.

این یکی دیگر از طرح هایی است که از اواخر دهه 90 در اروپا محبوب شده است - اما طرحی که (تا حدودی عجیب) فقط در چند سال اخیر شروع به جابجایی کرده است.

 

آیا می توانم یک ریل حوله گرم شونده آلومینیومی بخرم؟


خوب ، تا همین اواخر ، اگر امیدوار بودید که یک رادیاتور حوله آلومینیومی در مجموعه ما پیدا کنید ، کاملاً شانس داشتید ، اما نه بیشتر.

با تشکر از متخصصان گرمایش منزل در Milano Heating ، ما در حال حاضر یک مجموعه جدید واقعاً نفیس و مهیج از نرده های حوله گرم شونده آلومینیومی سبک (و مقرون به صرفه) موجود در فروشگاه ما داریم - به Milano Passo خیره کننده که به راحتی خیره کننده است سلام کنید.

من در اینجا و اکنون حتی با جزئیات بیشتر در مورد مجموعه شما را خسته نخواهم کرد ، اما فقط به تصویر زیر نگاه کنید و از زیبایی یکی از تاسیسات جمع و جور انتراسیت شگفت زده شوید.

 

طرفداران رادياتورهاي آلومينيومي
 

رسانایی - رادیاتورهای آلومینیومی خیلی سریع به تغییر دما واکنش می دهند. بنابراین اگر گرمایش را زیاد کنید ، یک رادیاتور آلومینیومی تقریباً بلافاصله پاسخ می دهد ، و به شما امکان کنترل بیشتر بر سطح راحتی خانه را می دهد. اگر در مورد سطح گرم شدن با شریک زندگی خود اختلاف دارید بسیار عالی است!
کارایی - با کم بودن مقدار آب در مقایسه با رادیاتورهای فولادی ، آلومینیوم به شما کمک می کند تا هزینه گرمایش خانه شما کاهش یابد.
کیفیت بالا - آلومینیوم ماده ای خورنده نیست ، بنابراین می توانید سالها انتظار گرمایش با کیفیت بالا را داشته باشید.
همه کاره - رادیاتورهای آلومینیومی بلند ، بلند ، کوتاه و باریک موجود برای افزودن جلوه ای شیک به گرمایش منزل عالی هستند.
سازگار با محیط زیست - رادیاتورهای آلومینیومی از یک ماده کاملاً بازیافتی ساخته می شوند و پس از رسیدن به هدف خود ، می توانند به راحتی به همان چیزهای مفید تبدیل شوند.
CON

خنک شدن سریع - برخلاف فولاد و چدن ، رادیاتورهای آلومینیومی برای مدت طولانی گرمای خود را حفظ نمی کنند. اگر یک تغییر ناگهانی در هوا داشته باشید و نیاز دارید که اتاقتان سریع خنک شود ، این می تواند سودمند باشد.
فقط یک مورد کافی نیست - افزودن فقط یک قیمت رادیاتور آلومینیومی به سیستم گرمایشی می تواند احتمال ایجاد خوردگی را افزایش دهد ، زیرا ورود فلز دیگری به مدار می تواند باعث تغییر ساختار شیمیایی آب شود.

بنابراین ، اگر هر رادیاتور را عوض نمی کنید ، خرید مهارکننده رادیاتور صحیح ضروری است.
هزینه - علی رغم محبوبیت بیشتر مواد ، در وهله اول رادیاتور آلومینیومی هزینه بیشتری خواهد داشت ، اما مطمئناً این کار را در طول عمر سیستم انجام خواهید داد ، بنابراین همه خبرهای بدی نیستند.

 

درباره رادیاتورهای آلومینیومی چه فکر می کنید؟


اگر یک رادیاتور آلومینیومی یا از Best Heating یا جاهای دیگر خریداری کرده اید ، چرا در مورد آن نظر ما را نمی دانید.

آیا این صورتحساب های شما را کاهش داد؟ آیا همان کاری را که انتظار داشتید انجام داده است؟ ازش راضی هستی؟

شاید شما آن را دوست ندارید و آرزو می کنید کاش چیز دیگری بخرید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتورهای آلومینیومی در لینک روبرو : رادیاتور آلومینیومی

بررسی رادیاتورهای آلومینیومی


در مورد رادیاتور ها گزینه های زیادی برای طراحی وجود دارد اما معمولاً فقط از مواد زیر استفاده می شود آلومینیوم ، فولاد ، فولاد ضد زنگ و چدن.

رادیاتورهای آلومینیومی از هر دو نوع فولاد و رادیاتورهای چدنی کارآیی بیشتری دارند فقط به این دلیل که آلومینیوم رسانای فوق العاده گرما است.

