fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

انواع آبگرمکن

نحوه تعویض آبگرمکن برقی


از آنجا که نصب حرفه ای غالباً 500 دلار یا بیشتر به هزینه تعویض آبگرمکن برقی استاندارد به سبک مخزن اضافه می کند ، به طور طبیعی بسیاری از صاحبان خانه ها به احتمال زیاد خود آن را نصب می کنند. و گرچه به عنوان یک پروژه پیشرفته در نظر گرفته می شود ، DIYers با تجربه خوب اغلب می توانند کار خود را با کمی برنامه ریزی انجام دهند. اما این یک پروژه برای مبتدیان نیست.


اولین قدم برای یادگیری نحوه نصب آبگرمکن برقی جدید ، بررسی نوع بخاری شماست. ابتدا منبع سوخت را مشخص کنید: گاز یا برق؟ سپس ، اندازه: 30- ، 40- ، 50 گالن یا بزرگتر را تعیین کنید؟ هنگام تعویض آبگرمکن برقی ، نگه داشتن همان نوع سوخت و تقریباً همان اندازه مخزن آسانتر است. با این حال ، اگر آبگرمکن قدیمی شما آب گرم کافی را تأمین نمی کرد ، می توانید با یک واحد بزرگتر - مثلاً از 40 گالن به 50 گالن تبدیل شوید - به شرط وجود فضای کافی برای بخاری بزرگتر ، فکر کنید.


در بهترین حالت ، تعویض یک کار چند ساعته است که بخاری قدیمی را جدا کرده و از بین می برد ، سپس آبگرمکن برقی جدید را به جای خود منتقل می کند و اتصالات را دقیقاً به همان شکل باز می گرداند. اگرچه یک دلیل وجود دارد که چرا لوله کش ها بر اساس یک روز کامل کار پیشنهاد کار می کنند: این کار اغلب پیچیده تر می شود.


تعویض آبگرمکن برقی نیاز به اتصال لوله کشی و همچنین اتصال سیم یا گاز ، به علاوه اتصال آبگرمکن برقی اگر آبگرمکن گاز دارید. اگر از مهارت خود در این زمینه ها اطمینان ندارید ، تماس با یک حرفه ای بهترین روش است. در بعضی از مناطق ، ممکن است غیرقانونی باشد که صاحبان خانه مسکن گاز را کنترل کنند. همیشه در مورد کار با خطوط بنزین ، دستورات محلی را دنبال کنید.


تهویه آبگرمکن گازی


برای سالهای متمادی ، روش استاندارد تخلیه گازهای خروجی احتراق برای بخاری آب سوزاننده گاز با تهویه اتمسفر بود. در این سیستم ، یک هود فلزی در بالای آبگرمکن هم گازهای خروجی و هم مقدار کمی هوای تازه از اتاق را از طریق یک دودکش فلزی از طریق سقف یا به یک دودکش مشترک هدایت می کرد. در بسیاری از موارد ، نصب یک آبگرمکن برقی جدید صرفاً اتصال دودکش و درب هود موجود به بخاری جدید است.


اما ممکن است هر زمان که آبگرمکن برقی جدیدی نصب می شود ، کد ساختمان در برخی از جوامع نیاز به تغییر روش دیگری دارد. اکنون بسیاری از مناطق به سیستمی معروف هستند که به آن هواکش مستقیم می گویند ، در آن یک لوله تهویه مخصوص دو جداره همزمان با ورود هوای تازه ، گازهای خروجی را از کنار خانه منتقل می کند.

برای جلوگیری از ایجاد اختلاف فشار هوا از گاز و جریان هوا از طریق دودکش آبگرمکن ، که می تواند گازها را از مشعل آبگرمکن برقی به داخل خانه بکشاند. بسته به مدت زمان استفاده از دریچه مستقیم ، کد ممکن است به یک فن قدرت که به جریان گاز خروجی در دریچه کمک می کند نیز نیاز داشته باشد. در خانه های قدیمی و با هوای کم ، این به ندرت مشکلی ایجاد می کند.

اگر کد شما مستلزم آن است که از دریچه اتمسفر ساده به دریچه مستقیم یا دریچه مستقیم تغذیه شده تبدیل شوید ، این کار پیچیده تر است. بیشتر افراد برای این کار باید با یک حرفه ای تماس بگیرند.

 

آنچه شما نیاز دارید
تجهیزات / ابزارها
آچار قابل تنظیم
انبر قفل کانال
لوله برش (در صورت نیاز)
پیچ گوشتی
شیلنگ باغچه
لوازم خانگی دلی و تسمه
لوازم مشعل و پروانه پروپان (در صورت لزوم)
مواد
آبگرمکن جدید
شیمز (در صورت لزوم)
اتصالات لوله کشی (در صورت لزوم)
نوار مهر و موم لوله لوله کشی
هود پیش نویس بخاری آب (در صورت نیاز برای بخاری گازی)
شیر تسکین دهنده دما و فشار (در صورت عدم ارائه)
شیر تخلیه بخاری آب (در صورت عدم ارائه)
اتصالات لوله دریچه (در صورت لزوم)
نوک پستان آب گرم کن پلاستیکی گالوانیزه (2)
در صورت لزوم اتصالات لوله کشی لوله کشی
لوله های فلکس آبگرمکن (در صورت نیاز)
لوله گاز انعطاف پذیر (در صورت نیاز)

 


دستورالعمل ها


آب و گاز و برق را خاموش کنید


خدمات آبگرمکن موجود را خاموش کنید. آب شیر اصلی قطع آب منزل یا شیر قطع کننده شاخه را کنترل کنید که آب سرد را به سمت آبگرمکن برقی کنترل می کند. سپس ، برق یا گاز را خاموش کنید.

آبگرمکن برقی: قطع کننده مدار مدار بخاری در جعبه قطع کننده خانه را خاموش کنید. این به طور معمول یک شکن دو قطبی 30 آمپر است.
آبگرمکن گازی: منبع تغذیه شیر دریچه قطع لوله گاز نزدیک به آبگرمکن را خاموش کنید.

مخزن آبگرمکن را تخلیه کنید


یک شلنگ باغ را به شیر تخلیه نزدیک پایین آبگرمکن برقی وصل کنید. نزدیکترین شیر آب گرم مانند حمام را باز کنید تا از مکش در خطی که می تواند تخلیه را کند کند جلوگیری کند. انتهای دیگر شیلنگ را روی یک درب کف قرار دهید یا آن را در فضای باز اجرا کنید. شیر تخلیه را به آرامی باز کنید تا رسوبات شیر تخلیه را مسدود نکند. اجازه دهید مخزن کاملا تخلیه شود ، سپس شیر را خاموش کرده و شیلنگ را خارج کنید.

داخل آبگرمکن آب گرم گازی ، شیر تخلیه کنید
خطوط آب را قطع کنید

با استفاده از آچار لوله یا انبر قفل کانال ، خطوط آب سرد و گرم را از آبگرمکن جدا کنید. اینها ممکن است با لوله های انعطاف پذیر به آبگرمکن برقی متصل شوند (معمولاً با اتصالات فشرده سازی یا اتصالات متصل می شوند) یا با اتصالات لحیم شده (خطوط لحیم شده باید با یک برش لوله بریده شوند).

خطوط برق یا گاز را قطع کنید
بعد ، منبع تغذیه بخاری آب باید قطع شود.

آبگرمکن برقی: درپوش پانل اتصال سیم در بالای آبگرمکن را بردارید. تأیید کنید که مدار خاموش است ، با استفاده از دستگاه تست ولتاژ غیر تماسی سیم های جداگانه را بررسی کنید ، سپس اتصالات سیم را که سیم های مدار را به سیم های بخاری آب متصل می کنند ، باز کنید. گیره کابل را باز کنید و کابل را از جعبه اتصال خارج کنید.


آبگرمکن گازی: مطمئن شوید شیر روی خط اصلی گاز خاموش است ، سپس خط گاز را از شیر کنترل گاز روی بخاری آب جدا کنید. این لوله گاز ممکن است یک لوله انعطاف پذیر باشد که با وینیل ، لوله مس مس نرم ، یا گاهی اوقات (با آبگرمکن قدیمی) یک اتصال سخت لوله سیاه است.
دریچه بخاری آب را جدا کنید (فقط بخاری های گازی)
لوله هواکش را از روی هود برآمدگی بالای بخاری جدا کنید. هود پیش نویس معمولاً با سه یا چهار پیچ فلزی به لوله هواکش متصل می شود. اگر هود پیش نویس در شکل خوبی باشد ، ممکن است بتوانید از آن با بخاری جدید استفاده کنید.

آبگرمکن برقی قدیمی را برای جدید عوض کنید


برای چرخاندن آبگرمکن برقی و چرخ قدیمی در جدید ، از یک لوازم خانگی با بند استفاده کنید. اگر آبگرمکن ها باید از پله های زیرزمین بالا و پایین بروند ، بهتر است یک کمک دهنده داشته باشید تا در این کار به شما کمک کند. و مطمئن شوید که در هنگام جابجایی آبگرمکن برقی را به صورت دالی بسته اید.

کف مکانی که آبگرمکن برقی قدیمی در آن قرار داشت را تمیز کنید. آبگرمکن جدید را به موقعیت خود منتقل کنید ، لوله های موجود را با اتصالات لوله کشی آبگرمکن کنار هم قرار دهید. در صورت لزوم ، با شستن زیر پاها آبگرمکن جدید را تراز کنید. اگر منطقه شما در معرض خطر زلزله قرار دارد ، ممکن است براکت ها یا تسمه هایی وجود داشته باشد که برای محکم نگه داشتن آبگرمکن باید محکم شوند.

لوله کشی نصب آبگرمکن برقی


Relief Valve و سایر اتصالات را نصب کنید
اتصالات مختلف مورد نیاز برای آبگرمکن را نصب کنید. این همیشه شامل یک شیر تخلیه دما و فشار (شیر TPR) و لوله تخلیه تخلیه است. طبق دستورالعمل سازنده ، سایر اتصالات را در صورت لزوم نصب کنید

خطوط آب را وصل کنید
نوک سینه های پلاستیکی گالوانیزه را به دهانه های ورودی آب سرد و آب گرم در بالای آبگرمکن وصل کنید. نصب شامل پیچیدن نخ ها با نوار مهر و موم لوله کش ، سپس کشیدن نوک سینه ها در داخل سوراخ ها و محکم کردن آنها با انبر قفل کانال یا آچار لوله است.

اکنون ، لوله آب سرد را به نوک پستان ورودی روی آبگرمکن و لوله آب گرم را به نوک پستان خروجی وصل کنید. در برخی موارد ، این امر می تواند به راحتی اتصال لوله های قابل انعطافی که هنگام برداشتن بخاری قدیمی جدا کرده اید ، باشد. اما اگر لوله های آب به سختی به داخل بخاری آب منتقل می شدند و برای برداشتن آبگرمکن به برش احتیاج داشتند ، کار کمی پیچیده تر است.

برای اتصال نوک پستان های بخاری آب به لوله های آب سرد و گرم ممکن است لازم باشد آداپتورهای رزوه ای مختلف ، طول کوتاه لوله و اتصالات اتصال را مونتاژ کنید. نحوه انجام این کار به انواع لوله شما و پیکربندی لوله کشی بستگی دارد. اگر لوله های مسی داشته باشید ممکن است به لحیم کاری عرق با مشعل نیاز داشته باشد ، اما اتصالات فشرده سازی ، اتصالات چسبنده (SharkBite) و اتصالات PEX وجود دارد که می تواند با انواع مختلف لوله های لوله کشی نیز کار کند.

اگر قبلاً آنها را ندارید ، اکنون زمان مناسبی برای نصب لوله های انعطاف پذیر برای اتصال لوله های آب سرد و گرم به آبگرمکن است. در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض در آینده ، اتصال آبگرمکن را آسان تر می کند. این امر مستلزم اتصال آداپتورهای رشته ای نر به هر دو نوک سینه های آبگرمکن و انتهای لوله های آب سرد و گرم است. سپس لوله های انعطاف پذیر با مهره های اتصال دهنده ای که به آداپتورها پیچ می شوند بین آنها قرار می گیرد.

خطوط گاز یا برق را وصل کنید
در صورت لزوم ، گاز یا منابع الکتریکی را به هم متصل کنید:

آبگرمکن گازی: خط گاز را به شیر کنترل مشعل گاز وصل کنید. در صورت امکان و مجاز بودن آن با کد محلی ، از یک خط گاز انعطاف پذیر استفاده کنید. با روشن کردن شیر تأمین گاز و مسواک زدن محلول آب صابون به محل اتصال گاز و تمام اتصالات گاز ، نشتی را بررسی کنید. در صورت مشاهده هرگونه حباب ، اتصال در حال نشت است و باید تقویت شود. اگر هنوز نمی توانید مهر و موم خوبی بدون حباب بگیرید ، با شرکت گاز یا یک لوله کش تماس بگیرید.
آبگرمکن برقی: کابل برق را در جعبه اتصال سیم در بالای آبگرمکن گیر کنید. سیم های مدار را با استفاده از کانکتورهای سیم به لامپ های آبگرمکن وصل کنید. صفحه پوشش را روی جعبه اتصال سیم وصل کنید.
دریچه (فقط بخاری های گازی) را دوباره وصل کنید
هود پیش نویس را در قسمت بالایی آبگرمکن قرار دهید و مرکز آن را روی دهانه خروجی قرار دهید و آن را به داخل لوله دریچه قرار دهید. آن را با پیچ های ورق فلزی محکم کنید. اگر آبگرمکن برقی جدید نسبت به بخاری قدیمی ارتفاعی متفاوت دارد ، ممکن است لازم باشد که لوله تخلیه را با برش دادن اندازه آن با قیچی فلزی یا نصب قسمت کوتاهتر لوله ، کوتاه کنید. یا ، برای یک آبگرمکن کوتاهتر ممکن است لازم باشد که دریچه را با اضافه کردن یک بخش اضافی لوله دریچه ، طولانی کنید.

مطابق دستورالعمل های سازنده و الزامات کد محلی ، حتماً دریچه را متصل کنید. برای آبگرمکن برقی جدید باید قطعات و دستورالعمل های خاصی وجود داشته باشد.

در بعضی از جوامع ، تهویه مشترک با دودکش یا دودکش که کوره را نیز سرو می کند (در اینجا نشان داده شده است) دیگر مجاز نیست. در این حالت ، ممکن است لازم باشد برای تنظیم مجدد تخلیه آبگرمکن جدید خود با یک متخصص تماس بگیرید.

دریچه گاز از آبگرمکن برقی به دودکش منتقل می شود
نصب را کامل کنید
یک شیر آب گرم را در محلی از راه دور در خانه روشن کنید ، سپس شیر تأمین آب سرد را به آبگرمکن روشن کرده و اجازه دهید مخزن آبگرمکن با آب پر شود. شما می دانید که هنگامی که آب از شیر آب گرم شروع به جریان می کند ، مخزن پر است.

برای یک آبگرمکن برقی ، با روشن کردن قطع کننده مدار ، برق را به مدار آبگرمکن برقی برگردانید. برای آبگرمکن گاز ، اطمینان حاصل کنید که سوپاپ اصلی گاز باز شده است و مطابق با دستورالعمل های سازنده ، عملکرد صحیح اشتعال خلبان را تأیید کنید.

ترموستات را بر روی بخاری بر اساس درجه حرارت بین 110 تا 125 درجه فارنهایت تنظیم کنید (120 درجه توصیه می شود) و اجازه دهید آب مخزن به دما برسد.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن برقی لینک روبرو : آبگرمکن برقی

راهنمای خرید بهترین برند آبگرمکن برقی


آبگرمکن های برقی یک انتخاب محبوب هستند زیرا برق یکی از آسان ترین منابع برق در ایالات متحده است. اگر به آبگرمکن جدیدی احتیاج دارید ، احتمالاً چند سال است که تغییری در سیستم خود ایجاد نکرده اید و متوجه می شوید که آنها در فن آوری و بهره وری انرژی به روز شده اند.

در اینجا یک راهنمای سریع برای انتخاب مارک مناسب آبگرمکن برقی بدون شکستن بانک وجود دارد.


انتخاب مارک آبگرمکن برقی


انتخاب یک آبگرمکن برقی برای بسیاری از افراد در بازار دشوار است. خواهید دید که نامهای تجاری مشابه را بارها و بارها می شنوید ، و رمزگشایی اینکه چرا یکی بهتر از دیگری است چالش برانگیز است. غالباً کمتر مربوط به خود مارک ها و بیشتر مربوط به این است که کدام مارک برای نیازهای شما مناسب است. در اینجا چند ملاحظه وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

ظرفیت
اولین چیزی که باید در نظر بگیرید عادتهای استفاده شماست. در خانه شما چه چیزی به آب گرم نیاز دارد و چند بار مصرف می شود. اگر ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و چندین سرویس بهداشتی دارید که به نظر می رسد در چند ساعت اول روز آب گرم بیرون می کشند ، به چیزی با ظرفیت قابل توجه نیاز خواهید داشت. این لزوما به این معنی نیست که شما به یک آبگرمکن با مخزن عظیم احتیاج دارید.

هنگام خرید آبگرمکن برقی مخزن ، می خواهید در مورد FHR یا First-Hour Rating فکر کنید. با یک آبگرمکن بدون مخزن ، شما به دنبال GPM یا گالن در دقیقه هستید. این رتبه بندی درک درستی از میزان تولید آب گرم در مدت زمان مشخص به شما می دهد. اگر به مقدار زیادی آب نیازی ندارید ، فقط به درجه بندی کمی احتیاج دارید ، در غیر این صورت بسیار ناکارآمد خواهد بود. با این حال ، اگر خانواده بزرگ و تقاضای زیادی دارید ، رتبه بندی بالاتر ایده آل تر است.

تایپ کنید
هنگام جستجوی مارک های آبگرمکن ، باید به این فکر کنید که آنها در محدوده خود چه پیشنهادی دارند. سه نوع آبگرمکن اصلی وجود دارد: بدون مخزن ، مخزن ذخیره سازی و پمپ حرارتی. بخاری مخزن ذخیره مقدار زیادی آب را گرم می کند و آن را در مخزن ذخیره می کند در حالی که بخاری بدون مخزن به محض بیرون آمدن فوری و بر اساس تقاضا ، آب را گرم می کند.

مخزن آب پمپ حرارتی گرما را از هوا گرفته و آب را با این کار گرم می کند. هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و سناریوهای کاربردی ترجیحی را دارند ، با این حال ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا مارک مورد نظر شما نوع مورد نظر شما را حمل می کند یا خیر.

 

به عنوان مثال ، اگر شما آنقدر نگران بهره وری انرژی نیستید و ترجیح می دهید به سادگی سیستم مخزن قدیمی خود را مقاوم سازی کنید ، EcoSmart مارک مناسبی برای شما نخواهد بود زیرا آنها روی بهره وری انرژی متمرکز هستند و فقط آبگرمکن های بدون مخزن تولید می کنند.

ضمانتنامه
ضمانتی که یک مارک ارائه می دهد اغلب سطح کیفیت دریافتی شما را تعیین می کند. مارکی که ضمانت مادام العمر ارائه می دهد به مراتب کمتر از مارک دارای ضمانت بسیار محدود شکسته می شود. در حالی که اکثر آبگرمکن ها از 3-12 سال با گارانتی ارائه می شوند ، با این حال متوجه خواهید شد که ضمانت طولانی تر هزینه کمی بیشتر برای شما دارد.

