fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

خرید شوفاژکار

تفاوت بین دیگ چدنی شوفاژکار معمولی ، دمای پایین و چگالش چیست؟


دیگ چدنی شوفاژکار معمولی برای کار با گازهای خروجی خشک طراحی شده است. کمترین دمای آب جاری شده به دیگ بخار محدود به مقدار 60 درجه سانتی گراد است.

دمای گازهای خروجی معمولاً در محدوده 120 تا 180 درجه سانتی گراد است. همانطور که به سیستم گرمایشی متصل شده است ، دیگ چدنی شوفاژکار باید مجهز به دستگاهی باشد که از دمای آب کافی به دیگ چدنی شوفاژکار اطمینان حاصل کند (آب برگشتی) برای جلوگیری از تراکم رطوبت بخار آب موجود در گازهای خروجی و سپس خوردگی در دمای پایین از سطح تبادل حرارت در محل ورود آب به دیگ بخار. انرژی گاز طبیعی سوزانده شده در این دیگ های بخار حدود 80٪ مصرف می شود.

دیگ چدنی شوفاژکار با درجه حرارت پایین برای کار با گازهای خروجی خشک طراحی شده است و همچنین می تواند با دمای آب به دیگ بخار در محدوده 35 تا 40 درجه سانتیگراد کار کند.

تحت شرایط خاص ، در دیگ چدنی شوفاژکار تراکم وجود دارد و بنابراین سطح تبادل گرما باید از یک ماده مقاوم در برابر خوردگی ساخته شود. آنها بیشتر دیگهای مقطعی چدنی هستند.

دمای گازهای خروجی معمولاً از 90 تا 140 درجه سانتی گراد است. اتصال به سیستم گرمایش می تواند بدون اختلاط اتصالات با کنترل مستقیم عملکرد دیگ چدنی شوفاژکار با توجه به دمای خارج ، مستقیم باشد. استفاده از محتوای انرژی گاز طبیعی سوخته حدود 83٪ است.

دیگ چدنی شوفاژکار متراکم به طور هدفمند برای عملیات چگالش طراحی شده است - به طور مستقیم در دیگ بخار ، رطوبت متراکم از بخار آب موجود در گازهای خروجی وجود دارد. بنابراین سطح مبادله گرما باید از ماده ای ساخته شود که در برابر خوردگی مقاوم باشد. این از فولاد ضد زنگ یا آلیاژ آلومینیوم و منیزیم استفاده می شود.

میعانات گازی باید بطور دائم تخلیه شود. با استفاده از حرارت میعان ، میزان مصرف گاز کاهش می یابد و دمای آب ورودی به دیگ آبگرم محدود نمی شود. دمای گازهای خروجی بسته به دمای آب ورودی سیستم گرما و همچنین استفاده فوری از دیگ در محدوده 40 تا 90 درجه سانتی گراد است.

از آنجا که دمای گازهای خروجی پایین است و ایجاد تنش کافی در دودکش و در نتیجه حصول اطمینان از انتقال ایمن گازهای خروجی کافی نیست ، باید در دیگ چدنی شوفاژکار متراکم یک فن هوا یا گاز دودکش وجود داشته باشد.

گازهای خروجی وارد دودکش مرطوب هستند ، بنابراین دودکش باید ساختاری مقاوم در برابر رطوبت و همچنین فشار داخلی داشته باشد. دیگ های چدنی شوفاژکار متراکم به دلیل ساختاری که امکان استفاده از گرمای میعانات گازهای خروجی را فراهم می کند ، می توانند از انرژی سوختن گاز طبیعی تا 97٪ استفاده کنند.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

دیگ های آبگرم شوفاژکار


اصل یک دیگ آبگرم شوفاژکار استفاده از یک آتش کنترل شده برای گرم کردن آب در یک ظرف است ، سپس آب گرم شده را به رادیاتورها ، رادیاتورهای پایه ، فن کوئل ها و گرمای تابشی پمپ کنید ، با این دستگاه ها گرما را به داخل اتاق یا فضا منتقل می کنند.

کارایی ها
کارایی دیگهای آبگرم شوفاژکار گاز طبیعی و پروپان از 80٪ تا 96٪ است.
بازده دیگهای آبگرم روغن از 80٪ تا 86٪ است.

ساخت دیگ آبگرم


یک دیگ آبگرم شوفاژکار معمولی ، از چدن ساخته شده و 20 تا 30 سال دوام خواهد داشت. بسیاری از تولیدکنندگان دیگ آبگرم ضمانت های محدودی را برای عمر این نوع دیگها صادر می کنند.

دیگ آبگرم شوفاژکار اقتصادی از جنس استیل ساخته شده اند و از این سبکتر هستند که از چدن سبکتر هستند و نصب آنها را بسیار آسان می کنند. اما این نوع دیگ آبگرم شوفاژکار دوام چندانی نخواهد داشت و دارای 10 سال ضمانت محدود است. مدل های گاز و پروپان با بازده بالا در فولاد ضد زنگ ساخته شده و دارای ضمانت 15 ساله محدود هستند.

قیمت Ballpark

بسته به شرایطی که تعداد آنها بدون مراجعه به خانه شما بسیار زیاد است ،

دیگ آبگرم فولادی شوفاژکار از 3500 دلار تا 6500 دلار با 80٪ بازده کارایی دارند
بازده چدن از 4500 تا 8500 با 80٪ کارایی است
فولاد ضد زنگ از $ 8،000 تا 12،000 95 ٪ کارآمد
 چگونه Calvert دیگ آبگرم نصب می کند که متفاوت از رقبای ما است

هوا در سیستم گردش آب گرم خوب نیست. باعث ایجاد صدا و کاهش کارایی می شود. کنفوسیوس می گوید ، "دو جسم نمی توانند فضای یکسانی را اشغال کنند." اگر می خواهید رادیاتور را با آب از دیگ بخار گرم کنید ، ابتدا هوا را حذف کنید.

1. رویکرد ما برای حذف هوا جایگزینی منبع انبساط فولاد قدیمی شما با یک مخزن دیافراگمی به سبک مدرن است. همه ما می دانیم وقتی جسمی گرم می شود منبسط می شود. آب در دیگ بخار نیز همین است.

منبع انبساط جایی را برای گسترش به آب می دهد. بدون مخزن انبساط ، با گرم شدن آب فشار بر دیگ افزایش می یابد و یک وضعیت ناامن و ناموزون ایجاد می کند.

ما از منبع انبساط دیافراگم استفاده می کنیم زیرا منبع انبساط فولادی به طور هدفمند هوا در مخزن دارند. این هوا می تواند به درون آب جذب شده و در سیستم پخش شود و در اینجا شما باید سالانه "سیستم را خونریزی کنید" مشکلی ایجاد می کند.

2. ما همچنین "دستگاه تصفیه هوا" نصب می کنیم ، دستگاهی که به طور دائمی در سیستم لوله کشی دیگ آبگرم شوفاژکار نصب شده است که به طور خاص برای جذب و دفع هوا از سیستم ساخته شده است.

3. هر تولید کننده دیگ آبگرم شوفاژکار موافق است که بعد از منبع انبساط ، بهترین مکان برای نصب سیرکولاتور در منبع تغذیه است. مشکل این است که ، کارخانه سیرکولاتور نصب شده در برگشت را حمل می کند زیرا متناسب است و بهتر روی پالت حمل می شود. از این طریق کار خواهد کرد ، اما نه به همان خوبی.

نصب دیگ آبگرم

برای پاک کردن وجدان کارخانه ، دیگ آبگرم امروزه اغلب با سیرکولاتور در یک جعبه ، جدا از دیگ آبگرم شوفاژکار حمل می شوند. آنچه که ما مشاهده می کنیم نصب پیمانکاران هنوز هم در عوض آن را نصب می کند ، زیرا محل قبلی است و آنها مزایای پمپاژ در منبع را کاملا درک نمی کنند.

واژه نامه فوری
تأمین آبی است که از دیگ آبگرم شوفاژکار خارج می شود.
بازگشت آبی است که وارد دیگ آبگرم شوفاژکار می شود
سیرکولاتور پمپ سیستم است
دریچه های کاهش فشار ، فشار آب را از خیابان به پایین به دیگ آبگرم کاهش می دهد.

گزینه های موجود برای شما
شماره 1 بازنشانی در فضای باز
دیگ آبگرم شوفاژکار به گونه ای طراحی شده اند که با گرم کردن آب تا دمای 180 درجه کار می کنند. سپس این آب گرم شده را به رادیاتورها پمپ کنید. دیگ و پمپ توسط ترموستات روشن و خاموش می شود.

این 180 درجه توسط کارخانه انتخاب شد تا در سردترین روز سال گرمای کافی برای خانه فراهم کند. هر زمان گرمتر باشد ، دمای آب دیگ آبگرم شوفاژکار ممکن است پایین باشد. هرچه بیرون گرمتر باشد ، کمتر مجبور خواهید شد آب خود را گرم کنید - و انرژی بیشتری می توانید صرفه جویی کنید.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

سیر تحول دیگ های چدنی شوفاژکار


دیگ های چدنی شوفاژکار آزمایش زمان را تحمل کرده و تکامل یافته اند - و همانطور که لیام المور توضیح می دهد ، دیگ های چدنی شوفاژکار به آزمایشاتی ادامه می دهند که می توانند در سیستم های گرمایش موجود ادغام شوند.

چدن ماده ای اثبات شده است که با گذشت زمان مقاومت کرده و قابلیت اطمینان آن را در طی سالهای طولانی نشان داده است. از اواخر قرن نوزدهم که اولین دیگ های چدنی شوفاژکار با زغال سنگ تولید شد ، برای ساخت دیگ های بخار استفاده می شود.

در انگلستان در این زمان کارخانه های ریخته گری بسیاری وجود داشت که می توانستند اجزای بزرگ مورد نیاز را ارزان و راحت تولید کنند. چدن همچنین برای تحمل آن در برابر گازهای دودکش دار گوگردی انتخاب شده است - یک محصول جانبی که در نتیجه سوزاندن زغال سنگ که دارای گوگرد زیاد است ، آزاد می شود.

در سال 1956 ، هنگامی که قانون هوای پاک ارائه شد ، ما شاهد حرکت سوخت جامد به گاز و روغن های شهری و ورود فولاد به عنوان ماده ای مناسب برای مبدل های حرارتی دیگ بخار بودیم.

هنگامی که گاز طبیعی به راحتی در دسترس قرار گرفت ، این راه را برای انواع فلزات و فرآیندهای تصفیه شده بیشتر باز کرد. امروزه شاهد دیگ های بخار ساخته شده در طیف وسیعی از فلزات ، از فولاد ، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ، تا مس و چدن هستیم.

در طول تاریخ ، مبدل های حرارتی چدن با استفاده از طرح های مقطعی ساخته شده اند که امروزه همچنان استفاده می شوند. در طراحی های اولیه از مقاطعی استفاده می شد که به صورت عمودی مانند یک نان قطعه قطعه شده نان قرار می گرفتند ، و سیستم در قسمت پایین قسمت عقب وارد می شد. جریان در کل مجامع مقطعی همیشه یکنواخت نبود و برخی دیگ های بخار برای کمک به جریان مستقیم به قسمتهای جلوی مبدل حرارتی به استفاده از لوله های توزیع جریان متکی بودند.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

 


دیگ چدنی شوفاژکار مدرن ، مانند Hamworth’s Purewell VariHeat بسیار کارآمدتر از طرحهای سنتی هستند - و در صورت استفاده در چندین نصب ، بازده بیشتری نیز دارند.
در اواخر دهه 1960 ، هاموریت با استفاده از بخشهای افقی روی هم چیده شده ، طراحی مبدل حرارتی را ارائه داد. آب برگشتی سیستم وارد قسمت پایین شده و به سمت جلو جریان می یابد ، جایی که به قسمت بالا می رود و به سمت عقب جریان می یابد ، و دوباره به قسمت بعدی بالا می رود. استفاده از این ترتیب جریان - جریان منجر به ایجاد یک مسیر جریان متعادل به طور طبیعی در سراسر دیگ بخار می شود.

این طرح همچنین در صورت لزوم امکان جایگزینی ساده یک بخش را فراهم می کند. بعلاوه اگر دسترسی به اتاق کارخانه محدود شود ، یک مشکل خاص در اتاقهای کارخانه موجود که نیاز به نوسازی دارند ، دیگ بخار و مبدل حرارتی می تواند به سرعت به بخشهای قابل کنترل تجزیه شده و در محل دوباره جمع شود.

آبراهه های مبدل حرارتی چدنی بزرگتر از دیگ های سبک نصب شده دیواری است ، و باعث می شود در برابر شرایط سیستم که اغلب در سیستم های گرمایشی موجود وجود دارد و مخصوصاً برای پروژه هایی که دیگ بخار کار می کند و نه کل سیستم جایگزین می شود ، تحمل بیشتری داشته باشد. .

برخی دیگ های چدنی شوفاژکار را ناکارآمد و چدن را به عنوان یک فن آوری قدیمی قلمداد می کنند. این برداشت ها تا حدی به دلیل سیستم های کنترل کم کارایی است که در بسیاری از دیگ های چدنی شوفاژکار قدیمی که هنوز هم در این زمینه وجود ندارند ، نصب شده است و همچنین به این دلیل که آن دیگها عملکرد چگالشی بسیاری از دیگ های مدرن را ندارند.

بهبود کارایی بین دیگ های بخار چدنی شرکت شوفاژکار جوی قدیمی و مدلهای جدید چدنی متراکم بسیار گسترده است. با استفاده از کنترل های هوشمند ، بهره وری در سیستم های مختلف دیگ بخار حتی بیشتر مشهود است.

سیستمی را در نظر بگیرید که برای حداکثر تقاضای 280 کیلووات با استفاده از چهار دیگ 70 کیلووات طراحی شده است (شکل 1). با دیگهای بخار قدیمی روشن / خاموش ، حداکثر نسبت توراندون گیاه 4: 1 است - به این معنی که نیروگاه می تواند از 280 کیلووات به 70 کیلووات کاهش یابد ، اما فقط در مراحل 70 کیلووات.

اگر یک دوره تقاضای کم مصرف به طور ایده آل به 95 کیلووات خروجی ثابت برای حفظ مدار گرمایش در دمای تنظیم شده نیاز داشته باشد ، برای تأمین این تقاضا لازم است دو دیگ بخار با هم کار کنند. سپس این نیروگاه 140 کیلووات تولید خواهد کرد که 45 کیلووات بیشتر از حد لازم است.

 

با رسیدن به دمای مورد نیاز ، یک دیگ خاموش می شود و دیگری با فشار 70 کیلووات به تنهایی ادامه می یابد تا دمای مدار به نقطه ای برسد که باعث می شود تا دیگ بخار دوم دوباره روشن شود.

با استفاده از دیگ های بخار شوفاژکار متراکم 70 کیلوواتی کاملاً تعدیل شده امروز ، نسبت دنده کارخانه به حدود 13: 1 افزایش می یابد. علاوه بر این ، کنترل سرعت بی نهایت مشعل سرعت فن مشعل ، تنظیمات افزایشی توان خروجی هر دیگ را بین قسمت و بار کامل امکان پذیر می کند تا بسیار دقیق تر باشد.

با استفاده از یک کنترل کننده قابل برنامه ریزی چند دیگ بخار شوفاژکار می توان تعداد مناسب دیگهای بخار شوفاژکار را تنظیم کرده و با هم تعدیل کرد تا به تغییرات موثر در تقاضا به روش کارآمدتر پاسخ دقیق دهند - افزایش بازده کلی کارخانه با تطابق بار کل کل دیگ بخار با ساختمان مشخصات بار گرمایش.

بهبود نسبت های توراندون و به طور معمول خروجی های بالاتر دیگهای چدنی چگالشی مدرن نسبت به نمونه های قبلی و همچنین ساختمانهای با عایق بندی بهتر ، به این معنی است که هنگام بازسازی اتاق گیاه اغلب فرصت کاهش تعداد دیگ های بخار استفاده شده و پس انداز وجود دارد در هزینه کلی خرید و نصب

چدن شوفاژکار هنوز در ساخت ، و به ویژه طراحی دیگ بخار تجاری ، جایگاه خود را دارد تا محصولی با بازده بالا ، ضد آینده و با دوام را فراهم کند که به راحتی می تواند در سیستم گرمایش موجود ادغام شود.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

تعمیر دیگ چدنی شوفاژکار


مرکز فعالیت ما تعمیر مکانیکی دیگ چدنی شوفاژکار دائمی چدن و قطعات ماشین آلات است که به عنوان "قفل فلزی" نشان داده می شود. این رویکرد مکانیکی برای تعمیر قطعات حیاتی ماشین به عنوان راه حلی برای مشکلات جوشکاری یا جوشکاری تصور می شد.

Metal Locking از پمپ های کوچک آب گرفته تا تجهیزات عظیم تولید توربین ، از پمپ بنزین محلی گرفته تا بزرگترین کارخانه های تولید فولاد کشور ، رشد کرده است.

از گرما استفاده نمی شود ، بنابراین هیچ تنش ایجاد نمی شود و اگر ماشینکاری پس از تعمیر دیگ چدنی شوفاژکار برای اصلاح ناهماهنگی و تغییر شکل جنگ ضروری باشد ، بسیار کم است.

از آنجا که گرما وجود ندارد ، تعمیرات دیگ چدنی شوفاژکار قفل فلزی می تواند در مناطقی که شعله یا قوس جوشکاری ممنوع است انجام شود. تعمیرات دیگ چدنی شوفاژکار اغلب در محل انجام می شود ، بدون نیاز به جداسازی قطعات.

ما قادر به انجام این سرویس در فروشگاه خود یا فروشگاه خود هستیم! ما به خاطر توانایی خود در رسیدن سریع به مقصدها ، غالباً در عرض 24 ساعت و به صرفه ترین روش ، افتخار می کنیم. لطفاً برای نمونه ای از توانایی ما در بسیج و جلب رضایت مشتری در موارد اضطراری ، در صفحه Testimonial ما مشاهده کنید.

قفل فلزی چیست؟
1. یک وسیله حفاری از زاویه راست به ترک متصل شده است. یک الگوی سوراخ سوراخ می شود و در فواصل 3/4 "تا 1-1 / 4" اینچ از هم فاصله می یابد.

2. فلز بین هر سوراخ سوراخ شده با جدا کردن آن با ابزارهای پنوماتیک از بین می رود تا شکاف ایجاد شود. سهام خارج شده باریکتر از سوراخ سوراخ شده است ، بنابراین یک دهانه دندانه دار تشکیل می دهد.

3. قفل های ساخته شده از آلیاژ کششی بالا به شکاف وارد می شوند. این قفل ها به شکافی یکی در بالای دیگری سوراخ می شوند ، تا عمق محدود شده توسط ضخامت ریخته گری و با توجه به مقاومت مورد نیاز تعیین می شوند.

4- پس از نصب قفل دیگ چدنی شوفاژکار ، سوراخ هایی ایجاد شده و از اتصال دهنده های ضربه ای و رزوه ای استفاده می شود. اینها در تمام طول ترک لکه دار شده و با هم تداخل دارند. هدف آنها ، تا حدی پر کردن شکستگی با فلز جدید و ایجاد یک مهر و موم فشار است.

5. کل قسمت تعمیر دیگ چدنی شوفاژکار همانطور که اینجا می بینید کاملاً شسته شده و زمین را تمام می کند

از روش Metal Locking می توان برای ترمیم همه چیز ، از خطاهای ریخته گری ، ماشین آلات خراب و ماشینکاری نادرست تا موارد پیچیده مانند موتورهای دریایی و چرخ دنده ها استفاده کرد.

ما قادر به کار بر روی طیف گسترده ای از مواد از جمله موارد سخت شده و عملیات حرارتی هستیم. هنگامی که قطعات تعمیر شوفاژکار به راحتی در دسترس نیستند ، ما اغلب جایگزین های سفارشی را در داخل تولید می کنیم.

تعمیر و تعویض اجزای داخلی موتور برای صنایع خودروسازی ، لوکوموتیو و کامیون بخش عمده ای از تجارت ما را تشکیل می دهد. همه اینها محیطهای فوق العاده ای هستند که مهارت و دوام در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

دیگ چدنی توربو شوفاژکار


دیگ چدنی توربو شوفاژکار که از چدن آتش خوار ساخته شده است و همچنین در برابر خوردگی و شوک حرارتی مقاوم است. این دیگ با دارا بودن ضریب انتقال حرارت بالا به صورت پره ای (۸ تا ۱۵ پره) تولید و عرضه می شود و قادر است گردش آب را به صورت یکنواخت در تمامی پره های دیگ انجام دهد.