بودن یک رسانای عالی گرما ، مزیت اصلی رادیاتورهای آلومینیومی این است که آنها با چه دمایی گرم و سرد می شوند و به دمای اتاق شما از قبل تنظیم شده پاسخ می دهند.

رادیاتورهای آلومینیومی FARAL احتمالاً کارآمدترین ساطع کننده گرما در انگلستان هستند. اگر شما به خانه برسید و گرمایش از قبل روشن نشده باشد ، آنها خیلی سریع اتاق های شما را گرم می کنند.

رادیاتور آلومینیومی همچنین دارای محتوای آب بسیار کمی هستند و به تغییرات ترموستات بسیار واکنش نشان می دهند که باعث صرفه جویی در هزینه های بسیار خوبی در قبض های پایین تر می شود و همچنین از نصب آنها بسیار سبک و آسان است که توسط یک مهندس نصب می شود و در نتیجه هزینه نصب کمتری دارد.

چدن اولین ماده مورد استفاده برای تولید انبوه رادیاتورها در زمان ویکتوریا بود.

گرم شدن چدن مدت زمان زیادی طول می کشد اما مدت زمان زیادی نیز لازم است تا خنک شود بنابراین پس از خاموش کردن سیستم گرمایش ، شما و اتاقتان را برای مدت بیشتری گرم نگه می دارد.

رادیاتورهای چدنی AEL Victoriana همچنین دارای ظاهری نوستالژیک هستند و احساس می کنند که رادیاتورهای دیگر نمی توانند.

فولاد متداول ترین ماده ای است که امروزه برای تولید رادیاتورها با رادیاتور معمولی ارزان قیمت به سبک پانل سفید ارائه می شود.

رادیاتورهای استیل ضد زنگ ماده ای با کیفیت بالا و دارای مزایا هستند.

اولاً ، رادیاتورهای استیل ضد زنگ در صورت درجه مناسب بودن از فولاد ضد زنگ ، زنگ نمی زنند.

یکی دیگر از مزایای رادیاتورهای استیل ضد زنگ این است که آنها یک هادی کارآمد برای کارایی گرما به علاوه رادیاتورهای فولادی ضد زنگ هستند که گرما را طولانی تر از رادیاتورهای آلومینیومی نگه می دارند.

این بدان معنی است که بعد از خاموش کردن سیستم گرمایش مرکزی ، شما را برای مدت طولانی تری گرم می کند.

از معایب رادیاتورهای استیل ضد زنگ این است که بسیار گران هستند و برای نگهداری باید دو بار در سال با آب گرم و مواد شوینده از بین بروند.

رادیاتورهای آلومینیومی از فولاد بهتر هستند؟ رادیاتور چدنی از فولاد یا آلومینیوم بهتر است؟

همه این رادیاتورها در سبک ها و مواد مختلف ، مزایا و معایب خود را دارند ، اما این واقعیت که آلومینیوم FARAL از کارآمدترین رادیاتور پنلی های موجود است در حالی که زیبایی اقتصادی را فراهم می کند ، به این معنی است که می توان آنها را به عنوان رهبر بازار در نظر گرفت.

 

مشاهده لیست قیمت رادیاتور آلومینیومی در لینک روبرو : رادیاتور آلومینیومی

کدام رادیاتور خانگی برای شما بهترین است؟


رادیاتور ها و سیم پیچ های فلزی آنها برای بسیاری آشنا هستند. اما آیا می دانید انواع مختلفی وجود دارد یا رادیاتورها چگونه کار می کنند؟ بیاموزید که هرکدام چگونه خانه خود را گرم می کنند.


کدام رادیاتور خانگی برای شما بهترین است؟


اصطلاح "رادیاتور" در سال 1834 ابداع شد و از آن زمان این وسایل گرمایشی در مدارس ، ساختمانهای اداری و خانه ها استفاده می شود. اگرچه ممکن است بدانید که رادیاتور یکی از اجزای حیاتی برخی از سیستم های گرمایشی است ، اما ممکن است شما ندانید که رادیاتور چگونه گرما تولید می کند یا اینکه منزل شما از یک سیستم بهره مند است یا خیر.

 

رادیاتورهای خانگی چگونه کار می کنند؟


رادیاتورها با سیم پیچ های بزرگ و متمایز خود ممکن است منظره ای آشنا باشند. اما آن سیم پیچ ها چه کاری انجام می دهند و چگونه گرما تولید می کنند؟ اساساً رادیاتورها ماده گرم شده را از طریق لوله ها به گردش در می آورند.

هنگامی که این ماده انرژی گرمایی خود را به آن ماده رسانا منتقل می کند ، لوله ها به عناصر گرمایشی تابشی تبدیل می شوند. پس از خنک شدن ماده ، آن را به منبع گرمایی اصلی (در بسیاری از موارد یک دیگ بخار) برمی گردانند تا دوباره گرم شود.