به همین ترتیب ، فقط گارانتی را به ارزش اسمی خود قبول نکنید. اگرچه ضمانت نامه ممکن است طولانی باشد ، اما اغلب "محدود" است و به این معنی است که موارد خاصی را حذف می کند. ابتدا این مورد را بررسی کنید زیرا ممکن است نشانه ای از نقص های آینده سیستم باشد. همچنین ، نگاهی به بررسی های مشتری بیندازید تا ببینید مارک ها در صورت اختلاف چگونه به ضمانت های خود احترام می گذارند.

 

بهره وری انرژی
برخی از مارک ها تأکید واقعی بر بهره وری انرژی و سازگاری با محیط زیست دارند. این مارک ها مارک هایی هستند که دارای راندمان بهتری هستند. یک میانبر برای دیدن اینکه آیا یک برند محصولات کم مصرف ارائه می دهد یا نه ، به دنبال مهر و موم Energy Star است زیرا گواهی می دهد که آنها از نظر انرژی کارآمد هستند.

یک مارک آبگرمکن می تواند با دستیابی به معیارهای ضریب انرژی (روشی قدیمی برای اندازه گیری کارایی) ، فاکتور جهانی انرژی (روش جدید اندازه گیری کارایی) ، افت در حالت آماده به کار (مقدار گرمای از دست رفته از بخاری آب در حین استفاده) به این مهم دست یابد. ، مانند آن از طریق لوله ها) یا بازده حرارتی. غالباً همچنین مشاهده خواهید کرد که مارک ها درصد کارایی یک بخاری را نشان می دهند ، به این ترتیب که یک آبگرمکن با کارایی 95٪ فقط قادر به تبدیل 5٪ انرژی خود به گرما نیست.

ماندگاری
هنگام در نظر گرفتن دوام ، می توانید به دنبال بررسی مشتری باشید تا ببینید که هر برند در طول عمر خود چقدر خوب است. غالباً بررسی هایی پیدا خواهید کرد که در مورد عمر قطعات داخلی و جایگزینی آنها نیز آسان است.

همچنین می توانید به دنبال ویژگی هایی باشید که باعث افزایش طول عمر می شوند. به عنوان مثال ، آبگرمکن های شیشه ای از فرسایش ناشی از زنگ زدگی محافظت می شوند. به همین ترتیب ، بعضی از آبگرمکن ها حاوی دستگاه های ضد جرم هستند که از تجمع بقایای آهک در داخل آبگرمکن ، حتی در مناطق آب سخت جلوگیری می کنند.

نگهداری آبگرمکن های برقی


نگهداری آبگرمکن برقی برای بهبود طول عمر آن مهم است. اولین راه برای انجام این کار نگه داشتن آن در دمای کمی پایین تر است. هنگامی که در دمای بالا نگه داشته شود ، بخاری آب را به فشار بیش از حد ، که اجزای داخل آن سخت است ، مجبور می کند.

شما باید حداقل سالانه دما و فشار خود را بررسی کنید. انجام این کار بسیار ساده است. به راحتی دو بار شیر را تخلیه کنید. اگر آب از شیر خارج می شود یا شیر به حالت اولیه خود برنمی گردد ، در این صورت مشکل دارید و ممکن است به لوله کش احتیاج داشته باشید.

عایق برای اطمینان از اینکه بیشترین بهره وری را از مخزن آب خود می گیرید ، کلیدی است و همچنین آن را در شرایط مناسب نگه می دارد. اگر مخزن دارید ، عایق بندی کنید و لوله ها مهم هستند. عایق بندی مخزن از اتلاف حالت آماده به کار جلوگیری می کند در حالی که عایق بندی لوله ها از اتلاف گرما و همچنین یخ زدن لوله ها در ماه های سرد جلوگیری می کند. حتی مهم است که لوله سرد را عایق بندی کنید زیرا ممکن است در تابستان در معرض تراکم قرار گیرد.

نگاهی به میله آند بیندازید. این میله احتمالاً یکی از مهمترین شاخص های دوام است. این میله برای جلوگیری از زنگ زدگی و پر شدن مخزن از رسوبات استفاده می شود. شما باید میله را بیرون بیاورید و ببینید در چه وضعیتی قرار دارد. اگر ضخامت آن کمتر از نیم اینچ است یا پوشیده از رسوبات کلسیم است ، باید جایگزین شود.

در آخر ، هر ساله مخزن خود را تخلیه کنید. با تخلیه هر نوع رسوب و رسوبی از چاه یا منبع اصلی تأمین آب آزاد می شود. مخزن را درون سطل تخلیه کرده و سپس آن را با منبع آب سرد بشویید. این کار را ادامه دهید تا آب زلال شود.

 

 

نگاهی به بازیکنان اصلی


هر یک از مارک های موجود در بازار ، موافقان و مخالفان خاص خود را دارند. اصول اساسی آنها باعث می شود که در زمینه های مختلف متخصص باشند. در اینجا یک راهنمای سریع برای آنچه می توانید از هر مارک انتظار داشته باشید آورده شده است.

A.O. اسمیت
A.O.Smith با تولید آبگرمکن های مسکونی و تجاری و دیگهای بخار ، یکی از مارک های برجسته در سطح جهان است. A.O.Smith در سال 1874 در ویسکانسین تاسیس شد ، اکنون دارای کارخانه ها و دفاتر در سراسر جهان است.

از نظر آبگرمکن برقی ، A.O.Smith آبگرمکن مخزنی و بدون مخزن و همچنین آبگرمکن برقی خورشیدی ارائه می دهد.

A.O. آبگرمکن برقی اسمیت از جدیدترین فناوری به منظور اطمینان از دقت در عملکرد و دوام استثنایی برخوردار هستند. مخازن دارای پوشش شیشه ای Blue Diamond دارای دو برابر محافظت در برابر خوردگی نسبت به شیشه های معمولی است که توسط مارک های دیگر اجرا می شود. میله آند CoreGard حفاظت از خوردگی استثنایی را فراهم می کند ، در بعضی از مدل ها از دو میله استفاده می شود و بنابراین ضمانت طولانی تر دارند. آبگرمکن های آنها نیز

 

آبگرمکن های Reliance که برای بهبود ایمنی کار می کنند با قطع حرارتی همراه هستند. در صورت بالا رفتن درجه حرارت ، قطع برق آبگرمکن متوقف می شود. از آسیب به اجزای داخلی و همچنین کاهش خطر آتش سوزی جلوگیری می کند.

با این اوصاف ، نصب آبگرمکن های برقی Reliance کمی مشکل است ، به طوری که گفته می شود برخی از مشتریان هنگام قرار دادن در آن ها اوقات سختی را سپری می کنند. با این حساب ، ممکن است برای نصب این مدل ها به کمک حرفه ای نیاز پیدا کنید.

آبگرمکن های استاندارد آمریکا


استاندارد آمریکایی آبگرمکن های برقی را برای استفاده های تجاری و مسکونی ارائه می دهد ، اما تمرکز بیشتری برای مخازن بزرگتر برای کاربردهای تجاری دارد. این شرکت در کالیفرنیا مستقر است و یکی از مارک های شناخته شده در سراسر کشور است.

با توجه به بهره وری انرژی ، همه آبگرمکن های برقی مدل American Standard به طور کامل با عایق فوم غیر CFC عایق بندی شده اند و از تمام مقررات بهره وری انرژی فدرال و ایالتی برخوردار هستند.

از نظر دوام ، آبگرمکن های برقی آنها به سبک مخزن دارای مخازنی ساخته شده از فولاد سنج سنگین است که با DURA-GLAS ، پوشش شیشه ای اختراع شده آنها برای جلوگیری از خوردگی مخزن ساخته شده است.

مخازن همچنین دارای تمیزکاری داخلی هستند تا از چسبیدن رسوب به مخزن و ایجاد خسارت جلوگیری کنند. این کمک می کند تا مخزن عمر طولانی تری داشته باشد. ضمانت محصولات آنها بصورت ضمانت محدود 6 یا 12 ساله اجرا می شود که ماندگاری محصولات آنها را نشان می دهد.

مخازن استاندارد آمریكا همچنین دارای سیستمهای خودتنظیم هستند كه نوسان دما را هنگام استفاده متوقف می كنند. همچنین به این آبگرمکن ها کمک می کند تا 96٪ از نظر مصرف سوخت صرفه جویی کنند زیرا مصرف برق آنها را بیش از نیاز واقعی آنها متوقف می کند.

بوش
بوش در آلمان تاسیس شد که هنوز دفتر مرکزی آن مستقر است. آنها به دلیل تخصص در تعدادی از رشته های فن آوری ، از خودرو تا الکترونیک شناخته شده اند. بوش در حال حاضر یکی از معتبرترین شرکتهای مهندسی در بیش از 60 کشور در سراسر جهان است.

آبگرمکن های بوش به دلیل کاربرد آسان و سازگار با نیازهای شخصی شما شناخته می شوند. این برند طیف وسیعی از اندازه ها را برای آبگرمکن های برقی در نظر گرفته و گزینه های مخزنی و بدون مخزن را ارائه می دهد. اندازه آنها جمع و جور است تا به راحتی در خانه جا بیفتد در حالی که نصب آن آسان است و استفاده از آن به دلیل کنترل های دیجیتال ساده است. علاوه بر این ، طیف وسیعی از بخاری های آب آنها بسیار مقرون به صرفه و مقرون به صرفه است ، به خصوص به دلیل دوام آنها.

بوش همچنین با نگاهی تیزبینانه به دنبال حفظ محیط زیست ، به بهره وری انرژی خود افتخار می کند. با در نظر داشتن این موضوع ، آبگرمکن های بوش با مصرف کمتری سوخت ، انرژی را کاهش می دهند و فشار را در محیط کاهش می دهند ، در حالی که راحتی خانه را به خطر نمی اندازند.

از نظر طول عمر ، انتظار می رود آبگرمکن های بوش حداقل برای دو دهه در یک خانه خانوادگی معمولی دوام بیاورند.

استیبل الترون
اشتیبل الترون بیش از 90 سال است که در حال طراحی آبگرمکن بدون مخزن است. آنها پیشگامان گرمایش آب برقی بدون مخزن بوده و از آن زمان وقت خود را صرف بهبود آن کرده اند. آنها به مهندسی و برتری ساخت افتخار می کنند و هم آب گرمکن برقی بدون مخزن کل خانه و هم محل استفاده را ارائه می دهند.

علاقه زیاد به طراحی بدون مخزن به دلیل تمرکز آنها بر بهره وری انرژی و صرفه جویی در هزینه مشتریان است. وقتی به جای مخازن از آبگرمکن بدون مخزن استفاده می شود ، حدود 10-20٪ برق صرفه جویی می شود. بخاری های برقی Stiebel Eltron با گرمایش بسیار کارآمد ، میزان سوخت مصرفی را کاهش می دهد و در هزینه های خانگی صرفه جویی می کند.

این شرکت همچنین به دلیل خدمات گسترده به مشتری معروف است. هنگامی که خانواده ها به دنبال خریدآبگرمکن جدید هستند ، نمایندگان Stiebel Eltron بیش از حد خوشحال می شوند که در انتخاب مدل مناسب برای نیازهای خانگی شما کمک کنند تا حداکثر راحتی و بهره وری انرژی را داشته باشند.

Stiebel Eltron یکی از متنوع ترین انواع بخاری های برقی مسکونی بدون مخزن را در بازار دارد که شما را قادر می سازد اطمینان حاصل کنید که تجهیزات درستی را در خانه خود قرار داده اید.

اکو اسمارت
EcoSmart وظیفه خود را ساخت و تولید می کند

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن برقی در لینک روبرو : آبگرمکن برقی

اندازه گیری آبگرمکن جدید

یک آبگرمکن با اندازه مناسب و در حالی که کارآمدتر است ، نیازهای آب گرم خانوار شما را برآورده می کند.

بنابراین قبل از خرید آبگرمکن مطمئن شوید که اندازه آن صحیح است.

در اینجا اطلاعاتی در مورد نحوه اندازه گیری آبگرمکن پیدا خواهید کرد:

آبگرمکن های بدون آب یا از نوع تقاضا
سیستم گرمایش آب خورشیدی
پمپ آب و ذخیره سازی (با مخزن) آبگرمکن.


برای اندازه گیری سیستم های ترکیبی آب و گرمایش فضا - از جمله برخی از سیستم های پمپ حرارتی ، و کویل بی سیم و بخاری غیر مستقیم آب - با یک پیمانکار واجد شرایط مشورت کنید

اگر هنوز فکر نکرده اید که چه نوع آبگرمکن برای خانه شما مناسب است ، در مورد انتخاب آبگرمکن جدید بیشتر بیاموزید.

 

اندازه گیری بخاری های مخزن یا نوع آبگرمکن


آبگرمکن بدون تانک یا نوع تقاضا با حداکثر افزایش درجه حرارت ممکن در یک جریان معین درجه بندی می شوند. بنابراین ، برای اندازه گیری بخاری آب تقاضا ، شما باید میزان جریان و افزایش دما را برای استفاده از آن (کل خانه یا یک برنامه کاربردی از راه دور ، مانند فقط حمام) در خانه خود تعیین کنید.

ابتدا تعداد دستگاه های آب گرم مورد نظر خود را در هر زمان ذکر کنید. سپس سرعت جریان آنها (گالن در دقیقه) را اضافه کنید. این میزان جریان مورد نظر شما برای بخاری آب تقاضا می باشد.

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما انتظار دارید همزمان یک شیر آب آب گرم با سرعت جریان 0.75 گالن (2.84 لیتر) در دقیقه و سر دوش با سرعت جریان 2.5 گالن (9.46 لیتر) در دقیقه اجرا کنید. سرعت جریان از طریق بخاری آب تقاضا حداقل باید 3.25 گالن (12.3 لیتر) در دقیقه باشد. برای کاهش سرعت جریان ، وسایل کم مصرف آب را نصب کنید.

 

برای تعیین افزایش دما ، دمای آب ورودی را از دمای خروجی مورد نظر کم کنید. اگر غیر از این بدانید ، فرض کنید که دمای آب ورودی 50 درجه فارنهایت (10 درجه سانتیگراد) است.

برای بیشتر استفاده ها ، آب خود را با دمای 120 درجه فارنهایت (49 درجه سانتیگراد) گرم می کنید. در این مثال ، به بخاری آب تقاضا نیاز دارید که بیشترین استفاده را از دمای 70 درجه فارنهایت (39 درجه سانتیگراد) دارد.

 

 

برای ماشینهای ظرفشویی بدون بخاری داخلی و سایر کاربردهای این چنینی ، ممکن است بخواهید آب شما با دمای 140 درجه فارنهایت (60 درجه سانتیگراد) گرم شود. در این حالت ، شما نیاز به افزایش درجه حرارت 90 درجه فارنهایت (50 درجه سانتیگراد) دارید.

بیشتر آبگرمکن ها تقاضا برای انواع درجه حرارت ورودی درجه بندی می شوند. به طور معمول ، افزایش دمای آب 70 درجه فارنهایت (39 درجه سانتیگراد) با سرعت جریان 5 گالن در دقیقه از طریق بخاری های بخار بنزین و 2 گالن در دقیقه از طریق وسایل برقی امکان پذیر است.

سرعت جریان سریعتر یا دمای ورودی سردتر گاهی اوقات می تواند دمای آب را در دورترین شیر آب کاهش دهد. برخی از انواع آبگرمکن های بدون تانک از نظر ترموستاتیک کنترل می شوند. آنها می توانند دمای خروجی خود را با توجه به سرعت جریان آب و دمای ورودی تغییر دهند.

 

اندازه گیری سیستم گرمایش آب آفتابی


اندازه گیری سیستم گرمایش آب خورشیدی شما اساساً شامل تعیین کل ناحیه جمع کننده و میزان ذخیره آن است که باید در طی تابستان 90٪ - 100٪ از نیازهای آب گرم خانوار خود را تأمین کنید.

پیمانکاران سیستم خورشیدی از صفحات کاربرگ و برنامه های رایانه ای برای تعیین نیازهای سیستم و اندازه کلکسیون استفاده می کنند.

منطقه گردآورنده
پیمانکاران معمولاً از راهنمایی حدود 20 فوت مربع (2 متر مربع) مساحت کلکتور برای هر یک از اعضای خانواده اول استفاده می کنند. اگر در منطقه ساکن کمربند خورشید ایالات متحده یا 12 تا 14 فوت مربع هستید اگر در شمال ایالات متحده زندگی می کنید ، برای هر فرد اضافی ، 8 فوت مربع (0.7 متر مربع) اضافه کنید.

حجم ذخیره سازی
یک مخزن کوچک (50 تا 60 گالن) معمولاً برای یک تا دو سه نفر کافی است. یک مخزن ذخیره سازی متوسط (80 گالن) برای سه تا چهار نفر به خوبی کار می کند. یک مخزن بزرگ برای چهار تا شش نفر مناسب است.

برای سیستم های فعال اندازه مخزن خورشیدی با اندازه کلکتور افزایش می یابد - به طور معمول 1.5 گالن در هر فوت مربع از کلکتور. این امر به جلوگیری از گرمای بیش از حد سیستم در صورت کم بودن تقاضا برای آب گرم کمک می کند. در آب و هوای بسیار گرم و آفتابی ، برخی از متخصصان پیشنهاد می کنند که این نسبت باید به حداکثر 2 گالن ذخیره به 1 فوت مربع از محل جمع آوری افزایش یابد.

سایر محاسبات
محاسبات اضافی در اندازه گیری سیستم گرمایش خورشیدی شما شامل ارزیابی منابع خورشیدی سایت ساختمان شما و تعیین جهت گیری مناسب و شیب جمع کننده خورشیدی است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این محاسبات از صفحه بخاری آب خورشیدی بازدید کنید.

 

اندازه گیری و ذخیره سازی آب گرم (با مخزن)


برای اندازه گیری صحیح یک آبگرمکن خانگی برای منزل - از جمله بخاری آب پمپ حرارتی با مخزن - از رتبه ساعت اول بخاری آب استفاده کنید. رتبه اول ساعت تعداد گالن آب گرم است که بخاری در هر ساعت می تواند تأمین کند (با یک مخزن پر از آب گرم شروع می شود). بستگی به ظرفیت مخزن ، منبع حرارت (مشعل یا عنصر) و اندازه مشعل یا عنصر آن دارد.

برچسب EnergyGuide رتبه اول ساعت در گوشه بالا سمت چپ را با عنوان "ظرفیت (رتبه ساعت اول)" ذکر می کند.

کمیسیون تجارت فدرال نیاز به یک برچسب EnergyGuide در تمام بخاری های ذخیره سازی آب معمولی جدید اما نه در بخاری های پمپ حرارتی دارد.

ادبیات محصول از یک تولید کننده همچنین ممکن است رتبه ساعت اول را ارائه دهد. به دنبال مدل های بخاری آب با درجه ساعت اول باشید که در فاصله 1 یا 2 گالن تقاضای ساعت اوج شما قرار داشته باشد - اوج روزانه 1 ساعته نیاز به آب گرم خانه شما.

برای برآورد تقاضای ساعت اوج خود:

مشخص کنید چه ساعتی از روز (صبح ، ظهر ، عصر) از بیشترین آب گرم خانه خود استفاده می کنید. تعداد افرادی که در خانه شما زندگی می کنند را در نظر داشته باشید.
برای برآورد حداکثر استفاده از آب گرم در طول این یک ساعت از روز از برگه زیر استفاده کنید - این میزان اوج تقاضای ساعت شماست. توجه: کاربرگ ، کل مصرف روزانه آب گرم را تخمین نمی زند.
نمونه کارگ تقاضای ساعت اوج 36 گالن را نشان می دهد. بنابراین ، این خانه به یک مدل آبگرمکن با درجه ساعت اول 34 تا 38 گالن نیاز دارد.

 

لیست قیمت آبگرمکن