 

ویژگی های دیگ چدنی شوفاژ کار مدلTurbo:


حداکثر انتقال حرارت در روند احتراق به دلیل گذر شعله و دود از سه پاس

ایجاد توزیع مناسب گردش آب درکلیه پره ها و جلوگیری از اختلاف دما در نقاط مختلف دیگ شوفاژکار به واسطه وجود لوله آب پخش کن در دیگ

امکان تعبیه نخ نسوز (یا خمیر درز گیری ) در فضای بین پره ها جهت دودبندی دیگ

وجود فین های متعدد در سطح داخلی محفظه احتراق و پاس ها جهت افزایش چشمگیر سطوح حرارتی نسبت به دیگ های یکپارچه

سپر حرارتی جهت جلوگیری از برخورد شعله با پره ها

استفاده از چدن شوفاژکار آتش خوار با ترکیبی جهت محافظت در برابر خوردگی و شوک حرارتی

ایزولاسیون کامل روپوش جهت به حداقل رساندن روند اتلاف حرارت

شاسی فلزی متناسب با انبساط و انقباض ناشی از تغییرات دما

طراحی بصورت تک پره های قابل مونتاژ در موتورخانه به منظور سهولت حمل و نقل

سهولت سرویس و هزینه تعمیر و نگهداری شرکت شوفاژکار پایین

 

موارد مصرف و کاربرد دیگ چدنی شوفاژکار


برج ها و ساختمان های بلند مرتبه

کارخانه جات و ادارات

بیمارستان ها و مراکز خدماتی

ورزشگاه ها و مراکز ورزشی و تفریحی

استخر ها

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

راهنمای انتخاب و خرید دیگ چدنی شوفاژکاردیگ چدنی شوفاژکار دارای راندمان بالا و اندازه کوچک است. برای استفاده در ساختمانهای کوچک و متوسط مناسب است.

اطلاعات فنی و قیمت های تضمین شده انواع دیگ های چدنی شوفاژکار از جمله ضمانت اصلی ، در وب سایت اصلی بامین تهویه در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد و برای خریدی هوشمند و کارآمد ، فروشگاه را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

 

ویژگی های دیگ چدنی شوفاژکار:


دیگ چدنی شوفاژکار از آلیاژ چدن مقاوم در برابر شعله ساخته شده و به صورت تیغه جداگانه تولید می شود. در برابر اکسیداسیون ، مواد شیمیایی مؤثر در برابر سطوح و عوامل محیطی مانند رطوبت و میعانات احتراق مقاوم است.


دیگ چدنی شوفاژکار دارای بازده حرارتی بالایی است ، زیرا قاب آن توسط پره های گیبو به ضخامت 5 میلی متر پوشانده شده است که باعث افزایش مقاومت مکانیکی دیگ و همچنین سطح گرمایش و بازده انتقال حرارت می شود. فشار جریان دیگ بخار شرکت شوفاژکار برای استفاده در کوره ها 4 اتمسفر است ، مناسب برای کوره های ساختمان های بیش از 10 طبقه.


حداکثر فشار کارایی و حداکثر دمای کارکرد دیگ چدنی شوفاژکار به ترتیب 4 بار و 105 درجه سانتیگراد است.
این دیگ های بخار با تیغه (4-9 تیغه) تولید می شوند و می توانند گاز شهری و گازوئیل را به عنوان سوخت مصرف کنند.


ظرفیت گرمایش دیگ چدنی سوپر 300 شوفاژکار برای ساختمانهای کوچک با مساحت 300 مناسب است. با نصب بیش از یک دیگ بخار قابل افزایش است.
هرگونه تغییر در قیمت نهایی دیگ چدنی شوفاژکار در زمان انجام استعلام خرید اعلام خواهد شد.


مزایای استفاده از دیگ بخار آب گرم تیغه بیش از دیگهای فولادی یکپارچه:


اندازه کوچکتر و جابجایی آسان آن به دلیل امکان جداسازی پره ها است
امکان تعویض پره های آسیب دیده و تعمیر آسان در مقایسه با دیگهای بخار استیل
قیمت مناسب تر و ضمانت مناسب در مقایسه با دیگهای بخار فولادی استاندارد


محاسبه ظرفیت و نصب دیگ چدنی شوفاژکار


به منظور محاسبه ظرفیت مورد نیاز دیگ چدنی شوفاژکار آب گرم با توجه به تعداد واحدهای مسکونی ، مساحت و کلاس کاربری ساختمان ، وجود یا عدم وجود استخرهای آب گرم و غیره می توانید با کارشناسان شرکت bamintahvie مشورت کنید.


اگر تعداد آپارتمانها بیش از 6 واحد باشد ، دو دیگ بخار حرارت مرکزی به موازات هر کدام 70 درصد ظرفیت گرمایی مورد نیاز را دارند ، یک گرمایش پایدار و تأمین آب گرم برای مصرف در ساختمان را تضمین می کنند.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

تکامل دیگ های چدنی شوفاژکار


اولین بار از مبدل های حرارتی چدنی شوفاژکار استفاده شد؟


چدن از دیرباز انتخاب مواد برای تولید دیگ های بخار شوفاژکار بوده و قدمت آن به اواخر قرن نوزدهم برمی گردد که اولین دیگ های چدنیشوفاژکار با ذغال سنگ تولید می شد.

در بریتانیا در این زمان بسیاری از ریخته گری ها وجود داشتند که می توانند به راحتی و به راحتی اجزای بزرگ مورد نیاز را تهیه کنند.
چدن نیز به دلیل تحمل آن در برابر گازهای دودکش سولفوری انتخاب شد - یک محصول جانبی که در اثر سوختن ذغال سنگ که دارای گوگرد زیاد است ، منتشر شد.
در سال 1956 ، هنگامی که عمل هوای پاک انجام شد ، ما حرکت از سوخت جامد به بنزین و روغن های شهری و با ورود آن فولاد را به عنوان ماده ای مناسب برای مبدل های حرارتی بویلر دیدیم.

هنگامی که گاز طبیعی به راحتی در دسترس قرار گرفت ، این درها را به روی انواع فلزات و فرآیندهای تولید پالایش یافته باز کرد. امروزه ما دیگ های بخار تولید شده در طیف وسیعی از فلزات از فولاد ، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم گرفته تا مس و چدن را مشاهده می کنیم.

 

مقایسه دیگ های بخار قدیمی و جدید چدن شوفاژکار

 

طراحی مبدل حرارتی چدن چگونه بهبود یافته است؟


راندمان دیگ های چدنی شوفاژکار طی 40 سال گذشته بسیار بهبود یافته است. چدن یک ماده اثبات شده است که در تست زمان ایستاده است ، و قابلیت اطمینان آن را نشان می دهد. با گذشت سالها ، مبدلهای حرارتی چدن ، بطور مداوم بهبود یافته و تصفیه شده اند ، و مرزهای فرآیند ریخته گری را فشار می دهند ، در حالی که هنوز از خواص یک فلز مقاوم و مستحکم که به راحتی خوردگی نمی کند ، سود می برند.

از لحاظ تاریخی ، مبدلهای حرارتی چدن شوفاژکار با استفاده از طرح های مقطعی ساخته شده اند که امروزه همچنان در دست استفاده است.

در طرح های اولیه از بخش هایی استفاده می شد که به صورت عمودی ایستاده اند ، مانند یک نان خرد شده نان ، با بازگشت سیستم در انتهای قسمت عقب. جریان در تمام مجامع مقطعی همیشه یکنواخت نبوده و بعضی از دیگ های بخار برای استفاده مستقیم از لوله های توزیع جریان متکی به کمک به جریان مستقیم به قسمتهای جلوی مبدلهای حرارتی بودند.

در اواخر دهه 1960 ، Hamworthy طراحی یک مبدل حرارتی را با استفاده از بخش های افقی که یکی بالاتر از دیگری انباشته شده بود ، معرفی کرد. آب برگشتی سیستم وارد قسمت زیرین شده و به سمت جلو حرکت می کند که از آنجا به قسمت فوقانی بالا می رود و به سمت پشت حرکت می کند ، مجدداً به قسمت بعدی بالا می رسد. استفاده از این چیدمان جریان سری منجر به یک مسیر طبیعی متعادل جریان در سراسر دیگ می شود.

 

ویژه ای در مورد Purewell VariHeat ما چیست؟


مبدل حرارتی چدن شوفاژکار قوی در دیگ بخار Purewell VariHeat باعث تحمل سیستم های گرمایشی قدیمی می شود. در این طرح همچنین در صورت لزوم امکان جایگزینی ساده یک قسمت واحد فراهم می شود.

در صورت محدود بودن دسترسی به اتاق کارخانه ، دیگ بخار و مبدل حرارتی می توانند به سرعت در بخش های قابل کنترل جدا شده و در محل مجدداً مونتاژ شوند.

خروجی بالای Purewell VariHeat از یک مبدل حرارتی نسبتاً کوچک ، نتیجه سرمایه گذاری در فناوری ریخته گری است که به باله های با چگالی بالا اجازه می دهد تا حداکثر انتقال حرارت را به آب منتقل کنند. آبراههای موجود در مبدل حرارتی چدن قیمت شوفاژکار بزرگتر از دیگ های بخار دیواری سبک وزن معمولی هستند که باعث تحمل آن نسبت به شرایط سیستم طاقت فرسا که اغلب در سیستمهای گرمایش موجود وجود دارد ، تحمل بیشتری دارند. ویدیوی زیر را تماشا کنید تا از مشتریان خود بفهمید که چرا از این کار با استفاده از دیگهای چگال چدن استفاده می کنیم.

 

چرا دیگهای بخار چدن شوفاژکار مدرن کارآمد تر هستند و چرا می توانند چگال شوند؟


برخی از دیگ های چدنیشوفاژکار را فناوری ناکارآمد و قدیمی می دانند. با این حال ، این تا حدودی به دلیل کنترل های اساسی (روشن / خاموش یا زیاد / پایین) موجود در دیگهای چدنی جوی قدیمی موجود در خارج از میدان امروز است.

دیگ های چدنی شوفاژکار مدرن از Hamworth دارای مشعلهای قبل از مخلوط کردن هستند و کاملاً در حال تعدیل هستند تا بتواند خروجی را از نزدیک با مشخصات بار ساختمان مطابقت دهد. به علاوه ، بازده دیگ بخار Purewell VariHeat با استفاده از مبدل حرارتی ثانویه که بیشترین مقدار گرمای باقیمانده از فرآیند احتراق را تضمین می کند ، بیشتر در مدلهای چگالش افزایش می یابد.

این افزایش بهره وری حتی در چندین سیستم دیگ بخار مشهود است. اطلاعات بیشتر در مورد نسبت های بهبود یافته ترند و کارآیی کارخانه های دیگ بخار چندگانه تحت کنترل توالی دیگ بخار مرلی را دنبال کنید.

امروزه دیگ های بخار چدنی شوفاژکار Hamworth می توانند بیش از هر چیز دیگری در بازار با بازده رقابت کنند. در حقیقت ، دیگ چگالش چاله Purewell VariHeat تنها محدوده دیگ بخار چدن شوفاژکار برای چگالشی تجاری آماده ErP در انگلیس است.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک روبرو:شوفاژکار

دیگ چدنی شوفاژکار/قیمت شوفاژکار


دیگ چدنی شوفاژکار


اگر دیگ چدنی شوفاژکار خانگی شما دیگر کارآمد نیست و شما علاقه مند به جایگزینی آن هستید ، دیگهای چدنی گازی و روغن با کارایی بالا را از شرکت دیگ بخار ایالات متحده در نظر بگیرید.

شرکت بویلر شوفاژکار ایالات متحده راندمان انرژی را جدی می گیرد. ما تولید کننده پیشرو در تجهیزات گرمایش خانگی ، دیگهای بخار آب ، دیگهای بخار ، بخاری های آب گرم و رادیاتورها هستیم. این شرکت در طی چند سال گذشته نسبت به سایر شرکتها در تاریخ گرمایش هیدرونیک ، محصولات جدید و کارآمدتری را معرفی کرده است.

دیگهای چدنی شوفاژکار IQ Family از سطح زمین تا به منظور گرم نگه داشتن سیستم گرمایش طراحی شده اند. ویژگی هایی که آنها را منحصر به فرد می کند ، پیشرفته ترین مبدل های حرارتی چدن در این صنعت هستند که در Zanesville ، اوهایو با استانداردهای دقیق با کیفیت ، مهندسی محصول برتر و سیستم کنترل اختصاصی IQ کنترل می شوند ، که توسط شرکت بویلر ایالات متحده و هونول ساخته شده است. رهبر در کنترل راحتی خانه.


دیگ بخار گازی چدن شوفاژکار


عملکرد بی نظیر دیگ چدنی شوفاژکار  چدن ES2 the دیگهای بخار جایگزین بهینه برای خانه هایی با دودکش های موجود است.

آنها برای گاز طبیعی یا LP در دسترس هستند و می توانند به بسته های صرفه جویی در مصرف انرژی مجهز شوند تا طبق اکثر مطالعات ، میزان مصرف سوخت تا 15-20٪ کاهش یابد. ES2 AF 85٪ AFUE را بدست می آورد و سری 3 AFUE 84٪ را به دست می آورد.


اگر دیگ چدنی دودکش گزینه ای نباشد ، دیگ بخار گازی با گاز چدن ESC the تعادل مناسب دوام ، عملی و کارایی است. سیستم کنترل ضریب هوشی عملکرد دیگ شوفاژکار را کنترل می کند و ویژگی های اضافی صرفه جویی در انرژی را اضافه می کند.

این گاز با گاز طبیعی یا LP کار می کند ، 85٪ AFUE را به دست می آورد ، و دارای گشودگی مستقیم (افقی یا عمودی) و گزینه های منبع تغذیه است.
سری 2 ™ - این دیگ شوفاژکار پرفروش ترین دیگ چدنی شوفاژکار گازی چدن در آمریکا است.

این گاز با گاز طبیعی یا LP کار می کند ، دارای یک ژاکت استیل با دوام و دارای یک سیستم کنترل دیگ بخار به روز شده است. سری 2 AF 82٪ AFUE را کسب می کند.


این دیگ بخار گازی چدنی شوفاژکار است که برای خانه هایی با سیستم گرمایش بخار طراحی شده است. می توان آن را در خانه هایی با دودکش یا بدون آن نصب کرد.


دیگ بخار روغن چدن شوفاژکار


برنده جایزه ما 3 دیگ بخار آب چدن شوفاژکار با بهره وری بالا با استفاده از چربی می تواند صاحبان خانه را تا 49٪ در هزینه انرژی صرفه جویی کند. این یک دیگ جایگزین بهینه برای خانه هایی با دودکش های موجود است.

بالاترین بازده متوسط را در کلاس خود دارد و دارای رتبه ای 87٪ AFUE است.  با طرحی که 85 درصد آن را جایگزین قطره ای با هزینه های نصب پایین تر می کند ، 85 درصد درجه بندی می شود.

این در دسترس برای کاربردهای آب یا بخار است و معیار صنعت برای دیگهای بخار روغن چدن بوده است.
برای مالکان خانه که به دیگ بخار روغن چدن چدن شوفاژکار احتیاج دارند ، یک دیگ چدنی شوفاژکار ایالات متحده است که با یک مبدل حرارتی چدن 3 چربی - دارای بهره وری بی نظیر 86٪ AFUE است.


شرکت بویلر شوفاژکار ایالات متحده ، برند برتر در زمینه گرمایش هیدرولیک ، بهترین قابلیت های مهندسی موجود در هر نقطه و خط گسترده ای از محصولات ساخت آمریکا را ارائه می دهد. برای اطلاعات در مورد دیگهای بخار شوفاژکار آب و چدن و یا یافتن یک پیمانکار گرمایش حرفه ای در منطقه خود با ما تماس بگیرید.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شرکت شوفاژکار در لینک روبرو : شوفاژکار

دیگ های چدنی شوفاژکار


دیگ های چدنی شوفاژکار ممکن است در گرمایش بخار یا کاربردهای گرمایش آب گرم در محدوده و محدودیت های خدمات ASME BPV Code بخش IV استفاده شود. محدودیت های سرویس ASME BPV Code IV محدودیت های دیگ بخار را در فشارهایی که بیش از 15 psi و دیگ های آب گرم ندارند تا فشارهایی که بیش از 160 psi و / یا دمای بیش از 250 درجه فارنهایت نیست ، محدود می کند.

دیگ های چدنی شوفاژکار را می توان در پیکربندی های مختلف ساخت. سه طرح معمول موجود در استفاده عبارتند از:

بخش عمودی - ساخته شده از قطعات چدن جداگانه و مونتاژ شده ، به طوری که این بخش ها به برش های یک تکه نان شبیه هستند. این احتمالاً رایج ترین پیکربندی است.
بخش افقی - ساخته شده از بخش های چدنی جداگانه و مونتاژ شده به طوری که این بخش ها شبیه یک پشته پنکیک هستند.
One Piece - ریخته گری منفرد و بدون اتصالات مونتاژ. اصطلاح دیگری که برای توصیف این طرح به کار رفته است monobloc است. این نوع دیگ چدن معمولاً از نظر اندازه کوچک است.
دیگ های بخار شوفاژکار سگمنتال معمولاً با اتصالات مخروطی بنام نوک سینه های فشار یا واشرهای نوع الاستومر بین قسمتها مونتاژ می شوند تا محفظه های حاوی آب را آب بندی کنند. نوع دیگری از مونتاژ از هدرهای خارجی برای اتصال آبهای حاوی آب استفاده می کند.

دیگ های چدنی شوفاژکار تقریباً در هر کاربردی که از دیگهای گرمایش استفاده می شود یافت می شود. آنها جایگزین های محبوب دیگهای بخار فلزی جوش خورده بزرگ هستند که ممکن است در هنگام ساخت ساختمان نصب شده باشند.

دیگ های بخار مقطع چدنی معمولاً با جابجایی بخشهای جداگانه از طریق درها یا دهانه های پنجره ، در اتاقهای موجود قابل نصب می باشند. یک دیگ بخار بسیار بزرگ را می توان با این روش و بدون تغییر در ساختار ساختمان مونتاژ کرد.

دو قطعه اطلاعات از نام جدول دیگ بخار چدن شوفاژکار وجود دارد: شماره ثبت هیئت ملی و سال ساخته شده. دیگ های چدنی شوفاژکار در هیئت ملی ثبت نشده است ، و کد ASME BPV بخش IV هیچ مقرراتی را برای یک سال ساخت در پلاک نام نشان نمی دهد. از آنجا که بیشتر فرم های بازرسی یک سال ساخت را درخواست می کنند ، بازرس مجبور است تخمین بزند. اگر دیگ بخار اصلی ساختمان باشد ، سن ساختمان مستقیماً با سن دیگ مطابقت دارد. در صورت تعویض دیگ بخار ، بازرس برای تعیین سن آن باید از مالک سؤال کند.

دیگ های چدنی شوفاژکار ممکن است در گرمایش بخار یا کاربردهای گرمایش آب گرم در محدوده و محدودیت های خدمات ASME BPV Code بخش IV استفاده شود. محدودیت های سرویس ASME BPV Code IV محدودیت های دیگ بخار را در فشارهایی که بیش از 15 psi و دیگهای آب گرم ندارند تا فشارهایی که بیش از 160 psi و / یا دمای بیش از 250 درجه فارنهایت نیست ، محدود می کند.

دیگهای بخار باید حداقل دارای یک شیر ایمنی با فشار تنظیم شده از 15 psi نباشند. ورودی شیر ایمنی نباید کوچکتر از NPS 1/2 باشد و از NPS 4-1 / 2 بزرگتر نباشد.

دیگ های آب گرم شوفاژکار باید حداقل دارای یک دریچه تسکین دهنده ایمنی با فشار تنظیم شده در حداکثر فشار کار مجاز (MAWP) باشند که روی دیگ مشخص شده است.

ورودی شیر تسکین دهنده ایمنی نباید کوچکتر از NPS 3/4 باشد و از NPS 4-1 / 2 بزرگتر نباشد. حداقل ظرفیت تسکین دهنده شیرهای ایمنی یا ایمنی باید حداکثر خروجی دیگ بخار باشد. دیگهای چدنی که از سال 1943 ساخته شده اند ، اطلاعاتی درمورد پلاک نام دارند که حداقل ظرفیت مورد نیاز ایمنی یا ایمنی مورد نیاز را نشان می دهد.

دیگ های چدنی شوفاژکار ساخته شده قبل از سال 1943 ممکن است این اطلاعات را نداشته باشند. در چنین شرایطی ، بازرس باید حداکثر خروجی دیگ را تخمین بزند. مشعل های گازی یا روغن معمولاً دارای پلاک یا برچسب امتیاز هستند که حاوی خروجی Btu مشعل است. یک راهنما که بطور کلی برای دیگهای قدیمی استفاده می شود ، استفاده از 80٪ حداکثر خروجی مشعل به عنوان حداکثر خروجی دیگ است.

تخمین دیگهای بخار شرکت شوفاژکار با سوخت جامد مانند زغال سنگ یا چوب بسیار دشوار خواهد بود زیرا هیچ راهی برای محقق محاسبه سطح گرمایش دیگ چدن وجود ندارد. در این موارد ، بازرس باید از صاحب دیگ بخار / کاربر بخواهد آزمایش انباشت را مطابق با HG-512 (a) یا حداکثر ارزیابی سوخت سوخته مطابق با HG-512 (b) و پیوست B. انجام دهد. در صورت شک و تردید از ظرفیت شیر ایمنی یا ایمنی استفاده می شود.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک  روبرو : شوفاژکار

 

دریچه های ایمنی یا ایمنی باید نصب شوند تا اسپیندل در حالت عمودی قرار گیرد.

 

اطلاعات بیشتر در مورد الزامات شیر ایمنی یا ایمنی را می توان در بخش های ASME BPV بخش IV ، HG-400 و HG-701 یافت.

هر دیگ بخار باید دارای موارد زیر باشد:

یک فشار سنج با یک سیفون داخلی یا یک سیفون در لوله انتقال آب (HG-602)؛
یک لیوان آب سنج یا برای دیگهای مخصوص ، شیشه گاو از نوع Bull's-Eye (HG-603).
دو کنترل فشار (اگر بویلر بطور خودکار آتش گرفته شود)؛ یکی کنترل عملیاتی و دیگری کنترل محدود (High-حد کنترل) در نظر گرفته می شود (توجه: برخی از حوزه های قضایی نیاز دارند که کنترل با محدودیت بالا به یک سوئیچ تنظیم مجدد دستی مجهز باشد) (HG-605)؛
قطع سوخت خودکار کم مصرف آب - اگر بویلر بطور خودکار اخراج شود (توجه: برخی از حوزه های قضایی نیاز به قطع سوخت اضافی کم آب با سوئیچ تنظیم مجدد دستی دارند) (HG-606).
هر دیگ آب گرم باید دارای موارد زیر باشد:

فشار یا ارتفاع سنج (HG-611)؛
دماسنج (HG-612)؛
دو کنترل دما (اگر بویلر بطور خودکار آتش گرفته شود)؛ یکی کنترل عملیاتی و دیگری کنترل محدود استفاده می شود (توجه: در بعضی از حوزه های قضایی نیاز به کنترل حد بالا به یک سوئیچ تنظیم مجدد دستی مجهز است) (HG-613)؛
قطع سوخت خودکار کم مصرف آب - اگر دیگ بخار به طور خودکار شلیک شود و ورودی گرمای بیشتری از 400000 Btu / hr داشته باشد (توجه: برخی از حوزه های قضایی نیاز به قطع سوخت کم آب اضافی با سوئیچ تنظیم مجدد دستی دارند) (HG-614)
مقررات برای گسترش حرارتی (HG-709).
ترخیص در جلو ، عقب ، درها و بالای همه دیگهای چدنی برای بهره برداری ، نگهداری و بازرسی باید الزامات قضایی را برآورده کند. در صورت عدم وجود شرایط قضایی ، الزامات سازنده دیگ بخار باید برآورده شود.

تمام دیگ های چدنی باید روی پایه ها نصب شوند یا تکیه گاههایی مناسب برای وزن دیگ و محتوای آن باشد. پایه یا پایه نیز نباید از گرمای دیگ بخار عامل بی تأثیر باشد.

اگرچه در بسیاری از حوزه های قضایی نیازی به بازرسی از لوله کشی های مرتبط با دیگ بخار ASME BPV Code IV نیست ، اما برخی از الزامات نصب در ASME BPV Code Code IV بخش وجود دارد که بازرس باید بررسی کند. لطفاً HG-703 و HG-705 را ببینید.

دیگهای بخار باید حداقل دارای یک شیر ایمنی با فشار تنظیم شده از 15 psi نباشند. ورودی شیر ایمنی نباید کوچکتر از NPS 1/2 باشد و از NPS 4-1 / 2 بزرگتر نباشد.

 

مشاهدات و مشکلات مشترک شوفاژکار


دیگ های چدنی شوفاژکار به طور معمول چند مشکل ذاتی دارند. بازرس باید همیشه به دنبال نشت آب در اتصالات اتصال دیگهای بخار مقطعی باشد. بازرس باید هر زمان که شواهدی از نشت وجود داشته باشد ، درخواست حذف ورق فلزی را بدهد و نشتی را نمی توان در یک منبع خارجی ردیابی کرد.

شایع ترین مشکل مرتبط با دیگهای چدنی شوفاژکار ترک خوردگی در اثر گرمای بیش از حد یا شوک حرارتی است. گرمای بیش از حد زمانی اتفاق می افتد که دیگ بخار با شرایط کم آب یا گردش ضعیف ناشی از لجن متمرکز در معابر آب پایین دیگ بخار کار کند.

شوک حرارتی می تواند هنگام گرم شدن دیگ بخار ایجاد شود و در تلاش برای افزایش سطح آب ، آب سرد اضافه شود. در چنین شرایطی ، ترک خوردن معمولاً کمترین کاری است که می تواند اتفاق بیفتد. بدترین چیزی که می تواند رخ دهد انفجاری است که دیگ چدن را به قطعات زیادی خرد می کند و باعث تخریب و جراحت می شود.

دیگ های بخار چوبی مقطعی از میله های دراز استفاده می کنند که در هر دو انتهای آن پیچیده شده است و به آن پیچ های قرعه کشی گفته می شود. عجیب نیست که این پیچ های قرعه کشی در هنگام سرد بودن دیگ شل به نظر برسند.

هنگام کار دیگ بخار ، گرما باعث انبساط دیگ می شود که پیچ های قرعه کشی را محکم می کند. پیچ و مهره قرعه کشی بر روی دیگ داغ باید توسط یک شرکت صالح / خدمات تعمیر دیگ چدن مورد بررسی قرار گیرد.

دیگ های چدنی به طور معمول چند مشکل ذاتی دارند. بازرس باید همیشه به دنبال نشت آب در اتصالات اتصال دیگهای بخار مقطعی باشد. بازرس باید هر زمان که شواهدی از نشت وجود داشته باشد ، درخواست حذف ورق فلزی را بدهد و نشتی را نمی توان در یک منبع خارجی ردیابی کرد.

بازرسی

خارجی - در حالی که در حال کار است

پس از ورود به اتاق دیگ ، بازرس باید ارزیابی کلی از دیگ ، لوله کشی ، کنترل ، سیستم سوخت و تأمین هوای احتراق را انجام دهد. بازرس سپس باید:

گواهی عامل فعلی را بررسی کنید (اگر در گذشته یکی از آنها صادر شده بود) و اطلاعات را با دیگ مربوط به آن و صفحه نام آن مقایسه کنید.
داده های پلاک ایمنی یا ایمنی شیر اطمینان (تنظیم فشار و ظرفیت تسکین) را با صفحه دیگ بخار مقایسه کنید تا اطمینان حاصل شود که شیر ایمنی یا ایمنی برای این نصب کافی است.
عملکرد دریچه ایمنی یا ایمنی را مطابق دستورالعمل بازرس هیئت مدیره ملی دستگاههای کاهش فشار بازرسی کنید.
قطع سوخت سوخت کم آب و دستگاه تغذیه آب (در صورت وجود) مطابق با راهنمای بازرس هیئت مدیره ملی کنترل و کنترل سطح آب ، بررسی کنید.
کنترل فشار و دما را مطابق شرح در راهنمای بازرس هیئت مدیره ملی کنترل های عملیاتی بررسی کنید.
خواندن فشار یا ارتفاع سنج را بررسی کنید (اگر دلیلی برای زیر سوال بردن صحت دما وجود دارد ، باید آن را تعویض یا مجدد ارزیابی کرد).
خواندن دماسنج را روی دیگهای آب گرم بررسی کنید (اگر دلیلی وجود دارد که دقت دماسنج را زیر سوال ببرد ، باید آن را تعویض یا مجدداً ارزیابی کرد).
شیشه آب سنج را بررسی کنید تا از روشن بودن سطح آب در دیگ بخار شوفاژکار اطمینان حاصل کنید. (لطفاً به راهنمای بازرس هیئت مدیره ملی برای کنترل و کنترل سطح آب مراجعه کنید)؛
به دنبال نشت در تمام اتصالات لوله مربوط به دیگ بخار باشید.
به دنبال نشتی از دیگ بخار و اتصالات بین بخش های چدن شوفاژکار باشید.
به نماینده مالک یا نماینده مالک دستور دهید هر نشتی را که ممکن است کشف شده باشد ترمیم کنند (اگر در اثر ترک خوردگی در چدن نشتی تشخیص داده شود ، تعمیر دیگری جز جایگزینی قسمت ترک خورده وجود ندارد).
به دنبال شواهدی از گرمای بیش از حد باشید (تشخیص این ممکن است بر روی دیگ چدنی مشکل باشد ؛ ضخامت ورق های فلزی خارجی با رنگ سوخته معمولاً یک شاخص قابل اعتماد است).
شاهد هرگونه تست فشار مورد نیاز حوزه قضایی باشید؛ و
دستگاههای سوزش سوخت را مطابق با صلاحیت مورد نظر بررسی كنید (به عنوان مثال ، بعضی از حوزه های قضایی پیروی از دستورالعمل ASME استاندارد CSD-1 ، كنترل و دستگاه های ایمنی برای دیگهای بخار اتوماتیک).

 

درونی؛ داخلی

بازرسی داخلی دیگهای چدن می تواند دشوار یا تقریبا غیرممکن باشد. شاخه های نخ شده روی دیگ چدنی می توانند از بین بروند ، اما بازرس در نزدیکی فوری در بسیاری از طرح های بویلر چدن از گذشته بسیار کمی را می بیند. علاوه بر این ، شاخه های نخ گاهی اوقات به شدت خورده شده اند که عملاً آنها را به چدن "جوش" می دهند. از بین بردن شاخه های رشته ای در این شرایط ممکن است به چدن غیرقابل جبران آسیب برساند. برخی از دیگهای بخار ممکن است شیرهایی را در پایین ترین دهانه های دیگ بخار نصب کنند تا تخلیه و / یا شستشوی دیگ بخار تسهیل شود. در صورت وجود دریچه ها ، بازرس می تواند برای رعایت شرایط آب بخواهد به طور خلاصه باز شود. اگر در هنگام باز شدن دریچه ها آب موجود نباشد ، این می تواند نشانه ای از کمترین قسمت دیگ بخار با لجن باشد. به بازرس توصیه می شود الزامات صلاحیت صلاحیت رسیدگی داخلی دیگهای چدنی را رعایت کند.

قطع سوخت سوخت کم آب و دستگاههای تغذیه کننده آب (در صورت وجود) باید از هم جدا شوند تا بازرس بتواند وضعیت شناور ، مکانیزم شناور و محفظه شناور را مشاهده کند.

شاخه های نخ دار در لوله کشی که به یک لیوان آب ، ستون آب و قطع سوخت کم آب به یک دیگ بخار متصل می شوند باید برداشته شوند تا در بازرسی از لوله کشی اطمینان حاصل شود که هیچگونه انسداد وجود ندارد.

اطلاعات متفرقه
اطلاعات اضافی برای کمک به بازرسی از دیگهای چدن را می توان در انتشارات و منابع زیر یافت:

کد بازرسی هیئت ملی
ASME BPV کد بخش IV
ASME BPV کد بخش VI
ASME استاندارد CSD-1
مستندات نصب ، بهره برداری و تعمیر کارخانه سازنده
قوانین ، قوانین و دستورالعمل های قضایی

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک  روبرو : شوفاژکار

شرکت شوفاژکار


شرکت شوفاژکار از دهه 1350 فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات تأسیسات در ایران آغاز نمود و امروزه توانسته است بسیاری از نیازهای بازار ایران را در زمینه دیگ آبگرم و بویلرهای چدنی ، رفع نماید.

البته شرکت شوفاژکار در سال های اخیر، به تولید پکیج های گرمایشی و شومینه های چدنی نیز پرداخته است، ولی عمدتا شهرت این شرکت که از نیروهای متخصص بومی و دانش روز دنیا بهره می گیرد ، به دلیل تولید دیگ های آبگرم شوفاژ چدنی است.

 

دیگ چدنی

دیگ عبارتست از یک مخزن تحت فشار که برای انتقال حرارت به یک سیال طراحی شده است که در اکثر دیگ ها سیال مورد نظر معمولا آب است. آتشدان (Fire box) یا فضای احتراق را کوره نیز می گویند.

همچنین سطح گرمایش (heating surface) یک دیگ عبارتست از مساحت سطحی که در معرض محصولات احتراق قرار دارد.(سطح سمت آتش Fire side).دیگ آبگرم دستگاهی است که انرژی گرمایی حاصل از احتراق مشعل را به آب درون خود انتقال می دهد.

این آب گرم از طریق پمپ در مدار گرمایش به گردش در می آید و پس از انتقال حرارت از طریق سیستم های گرمایش ، آب با دمای پایین تر به داخل دیگ بر می گردد و این چرخه دوباره تکرار می شود. 

 

درباره دیگ های چدنی شوفاژکار

 

بویلر ها و دیگ شوفاژکار به عبارت ساده فضای بسته ای هستند که در آن به یک سیال گرما داده می شود و از این سیال گرم شده در مصارف مختلف می توان استفاده کرد.

دیگ ها انواع مختلفی در جنس بدنه همچون چدن، فولاد و یا استیل دارند. دیگ ها در انواع مختلف ازسوخت هایی همچون گاز شهری، گاز مایع، گازوئیل و سایر سوخت های استفاده شده توسط مشعل، برای ایجاد حرارت استفاده می کنند.

دیگ ها انواع مختلفی دارند که قدیمی ترین نوع آنها دیگ های کتری مانند بوده که در آن آب توسط شعله مستقیم زیر دیگ گرم میشود، استفاده از این نوع امروزه منسوخ شده است.

دیگ های چدنی چند تکه انواع دیگری از دیگ ها هستند که آب درون پنل های چدنی جریان پیدا می کند و گرم می شود. دیگ های چدنی عموما جهت گرمایش ساختمان های مسکونی استفاده میشون و آب گرم تولید شده توسط دیگ های چدنی در یک سیکل بسته بوسیله واحد های رادیاتور، فن کوئل، یونیت هیتر و ... به محیط انتقال پیدا می کند.

کلیه دیگ چدنی شوفاژکار در وب سایت تخصصی بامین تهویخ، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی  طبق دستورالعمل شرکت اصلی می باشند.

 

مشاهده لیست قیمت محصولات شوفاژکار در لینک زیر

شوفاژکار