با این حال ، همه رادیاتورها برای کار نیاز به مایعات ندارند. به خصوص رادیاتورهای مدرن از ویژگی های نوآورانه ای برخوردارند که باعث می شود آنها کمی متفاوت از نمونه های سنتی خود باشند.


انواع مختلف رادیاتور کدامند؟


آب گرم این اساسی ترین نوع رادیاتور پنلی است. آب گرم ظرف فلزی را پر می کند و سپس با استفاده از نیروی جاذبه ، پمپ یا جریان همرفتی در سراسر دستگاه منتقل می شود. با گرم شدن لوله های فلزی ، آب خنک می شود ، به پایین فرو می رود و در نهایت از طریق تخلیه رادیاتور آزاد می شود.
بخار. در این مدل ها بخار جای آب گرم را می گیرد. با این وجود رادیاتورهای بخار برای گردش گرما به فشار نیاز ندارند. اگرچه رادیاتورهای بخار دیگر زیاد مورد استفاده قرار نمی گرفتند ، اما اغلب به عنوان محلول گرمایش برای ساختمانهای بزرگ (یا بلند) نصب می شدند.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور


مبدل حرارتی با کمک فن. این سیستم ها به جای اعتماد به گرمای تابشی به خودی خود ، با ایجاد یک چرخه همرفت کار می کنند. یک سوئیچ کنترل دما یک فن الکتریکی را تنظیم می کند که هوا را روی مبدل حرارتی می دمد و باعث گرم شدن هوا می شود. هوای گرم بالا می رود و هوای سرد در محلی که گرم می شود به تبادل گرما کشیده می شود.


طبقه زیرین در این محلول گرمایشی ، شبکه ای از لوله ها یا کابل ها در کف کف خانه شما گرما را از طریق کف هدایت می کند و اتاق را هم به صورت تابشی و هم با گرمایی گرم می کند. این سیستم در فضاهای دارای کف رسانا مانند کاشی بهترین عملکرد را دارد. نصب چنین کف پوش هایی می تواند هزینه استفاده از چنین سیستمی را افزایش دهد.


گرم کردن صفحه دامن. ابتدا لوله ها در تخته های دامن در امتداد کف شما نصب می شوند. سپس آب داغ از طریق آنها پمپاژ می شود یا در غیر این صورت جریان می یابد ، و در نتیجه دیوارهای شما به منبع گرمای تابشی تبدیل می شود. این فناوری اساساً از رادیاتور سنتی آب گرم ، فقط بدون لوله های در معرض آن استفاده می شود.


تخته پایه این رادیاتورها بسیار کم هزینه ، قابل اعتماد و نصب آسان هستند. واحدهای کم نمایشی که در امتداد پایه دیوار قرار دارند ، هوای گرم را از یک جز heating گرمایش مرکزی که با باله های تابشی احاطه شده است ، به گردش در می آورند. این به صاحبان خانه اجازه می دهد تا درجه کنترل بیشتری در نحوه توزیع گرما در اتاق داشته باشند.


قابل حمل رادیاتورهای قابل حمل دو نوع اصلی دارند. نوع اول برای گرم کردن یک جامد رسانا مانند کوارتز از عناصر الکتریکی استفاده می کند. مورد دوم متکی به لوله های فلزی پر از روغن است.

این دستگاه های دستی و مستقل را می توان به راحتی به فضاهایی منتقل کرد تا سیستم گرمایشی موجود شما را تقویت کنند ، نقاط سرد را برطرف کنند یا در فضاهایی که بندرت اشغال نشده اند گرما ایجاد کنند.


چگونه می توانم بدانم که آیا به رادیاتور نیاز دارم؟


گرچه رادیاتورها ممکن است یکی از قدیمی ترین روشهای گرمایش خانه شما باشند ، اما هنوز هم یکی از موثرترین آنها هستند. اگر سیستم گرمایشی فعلی شما ناکارآمد است یا باعث افزایش قبوض آب و برق زمستانی شما می شود ، زمان آن فرا رسیده است که گزینه های دیگر را بررسی کنید.

محافظت از رادیاتور آلومینیومی خود را با ضمانت خانگی Home Shield® آمریکایی در نظر بگیرید. این شامل 21 اجزای اصلی سیستم خانگی و لوازم خانگی از جمله بخاری های دیواری ، کوره های کف ، پمپ های حرارتی ، واحدهای گرمایشی در گردش آب گرم یا بخار و تخته های پایه الکتریکی است. امروز برای اطمینان از راحت بودن در طول سال با AHS تماس بگیرید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور