fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

خرید آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن


آبگرمکن ، مانند هر وسیله دیگری ، می تواند از کار بیفتد. آنها معمولاً حدود ده سال خوب هستند اما اغلب به تعمیرات مداوم احتیاج دارند ، به خصوص اگر آبگرمکن بی کیفیت انتخاب کرده باشید. ترمیم آن مهم است تا بتوانید از بخاری بیشتر بیرون بیایید و حتی در زمان سرد بودن هوا به دریافت آب گرم ادامه دهید.

لوله کش های متخصص ما آماده کمک هستند!


وقتی نوبت به تعمیر آبگرمکن می رسد ، متخصصان در اینجا هستند تا به شما در تشخیص مشکلات و رفع آبگرمکن کمک کنند. ما با افتخار خدمات سریع ، قابل اعتماد و موثر تعمیر آبگرمکن را به صاحبان خانه در سراسر آتلانتا ارائه می دهیم. لوله کش های متخصص ما به اندازه کافی تجربه دارند تا مارک ها و مدل های مختلف آبگرمکن را اداره کنند. چه آبگرمکن شما نشت کرده باشد و چه به اندازه کافی آب را گرم نمی کند ، می توانید برای انجام درست کار برای اولین بار به بامین تهویه تکیه کنید!

چگونه می توانم بفهمم که آبگرمکن من نیاز به تعمیر دارد؟


آبگرمکن برای چند سال اول درخواست تعمیر نمی کند ، با این وجود بازرسی از آنجا که علائم آسیب دیده است هنوز مهم است. هر زمان که علائم زیر را مشاهده کردید ، بلافاصله با یک متخصص قابل اعتماد که خدمات تعمیر آبگرمکن را ارائه می دهد برای بررسی آبگرمکن خود تماس بگیرید.

آب ناپاک
تغییرات فشار آب
آب گرم کمتر از حد معمول
نشتی در آبگرمکن یا اطراف آن
علائم زنگ زدگی یا زوال
آب مزه یا بوی دیگری دارد
آبگرمکن تولید صدا


بسیاری از ما تصور می کنیم که این علائم رایج یا بزرگ نیستند ، از این علائم غافل می شویم این یک اشتباه بزرگ است که در نهایت می تواند هزینه های زیادی برای شما داشته باشد. اگر هر یک از موارد بالا را تجربه کردید ، خانواده خود را در معرض خطر قرار ندهید زیرا ممکن است بخاری آبگرمکن شما تعمیر شود. بنابراین ، بلافاصله با ما تماس بگیرید و ما یک لوله کش باتجربه را برای ارزیابی و تعمیر آبگرمکن به ملک شما می فرستیم. تکنسین ما در صورت نیاز تعمیرات مناسب یا تعویض بخاری آب را توصیه می کند.

چرا باید آبگرمکن را تعمیر کنم؟


غفلت از تعمیرات ممکن است در طولانی مدت بسیار پرهزینه باشد. شما نه تنها خطر آسیب رساندن به آبگرمکن بلکه مخزن را نیز دارید. به همین دلیل مهم است که هیچ وقت را از دست ندهید و با ما در تماس باشید تا بتوانید دستگاه را نجات دهید. سالها متخصصان لوله کشی با تجربه ما خدمات آبگرمکن بدون دردسر را در آتلانتا به شما ارائه می دهند.

برای تعیین وقت ملاقات امروز با هر زمان گرمایش ، سرمایش و لوله کشی با شماره 02188306500 تماس بگیرید!

هزینه تعمیر آبگرمکنچقدر است؟


این هزینه به عوامل مختلفی از جمله نوع آبگرمکن نصب شده و ماهیت خسارت وارد شده بستگی دارد. برخی از مشکلات جزئی فقط چند دلار برای شما هزینه دارد اما برخی از مشکلات عمده ممکن است چند صد مورد عقب نماند.

در بعضی موارد ، ممکن است لازم باشد کل آبگرمکن یا چند جز را تعویض کنیم. ما فقط پس از بررسی وضعیت آبگرمکن می توانیم به شما پیشنهاد بدهیم. هنگامی که با ما تماس می گیرید ، در حداقل زمان ممکن یک تکنسین متخصص تعمیر آبگرمکن درب منزل خود برای بازرسی بخاری و برآورد در محل به شما ارائه می دهد.


مهم است که برای تعمیر یا تعویض آبگرمکن به دنبال کمک حرفه ای باشید. امتحان کردن آن به تنهایی ممکن است بسیار پرهزینه باشد زیرا ممکن است در نهایت به آبگرمکن یا مخزن آسیب برسانید. ما از باتجربه ترین ارائه دهندگان خدمات تعمیر آبگرمکن در ایران هستیم. کارکنان ما فوق العاده حرفه ای و کاملاً آموزش دیده هستند.

فرقی نمی کند نیاز شما چیست. ما به شما گوش خواهیم داد و با توجه به نیازهای شما یک راه حل سفارشی ارائه خواهیم داد. ما  انواع مشتری ها را شامل می شویم ، از جمله مشتریان تجاری و مسکونی. خدمات ما بسیار مقرون به صرفه است و همه موارد مربوط به تعمیرات آبگرمکن را پوشش می دهیم.

در هر زمان با شماره 02188306500 با ما تماس بگیرید تا با یکی از نمایندگان ما صحبت کنید و درباره چگونگی هرگونه گرمایش ، خنک سازی و لوله کشی هر زمان می توانید به قدرت و کارایی آبگرمکن کمک کنید بیشتر بدانید!


تعمیر و تعویض آبگرمکن


Tomball Plumbng جایگزین آبگرمکن ها در Tomball ، Magnolia و اطراف آن می شود. آبگرمکن ها در خانه های ما برای تأمین آب گرم مورد نیاز برای استحمام ، تمیز کردن لباس و شستن ظروف مورد نیاز است.
 
بیشتر آبگرمکن ها در خانه های این مناطق در اتاق زیر شیروانی قرار دارند. بنابراین ، توصیه می کنیم در مدت 10 سال به دلیل آسیب احتمالی که ممکن است در صورت بروز نشتی در آبگرمکن ایجاد شود ، تعویض آبگرمکن را در نظر بگیرید.
 
در صورت لزوم تعویض آبگرمکن ، صاحبان خانه دو گزینه پیش رو دارند: آبگرمکن های سنتی از نوع مخزن یا آبگرمکن بدون مخزن. توجه به این نکته مهم است که قطر اندازه آبگرمکن نوع مخزن به دلیل الزامات استانداردهای کارایی فدرال افزایش یافته است. این ممکن است هنگام تلاش برای نصب یک آبگرمکن جدید از طریق درب اتاق زیر شیروانی یا یک کمد کوچک ، مشکلاتی ایجاد کند.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

پمپ حرارتی آبگرمکن برقی


بیشتر صاحبان خانه که پمپ های حرارتی آبگرمکن برقی دارند از آنها برای گرم کردن و خنک سازی خانه های خود استفاده می کنند. از پمپ گرمایی می توان برای گرم کردن آب نیز استفاده کرد - یا به عنوان سیستم گرمایش آب به صورت مستقل ، یا به عنوان سیستم گرمایش آب و تهویه مطبوع.

چگونه کار می کنند؟


پمپ حرارتی آبگرمکن برقی به جای تولید مستقیم گرما ، از برق برای انتقال گرما از یک مکان به مکان دیگر استفاده می کنند. بنابراین ، آنها می توانند دو تا سه برابر بیشتر از پمپ حرارتی آبگرمکن برقی مقاوم در برابر برق استفاده کنند. برای جابجایی گرما ، پمپ های حرارتی معکوس مانند یخچال کار می کنند.

در حالی که یخچال از درون جعبه گرما می کشد و آن را به اتاق اطراف می ریزد ، یک آبگرمکن پمپ حرارتی منبع هوا به صورت جداگانه گرما را از هوای اطراف می کشد و آن را - در دمای بالاتر - به مخزن می اندازد تا گرم شود اب.

شما می توانید یک سیستم گرمایش آب پمپ حرارتی آب گرمکن مستقل را به عنوان یک واحد یکپارچه با مخزن ذخیره آب داخلی و عناصر گرمایش با مقاومت پشتیبان خریداری کنید. همچنین می توانید یک پمپ حرارتی را برای کار با یک آبگرمکن ذخیره سازی معمولی مقاوم سازی کنید.

آبگرمکن های پمپ حرارتی نیاز به نصب در مکانهایی دارند که در محدوده 40º - 90ºF (4.4º– 32.2ºC) در طول سال باقی بمانند و حداقل 1000 فوت مکعب (28.3 متر مکعب) فضای هوا را در اطراف آبگرمکن فراهم کنند. هوای خنک خروجی می تواند به اتاق یا فضای خارج از خانه منتقل شود.

آنها را در فضایی با گرمای زیاد مانند اتاق کوره نصب کنید. آبگرمکن های پمپ حرارتی در یک فضای سرد کارایی خوبی ندارند. آنها می توانند فضاهایی را که در آن هستند خنک کنند. شما همچنین می توانید یک سیستم پمپ حرارتی منبع هوا نصب کنید که ترکیبی از گرمایش ، سرمایش و گرمایش آب است.

این سیستم های ترکیبی گرما را در فضای داخلی از هوای بیرون در زمستان و از هوای داخل در تابستان بیرون می کشند. از آنجا که آنها گرما را از هوا خارج می کنند ، هر نوع سیستم پمپ حرارتی منبع هوا در آب و هوای گرم کارایی بیشتری دارد.

صاحبان خانه در درجه اول پمپ های حرارتی زمین گرمایی - که در زمستان از زمین و در تابستان از هوای داخلی گرم می شوند - را برای گرم کردن و خنک سازی خانه های خود نصب می کنند. برای گرم کردن آب می توانید یک آبگرمکن برقی به سیستم پمپ حرارتی آبگرمکن زمین گرمایی اضافه کنید. desuperheater یک مبدل حرارتی کمکی کوچک و کمکی است که از گازهای بیش از حد گرم شده کمپرسور پمپ گرما برای گرم کردن آب استفاده می کند. این آب گرم سپس از طریق لوله به مخزن آبگرمکن ذخیره خانه منتقل می شود.

دستگاه های گرماسیری برای آبگرمکن های بدون مخزن یا نوع تقاضا نیز در دسترس هستند. در تابستان ، بخاری زدایی از گرمای اضافی که در غیر این صورت به زمین رانده می شود ، استفاده می کند. بنابراین ، وقتی پمپ حرارتی زمین گرمایی در طول تابستان مرتباً کار می کند ، می تواند تمام آب شما را گرم کند.

در طول پاییز ، زمستان و بهار - هنگامی که دستگاه آبگرمکن بیش از حد گرما تولید نمی کند - شما باید بیشتر به ذخیره خود اعتماد کنید و یا بخواهید آبگرمکن را گرم کنید. برخی از تولیدکنندگان سیستم های پمپ حرارتی زمین گرمایی سه کاره را نیز ارائه می دهند که گرمایش ، سرمایش و آب گرم را تأمین می کنند. آنها از یک مبدل حرارتی جداگانه برای تأمین تمام نیازهای آب گرم خانوار استفاده می کنند.

انتخاب پمپ حرارتی آبگرمکن برقی


سیستم های آبگرمکن پمپ حرارتی معمولاً هزینه های اولیه بالاتری نسبت به آبگرمکن های ذخیره سازی معمولی دارند. با این حال ، آنها هزینه های عملیاتی کمتری دارند که می تواند قیمت خرید و نصب بالاتر آنها را جبران کند.

قبل از خرید سیستم گرمایش آب با پمپ گرمایی ، باید موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید:

اندازه و رتبه بندی ساعت اول
نوع سوخت و در دسترس بودن
بهره وری انرژی (عامل انرژی)
هزینه های کلی


اگر می خواهید یک سیستم پمپ حرارتی آبگرمکن گرمایش آب ، گرمایش فضا و خنک کننده در خانه خود نصب کنید ، همچنین اطلاعات ما در مورد پمپ های حرارتی منبع هوا و پمپ های حرارتی زمین گرمایی را ببینید.

 

نصب و نگهداری پمپ حرارتی آبگرمکن برقی


نصب و نگهداری صحیح سیستم گرمایش آب پمپ حرارتی آبگرمکن برقی شما می تواند بهره وری انرژی آن را بهینه کند.

نصب مناسب به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل شامل نوع سوخت ، آب و هوا ، الزامات محلی کد ساختمان و موارد ایمنی است. بنابراین ، بهتر است یک پیمانکار لوله کشی و گرمایش (یا نصب کننده / طراح سیستم پمپ حرارتی زمین گرمایی) مجوز نصب پمپ حرارت خود را داشته باشید.

موارد زیر را هنگام انتخاب یک متخصص واجد شرایط انجام دهید:

برآورد هزینه را به صورت کتبی درخواست کنید
مراجعه کنید
این شرکت را با دفتر بهتر مشاغل محلی خود بررسی کنید
ببینید آیا شرکت در صورت لزوم مجوز محلی را دریافت می کند یا کد ساختمان محلی را درک می کند.
نگهداری و تعمیر آبگرمکن می تواند به طور قابل توجهی عمر آبگرمکن شما را افزایش داده و افت کارایی را به حداقل برساند. برای توصیه های خاص نگهداری ، دفترچه راهنمای خود را بخوانید.

بهبود بهره وری انرژی


بعد از اینکه آبگرمکن شما به درستی نصب و نگهداری شد ، برخی از استراتژی های اضافی برای صرفه جویی در مصرف انرژی را برای کمک به کاهش قبض های آب گرم کنید. نصب برخی از دستگاه ها و سیستم های کم مصرف مقرون به صرفه تر با آبگرمکن است.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

نصب آبگرمکن جدید


انواع آبگرمکن


ما نصب سریع و قابل اعتماد آبگرمکن را برای هر نوع بخاری آب ارائه می دهیم. با وجود تعداد زیادی از افراد در آنجا ، ممکن است انتخاب شما دشوار باشد. آبگرمکن های مخزنی سنتی آب داغ را تا زمانی که به آن نیاز داشته باشید ذخیره می کنند و در اندازه های مختلف عرضه می شود ، از مدل های 30 گالنی گرفته تا مدل های 80 گالنی و منابع مختلف انرژی ، از برق گرفته تا گاز گرفته تا پروپان.

بهترین انتخاب آبگرمکن


مطمئن نیستید کدام نوع آبگرمکن برای خانه یا محل کار شما مناسب است؟ با ما تماس بگیرید - ما به شما در توضیح تفاوت ها کمک خواهیم کرد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که برای شما بهترین است. پس از تصمیم گیری ، ما تمام ابزار و تجهیزات درجه حرفه ای خود را به همراه خواهیم آورد و آنها را در کمترین زمان نصب خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید در اسرع وقت از آب گرم لذت ببرید.

مهم نیست که شما چه نوع آبگرمکن دارید یا به آن علاقه دارید ، متخصصان بامین تهویه می توانند به شما کمک کنند. برای خدمات نصب آبگرمکن ما امروز با ما تماس بگیرید.

 

نحوه نصب آبگرمکن گازی


بامین تهویه درمورد آبگرمکن خود برای مشتری توضیح می دهد.
اگر تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آبگرمکن خود را عوض کنید ، ممکن است یک تعویض آسان به نظر برسد. از نظر سطح ، کار دشواری نیست: مخزن قدیمی را تخلیه می کنید ، بنزین و آب را خاموش می کنید ، همه چیز را در آبگرمکن قدیمی جدا می کنید ، آن را بیرون می کشید و آبگرمکن جدید را قلاب می کنید.

اتصالات زیادی برای لغو اتصال وجود ندارد ، فقط تأمین گاز و اگزوز (دودکش) و خطوط ورود آب سرد و خارج شدن آب گرم است. اما حتی اگر یک کار به ظاهر ساده باشد و برای انجام آن به زمان زیادی احتیاج ندارید ، اما سایت های بهسازی منزل مانند Home Depot از دشواری نصب آبگرمکن گاز به عنوان "پیشرفته" استفاده می کنند. یک دلیل خوب برای آن وجود دارد

نکات ایمنی


با وجود نصب به ظاهر آسان ، این با گاز کار می کند که رتبه "پیشرفته" را برای این کار توجیه می کند. کار با بنزین به طور بالقوه برای شما ، خانواده و حتی کسی که با شما دیوار مشترک دارد یا در نزدیکی خانه شما قرار دارد بسیار خطرناک است.

هنگامی که آبگرمکن جدید خود را نصب می کنید ، باید بنزین را خاموش کنید تا بتوانید خط تغذیه را جدا کرده و آن را به بخاری جدید آب گرم متصل کنید. مهم است که خط تأمین گاز و همچنین گرماگیر و اگزوز به طور صحیح متصل شوند. پس از اتصال آبگرمکن جدید ، می توانید بنزین را دوباره روشن کنید ، اما باید خط را برای نشتی بررسی کنید.

برای آماتور در خانه ، این معمولاً به معنای کوتاه کردن اتصال با آب صابون و تماشای حباب است. از طرف دیگر ، یک نصاب حرفه ای نه تنها تجربه بیشتری در کار با خطوط بنزین و در نتیجه آزمایش و خطای کمتری خواهد داشت ، بلکه از تجهیزات لازم برای تشخیص نشت گاز با اطمینان بیشتری برخوردار خواهد بود و امنیت شما و خانواده را حفظ می کند.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

 

تخصص لوله کشی
اگرچه لوله کشی مورد نیاز در نصب آبگرمکن گازی خطرات مشابه کار با خطوط سوخت را به همراه ندارد ، اما ایده خوبی است که شخصی که این کار را انجام می دهد تجربه لوله کشی داشته باشد. اتصالات نه تنها نیاز به اتصال صحیح دارند ، بسته به سن آبگرمکن قدیمی ، نحوه نصب آن و اینکه آیا جایگزینی یک نسخه جدید است ، شاید لازم باشد لوله کشی را نیز به روز کنید.

به روزرسانی ها و به روزرسانی ها
سرانجام ، اگر سیستم شما برای مطابقت با استانداردهای مدرن نیاز به به روزرسانی دارد ، یا اگر می خواهید یک سیستم آب گرم پیشرفته تر ، مانند آبگرمکن گازی بدون مخزن را ارتقا دهید ، به دنبال کار بسیار بزرگتر از مبادله ساده هستید یک آبگرمکن برای دیگری قرار دهید. اگر از یک آبگرمکن ذخیره سازی سنتی در حال ارتقا هستید ، یک سیستم بدون مخزن باید با خطوط بنزین جدید ، خطوط آب جدید و سیستم تهویه جدید مجهز شود ، و این ارتقا than را بسیار پیشرفته تر از مهارت های متوسط انجام می دهد -خودت

 

نصب حرفه ای آبگرمکن


اگر می خواهید آبگرمکن خود را تعویض کنید ، برای رعایت ایمنی ، به نصب حرفه ای بپردازید. نه تنها با جلوگیری از هرگونه اشتباه تازه وارد ، شما و خانواده تان را ایمن تر می کند ، بلکه به این معنی است که این کار را سریع و کارآمد انجام می دهید تا بتوانید به صورت عادی به زندگی برگردید.

علاوه بر این ، می توانید گزینه های ارتقاgrade خود را با یک متخصص آگاه در میان بگذارید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا سیستم آب گرم قدرتمندتری برای خانواده شما مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب آبگرمکن گازی یا برنامه ریزی با یکی از تکنسین های مجرب ما ، امروز با بامین تهویه تماس بگیرید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

نحوه کار آبگرمگن


آبگرمکن های سنتی همگی به روشی مشابه کار می کنند. تفاوت اصلی بین آنها منبع سوخت ، مانند گاز ، انرژی الکتریکی یا حتی خورشیدی است. برای درک نحوه کار واحد شما ، اولین قدم آشنایی با اجزای سیستم و نحوه تعامل آنها است.


اجزای آبگرمکن


آبگرمکن های برقی و گازی دارای تعدادی از اجزای مشترک هستند ، از جمله دریچه تخلیه ، شیر TPR ، یک میله آند داخلی ، لوله فرو رفتن و لوله ها و اتصالات آب گرم و تخلیه فشار / فشار. در هر دو حالت ، مخزن داخلی با مواد عایق پیچیده می شود تا آب بیشتر گرم شود.

آبگرمکن برقی دارای ترموستات جداگانه هستند ، در حالی که ترموستات موجود در مدل های گازی در شیر کنترل گاز تعبیه شده است. آبگرمکن های گازی همچنین دارای یک دستگاه محدود کننده حرارت برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ، یک دودکش داخلی و داخلی برای تخلیه گاز و کمک به گردش گرما و یک ترموکوپل برای خاموش کردن گاز در مواقع اضطراری هستند.


چگونه آبگرمکن کار می کند؟


اختلافات بین انواع آبگرمکن های برقی و  آبگرمکن گازی هنگامی که به اصول کار بپردازید ، بیشتر آشکار می شود. در هر دو نوع ، آب سرد از طریق لوله فرو رفتن در قسمت بالا وارد واحد می شود و به قسمت زیرین مخزن منتقل می شود و در آنجا گرم می شود.

 

آبگرمکن برقی چگونه کار می کند؟


ترموستات الکتریکی: در مدل های الکتریکی ، ترموستات به صورت فلاش در کنار مخزن داخلی نصب می شود. هنگامی که ترموستات احساس می کند دمای داخلی به زیر آستانه از پیش تعیین شده رسیده است ، سوئیچ (یا در صورت وجود سیستم دو عنصر) یا دو سوئیچ را تحریک می کند که به جریان الکتریکی اجازه می دهد تا به عنصر گرم کننده برسد.

 

آبگرمکن گازی چگونه کار می کند؟


مدل های گازی دارای یک ترموستات ، به طور معمول یک لوله مسی کوچک با یک سنسور جیوه در نوک آن هستند. آنها همچنین دارای سنسور خاصی به نام ترموکوپل هستند که حس می کند چراغ خلبان در حال حاضر می سوزد. اگر خلبان خاموش باشد ، ترموکوپل اجازه نمی دهد گاز به مشعل سرازیر شود.

با پایین آمدن دمای آب در مخزن ، ترموستات سیگنالی را به دریچه کنترل گاز می فرستد ، که سیگنال را از ترموکوپل بررسی می کند تا وجود چراغ پایلوت را تشخیص دهد. در این صورت ، دریچه ای باز می شود و اجازه می دهد گاز به مشعل جریان یابد و شعله شعله ور شود.

شعله زیر مخزن را گرم می کند و باعث بالا آمدن آب گرمتر در هنگام غرق شدن آب خنک می شود و یک چرخه گردش طبیعی ایجاد می کند. بعلاوه ، دمای داخلی با افزایش گرما از طریق دودکش مرکزی یکنواخت تر حفظ می شود زیرا ابتدا از مخزن بالا می رود و سپس از طریق سیستم تهویه خانه را ترک می کند.

هنگامی که دمای آب به میزان مطلوب رسید ، ترموستات با ارسال سیگنالی به سوپاپ کنترل گاز ، دستور می دهد که جریان گاز را دوباره خاموش کند.


تغییرات در آبگرمکن


برخی از آبگرمکن جدید ها از سیستم چرخش آب گرم استفاده می کنند که آب گرم را از طریق سیستم گرمایش حرکت می دهد و از قطع جریان آب گرم با جهش های "سرد" آب گرم نشده جلوگیری می کند.

آبگرمکن های خورشیدی از سیستم مشابهی به عنوان روش اصلی گرمایش آب استفاده می کنند. با بالا رفتن آب گرم ، منبسط می شود و آب خنک تری را از آب گرم جلو می اندازد و آب را از طریق لوله های داخلی بخاری خورشیدی در گردش می کند.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

آبگرمکن خود را نگهداری کنید


فقط ممکن است آبگرمکن خود را در ماه های زمستان که دوش آب گرم و حمام گرم و آرام را فراهم می کند ، قدردانی کنید ، اما توجه به آن در تمام طول سال می تواند شما را از هزینه زیاد - و یک دوش آب سرد بی رحمانه نجات دهد.

ما لیستی از نکات را ارائه داده ایم که به شما کمک می کند آبگرمکن خود را در شرایط عالی نگه دارید و مدت ها قبل از برخورد با آن مشکل را پیدا کنید.

 

به آبگرمکن خود چک کنید


داشتن یک نگاه خوب به وضعیت سلامتی آبگرمکن می تواند به شما کمک کند تا آن را در شکل مناسب حفظ کرده و برای زمانی که به یک گرمکن جدید نیاز دارید آماده شوید. به نکات ما برای یافتن سلامتی آبگرمکن خود و دانستن زمان رفع آن نگاهی بیندازید.

سن آبگرمکن خود را بررسی کنید. اگر آبگرمکن شما از قبل کار می کند و مانند گذشته کارآمد نیست ، لازم است سن آن را بررسی کنید.

هنگام خرید خانه خود ، باید اسنادی را با اطلاعات مربوط به همه لوازم موجود دریافت کرده باشید. به دنبال مدل و شماره سریال نیز بگردید و در مورد طول عمر آبگرمکن خود تحقیق کنید.

شیر تخلیه فشار را تست کنید. مواد خورنده می توانند درون آبگرمکن برقی شما جمع شده و آن را در کار خود بی اثر کنند. وقتی این اتفاق می افتد ، اغلب شیر تخلیه فشار خود را نیز خورده است.

سوپاپ وقتی در داخل آبگرمکن خیلی بالا می رود فشار را از بین می برد. اغلب در بالای آبگرمکن قرار دارد که دارای یک دهانه خروجی است که به سمت پایین تخلیه شده است.

اهرم را فشار دهید تا آب آزاد شود ، مراقب باشید از آزاد شدن آب گرم جلوگیری کنید. اگر آب خارج نشد ، در اسرع وقت با یک متخصص تماس بگیرید تا آن را تعویض کند.

نشتی را بررسی کنید. از کف نزدیک آبگرمکن خود به دنبال آب چکه یا ایستاده ، به علاوه آب نزدیک دریچه ها یا لوله های متصل شوید. نشت می تواند به معنای قبض آب بیشتر و آبگرمکن کم مصرف باشد ، بنابراین در صورت یافتن یک اسرع وقت با یک متخصص مشورت کنید.

هر ساله یک بار مخزن را بشویید. تخلیه مخزن و پر کردن آن با آب شیرین راهی عالی برای تشخیص چگونگی عملکرد داخلی آبگرمکن شما است. ابتدا آبگرمکن خود را خاموش کنید.

کنترل دمای آبگرمکن را نیز خاموش کنید. منبع آب سرد آن را پیدا کرده و آن را خاموش کنید. سپس ، یک شیر آب گرم را در وان باز کنید یا در نزدیکی آن غرق شوید تا فشار لوله ها کاهش یابد.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

 

یک شلنگ را به شیر تخلیه آبگرمکن وصل کنید ، سر دیگر یک شلنگ را در یک سطل عمیق قرار دهید و اجازه دهید آب آن شل شود. مراقب باشید از سطلی استفاده کنید که بتواند در برابر آب بسیار گرم مقاومت کند. به دنبال رسوباتی در آب باشید که نشانگر نیاز به بازرسی یا تعمیرات باشد ، پس از سرد شدن آب آن را دور بریزید.

چراغ خلبان خود را بررسی کنید. اگر آبگرمکن گازی دارید ، چراغ خنک کننده ای در اختیار شما قرار می گیرد که به عنوان مهارکننده گازی است که آب شما را گرم می کند. اگر به نظر می رسد شعله شما ضعیف است ، زردتر از نارنجی یا سوسو زدن است ، سریعاً توسط یک متخصص بررسی کنید.

بازرسی سالانه آبگرمکن را انجام دهید. داشتن چکاپ حرفه ای در مورد آبگرمکن ایستاده می تواند شما را از انجام برخی کارهای پیچیده و بالقوه خطرناک نجات دهد. یک حرفه ای نگاهی به میله آند آبگرمکن شما می اندازد ، که به شما کمک می کند مواد خورنده را از آب خود خارج کنید و نباید توسط کسی که برای انجام این کار آموزش دیده است آزمایش شود.

اگر در انجام هر یک از اقدامات فوق صد در صد راحت نیستید ، از استخدام یک متخصص دارای مجوز نترسید.

 

بهترین روش های اصلی آبگرمکن


حتی اگر آبگرمکن شما کاملاً کار می کند ، باز هم می توانید آن را کارآمدتر کرده و تنظیمات آن را برای صرفه جویی در هزینه تنظیم کنید. در اینجا برخی از نکات ما برای عملکرد بهتر و ارزانتر آبگرمکن برای شما آورده شده است.

آبگرمکن و لوله های خود را عایق بندی کنید. خرید عایق از فروشگاه سخت افزار و استفاده از آن برای جلوگیری از گرمای زیاد آبگرمکن و لوله ها می تواند در هزینه های ماهانه گرمایش ماهانه صرفه جویی کند.

هنگامی که یک متخصص برای بازرسی وارد می شوید ، از آنها در مورد نصب آبگرمکن و اینکه آیا خودشان خدمات را ارائه می دهند ، راهنمایی بخواهید.

دمای آبگرمکن خود را تنظیم کنید. اگر می توانید در دوش صبح خود چند درجه را رها کنید ، ترموستات آبگرمکن خود را حدود 10 درجه بیندازید تا حتی در هزینه های گرمایش صرفه جویی کنید.

به همان اندازه از آب گرم استفاده نکنید. استفاده از آب گرم کمتر بر روی آبگرمکن و قبض گرمایشی شما آسان تر خواهد بود. گزینه های خود را وزن کنید - آیا ترجیح می دهید هنگام حمام ، گرمای کمتری داشته باشید یا چند دلار اضافی در جیب خود داشته باشید؟

نگهداری فعال آبگرمکن فراتر از یک انتخاب خوب اقتصادی است - این گزینه خوبی برای شما و امنیت خانواده است. برای داشتن آرامش خاطر بیشتر ، با نماینده بیمه خانواده آمریکایی خود تماس بگیرید و مطمئن شوید که بیمه نامه شما تمام پوشش های مناسب را دارد.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

راهنمای خرید بهترین برند آبگرمکن برقی


آبگرمکن های برقی یک انتخاب محبوب هستند زیرا برق یکی از آسان ترین منابع برق در ایالات متحده است. اگر به آبگرمکن جدیدی احتیاج دارید ، احتمالاً چند سال است که تغییری در سیستم خود ایجاد نکرده اید و متوجه می شوید که آنها در فن آوری و بهره وری انرژی به روز شده اند.

در اینجا یک راهنمای سریع برای انتخاب مارک مناسب آبگرمکن برقی بدون شکستن بانک وجود دارد.


انتخاب مارک آبگرمکن برقی


انتخاب یک آبگرمکن برقی برای بسیاری از افراد در بازار دشوار است. خواهید دید که نامهای تجاری مشابه را بارها و بارها می شنوید ، و رمزگشایی اینکه چرا یکی بهتر از دیگری است چالش برانگیز است. غالباً کمتر مربوط به خود مارک ها و بیشتر مربوط به این است که کدام مارک برای نیازهای شما مناسب است. در اینجا چند ملاحظه وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

ظرفیت
اولین چیزی که باید در نظر بگیرید عادتهای استفاده شماست. در خانه شما چه چیزی به آب گرم نیاز دارد و چند بار مصرف می شود. اگر ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و چندین سرویس بهداشتی دارید که به نظر می رسد در چند ساعت اول روز آب گرم بیرون می کشند ، به چیزی با ظرفیت قابل توجه نیاز خواهید داشت. این لزوما به این معنی نیست که شما به یک آبگرمکن با مخزن عظیم احتیاج دارید.

هنگام خرید آبگرمکن برقی مخزن ، می خواهید در مورد FHR یا First-Hour Rating فکر کنید. با یک آبگرمکن بدون مخزن ، شما به دنبال GPM یا گالن در دقیقه هستید. این رتبه بندی درک درستی از میزان تولید آب گرم در مدت زمان مشخص به شما می دهد. اگر به مقدار زیادی آب نیازی ندارید ، فقط به درجه بندی کمی احتیاج دارید ، در غیر این صورت بسیار ناکارآمد خواهد بود. با این حال ، اگر خانواده بزرگ و تقاضای زیادی دارید ، رتبه بندی بالاتر ایده آل تر است.

تایپ کنید
هنگام جستجوی مارک های آبگرمکن ، باید به این فکر کنید که آنها در محدوده خود چه پیشنهادی دارند. سه نوع آبگرمکن اصلی وجود دارد: بدون مخزن ، مخزن ذخیره سازی و پمپ حرارتی. بخاری مخزن ذخیره مقدار زیادی آب را گرم می کند و آن را در مخزن ذخیره می کند در حالی که بخاری بدون مخزن به محض بیرون آمدن فوری و بر اساس تقاضا ، آب را گرم می کند.

مخزن آب پمپ حرارتی گرما را از هوا گرفته و آب را با این کار گرم می کند. هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و سناریوهای کاربردی ترجیحی را دارند ، با این حال ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا مارک مورد نظر شما نوع مورد نظر شما را حمل می کند یا خیر.

 

به عنوان مثال ، اگر شما آنقدر نگران بهره وری انرژی نیستید و ترجیح می دهید به سادگی سیستم مخزن قدیمی خود را مقاوم سازی کنید ، EcoSmart مارک مناسبی برای شما نخواهد بود زیرا آنها روی بهره وری انرژی متمرکز هستند و فقط آبگرمکن های بدون مخزن تولید می کنند.

ضمانتنامه
ضمانتی که یک مارک ارائه می دهد اغلب سطح کیفیت دریافتی شما را تعیین می کند. مارکی که ضمانت مادام العمر ارائه می دهد به مراتب کمتر از مارک دارای ضمانت بسیار محدود شکسته می شود. در حالی که اکثر آبگرمکن ها از 3-12 سال با گارانتی ارائه می شوند ، با این حال متوجه خواهید شد که ضمانت طولانی تر هزینه کمی بیشتر برای شما دارد.

به همین ترتیب ، فقط گارانتی را به ارزش اسمی خود قبول نکنید. اگرچه ضمانت نامه ممکن است طولانی باشد ، اما اغلب "محدود" است و به این معنی است که موارد خاصی را حذف می کند. ابتدا این مورد را بررسی کنید زیرا ممکن است نشانه ای از نقص های آینده سیستم باشد. همچنین ، نگاهی به بررسی های مشتری بیندازید تا ببینید مارک ها در صورت اختلاف چگونه به ضمانت های خود احترام می گذارند.

 

بهره وری انرژی
برخی از مارک ها تأکید واقعی بر بهره وری انرژی و سازگاری با محیط زیست دارند. این مارک ها مارک هایی هستند که دارای راندمان بهتری هستند. یک میانبر برای دیدن اینکه آیا یک برند محصولات کم مصرف ارائه می دهد یا نه ، به دنبال مهر و موم Energy Star است زیرا گواهی می دهد که آنها از نظر انرژی کارآمد هستند.

یک مارک آبگرمکن می تواند با دستیابی به معیارهای ضریب انرژی (روشی قدیمی برای اندازه گیری کارایی) ، فاکتور جهانی انرژی (روش جدید اندازه گیری کارایی) ، افت در حالت آماده به کار (مقدار گرمای از دست رفته از بخاری آب در حین استفاده) به این مهم دست یابد. ، مانند آن از طریق لوله ها) یا بازده حرارتی. غالباً همچنین مشاهده خواهید کرد که مارک ها درصد کارایی یک بخاری را نشان می دهند ، به این ترتیب که یک آبگرمکن با کارایی 95٪ فقط قادر به تبدیل 5٪ انرژی خود به گرما نیست.

ماندگاری
هنگام در نظر گرفتن دوام ، می توانید به دنبال بررسی مشتری باشید تا ببینید که هر برند در طول عمر خود چقدر خوب است. غالباً بررسی هایی پیدا خواهید کرد که در مورد عمر قطعات داخلی و جایگزینی آنها نیز آسان است.

همچنین می توانید به دنبال ویژگی هایی باشید که باعث افزایش طول عمر می شوند. به عنوان مثال ، آبگرمکن های شیشه ای از فرسایش ناشی از زنگ زدگی محافظت می شوند. به همین ترتیب ، بعضی از آبگرمکن ها حاوی دستگاه های ضد جرم هستند که از تجمع بقایای آهک در داخل آبگرمکن ، حتی در مناطق آب سخت جلوگیری می کنند.

نگهداری آبگرمکن های برقی


نگهداری آبگرمکن برقی برای بهبود طول عمر آن مهم است. اولین راه برای انجام این کار نگه داشتن آن در دمای کمی پایین تر است. هنگامی که در دمای بالا نگه داشته شود ، بخاری آب را به فشار بیش از حد ، که اجزای داخل آن سخت است ، مجبور می کند.

شما باید حداقل سالانه دما و فشار خود را بررسی کنید. انجام این کار بسیار ساده است. به راحتی دو بار شیر را تخلیه کنید. اگر آب از شیر خارج می شود یا شیر به حالت اولیه خود برنمی گردد ، در این صورت مشکل دارید و ممکن است به لوله کش احتیاج داشته باشید.

عایق برای اطمینان از اینکه بیشترین بهره وری را از مخزن آب خود می گیرید ، کلیدی است و همچنین آن را در شرایط مناسب نگه می دارد. اگر مخزن دارید ، عایق بندی کنید و لوله ها مهم هستند. عایق بندی مخزن از اتلاف حالت آماده به کار جلوگیری می کند در حالی که عایق بندی لوله ها از اتلاف گرما و همچنین یخ زدن لوله ها در ماه های سرد جلوگیری می کند. حتی مهم است که لوله سرد را عایق بندی کنید زیرا ممکن است در تابستان در معرض تراکم قرار گیرد.

نگاهی به میله آند بیندازید. این میله احتمالاً یکی از مهمترین شاخص های دوام است. این میله برای جلوگیری از زنگ زدگی و پر شدن مخزن از رسوبات استفاده می شود. شما باید میله را بیرون بیاورید و ببینید در چه وضعیتی قرار دارد. اگر ضخامت آن کمتر از نیم اینچ است یا پوشیده از رسوبات کلسیم است ، باید جایگزین شود.

در آخر ، هر ساله مخزن خود را تخلیه کنید. با تخلیه هر نوع رسوب و رسوبی از چاه یا منبع اصلی تأمین آب آزاد می شود. مخزن را درون سطل تخلیه کرده و سپس آن را با منبع آب سرد بشویید. این کار را ادامه دهید تا آب زلال شود.

 

 

نگاهی به بازیکنان اصلی


هر یک از مارک های موجود در بازار ، موافقان و مخالفان خاص خود را دارند. اصول اساسی آنها باعث می شود که در زمینه های مختلف متخصص باشند. در اینجا یک راهنمای سریع برای آنچه می توانید از هر مارک انتظار داشته باشید آورده شده است.

A.O. اسمیت
A.O.Smith با تولید آبگرمکن های مسکونی و تجاری و دیگهای بخار ، یکی از مارک های برجسته در سطح جهان است. A.O.Smith در سال 1874 در ویسکانسین تاسیس شد ، اکنون دارای کارخانه ها و دفاتر در سراسر جهان است.

از نظر آبگرمکن برقی ، A.O.Smith آبگرمکن مخزنی و بدون مخزن و همچنین آبگرمکن برقی خورشیدی ارائه می دهد.

A.O. آبگرمکن برقی اسمیت از جدیدترین فناوری به منظور اطمینان از دقت در عملکرد و دوام استثنایی برخوردار هستند. مخازن دارای پوشش شیشه ای Blue Diamond دارای دو برابر محافظت در برابر خوردگی نسبت به شیشه های معمولی است که توسط مارک های دیگر اجرا می شود. میله آند CoreGard حفاظت از خوردگی استثنایی را فراهم می کند ، در بعضی از مدل ها از دو میله استفاده می شود و بنابراین ضمانت طولانی تر دارند. آبگرمکن های آنها نیز

 

آبگرمکن های Reliance که برای بهبود ایمنی کار می کنند با قطع حرارتی همراه هستند. در صورت بالا رفتن درجه حرارت ، قطع برق آبگرمکن متوقف می شود. از آسیب به اجزای داخلی و همچنین کاهش خطر آتش سوزی جلوگیری می کند.

با این اوصاف ، نصب آبگرمکن های برقی Reliance کمی مشکل است ، به طوری که گفته می شود برخی از مشتریان هنگام قرار دادن در آن ها اوقات سختی را سپری می کنند. با این حساب ، ممکن است برای نصب این مدل ها به کمک حرفه ای نیاز پیدا کنید.

آبگرمکن های استاندارد آمریکا


استاندارد آمریکایی آبگرمکن های برقی را برای استفاده های تجاری و مسکونی ارائه می دهد ، اما تمرکز بیشتری برای مخازن بزرگتر برای کاربردهای تجاری دارد. این شرکت در کالیفرنیا مستقر است و یکی از مارک های شناخته شده در سراسر کشور است.

با توجه به بهره وری انرژی ، همه آبگرمکن های برقی مدل American Standard به طور کامل با عایق فوم غیر CFC عایق بندی شده اند و از تمام مقررات بهره وری انرژی فدرال و ایالتی برخوردار هستند.

از نظر دوام ، آبگرمکن های برقی آنها به سبک مخزن دارای مخازنی ساخته شده از فولاد سنج سنگین است که با DURA-GLAS ، پوشش شیشه ای اختراع شده آنها برای جلوگیری از خوردگی مخزن ساخته شده است.

مخازن همچنین دارای تمیزکاری داخلی هستند تا از چسبیدن رسوب به مخزن و ایجاد خسارت جلوگیری کنند. این کمک می کند تا مخزن عمر طولانی تری داشته باشد. ضمانت محصولات آنها بصورت ضمانت محدود 6 یا 12 ساله اجرا می شود که ماندگاری محصولات آنها را نشان می دهد.

مخازن استاندارد آمریكا همچنین دارای سیستمهای خودتنظیم هستند كه نوسان دما را هنگام استفاده متوقف می كنند. همچنین به این آبگرمکن ها کمک می کند تا 96٪ از نظر مصرف سوخت صرفه جویی کنند زیرا مصرف برق آنها را بیش از نیاز واقعی آنها متوقف می کند.

بوش
بوش در آلمان تاسیس شد که هنوز دفتر مرکزی آن مستقر است. آنها به دلیل تخصص در تعدادی از رشته های فن آوری ، از خودرو تا الکترونیک شناخته شده اند. بوش در حال حاضر یکی از معتبرترین شرکتهای مهندسی در بیش از 60 کشور در سراسر جهان است.

آبگرمکن های بوش به دلیل کاربرد آسان و سازگار با نیازهای شخصی شما شناخته می شوند. این برند طیف وسیعی از اندازه ها را برای آبگرمکن های برقی در نظر گرفته و گزینه های مخزنی و بدون مخزن را ارائه می دهد. اندازه آنها جمع و جور است تا به راحتی در خانه جا بیفتد در حالی که نصب آن آسان است و استفاده از آن به دلیل کنترل های دیجیتال ساده است. علاوه بر این ، طیف وسیعی از بخاری های آب آنها بسیار مقرون به صرفه و مقرون به صرفه است ، به خصوص به دلیل دوام آنها.

بوش همچنین با نگاهی تیزبینانه به دنبال حفظ محیط زیست ، به بهره وری انرژی خود افتخار می کند. با در نظر داشتن این موضوع ، آبگرمکن های بوش با مصرف کمتری سوخت ، انرژی را کاهش می دهند و فشار را در محیط کاهش می دهند ، در حالی که راحتی خانه را به خطر نمی اندازند.

از نظر طول عمر ، انتظار می رود آبگرمکن های بوش حداقل برای دو دهه در یک خانه خانوادگی معمولی دوام بیاورند.

استیبل الترون
اشتیبل الترون بیش از 90 سال است که در حال طراحی آبگرمکن بدون مخزن است. آنها پیشگامان گرمایش آب برقی بدون مخزن بوده و از آن زمان وقت خود را صرف بهبود آن کرده اند. آنها به مهندسی و برتری ساخت افتخار می کنند و هم آب گرمکن برقی بدون مخزن کل خانه و هم محل استفاده را ارائه می دهند.

علاقه زیاد به طراحی بدون مخزن به دلیل تمرکز آنها بر بهره وری انرژی و صرفه جویی در هزینه مشتریان است. وقتی به جای مخازن از آبگرمکن بدون مخزن استفاده می شود ، حدود 10-20٪ برق صرفه جویی می شود. بخاری های برقی Stiebel Eltron با گرمایش بسیار کارآمد ، میزان سوخت مصرفی را کاهش می دهد و در هزینه های خانگی صرفه جویی می کند.

این شرکت همچنین به دلیل خدمات گسترده به مشتری معروف است. هنگامی که خانواده ها به دنبال خریدآبگرمکن جدید هستند ، نمایندگان Stiebel Eltron بیش از حد خوشحال می شوند که در انتخاب مدل مناسب برای نیازهای خانگی شما کمک کنند تا حداکثر راحتی و بهره وری انرژی را داشته باشند.

Stiebel Eltron یکی از متنوع ترین انواع بخاری های برقی مسکونی بدون مخزن را در بازار دارد که شما را قادر می سازد اطمینان حاصل کنید که تجهیزات درستی را در خانه خود قرار داده اید.

اکو اسمارت
EcoSmart وظیفه خود را ساخت و تولید می کند

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن برقی در لینک روبرو : آبگرمکن برقی

اجزای آبگرمکن


کسب اطلاعات در مورد اجزای آبگرمکن ممکن است در آن ماههای سرد زمستان به شما کمک کند! شما مانند بسیاری از وسایل خانه خود ، ممکن است متوجه نشوید که چقدر به آبگرمکن خود تکیه می کنید تا اینکه ، در مرده زمستان ، کار خود را متوقف کند.

مشکلات مربوط به آبگرمکن شما از تعمیراتی بسیار جزئی و آسان برای تعمیرات یا تعویض پرهزینه است. در بعضی موارد ، ممکن است با خطر خطر آسیب دیدگی روبرو شوید. هنگامی که شما تصوری ندارید که با آبگرمکن چه اتفاقی می افتد ، نمی توانید به راحتی دلایل احتمالی را تعیین کنید.

این امر باعث می شود تا مسائل ریز در زیر رادار بچرخد و در هنگام استخدام یک لوله کشی هزینه تعمیرات بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. با فهمیدن مؤلفه ها و کارکردهای مختلف آبگرمکن خود می توانید طول عمر آن را طولانی تر کنید ، کارایی آن را بهبود بخشید و در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید.

 

ورودی آب سرد: برای اینکه آبگرمکن بتواند آب را گرم کند ، باید از لوله کشی شما منبع آب وجود داشته باشد. این ورودی آب سرد است که هر زمان مخزن شروع به تخلیه می کند ، آب گرم آبگرمکن را برای گرم کردن آب فراهم می کند.
تخلیه ساعت: به صورت دوره ای ، شما یا یک لوله کش واجد شرایط باید آبگرمکن خود را تخلیه کرده و رسوب جمع آوری را در آنجا تمیز کنید. ساعت تخلیه در پایین مخزن قرار دارد و به شما امکان اتصال شلنگ را برای تخلیه مخزن می دهد.

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن


منبع تغذیه 220 ولت (برقی): آبگرمکن برقی برای تولید گرما به یک منبع انرژی متکی هستند. منبع تغذیه به سیستم الکتریکی شما متصل است. اغلب ، سیم های منبع تغذیه شما به ترموستات فوقانی بخاری آب قلاب می شوند.
منبع آب داغ: مخزن آبگرمکن برقی شما آب شما را گرم می کند ، اما باید راهی برای انتقال آب گرم به سایر قسمت های خانه شما داشته باشد. لوله کشی خانه شما به محل خروجی بخاری آب گرم شما متصل است و آب گرم شده را از مخزن بیرون می آورد
دریچه (گازسوز): تولید گرما از طریق گاز طبیعی اگزوزهایی را ایجاد می کند که می تواند برای نفس کشیدن انسان سمی باشد. دریچه آبگرمکن یا دودکش ها اگزوز را با خیال راحت از مخزن و بیرون از خانه بیرون می کشد.
ترموستات (برقی): تمام بخاری های آب دارای ترموستات هستند اما بسیاری از آبگرمکن های برقی دارای دو مورد هستند. در یک بخاری برقی ، هر ترموستات به یک عنصر گرمایش وصل می شود. ترموستات فوقانی آب را در سوم بالایی مخزن گرم می کند و سپس ترموستات پایین تر قسمت های دیگر آب را گرم می کند.
منیزیم آند (الکتریکی): مواد معدنی موجود در آب می توانند با گذشت زمان مخزن را فاسد کنند. میله آند برای جذب مواد معدنی ابتدا طراحی شده است ، به طوری که میله قبل از مخزن دچار خوردگی می شود. در نتیجه میله آند باید به طور مرتب تعویض شود.
Dip Tubes: جزء گرمایش آبگرمکن گازسوز در پایین قرار دارد ، بنابراین ابتدا باید آب سرد در آنجا تحویل داده شود. لوله شیب برای گرم کردن سریع و کارآمد ، آب سرد را به قسمت زیر مخزن می فرستد.
دودکش های دودکش (گازسوز): در داخل دودکش یا دریچه آبگرمکن گازسوز جزءی به نام "حفره دودکش" است. این حفره با هدایت گرما به درون مخزن به جای دریچه ، باعث افزایش کارایی در سیستم می شود.
مخزن شیشه ای (دارای گاز): مخزن بخاری آب گرم با یک ماده محافظ اندود شده است که به منظور به حداقل رساندن خوردگی و نشت ساخته شده است. این مواد ممکن است از شیشه ، فولاد ضد زنگ یا حتی سیمان باشد.
عایق کاری (گازسوز): انتقال حرارت فرایندی است که توسط آن گرما یک منطقه خاص را ترک می کند ، در این حالت آبگرمکن شما است. عایق کاری در بخاری آب باعث کاهش تلفات گرما می شود ، اما می تواند پس از چندین سال استفاده ، راندمان خود را از دست بدهد.
شیر / فشار تسکین فشار: هرچه آب آبگرمکن شما را ترک می کند ، تغییر فشار و دما ایجاد می شود. بدون توانایی تسکین فشار ، آبگرمکن می تواند ناپایدار شود. شیر تسکین دما / فشار برای نظارت و رهاسازی فشار در صورت رسیدن به سطح ناپایدار طراحی شده است.

 

شیر کنترل (گازسوز): آبگرمکن شما از طریق شیر کنترل به منبع گاز طبیعی شما وصل شده است. این دریچه سوخت را به اجزای مختلف آبگرمکن هدایت می کند ، به شما این امکان را می دهد تا خلبان را روشن کنید و آب را گرم کنید. قبل از انجام هرگونه تعمیر و نگهداری یا تعمیر در آبگرمکن ، همیشه باید خاموش شود.
گازرسانی (گازسوز): بدون منبع گاز ، بخاری آب گرم شما نمی تواند کار کند. منبع تغذیه گاز به شیر کنترل متصل می شود و منبع تغذیه ای مناسب برای بخاری آب را ایجاد می کند. برای عملکرد صحیح آبگرمکن ، منبع تغذیه همیشه باید وصل شود.
گاز سوز (گازسوز): آبگرمکن های گاز طبیعی از طریق سوزاندن حرارت ایجاد می کنند. گاز طبیعی در پایین مخزن به مشعل فرستاده می شود که باعث ایجاد گرما برای آب و اگزوز حاصل از دریچه می شود.
استفاده از نصب آبگرمکن ساده ای به نظر می رسد ، اما باید بدانید که چگونه کار می کند. با آگاهی از اجزای داخلی آبگرمکن ، می توانید مشکلات را قبل از بروز فاجعه تشخیص دهید ، در صورتحساب ابزار خود پس انداز کنید و خانواده خود را ایمن نگه دارید.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

3 تفاوت بین دیگ بخار و آبگرمکن


خانه شما دارای مؤلفه های مختلف زیادی است که به اطمینان از عملکرد مؤثر آن کمک می کند ، بنابراین هنگام شنیدن اصطلاحات خاصی که شبیه به هم هستند ، سردرگم می شوید. این امر به ویژه هنگامی که شرایط دیگ بخار و بخاری را می شنوید صادق است.

به طور معمول ، این دو اصطلاح تصور می شود که یکسان هستند ، و بسیاری از مردم احساس می کنند که آنها عملکردهای دقیقی دارند. تفاوت های مختلفی وجود دارد که باید درک شود و به شما کمک می کند تا بدانید کدام یک از این دو بهترین گزینه برای شماست.

 

آبگرمکن چیست؟


اگر آن مخزن ذخیره بزرگ آب را در جایی در خانه دارید ، آن آبگرمکن است. این آب را نگه می دارد و برای گرم کردن آب از گاز یا برق استفاده می کند و آن را در آن درجه حرارت خاص نگه می دارد تا صاحب خانه به آن احتیاج داشته باشد.

آب گرم در مواقع نیاز مانند استحمام یا دوش گرفتن ، شستن لباس یا هنگام انجام ظروف توزیع می شود. هنگامی که آب گرم از مخزن آزاد می شود ، آب سرد بیشتری جمع می شود تا بعداً گرم شود و از آن استفاده شود.

 

مسئولیت یک دیگ چیست؟


در حالی که این واقعیت شبیه به این واقعیت است که می تواند به آب گرما کمک کند ، کارکردهای بیشتری وجود دارد که یک دیگ بخار قادر است. از دیگ بخار می تواند برای تأمین گرما به منظور ایجاد آب یا صرفاً گرم کردن خانه استفاده شود.

اگر خانه شما دارای سیستم گرمایش هوای اجباری یا سیستم گرمایش تابشی است ، از دیگ بخار یا آبگرمکن برای گرم کردن هوا یا کف استفاده می شود. این یک راه عالی برای اطمینان از راحتی خانواده شما در طول زمستان است.

 

دیگ بخار VS VS


دیگ بخار آب است و بخاری آب دیگ بخار است ، درست است؟ بسیاری از مردم از کلمه "دیگ" برای هر نوع لوازم آب گرم استفاده می کنند. با این حال ، یک دیگ بخار مانند آبگرمکن کار نمی کند ، و بالعکس. صاحبان خانه در كوینگتون و كنتاكای شمالی همه چیز راجع به هوای سرد و چگونگی اهمیت آن اطمینان از اطمینان از مراقبت در خانه خودشان می دانند. گرفتن وقت برای تشخیص تفاوت بین اجزای مختلف بسیار مهم است بنابراین می دانید

چه چیزی برای شما مناسب است. گیج کردن این دو می تواند روند عیب یابی را پیچیده کرده و ارتباط بین خود و یک متخصص گرمایشی را دشوار کند. بیایید به سه تفاوت بین دیگ بخار و آبگرمکن نگاهی بیندازیم ، در زیر:

1. یک دیگ بخار آب را به سرعت گرم می کند
دیگهای بخار ، پر از لوله های مسی ، لوازم گرمایش پیچیده ای هستند که آب را به بخار تبدیل می کنند. آنها آب را به سرعت در دو کاربرد مختلف گرم می کنند: آب گرم و گرمایش خانه و معمولاً از طریق برق ، گاز طبیعی ، پروپان یا روغن گرمایش تغذیه می شوند. سیستم دیگ بخار آب را گرم می کند تا جایی که جوش می آید و بخار برای انتقال گرما در خانه شما استفاده می شود.

2. یک بخاری آب گرم می کند و آب را ذخیره می کند
آب معمولاً تقریباً 125 درجه گرم می شود. آن را در دمای ثابت تا زمانی که لازم باشد نگه داشته می شود. آب از بالای مخزن کشیده شده و از طریق لوله های شما سوق داده می شود. سپس آب سرد تهویه بخار آب شما را گرم می کند. نکته مهم در اینجا این است که یک بخاری آب تا زمانی که در منطقه خاصی از خانه مورد نیاز باشد ، آب را ذخیره می کند ، در حالی که یک دیگ بخار آب را ذخیره نمی کند - با عبور آب از طریق لوله ها ، به راحتی آب را گرم می کند.

3. آبگرمکن پمپ گرما کارآمدتر است.
بخاری بخاری پمپ آب این نوع آبگرمکن گرما را از هوا بیرون می کشد و این امر اقتصادی تر می کند. با این حال ، این به طور بالقوه می تواند هزینه بیشتری را در مقابل داشته باشد و ممکن است نیاز به نگهداری بیشتری داشته باشد. این موضوع را هنگام انتخاب آبگرمکن مناسب برای خانه خود به خاطر بسپارید ، اما بدانید که هزینه های جلو و هزینه های بازده حتی با گذشت زمان از بین خواهد رفت.

در Rusk Heating & Cooling ، ما حدس می زنیم از همه چیز استفاده می کنیم و به شما در تمام نیازهای خدمات خود کمک می کنیم. وقتی در زمستان گرم و راحت خانه خود نیاز به کمک دارید ، ما در اینجا برای شما هستیم. اگر مشکل دارید یا می خواهید یک دیگ بخار جدید نصب کنید ، ما متخصصان تعمیر بخاری Covington هستیم. با 02188306500تماس بگیرید.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : قیمت آبگرمکن

5 نکته ای که هنگام خرید آبگرمکن جدید باید در نظر بگیرید

در چند سال گذشته ، صنعت گرمایش آب به لطف دستورات بالاتر راندمان آبگرمکن ، فناوری جدید و مصرف کنندگان در حال دور شدن از آبگرمکن از نوع مخزن ، چند لرزش را تجربه کرده است.

این امر بسیاری از مالکان خانه را در مورد اینکه چه آبگرمکن بخرند دچار سردرگمی کرده اند. بنابراین اگر در حال خرید آبگرمکن گرم جدید هستید ، در اینجا 5 ملاحظه به شما کمک می کند تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید.


در حالی که آبگرمکن های ذخیره سازی جدید کارآمد تر هستند ، آنها مجبور به اندازه شدند.
اگر تحقیق آنلاین انجام داده اید ، احتمالاً با نام اختصاری "NAECA 3" روبرو شده اید. NAECA یا قانون ملی حفظ انرژی لوازم خانگی ، مصرف انرژی برخی از لوازم خانگی اصلی را تنظیم می کند.

آخرین نسخه ، NAECA 3 ، در آوریل 2015 به اجرا درآمد ، خواستار رتبه بندی بالاتر بهره وری انرژی آبگرمکن شد. در حال حاضر برای به حداقل رساندن اتلاف گرما ، مخازن بهتر باید عایق بندی شوند (با همان حجم فکر کنید ، با عایق بیشتر مخزن بزرگتر می شود) و در بعضی موارد با سایر محلول های گرمایش آب تکمیل می شود.


NAECA 3 برای صاحبان خانه چیست؟


اگر مخزن موجود شما قبل از تجدید نظر در تنظیم مقررات NAECA 3 خریداری شده است ، انتظار دارید مخزن بعدی شما در اندازه حداقل 2 "ارتفاع و 2" قطر رشد کند.

این افزایش اندازه فقط فضای عایق بیشتری را امکان پذیر می کند ، نه آب گرم قابل استفاده. همچنین مخازن سنتی بیش از 55 گالن دیگر در دسترس نیست.
اگر به دنبال آبگرمکن برقی مخزن برقی 55 گالن هستید ، اگر نوع سوخت شما گاز طبیعی است ، باید یک پمپ هیبریدی یا بخاری بخار یا مخزن میعانات بخرید. پمپ های حرارتی و مخازن هیبریدی تقریباً دو برابر بیشتر از آنچه معمولاً برای یک آبگرمکن گرمکن سنتی پرداخت می کنید ، شروع می شوند. علاوه بر این ، برخی مخازن میعانات گازی تقریباً سه برابر مخزن ذخیره سازی گاز طبیعی است.

بنابراین ، اگر مخزن فعلی شما از 55 گالن بزرگتر باشد ، قبل از اینکه زمان تعویض آبگرمکن گرم خود باشد ، باید در مورد راه حل جدید فکر کنید.
قبل از خرید آبگرمکن جدید آب گرم ، مطمئن شوید فضای موجود شما وسایل مناسب برای مخزن بزرگتر را در خود جای داده است یا بررسی کنید که آیا نیاز به آب گرم شما توسط یک مخزن با ظرفیت کمتر تأمین می شود یا خیر. در بسیاری از موارد ، بهترین راه حل بلند مدت این است که مخزن را با یک آبگرمکن گرمکن بدون انرژی با کارآمدتر جایگزین کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مقررات NAECA 3 در وب سایت وزارت انرژی کسب کنید.


آیا با استفاده از پروپان ، گاز طبیعی یا برق باید آب را گرم کنید؟


هنگام خرید آبگرمکن بعدی آب ، منبع سوخت شما اولین متغیری خواهد بود که هنگام مرتب سازی گزینه ها در نظر گرفته اید. به طور کلی ، هزینه های مرتبط با گرمایش آب هنگام استفاده از پروپان بیشتر خواهد بود زیرا سوخت گرانتر از گاز طبیعی است.

برق و گاز طبیعی منابع سوختی رایج تری هستند که قیمت دوم کمترین هزینه را دارد.


بعد از تعیین منبع سوخت خود ، مرحله بعدی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید آب خود را با برق یا گاز طبیعی گرم کنید. تقریباً هر خانه برق دارد اما همه خانه ها به گاز طبیعی دسترسی ندارند.

اگر فقط در خانه خود برق دارید ، استفاده از این منبع سوخت برای گرم کردن آب بیش از پرداخت هزینه دفن یک مخزن پروپان یا اجرای خط جدید گاز طبیعی ارزان تر است (در صورت وجود این حتی ممکن است). به خاطر داشته باشید ، همیشه بین میزان توان داخل و دمای خروجی آب گرم شما رابطه مستقیمی وجود دارد. همیشه بنابراین ، تعیین اینکه چه میزان نیرو در خانه خود دارید ، مهم است.

این به طور معمول به عنوان بار خدمات مسکن گفته می شود و یا در صفحه اصلی شکن شما مشخص شده است یا می تواند توسط یک برق محاسبه شود.
قدرت بیشتر به معنای آب گرم بیشتر (با سرعت جریان ثابت) است.


Heatworks و سایر شرکتهای آبگرمکن برقی بدون تانک دارای منابع در دسترس برای کمک به شما در تعیین میزان نیاز به منظور تأمین نیاز آب گرم شما هستند. بیشتر بخاری های برقی استاندارد از نوع مخزن برای 30 آمپر و 220 ولت سیم کشی می شوند ، اما اکثر واحدهای بدون تانک نیاز به بیش از 30 آمپر دارند تا آب شما به اندازه کافی گرم شود.


با این حال ، از آنجا که Heatworks و سایر سیستم های بدون تانک فقط هنگام جذب آب گرم ، قدرت را به خود جلب می کنند ، هنگامی که متوسط خانه فقط بیش از یک ساعت از آب گرم در روز استفاده می کند ، برای گرم کردن یک مخزن آب گرم کن به مدت 20-24 ساعت در روز هدر نمی دهید.

این تفاوت در استفاده در جایی است که می توان پس انداز در هزینه های عملیاتی را بدون استفاده از مخازن انجام داد. بسته به بار خدمات منزل شما ، ممکن است به یک برق نیاز داشته باشید تا یک برش بزرگتر را نصب کند تا بتواند انرژی کافی را برای شما فراهم کند. منابع اندازه گیری Heatworks را از اینجا ببینید.

نکته قابل توجه هنگام برخورد با گاز طبیعی ، پرش از مخزن به مخزن بدون سوخت است. بخاری های آب گرم گاز طبیعی از نوع مخزن از خطوط گاز استفاده می کنند ، در حالی که بخاری های آب گرم بدون تانک نیاز به خطوط گازی دارند.

اگرچه برخی از شرکت های بدون تانک اقدام به ساخت آبگرمکن های بدون تانک با درجه BTU پایین تر کرده اند تا بتوانند خط گاز موجود را در خود جای دهند ، اما اگر از حالت مخزن به سمت تانک حرکت می کنید ، می خواهید به دنبال هزینه های مناسب تر کردن فضا و کار با لوله کشی مجدد باشید.

(علاوه بر لوله کشی خط گاز ، تهویه مناسب هنگام برخورد با آبگرمکن های گازی طبیعی بسیار مهم است.) گرچه آبگرکن های برقی بدون تانک Heatworks با استفاده از گاز طبیعی قابل استفاده نیستند ، اما می توانند در نقطه استفاده یا همانطور که نصب می شوند تقویت کننده برای تکمیل منبع آب گرم موجود. هزینه نصب آبگرمکن برقی Tankless تفاوت چندانی با هزینه نصب آبگرمکن برقی از نوع تانک ندارد.


آبگرمکن گرم شما در کجا قرار دارد؟


ما قبلاً بحث کرده ایم که چگونه الزامات NAECA 3 ممکن است بدان معنی باشد که نصب آبگرمکن جدید با اندازه جدید به عنوان واحد موجود امکان پذیر نیست. ما داستانهای ترسناک از افرادی شنیده ایم که سعی می کنند از ابزارهای موجود یا آبگرمکن موجود برای جابجایی مخزن بزرگتر خود متناسب باشند ، فقط این را می فهمید که در فضای موجود نمی گنجد و از آنها خواسته است فضایی را برای قرار دادن مخزن بزرگتر تهیه کنند. .

اگر تعویض مخزن فعلی خود با مخزن بزرگتر NAECA 3 گزینه ای نیست ، برای کاهش مشکل خود بدون نیاز به آب گرم موجود ، کمترین اندازه را به یک دستگاه بدون مخزن در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید ، بیشتر مخازن برای سرویس 30 آمپر سیم کشی شده اند ، بنابراین قبل از خرید از نیازهای لازم برای واحد بدون تانک آگاه باشید.

برای خروجی آب گرم کافی ممکن است سیم کشی و / یا اندازه شکن خود را به روز کنید.
در حالی که در آن هستید ، ممکن است بخواهید تعویض جای آبگرمکن گرم خود را نیز در نظر بگیرید. چرا؟ شاید شما مجبور باشید مدت زیادی صبر کنید تا آب گرم به حمام استاد شما برسد. یا ، شما یک خانواده پنج نفری هستید و می بینید که خیلی زود از آب گرم در معرض هدر رفتن همه افراد در شب هستید. ممکن است بخواهید که بخاری جدید آب گرم خود را نزدیک به نقطه (های) استفاده یا در مکان متمرکز تری قرار دهید تا به کاهش این نقاط درد نیز کمک کنید. برای دیدن نحوه پیکربندی آبگرمکن MODEL 3 در خانه یا محل کار شما ، اینجا را کلیک کنید.


دمای شروع آب زیرزمینی شما چیست؟


با وجود آبگرمکن های برقی بدون تانک ، باید مطمئن شوید که اندازه خانه شما به درستی اندازه گرفته شده است. این یعنی محاسبه مقدار انرژی لازم برای رسیدن به دمای مطلوب. دمای آب زیرزمینی مهم است زیرا این نقطه شروع شما است.

اگر در آب و هوای سردتری زندگی می کنید ، قرار است انرژی بیشتری برای گرم کردن آب شما به 104 درجه فارنهایت ، که میانگین درجه حرارت دوش است ، بگیرد ، از زمانی که در آب و هوای گرم زندگی می کردید.

برای تعیین دمای آب زیرزمینی در منطقه شما باید از نقشه های دمای آب زیرزمینی استفاده شود.
اندازه گیری دمای آب ناشی از لکه دار در فضای باز ممکن است دقیق نباشد و معمولاً منجر به کاهش اندازه می شود زیرا دمای آب های زیرزمینی در بین ماه های زمستان و تابستان در نوسان است.

در دنیای آبگرمکن های برقی بدون تانک ، جو از نیویورک برای دستیابی به همان دمای آب گرم به عنوان جین از فلوریدا به انرژی بیشتری احتیاج دارد. این فقط به این دلیل است که جو با آبهای زیرزمینی 47 درجه فارنهایت شروع می کند و آب زیرزمینی جین 75 درجه فارنهایت است.

در بیشتر موارد ، یک تکه بزرگتر در پنل موجود قابل نصب است تا بتواند انرژی بیشتری را در اختیار شما قرار دهد. به یاد داشته باشید با وجود مخزن بدون مخزن ، هیچ مخزنی از پیش گرم شده آب وجود ندارد. این بدان معناست که شما از آب گرم خالی نخواهید شد ، اما به نیروی کافی برای گرم کردن آب به دمای خروجی مورد نظر خود در صورت تقاضا نیاز دارید.


در هر زمان معینی از چه میزان آب گرم استفاده می کنید؟


میزان جریان به میزان جریان آب از وسایل نصب شده در آب گرم اشاره دارد. با آبگرمکن های برقی بدون تانک ، رابطه مستقیمی بین سرعت جریان یک لامپ (تقاضا) ، نیروی تأمین شده به بخاری برقی بدون تانک و دمای خروجی آب گرم وجود دارد. هرچه سرعت جریان بیشتر باشد ، دما پایین تر خواهد بود (در صورت ثابت ماندن نیرو).
بسیاری از واحدهای بدون تانک نمی توانند از خواسته های وسایل جانبی پر فشار مانند سرهای دوش باران و وان های اسپا استفاده کنند.

غالباً ، مخازن در هنگام تهیه این وسایل با جریان خون از آب گرم خالی می شوند. به همین دلیل و همچنین بسیاری از ابتکارات سبز ، اغلب توصیه می شود در صورت امکان از وسایل کم مصرف استفاده کنید. برخی ایالت ها مانند کالیفرنیا حتی قوانینی را در مورد استفاده از وسایل کم فشار و کم مصرف دارند.
بنابراین ، خرید آبگرمکن گرم چیز بزرگی است - چیزی بیش از قیمت برچسب آن وجود دارد.

در نظر داشته باشید که با استانداردهای جدید کارآمد در مصرف انرژی ، واحد را در جایی که واحد در خانه شما ، دمای آب زیرزمینی شما و انواع وسایل مورد استفاده شما راحت کار می کند ، در نظر داشته باشید. از منابع موجود در اندازه استفاده کنید و از همکار فروشگاه لوازم خانگی خود برای راهنمایی بخواهید. از حمام گرم بعدی خود با ذهنی که بهترین انتخاب را برای نیازهای آب گرم خانواده و خانواده خود داشته اید لذت ببرید.


مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

نصب آبگرمکن


وقتی آبگرمکن شما شروع به نشت می کند ، باید سریع یک دستگاه جدید را نصب کنید.

مقدمه
وقتی آبگرمکن شما شروع به نشت می کند ، باید سریع آن را تعویض کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه در کمتر از یک روز آبگرمکن گازی خود را نصب کنید.

حتی اگر در حال حاضر به آبگرمکن جدید احتیاج ندارید ، احتمالاً طی چند سال آینده می خواهید. آبگرمکن های آب هفت تا 15 سال تمایل دارند. اگر مال شما پیر می شود ، این مقاله نیز برای شما مناسب است.

تعویض آبگرمکن اگر با ابزارهای ابتدایی مفید هستید و کمی درزگری مس دارید مشکل نیست.

 

ابزار مورد نیاز نصب آبگرمکن

 

 1. پیچ گوشتی 4 در 1
 2. آچار قابل تنظیم
 3. نوار الکتریکی
 4. آچار لوله
 5. نوار لوله کش
 6. عینک ایمنی
 7. مشعل لحیم کاری
 8. اندازه گیری نوار
 9. برش لوله
 10. تستر ولتاژ
 11. نوار و برش سیم
 12. مواد مورد نیاز
 13. لوله تخلیه
 14. اتصالات
 15. ترکیب نخ لوله
 16. شیر فشار
 17. سرباز
 18. اتصالات لوله و اتصالات
 19. لوله کشی آب و گاز


شروع به کار مخزن جدید آب گرم کن خود کنید
ما در تظاهرات خود یک آبگرمکن گاز طبیعی را جایگزین می کنیم. مراحل تعویض آب بخاری پروپان دقیقاً یکسان است و مواردی که برای آبگرمکن برقی مشابه است.

در هر صورت ، وقتی قصد تعویض آبگرمکن را دارید ، آن را ایمن بازی کنید. با بخش بازرسی محلی خود تماس بگیرید و در صورت نیاز به مجوز سؤال کنید. و مطمئن شوید که لوله کشی یا بازرس برق کار شما را بررسی می کند.

 

هزینه های نصب و کار آبگرمکن

 

معمولاً لوله کش ها 45 تا 65 دلار در هر ساعت شارژ می شوند و معمولاً می توانند در یک روز یا در 6-8 ساعت بخاری آب نصب کنند.

بیشتر آبگرمکن های مسکونی برای گاز یا برقی 150 تا 400 دلار هزینه دارند ، به علاوه 200 تا 450 دلار در صورت نصب لوله کشی در نصب آن. آبگرمکن های گازی با قیمت بیشتری با سیستم های تهویه مخصوص نیز موجود است. اما نصب آنها دشوارتر است ، و ما در اینجا با آنها برخورد نخواهیم کرد

 1. قطعات آبگرمکن و خرابی
 2. لوله دودکش
 3. شیر خاموش کننده آب سرد
 4. پیش نویس پیش نویس
 5. شیر و فشار فشار
 6. لوله سرریز
 7. آب خروجی گرم
 8. ضد خوردگی آند راد
 9. غوطه لوله
 10. عناصر
 11. عایق
 12. شیر تخلیه
 13. ترموستات یا شیر کنترل
 14. رایت
 15. ترموکوپل
 16. شیر گاز


چه موقع آبگرمکن جدید بخرید


آبگرمکن شما هنگام نشت مخزن از بین می رود. این نشان می دهد که آب گرم کن شما نیاز به تعویض دارد ، قطره ای آهسته در زیر است ، که معمولاً به عنوان دنباله ای از آب زنگ زده نشان داده می شود.

این بدان معناست که مخزن فولاد از درون زنگ زده و قابل اصلاح نیست. علائم دیگر ، مانند کمبود یا نداشتن آب گرم ، معمولاً مشکلات دیگر تعمیر آبگرمکن را نشان می دهد که می توانید برطرف کنید.

اگر قطره ای را مشاهده کردید ، تصمیم بگیرید که فورا آبگرمکن را تعویض کنید. صبر نکنید تا نشت بد شود.

آبگرمکن های جدید آب با دستورالعمل نصب آبگرمکن و هشدارهای زیادی همراه هستند تا مطمئن شوید که با خیال راحت از گاز ، برق و سایر اتصالات استفاده می کنید. در این مقاله ، ما این اصول را با تکنیکها و مشاوره های "دنیای واقعی" از چندین کیبورد حرفه ای تکمیل خواهیم کرد.

اما توجه کنید: شما با گاز طبیعی ، پروپان یا برق کار خواهید کرد ، همه اینها خطرناک هستند. اگر احساس اعتماد به نفس ندارید ، با یک حرفه ای تماس بگیرید تا از قسمت های سخت مراقبت کند. و آیا کار شما هنگام انجام کار بازرسی شده است.

کدهای لوله کشی براساس منطقه متفاوت هستند. نصب برنامه ریزی شده خود را به عنوان بازرس لوله کشی محلی خود ، از جمله انواع موادی که قصد دارید برای اتصالات جدید خود استفاده کنید ، توصیف کنید. بهتر است ابتدا راهنمایی بگیرید ، بنابراین لازم نیست بعداً چیزها را تغییر دهید!

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن