fuel-tank

اشتراک گذاشته شده با :

آبگرمکن برقی

پمپ حرارتی آبگرمکن برقی


بیشتر صاحبان خانه که پمپ های حرارتی آبگرمکن برقی دارند از آنها برای گرم کردن و خنک سازی خانه های خود استفاده می کنند. از پمپ گرمایی می توان برای گرم کردن آب نیز استفاده کرد - یا به عنوان سیستم گرمایش آب به صورت مستقل ، یا به عنوان سیستم گرمایش آب و تهویه مطبوع.

چگونه کار می کنند؟


پمپ حرارتی آبگرمکن برقی به جای تولید مستقیم گرما ، از برق برای انتقال گرما از یک مکان به مکان دیگر استفاده می کنند. بنابراین ، آنها می توانند دو تا سه برابر بیشتر از پمپ حرارتی آبگرمکن برقی مقاوم در برابر برق استفاده کنند. برای جابجایی گرما ، پمپ های حرارتی معکوس مانند یخچال کار می کنند.

در حالی که یخچال از درون جعبه گرما می کشد و آن را به اتاق اطراف می ریزد ، یک آبگرمکن پمپ حرارتی منبع هوا به صورت جداگانه گرما را از هوای اطراف می کشد و آن را - در دمای بالاتر - به مخزن می اندازد تا گرم شود اب.

شما می توانید یک سیستم گرمایش آب پمپ حرارتی آب گرمکن مستقل را به عنوان یک واحد یکپارچه با مخزن ذخیره آب داخلی و عناصر گرمایش با مقاومت پشتیبان خریداری کنید. همچنین می توانید یک پمپ حرارتی را برای کار با یک آبگرمکن ذخیره سازی معمولی مقاوم سازی کنید.

آبگرمکن های پمپ حرارتی نیاز به نصب در مکانهایی دارند که در محدوده 40º - 90ºF (4.4º– 32.2ºC) در طول سال باقی بمانند و حداقل 1000 فوت مکعب (28.3 متر مکعب) فضای هوا را در اطراف آبگرمکن فراهم کنند. هوای خنک خروجی می تواند به اتاق یا فضای خارج از خانه منتقل شود.

آنها را در فضایی با گرمای زیاد مانند اتاق کوره نصب کنید. آبگرمکن های پمپ حرارتی در یک فضای سرد کارایی خوبی ندارند. آنها می توانند فضاهایی را که در آن هستند خنک کنند. شما همچنین می توانید یک سیستم پمپ حرارتی منبع هوا نصب کنید که ترکیبی از گرمایش ، سرمایش و گرمایش آب است.

این سیستم های ترکیبی گرما را در فضای داخلی از هوای بیرون در زمستان و از هوای داخل در تابستان بیرون می کشند. از آنجا که آنها گرما را از هوا خارج می کنند ، هر نوع سیستم پمپ حرارتی منبع هوا در آب و هوای گرم کارایی بیشتری دارد.

صاحبان خانه در درجه اول پمپ های حرارتی زمین گرمایی - که در زمستان از زمین و در تابستان از هوای داخلی گرم می شوند - را برای گرم کردن و خنک سازی خانه های خود نصب می کنند. برای گرم کردن آب می توانید یک آبگرمکن برقی به سیستم پمپ حرارتی آبگرمکن زمین گرمایی اضافه کنید. desuperheater یک مبدل حرارتی کمکی کوچک و کمکی است که از گازهای بیش از حد گرم شده کمپرسور پمپ گرما برای گرم کردن آب استفاده می کند. این آب گرم سپس از طریق لوله به مخزن آبگرمکن ذخیره خانه منتقل می شود.

دستگاه های گرماسیری برای آبگرمکن های بدون مخزن یا نوع تقاضا نیز در دسترس هستند. در تابستان ، بخاری زدایی از گرمای اضافی که در غیر این صورت به زمین رانده می شود ، استفاده می کند. بنابراین ، وقتی پمپ حرارتی زمین گرمایی در طول تابستان مرتباً کار می کند ، می تواند تمام آب شما را گرم کند.

در طول پاییز ، زمستان و بهار - هنگامی که دستگاه آبگرمکن بیش از حد گرما تولید نمی کند - شما باید بیشتر به ذخیره خود اعتماد کنید و یا بخواهید آبگرمکن را گرم کنید. برخی از تولیدکنندگان سیستم های پمپ حرارتی زمین گرمایی سه کاره را نیز ارائه می دهند که گرمایش ، سرمایش و آب گرم را تأمین می کنند. آنها از یک مبدل حرارتی جداگانه برای تأمین تمام نیازهای آب گرم خانوار استفاده می کنند.

انتخاب پمپ حرارتی آبگرمکن برقی


سیستم های آبگرمکن پمپ حرارتی معمولاً هزینه های اولیه بالاتری نسبت به آبگرمکن های ذخیره سازی معمولی دارند. با این حال ، آنها هزینه های عملیاتی کمتری دارند که می تواند قیمت خرید و نصب بالاتر آنها را جبران کند.

قبل از خرید سیستم گرمایش آب با پمپ گرمایی ، باید موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید:

اندازه و رتبه بندی ساعت اول
نوع سوخت و در دسترس بودن
بهره وری انرژی (عامل انرژی)
هزینه های کلی


اگر می خواهید یک سیستم پمپ حرارتی آبگرمکن گرمایش آب ، گرمایش فضا و خنک کننده در خانه خود نصب کنید ، همچنین اطلاعات ما در مورد پمپ های حرارتی منبع هوا و پمپ های حرارتی زمین گرمایی را ببینید.

 

نصب و نگهداری پمپ حرارتی آبگرمکن برقی


نصب و نگهداری صحیح سیستم گرمایش آب پمپ حرارتی آبگرمکن برقی شما می تواند بهره وری انرژی آن را بهینه کند.

نصب مناسب به عوامل زیادی بستگی دارد. این عوامل شامل نوع سوخت ، آب و هوا ، الزامات محلی کد ساختمان و موارد ایمنی است. بنابراین ، بهتر است یک پیمانکار لوله کشی و گرمایش (یا نصب کننده / طراح سیستم پمپ حرارتی زمین گرمایی) مجوز نصب پمپ حرارت خود را داشته باشید.

موارد زیر را هنگام انتخاب یک متخصص واجد شرایط انجام دهید:

برآورد هزینه را به صورت کتبی درخواست کنید
مراجعه کنید
این شرکت را با دفتر بهتر مشاغل محلی خود بررسی کنید
ببینید آیا شرکت در صورت لزوم مجوز محلی را دریافت می کند یا کد ساختمان محلی را درک می کند.
نگهداری و تعمیر آبگرمکن می تواند به طور قابل توجهی عمر آبگرمکن شما را افزایش داده و افت کارایی را به حداقل برساند. برای توصیه های خاص نگهداری ، دفترچه راهنمای خود را بخوانید.

بهبود بهره وری انرژی


بعد از اینکه آبگرمکن شما به درستی نصب و نگهداری شد ، برخی از استراتژی های اضافی برای صرفه جویی در مصرف انرژی را برای کمک به کاهش قبض های آب گرم کنید. نصب برخی از دستگاه ها و سیستم های کم مصرف مقرون به صرفه تر با آبگرمکن است.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

نصب آبگرمکن جدید


انواع آبگرمکن


ما نصب سریع و قابل اعتماد آبگرمکن را برای هر نوع بخاری آب ارائه می دهیم. با وجود تعداد زیادی از افراد در آنجا ، ممکن است انتخاب شما دشوار باشد. آبگرمکن های مخزنی سنتی آب داغ را تا زمانی که به آن نیاز داشته باشید ذخیره می کنند و در اندازه های مختلف عرضه می شود ، از مدل های 30 گالنی گرفته تا مدل های 80 گالنی و منابع مختلف انرژی ، از برق گرفته تا گاز گرفته تا پروپان.

بهترین انتخاب آبگرمکن


مطمئن نیستید کدام نوع آبگرمکن برای خانه یا محل کار شما مناسب است؟ با ما تماس بگیرید - ما به شما در توضیح تفاوت ها کمک خواهیم کرد و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که برای شما بهترین است. پس از تصمیم گیری ، ما تمام ابزار و تجهیزات درجه حرفه ای خود را به همراه خواهیم آورد و آنها را در کمترین زمان نصب خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید در اسرع وقت از آب گرم لذت ببرید.

مهم نیست که شما چه نوع آبگرمکن دارید یا به آن علاقه دارید ، متخصصان بامین تهویه می توانند به شما کمک کنند. برای خدمات نصب آبگرمکن ما امروز با ما تماس بگیرید.

 

نحوه نصب آبگرمکن گازی


بامین تهویه درمورد آبگرمکن خود برای مشتری توضیح می دهد.
اگر تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آبگرمکن خود را عوض کنید ، ممکن است یک تعویض آسان به نظر برسد. از نظر سطح ، کار دشواری نیست: مخزن قدیمی را تخلیه می کنید ، بنزین و آب را خاموش می کنید ، همه چیز را در آبگرمکن قدیمی جدا می کنید ، آن را بیرون می کشید و آبگرمکن جدید را قلاب می کنید.

اتصالات زیادی برای لغو اتصال وجود ندارد ، فقط تأمین گاز و اگزوز (دودکش) و خطوط ورود آب سرد و خارج شدن آب گرم است. اما حتی اگر یک کار به ظاهر ساده باشد و برای انجام آن به زمان زیادی احتیاج ندارید ، اما سایت های بهسازی منزل مانند Home Depot از دشواری نصب آبگرمکن گاز به عنوان "پیشرفته" استفاده می کنند. یک دلیل خوب برای آن وجود دارد

نکات ایمنی


با وجود نصب به ظاهر آسان ، این با گاز کار می کند که رتبه "پیشرفته" را برای این کار توجیه می کند. کار با بنزین به طور بالقوه برای شما ، خانواده و حتی کسی که با شما دیوار مشترک دارد یا در نزدیکی خانه شما قرار دارد بسیار خطرناک است.

هنگامی که آبگرمکن جدید خود را نصب می کنید ، باید بنزین را خاموش کنید تا بتوانید خط تغذیه را جدا کرده و آن را به بخاری جدید آب گرم متصل کنید. مهم است که خط تأمین گاز و همچنین گرماگیر و اگزوز به طور صحیح متصل شوند. پس از اتصال آبگرمکن جدید ، می توانید بنزین را دوباره روشن کنید ، اما باید خط را برای نشتی بررسی کنید.

برای آماتور در خانه ، این معمولاً به معنای کوتاه کردن اتصال با آب صابون و تماشای حباب است. از طرف دیگر ، یک نصاب حرفه ای نه تنها تجربه بیشتری در کار با خطوط بنزین و در نتیجه آزمایش و خطای کمتری خواهد داشت ، بلکه از تجهیزات لازم برای تشخیص نشت گاز با اطمینان بیشتری برخوردار خواهد بود و امنیت شما و خانواده را حفظ می کند.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

 

تخصص لوله کشی
اگرچه لوله کشی مورد نیاز در نصب آبگرمکن گازی خطرات مشابه کار با خطوط سوخت را به همراه ندارد ، اما ایده خوبی است که شخصی که این کار را انجام می دهد تجربه لوله کشی داشته باشد. اتصالات نه تنها نیاز به اتصال صحیح دارند ، بسته به سن آبگرمکن قدیمی ، نحوه نصب آن و اینکه آیا جایگزینی یک نسخه جدید است ، شاید لازم باشد لوله کشی را نیز به روز کنید.

به روزرسانی ها و به روزرسانی ها
سرانجام ، اگر سیستم شما برای مطابقت با استانداردهای مدرن نیاز به به روزرسانی دارد ، یا اگر می خواهید یک سیستم آب گرم پیشرفته تر ، مانند آبگرمکن گازی بدون مخزن را ارتقا دهید ، به دنبال کار بسیار بزرگتر از مبادله ساده هستید یک آبگرمکن برای دیگری قرار دهید. اگر از یک آبگرمکن ذخیره سازی سنتی در حال ارتقا هستید ، یک سیستم بدون مخزن باید با خطوط بنزین جدید ، خطوط آب جدید و سیستم تهویه جدید مجهز شود ، و این ارتقا than را بسیار پیشرفته تر از مهارت های متوسط انجام می دهد -خودت

 

نصب حرفه ای آبگرمکن


اگر می خواهید آبگرمکن خود را تعویض کنید ، برای رعایت ایمنی ، به نصب حرفه ای بپردازید. نه تنها با جلوگیری از هرگونه اشتباه تازه وارد ، شما و خانواده تان را ایمن تر می کند ، بلکه به این معنی است که این کار را سریع و کارآمد انجام می دهید تا بتوانید به صورت عادی به زندگی برگردید.

علاوه بر این ، می توانید گزینه های ارتقاgrade خود را با یک متخصص آگاه در میان بگذارید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا سیستم آب گرم قدرتمندتری برای خانواده شما مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب آبگرمکن گازی یا برنامه ریزی با یکی از تکنسین های مجرب ما ، امروز با بامین تهویه تماس بگیرید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

راهنمای خریداران آبگرمکن دیواری مسکونی


آبگرمکن دیواری گرم شما گرچه پر زرق و برق نیست اما یکی از مهمترین ویژگی های خانه شماست. شما برای راحتی و راحتی به آن وابسته هستید ، بنابراین خرید آبگرمکن بدون مخزن یا مخزن ذخیره آب گرم مناسب شما و خانه مهم است. در اینجا مواردی است که شما باید بدانید تا جریان آب گرم ادامه یابد.
اکثر مردم تا زمان خراب شدن آبگرمکن دیواری خود فکر نمی کنند.

زیرزمین سیل پایان یک روز طولانی است. هنگامی که ناگهان ، صدای قطره چکانی از زیرزمین را می شنوید ، با خانواده خود به صرف شام می نشینید. با نگرانی ، پایین می روید و بدترین ترس خود را تأیید می کنید - زیرزمین شما به یک استخر غول پیکر اردک داخلی تبدیل شده است.

 

مقصر؟ آبگرمکن دیواری مخزن ذخیره سازی 50 گالنی شما ترکید و اکنون در حال مسابقه با ساعت هستید تا فضای خنک را تمیز کرده و یک آبگرمکن جدید تهیه کنید. باور کنید یا نکنید ، در میان این فاجعه بارقه ای از فرصت می درخشد.

 

دقیقاً مانند این که یک گوشی هوشمند خراب بهانه ای برای به دست آوردن یک گوشی بهتر است ، یک آبگرمکن دیواری مسکونی ناموفق نیز می تواند فرصتی برای جایگزینی آن با چیزی باشد که برای سالهای سال به شما کمک کند.

 

اما شما باید بدانید که به دنبال چه چیزی هستید. خواندن این راهنمای خرید آبگرمکن دیواری گرم می تواند به شما کمک کند تا تماس مناسب خود و خانواده خود را برقرار کنید.

چه چیزی را باید در آبگرمکن دیواری جستجو کنید


چه انتخاب چگونگی تعویض آبگرمکن قدیمی یا نصب یکی در خانه جدید ، مهم است که سه زمینه اصلی را در نظر بگیرید: بهره برداری ، کارایی و هزینه.
 

عمل
آبگرمکن دیواری متفاوت کار می کنند و بسته به موارد زیر نیازهای خاصی دارند:

 

نوع آبگرمکن دیواری


اولین نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد نوع آبگرمکن دیواری گرم است. دو نوع محبوب مخزن ذخیره سازی و بدون مخزن هستند. یک آبگرمکن مخزن ذخیره آب ذخیره شده را گرم می کند ، در حالی که یک مدل بدون مخزن هنگام عبور از واحد ، آب مورد نیاز را گرم می کند. گزینه های جایگزین شامل آبگرمکن های دیواری غیرمستقیم (برای سیستم های دیگ بخار) ، نقطه استفاده و پمپ حرارتی است.

منبع انرژی
شعله گاز

نوع آن مهم نیست ، همه آبگرمکن های دیواری به منبع تغذیه نیاز دارند

برای گرم کردن آب. گزینه ها شامل برق ، خورشیدی یا به طور معمول گاز طبیعی ، نفت یا پروپان هستند.

 

این یک ملاحظه بسیار مهم است زیرا پیچیدگی و هزینه نصب را تعیین می کند. به عنوان مثال ، تهویه هوا برای خروج گازهای احتراق در تمام واحدهای مجهز به گاز نصب شده در داخل خانه مورد نیاز است.

 

نوع انرژی همچنین تعیین می کند که شما هر ماه در قبض آب و برق پرداخت می کنید. به طور معمول ، هزینه برق بیشتر از گاز است ، اگرچه پروپان می تواند بسیار گران شود. صاحبان خانه قبل از خرید آبگرمکن باید در مورد قیمت و در دسترس بودن انرژی در منطقه خود تحقیق کنند.

 

تخلیه کردن
آبگرمکن دیواری گازسوز نیاز به تخلیه گازهای ورودی و خروجی دارد. سه نوع اصلی تخلیه وجود دارد: دودکش ، مستقیم و برق.

تخلیه دودکش سنتی باعث آزاد شدن اگزوز از طریق دودکش می شود.

تخلیه نیرو از یک فن برای بیرون آوردن هوا از طریق لوله های خروجی استفاده کرده و هوای تازه را از فضای اطراف می گیرد.

تهویه مستقیم از لوله های ورودی و خروجی استفاده می کند که مستقیماً از طریق یک دیوار به بیرون متصل می شوند و می توانند در یک فضای محدود نصب شوند.
هنگام نصب آبگرمکن گازی ، مواد منفذی وارد عمل می شوند. فولاد ضد زنگ و پی وی سی ارزان قیمت هر دو گزینه هستند. تهویه جدید و نصب آسان پلی پروپیلن نیز محبوب شده است. نوع استفاده از تهویه تا حد زیادی به کارایی واحد بستگی دارد که در زیر بحث می شود.

 


 

هزینه آبگرمکن دیواری چقدر است؟


هزینه های آبگرمکن دیواری را می توان به هزینه های پیش پرداخت و بلند مدت تقسیم کرد. هنگام ارزیابی مقدار کلی آبگرمکن باید به هر دو مورد توجه شود.

 

هزینه های اولیه
هزینه ها

به طور کلی ، آبگرمکن های دیواری بدون مخزن به دلیل قدرتمندتر بودن اجزای داخلی ، هزینه بالاتری نسبت به مدل های مخزن ذخیره دارند. واحدهای بدون مخزن به یک مشعل قدرتمندتر نیاز دارند که بتواند آب را در مدت زمان کوتاهی گرم کند و همچنین یک مبدل حرارتی با درجه بالاتر دارد.

 

یک آبگرمکن با سوخت غیر مستقیم ممکن است یک گزینه مقرون به صرفه باشد ، اما فقط در صورت وجود سیستم دیگ بخار در ساختمان. اگر آبگرمکن مورد نیاز باشد ممکن است هزینه زیادی نداشته باشد ، اما یک ساختمان بزرگ که به واحدهای زیادی احتیاج دارد می تواند هزینه اولیه را چند برابر کند.

 

این نصب همچنین بر هزینه های اولیه تأثیر می گذارد. به طور کلی ، تعویض مستقیم آبگرمکن با نوع دیگر از همان نوع حداقل هزینه نصب را خواهد داشت. با این حال ، تغییر سبک آبگرمکن دیواری ، مانند تغییر از مخزن به مخزن ، می تواند هزینه های اضافی لوله کشی داشته باشد و در صورت استفاده از گاز ، به تهویه جدید و راه اندازی خط گاز نیاز دارد.

 

هزینه های بلند مدت
طولانی مدت

یکی از مهمترین ملاحظات صاحبان خانه برای انتخاب آبگرمکن ، هزینه طولانی مدت یا قیمت کارکرد واحد در طول عمر آن است. این کارایی ، نگهداری و طول عمر را در نظر می گیرد.

 

آبگرمکن برقی دیواری با بازده بالا گرچه از قبل گران ترند اما به دلیل رتبه بندی بالاتر UEF باعث صرفه جویی در انرژی می شوند. آبگرمکن های بدون مخزن حتی بیشتر هم صرفه جویی می کنند زیرا فقط آب مورد نیاز را گرم می کنند و نه تمام وقت.

 

Energy Star تخمین می زند که واحدهای با بازده بالا می توانند یک خانواده چهار نفره را از 25 تا 95 دلار در سال پس انداز کنند. خانوارها بسته به عادت های استفاده از آب ، می توانند به طور بالقوه حتی بیشتر پس انداز کنند.

 

اگرچه دوره بازپرداخت متفاوت است ، اکنون صرف چند صد دلار اضافی می تواند هزاران نفر را در دراز مدت صرفه جویی کند.

 

نگهداری نیز باید در نظر گرفته شود. برای از بین بردن مقیاس داخلی و خوردگی ، حداقل یک بار در سال باید تمام آبگرمکن ها تخلیه و شستشو شوند. واحدهای مخزن ذخیره سازی نیاز به تعویض میله آند خود دارند.

 

در حالی که عمر یک آبگرمکن دیواری می تواند بیش از 20 سال باشد ، یک واحد مخزن ذخیره سازی معمولی بین 10 تا 15 سال دوام خواهد داشت. بیشتر آبگرمکن های بدون مخزن با اجزای مدولار به راحتی قابل تعویض ساخته می شوند. در این موارد ، می توانید به جای کل واحد ، قطعات منفرد را تعویض کنید (مانند اتومبیل های مسن).


 

چه اندازه از دیواری لازم دارم؟


وقتی صحبت از آبگرمکن می شود ، یک اندازه مناسب آن نیست. هر نوع که انتخاب شود ، باید اندازه آن مناسب باشد تا آب گرم کافی برای تقاضای برنامه تأمین شود ، خواه خانه کوچکی با یک حمام و دوش باشد یا یک عمارت بزرگ با دو وان آبگرم.

 

تغییر دما (ΔT)
تغییر دما تغییر دما به تفاوت بین دمای آب زیرزمینی ورودی و دمای مورد نظر داخل در محل اشاره دارد. این مقدار با نماد ΔT (Delta T) نشان داده می شود.

 

به عنوان مثال ، 110 درجه فارنهایت یک حداکثر درجه حرارت معمول است که برای دوش استفاده می شود. اگر دمای آب ورودی 50 درجه فارنهایت باشد ، آبگرمکن باید انرژی کافی برای غلبه بر دیفرانسیل دما 60 درجه فارنهایت تولید کند (110 درجه فارنهایت - 50 درجه فارنهایت = 60 درجه فارنهایت).

 

دانستن تغییر دما برای اندازه گیری آبگرمکن های بدون مخزن بسیار مهم است ، زیرا آنها نیاز به گرم کردن آب در صورت تقاضا دارند. با این حال ، بدون درک میزان جریان ، این به تنهایی مفید نخواهد بود.

 

نرخ جریان
Sink FaucetFlow میزان تقاضا برای یک آبگرمکن دیواری گرم نشان داده می شود و مجموع نرخ جریان منفرد وسایل آب گرم است که در هر زمان مشخص و در گالن در دقیقه (GPM) اندازه گیری می شود.

 

یک آبگرمکن بدون مخزن در دمای معین حداکثر میزان دبی را خواهد داشت. برای گرم کردن آب با سرعت بیشتری تا دمای نقطه تنظیم ، انرژی بیشتری لازم است ، به خصوص اگر یک تغییر دما زیاد باشد.

 

به عنوان مثال ، مقدار انرژی مورد نیاز برای گرم کردن 50 درجه فارنهایت تا 110 درجه فارنهایت آب هنگام حرکت در 5 GPM (پر کردن وان) بیشتر از مقدار مورد نیاز برای گرم کردن آب 50 درجه فارنهایت تا 110 درجه فارنهایت در هنگام حرکت است در 3 GPM (دوش گرفتن).

 

در مورد اندازه گیری یک واحد بدون مخزن ، میزان جریان و تغییر دما کاملاً در هم آمیخته شده اند. برای یافتن یک آبگرمکن با درجه بندی مناسب ، باید هر دو مورد ، همراه با تأثیرات آن بر روی دیگری مورد بررسی قرار گیرند.

رتبه اول
وقتی صحبت از آبگرمکن های ذخیره مخزن می شود ، سرعت جریان و تغییر دما بسیار کمتر است زیرا آب با گذشت زمان گرم می شود و ذخیره می شود. از اهمیت بیشتری درجه بندی ساعت اول برخوردار است که میزان گالن آب گرم در هر ساعت را می سنجد.

 

برای اندازه گیری مخزن ذخیره سازی ، کاربر باید حداکثر گالن آب گرم مورد نیاز در یک ساعت را محاسبه کند. اگر حداکثر تقاضای آب گرم خانوار در یک ساعت 36 گالن (دوش گرفتن ، ظرفشویی ، شستن لباس) باشد ، باید مخزن ذخیره سازی حداقل آنقدر بزرگ باشد. در غیر این صورت ، آب گرم سریعتر از تعویض آن تمام می شود.


 

با اطمینان خرید کنید
اکنون ایده بهتری از نحوه خرید آبگرمکن برقی با اطمینان پیدا کرده اید. دانستن عملکرد آبگرمکن دیواری ، کارایی ، هزینه و اندازه آن برای انتخاب مناسب برای خانه شما بسیار مهم است. به یاد داشته باشید ، شما همیشه می توانید با سوالات و نگرانی های خاص با ما تماس بگیرید.

 

دفعه بعد که دقایق آخر به آبگرمکن برقی جدید احتیاج داشتید ، وحشت نکنید. گزینه های خود را بررسی کنید و گزینه ای را انتخاب کنید که برای سالهای آینده دوام داشته باشد.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن دیواری،آبگرمکن برقی،آبگرمکن صنعتی در لینک روبرو : آبگرمکن برقی

نحوه کار آبگرمگن


آبگرمکن های سنتی همگی به روشی مشابه کار می کنند. تفاوت اصلی بین آنها منبع سوخت ، مانند گاز ، انرژی الکتریکی یا حتی خورشیدی است. برای درک نحوه کار واحد شما ، اولین قدم آشنایی با اجزای سیستم و نحوه تعامل آنها است.


اجزای آبگرمکن


آبگرمکن های برقی و گازی دارای تعدادی از اجزای مشترک هستند ، از جمله دریچه تخلیه ، شیر TPR ، یک میله آند داخلی ، لوله فرو رفتن و لوله ها و اتصالات آب گرم و تخلیه فشار / فشار. در هر دو حالت ، مخزن داخلی با مواد عایق پیچیده می شود تا آب بیشتر گرم شود.

آبگرمکن برقی دارای ترموستات جداگانه هستند ، در حالی که ترموستات موجود در مدل های گازی در شیر کنترل گاز تعبیه شده است. آبگرمکن های گازی همچنین دارای یک دستگاه محدود کننده حرارت برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ، یک دودکش داخلی و داخلی برای تخلیه گاز و کمک به گردش گرما و یک ترموکوپل برای خاموش کردن گاز در مواقع اضطراری هستند.


چگونه آبگرمکن کار می کند؟


اختلافات بین انواع آبگرمکن های برقی و  آبگرمکن گازی هنگامی که به اصول کار بپردازید ، بیشتر آشکار می شود. در هر دو نوع ، آب سرد از طریق لوله فرو رفتن در قسمت بالا وارد واحد می شود و به قسمت زیرین مخزن منتقل می شود و در آنجا گرم می شود.

 

آبگرمکن برقی چگونه کار می کند؟


ترموستات الکتریکی: در مدل های الکتریکی ، ترموستات به صورت فلاش در کنار مخزن داخلی نصب می شود. هنگامی که ترموستات احساس می کند دمای داخلی به زیر آستانه از پیش تعیین شده رسیده است ، سوئیچ (یا در صورت وجود سیستم دو عنصر) یا دو سوئیچ را تحریک می کند که به جریان الکتریکی اجازه می دهد تا به عنصر گرم کننده برسد.

 

آبگرمکن گازی چگونه کار می کند؟


مدل های گازی دارای یک ترموستات ، به طور معمول یک لوله مسی کوچک با یک سنسور جیوه در نوک آن هستند. آنها همچنین دارای سنسور خاصی به نام ترموکوپل هستند که حس می کند چراغ خلبان در حال حاضر می سوزد. اگر خلبان خاموش باشد ، ترموکوپل اجازه نمی دهد گاز به مشعل سرازیر شود.

با پایین آمدن دمای آب در مخزن ، ترموستات سیگنالی را به دریچه کنترل گاز می فرستد ، که سیگنال را از ترموکوپل بررسی می کند تا وجود چراغ پایلوت را تشخیص دهد. در این صورت ، دریچه ای باز می شود و اجازه می دهد گاز به مشعل جریان یابد و شعله شعله ور شود.

شعله زیر مخزن را گرم می کند و باعث بالا آمدن آب گرمتر در هنگام غرق شدن آب خنک می شود و یک چرخه گردش طبیعی ایجاد می کند. بعلاوه ، دمای داخلی با افزایش گرما از طریق دودکش مرکزی یکنواخت تر حفظ می شود زیرا ابتدا از مخزن بالا می رود و سپس از طریق سیستم تهویه خانه را ترک می کند.

هنگامی که دمای آب به میزان مطلوب رسید ، ترموستات با ارسال سیگنالی به سوپاپ کنترل گاز ، دستور می دهد که جریان گاز را دوباره خاموش کند.


تغییرات در آبگرمکن


برخی از آبگرمکن جدید ها از سیستم چرخش آب گرم استفاده می کنند که آب گرم را از طریق سیستم گرمایش حرکت می دهد و از قطع جریان آب گرم با جهش های "سرد" آب گرم نشده جلوگیری می کند.

آبگرمکن های خورشیدی از سیستم مشابهی به عنوان روش اصلی گرمایش آب استفاده می کنند. با بالا رفتن آب گرم ، منبسط می شود و آب خنک تری را از آب گرم جلو می اندازد و آب را از طریق لوله های داخلی بخاری خورشیدی در گردش می کند.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

نحوه تعویض آبگرمکن برقی


از آنجا که نصب حرفه ای غالباً 500 دلار یا بیشتر به هزینه تعویض آبگرمکن برقی استاندارد به سبک مخزن اضافه می کند ، به طور طبیعی بسیاری از صاحبان خانه ها به احتمال زیاد خود آن را نصب می کنند. و گرچه به عنوان یک پروژه پیشرفته در نظر گرفته می شود ، DIYers با تجربه خوب اغلب می توانند کار خود را با کمی برنامه ریزی انجام دهند. اما این یک پروژه برای مبتدیان نیست.


اولین قدم برای یادگیری نحوه نصب آبگرمکن برقی جدید ، بررسی نوع بخاری شماست. ابتدا منبع سوخت را مشخص کنید: گاز یا برق؟ سپس ، اندازه: 30- ، 40- ، 50 گالن یا بزرگتر را تعیین کنید؟ هنگام تعویض آبگرمکن برقی ، نگه داشتن همان نوع سوخت و تقریباً همان اندازه مخزن آسانتر است. با این حال ، اگر آبگرمکن قدیمی شما آب گرم کافی را تأمین نمی کرد ، می توانید با یک واحد بزرگتر - مثلاً از 40 گالن به 50 گالن تبدیل شوید - به شرط وجود فضای کافی برای بخاری بزرگتر ، فکر کنید.


در بهترین حالت ، تعویض یک کار چند ساعته است که بخاری قدیمی را جدا کرده و از بین می برد ، سپس آبگرمکن برقی جدید را به جای خود منتقل می کند و اتصالات را دقیقاً به همان شکل باز می گرداند. اگرچه یک دلیل وجود دارد که چرا لوله کش ها بر اساس یک روز کامل کار پیشنهاد کار می کنند: این کار اغلب پیچیده تر می شود.


تعویض آبگرمکن برقی نیاز به اتصال لوله کشی و همچنین اتصال سیم یا گاز ، به علاوه اتصال آبگرمکن برقی اگر آبگرمکن گاز دارید. اگر از مهارت خود در این زمینه ها اطمینان ندارید ، تماس با یک حرفه ای بهترین روش است. در بعضی از مناطق ، ممکن است غیرقانونی باشد که صاحبان خانه مسکن گاز را کنترل کنند. همیشه در مورد کار با خطوط بنزین ، دستورات محلی را دنبال کنید.


تهویه آبگرمکن گازی


برای سالهای متمادی ، روش استاندارد تخلیه گازهای خروجی احتراق برای بخاری آب سوزاننده گاز با تهویه اتمسفر بود. در این سیستم ، یک هود فلزی در بالای آبگرمکن هم گازهای خروجی و هم مقدار کمی هوای تازه از اتاق را از طریق یک دودکش فلزی از طریق سقف یا به یک دودکش مشترک هدایت می کرد. در بسیاری از موارد ، نصب یک آبگرمکن برقی جدید صرفاً اتصال دودکش و درب هود موجود به بخاری جدید است.


اما ممکن است هر زمان که آبگرمکن برقی جدیدی نصب می شود ، کد ساختمان در برخی از جوامع نیاز به تغییر روش دیگری دارد. اکنون بسیاری از مناطق به سیستمی معروف هستند که به آن هواکش مستقیم می گویند ، در آن یک لوله تهویه مخصوص دو جداره همزمان با ورود هوای تازه ، گازهای خروجی را از کنار خانه منتقل می کند.

برای جلوگیری از ایجاد اختلاف فشار هوا از گاز و جریان هوا از طریق دودکش آبگرمکن ، که می تواند گازها را از مشعل آبگرمکن برقی به داخل خانه بکشاند. بسته به مدت زمان استفاده از دریچه مستقیم ، کد ممکن است به یک فن قدرت که به جریان گاز خروجی در دریچه کمک می کند نیز نیاز داشته باشد. در خانه های قدیمی و با هوای کم ، این به ندرت مشکلی ایجاد می کند.

اگر کد شما مستلزم آن است که از دریچه اتمسفر ساده به دریچه مستقیم یا دریچه مستقیم تغذیه شده تبدیل شوید ، این کار پیچیده تر است. بیشتر افراد برای این کار باید با یک حرفه ای تماس بگیرند.

 

آنچه شما نیاز دارید
تجهیزات / ابزارها
آچار قابل تنظیم
انبر قفل کانال
لوله برش (در صورت نیاز)
پیچ گوشتی
شیلنگ باغچه
لوازم خانگی دلی و تسمه
لوازم مشعل و پروانه پروپان (در صورت لزوم)
مواد
آبگرمکن جدید
شیمز (در صورت لزوم)
اتصالات لوله کشی (در صورت لزوم)
نوار مهر و موم لوله لوله کشی
هود پیش نویس بخاری آب (در صورت نیاز برای بخاری گازی)
شیر تسکین دهنده دما و فشار (در صورت عدم ارائه)
شیر تخلیه بخاری آب (در صورت عدم ارائه)
اتصالات لوله دریچه (در صورت لزوم)
نوک پستان آب گرم کن پلاستیکی گالوانیزه (2)
در صورت لزوم اتصالات لوله کشی لوله کشی
لوله های فلکس آبگرمکن (در صورت نیاز)
لوله گاز انعطاف پذیر (در صورت نیاز)

 


دستورالعمل ها


آب و گاز و برق را خاموش کنید


خدمات آبگرمکن موجود را خاموش کنید. آب شیر اصلی قطع آب منزل یا شیر قطع کننده شاخه را کنترل کنید که آب سرد را به سمت آبگرمکن برقی کنترل می کند. سپس ، برق یا گاز را خاموش کنید.

آبگرمکن برقی: قطع کننده مدار مدار بخاری در جعبه قطع کننده خانه را خاموش کنید. این به طور معمول یک شکن دو قطبی 30 آمپر است.
آبگرمکن گازی: منبع تغذیه شیر دریچه قطع لوله گاز نزدیک به آبگرمکن را خاموش کنید.

مخزن آبگرمکن را تخلیه کنید


یک شلنگ باغ را به شیر تخلیه نزدیک پایین آبگرمکن برقی وصل کنید. نزدیکترین شیر آب گرم مانند حمام را باز کنید تا از مکش در خطی که می تواند تخلیه را کند کند جلوگیری کند. انتهای دیگر شیلنگ را روی یک درب کف قرار دهید یا آن را در فضای باز اجرا کنید. شیر تخلیه را به آرامی باز کنید تا رسوبات شیر تخلیه را مسدود نکند. اجازه دهید مخزن کاملا تخلیه شود ، سپس شیر را خاموش کرده و شیلنگ را خارج کنید.

داخل آبگرمکن آب گرم گازی ، شیر تخلیه کنید
خطوط آب را قطع کنید

با استفاده از آچار لوله یا انبر قفل کانال ، خطوط آب سرد و گرم را از آبگرمکن جدا کنید. اینها ممکن است با لوله های انعطاف پذیر به آبگرمکن برقی متصل شوند (معمولاً با اتصالات فشرده سازی یا اتصالات متصل می شوند) یا با اتصالات لحیم شده (خطوط لحیم شده باید با یک برش لوله بریده شوند).

خطوط برق یا گاز را قطع کنید
بعد ، منبع تغذیه بخاری آب باید قطع شود.

آبگرمکن برقی: درپوش پانل اتصال سیم در بالای آبگرمکن را بردارید. تأیید کنید که مدار خاموش است ، با استفاده از دستگاه تست ولتاژ غیر تماسی سیم های جداگانه را بررسی کنید ، سپس اتصالات سیم را که سیم های مدار را به سیم های بخاری آب متصل می کنند ، باز کنید. گیره کابل را باز کنید و کابل را از جعبه اتصال خارج کنید.


آبگرمکن گازی: مطمئن شوید شیر روی خط اصلی گاز خاموش است ، سپس خط گاز را از شیر کنترل گاز روی بخاری آب جدا کنید. این لوله گاز ممکن است یک لوله انعطاف پذیر باشد که با وینیل ، لوله مس مس نرم ، یا گاهی اوقات (با آبگرمکن قدیمی) یک اتصال سخت لوله سیاه است.
دریچه بخاری آب را جدا کنید (فقط بخاری های گازی)
لوله هواکش را از روی هود برآمدگی بالای بخاری جدا کنید. هود پیش نویس معمولاً با سه یا چهار پیچ فلزی به لوله هواکش متصل می شود. اگر هود پیش نویس در شکل خوبی باشد ، ممکن است بتوانید از آن با بخاری جدید استفاده کنید.

آبگرمکن برقی قدیمی را برای جدید عوض کنید


برای چرخاندن آبگرمکن برقی و چرخ قدیمی در جدید ، از یک لوازم خانگی با بند استفاده کنید. اگر آبگرمکن ها باید از پله های زیرزمین بالا و پایین بروند ، بهتر است یک کمک دهنده داشته باشید تا در این کار به شما کمک کند. و مطمئن شوید که در هنگام جابجایی آبگرمکن برقی را به صورت دالی بسته اید.

کف مکانی که آبگرمکن برقی قدیمی در آن قرار داشت را تمیز کنید. آبگرمکن جدید را به موقعیت خود منتقل کنید ، لوله های موجود را با اتصالات لوله کشی آبگرمکن کنار هم قرار دهید. در صورت لزوم ، با شستن زیر پاها آبگرمکن جدید را تراز کنید. اگر منطقه شما در معرض خطر زلزله قرار دارد ، ممکن است براکت ها یا تسمه هایی وجود داشته باشد که برای محکم نگه داشتن آبگرمکن باید محکم شوند.

لوله کشی نصب آبگرمکن برقی


Relief Valve و سایر اتصالات را نصب کنید
اتصالات مختلف مورد نیاز برای آبگرمکن را نصب کنید. این همیشه شامل یک شیر تخلیه دما و فشار (شیر TPR) و لوله تخلیه تخلیه است. طبق دستورالعمل سازنده ، سایر اتصالات را در صورت لزوم نصب کنید

خطوط آب را وصل کنید
نوک سینه های پلاستیکی گالوانیزه را به دهانه های ورودی آب سرد و آب گرم در بالای آبگرمکن وصل کنید. نصب شامل پیچیدن نخ ها با نوار مهر و موم لوله کش ، سپس کشیدن نوک سینه ها در داخل سوراخ ها و محکم کردن آنها با انبر قفل کانال یا آچار لوله است.

اکنون ، لوله آب سرد را به نوک پستان ورودی روی آبگرمکن و لوله آب گرم را به نوک پستان خروجی وصل کنید. در برخی موارد ، این امر می تواند به راحتی اتصال لوله های قابل انعطافی که هنگام برداشتن بخاری قدیمی جدا کرده اید ، باشد. اما اگر لوله های آب به سختی به داخل بخاری آب منتقل می شدند و برای برداشتن آبگرمکن به برش احتیاج داشتند ، کار کمی پیچیده تر است.

برای اتصال نوک پستان های بخاری آب به لوله های آب سرد و گرم ممکن است لازم باشد آداپتورهای رزوه ای مختلف ، طول کوتاه لوله و اتصالات اتصال را مونتاژ کنید. نحوه انجام این کار به انواع لوله شما و پیکربندی لوله کشی بستگی دارد. اگر لوله های مسی داشته باشید ممکن است به لحیم کاری عرق با مشعل نیاز داشته باشد ، اما اتصالات فشرده سازی ، اتصالات چسبنده (SharkBite) و اتصالات PEX وجود دارد که می تواند با انواع مختلف لوله های لوله کشی نیز کار کند.

اگر قبلاً آنها را ندارید ، اکنون زمان مناسبی برای نصب لوله های انعطاف پذیر برای اتصال لوله های آب سرد و گرم به آبگرمکن است. در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض در آینده ، اتصال آبگرمکن را آسان تر می کند. این امر مستلزم اتصال آداپتورهای رشته ای نر به هر دو نوک سینه های آبگرمکن و انتهای لوله های آب سرد و گرم است. سپس لوله های انعطاف پذیر با مهره های اتصال دهنده ای که به آداپتورها پیچ می شوند بین آنها قرار می گیرد.

خطوط گاز یا برق را وصل کنید
در صورت لزوم ، گاز یا منابع الکتریکی را به هم متصل کنید:

آبگرمکن گازی: خط گاز را به شیر کنترل مشعل گاز وصل کنید. در صورت امکان و مجاز بودن آن با کد محلی ، از یک خط گاز انعطاف پذیر استفاده کنید. با روشن کردن شیر تأمین گاز و مسواک زدن محلول آب صابون به محل اتصال گاز و تمام اتصالات گاز ، نشتی را بررسی کنید. در صورت مشاهده هرگونه حباب ، اتصال در حال نشت است و باید تقویت شود. اگر هنوز نمی توانید مهر و موم خوبی بدون حباب بگیرید ، با شرکت گاز یا یک لوله کش تماس بگیرید.
آبگرمکن برقی: کابل برق را در جعبه اتصال سیم در بالای آبگرمکن گیر کنید. سیم های مدار را با استفاده از کانکتورهای سیم به لامپ های آبگرمکن وصل کنید. صفحه پوشش را روی جعبه اتصال سیم وصل کنید.
دریچه (فقط بخاری های گازی) را دوباره وصل کنید
هود پیش نویس را در قسمت بالایی آبگرمکن قرار دهید و مرکز آن را روی دهانه خروجی قرار دهید و آن را به داخل لوله دریچه قرار دهید. آن را با پیچ های ورق فلزی محکم کنید. اگر آبگرمکن برقی جدید نسبت به بخاری قدیمی ارتفاعی متفاوت دارد ، ممکن است لازم باشد که لوله تخلیه را با برش دادن اندازه آن با قیچی فلزی یا نصب قسمت کوتاهتر لوله ، کوتاه کنید. یا ، برای یک آبگرمکن کوتاهتر ممکن است لازم باشد که دریچه را با اضافه کردن یک بخش اضافی لوله دریچه ، طولانی کنید.

مطابق دستورالعمل های سازنده و الزامات کد محلی ، حتماً دریچه را متصل کنید. برای آبگرمکن برقی جدید باید قطعات و دستورالعمل های خاصی وجود داشته باشد.

در بعضی از جوامع ، تهویه مشترک با دودکش یا دودکش که کوره را نیز سرو می کند (در اینجا نشان داده شده است) دیگر مجاز نیست. در این حالت ، ممکن است لازم باشد برای تنظیم مجدد تخلیه آبگرمکن جدید خود با یک متخصص تماس بگیرید.

دریچه گاز از آبگرمکن برقی به دودکش منتقل می شود
نصب را کامل کنید
یک شیر آب گرم را در محلی از راه دور در خانه روشن کنید ، سپس شیر تأمین آب سرد را به آبگرمکن روشن کرده و اجازه دهید مخزن آبگرمکن با آب پر شود. شما می دانید که هنگامی که آب از شیر آب گرم شروع به جریان می کند ، مخزن پر است.

برای یک آبگرمکن برقی ، با روشن کردن قطع کننده مدار ، برق را به مدار آبگرمکن برقی برگردانید. برای آبگرمکن گاز ، اطمینان حاصل کنید که سوپاپ اصلی گاز باز شده است و مطابق با دستورالعمل های سازنده ، عملکرد صحیح اشتعال خلبان را تأیید کنید.

ترموستات را بر روی بخاری بر اساس درجه حرارت بین 110 تا 125 درجه فارنهایت تنظیم کنید (120 درجه توصیه می شود) و اجازه دهید آب مخزن به دما برسد.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن برقی لینک روبرو : آبگرمکن برقی

آبگرمکن خود را نگهداری کنید


فقط ممکن است آبگرمکن خود را در ماه های زمستان که دوش آب گرم و حمام گرم و آرام را فراهم می کند ، قدردانی کنید ، اما توجه به آن در تمام طول سال می تواند شما را از هزینه زیاد - و یک دوش آب سرد بی رحمانه نجات دهد.

ما لیستی از نکات را ارائه داده ایم که به شما کمک می کند آبگرمکن خود را در شرایط عالی نگه دارید و مدت ها قبل از برخورد با آن مشکل را پیدا کنید.

 

به آبگرمکن خود چک کنید


داشتن یک نگاه خوب به وضعیت سلامتی آبگرمکن می تواند به شما کمک کند تا آن را در شکل مناسب حفظ کرده و برای زمانی که به یک گرمکن جدید نیاز دارید آماده شوید. به نکات ما برای یافتن سلامتی آبگرمکن خود و دانستن زمان رفع آن نگاهی بیندازید.

سن آبگرمکن خود را بررسی کنید. اگر آبگرمکن شما از قبل کار می کند و مانند گذشته کارآمد نیست ، لازم است سن آن را بررسی کنید.

هنگام خرید خانه خود ، باید اسنادی را با اطلاعات مربوط به همه لوازم موجود دریافت کرده باشید. به دنبال مدل و شماره سریال نیز بگردید و در مورد طول عمر آبگرمکن خود تحقیق کنید.

شیر تخلیه فشار را تست کنید. مواد خورنده می توانند درون آبگرمکن برقی شما جمع شده و آن را در کار خود بی اثر کنند. وقتی این اتفاق می افتد ، اغلب شیر تخلیه فشار خود را نیز خورده است.

سوپاپ وقتی در داخل آبگرمکن خیلی بالا می رود فشار را از بین می برد. اغلب در بالای آبگرمکن قرار دارد که دارای یک دهانه خروجی است که به سمت پایین تخلیه شده است.

اهرم را فشار دهید تا آب آزاد شود ، مراقب باشید از آزاد شدن آب گرم جلوگیری کنید. اگر آب خارج نشد ، در اسرع وقت با یک متخصص تماس بگیرید تا آن را تعویض کند.

نشتی را بررسی کنید. از کف نزدیک آبگرمکن خود به دنبال آب چکه یا ایستاده ، به علاوه آب نزدیک دریچه ها یا لوله های متصل شوید. نشت می تواند به معنای قبض آب بیشتر و آبگرمکن کم مصرف باشد ، بنابراین در صورت یافتن یک اسرع وقت با یک متخصص مشورت کنید.

هر ساله یک بار مخزن را بشویید. تخلیه مخزن و پر کردن آن با آب شیرین راهی عالی برای تشخیص چگونگی عملکرد داخلی آبگرمکن شما است. ابتدا آبگرمکن خود را خاموش کنید.

کنترل دمای آبگرمکن را نیز خاموش کنید. منبع آب سرد آن را پیدا کرده و آن را خاموش کنید. سپس ، یک شیر آب گرم را در وان باز کنید یا در نزدیکی آن غرق شوید تا فشار لوله ها کاهش یابد.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

 

یک شلنگ را به شیر تخلیه آبگرمکن وصل کنید ، سر دیگر یک شلنگ را در یک سطل عمیق قرار دهید و اجازه دهید آب آن شل شود. مراقب باشید از سطلی استفاده کنید که بتواند در برابر آب بسیار گرم مقاومت کند. به دنبال رسوباتی در آب باشید که نشانگر نیاز به بازرسی یا تعمیرات باشد ، پس از سرد شدن آب آن را دور بریزید.

چراغ خلبان خود را بررسی کنید. اگر آبگرمکن گازی دارید ، چراغ خنک کننده ای در اختیار شما قرار می گیرد که به عنوان مهارکننده گازی است که آب شما را گرم می کند. اگر به نظر می رسد شعله شما ضعیف است ، زردتر از نارنجی یا سوسو زدن است ، سریعاً توسط یک متخصص بررسی کنید.

بازرسی سالانه آبگرمکن را انجام دهید. داشتن چکاپ حرفه ای در مورد آبگرمکن ایستاده می تواند شما را از انجام برخی کارهای پیچیده و بالقوه خطرناک نجات دهد. یک حرفه ای نگاهی به میله آند آبگرمکن شما می اندازد ، که به شما کمک می کند مواد خورنده را از آب خود خارج کنید و نباید توسط کسی که برای انجام این کار آموزش دیده است آزمایش شود.

اگر در انجام هر یک از اقدامات فوق صد در صد راحت نیستید ، از استخدام یک متخصص دارای مجوز نترسید.

 

بهترین روش های اصلی آبگرمکن


حتی اگر آبگرمکن شما کاملاً کار می کند ، باز هم می توانید آن را کارآمدتر کرده و تنظیمات آن را برای صرفه جویی در هزینه تنظیم کنید. در اینجا برخی از نکات ما برای عملکرد بهتر و ارزانتر آبگرمکن برای شما آورده شده است.

آبگرمکن و لوله های خود را عایق بندی کنید. خرید عایق از فروشگاه سخت افزار و استفاده از آن برای جلوگیری از گرمای زیاد آبگرمکن و لوله ها می تواند در هزینه های ماهانه گرمایش ماهانه صرفه جویی کند.

هنگامی که یک متخصص برای بازرسی وارد می شوید ، از آنها در مورد نصب آبگرمکن و اینکه آیا خودشان خدمات را ارائه می دهند ، راهنمایی بخواهید.

دمای آبگرمکن خود را تنظیم کنید. اگر می توانید در دوش صبح خود چند درجه را رها کنید ، ترموستات آبگرمکن خود را حدود 10 درجه بیندازید تا حتی در هزینه های گرمایش صرفه جویی کنید.

به همان اندازه از آب گرم استفاده نکنید. استفاده از آب گرم کمتر بر روی آبگرمکن و قبض گرمایشی شما آسان تر خواهد بود. گزینه های خود را وزن کنید - آیا ترجیح می دهید هنگام حمام ، گرمای کمتری داشته باشید یا چند دلار اضافی در جیب خود داشته باشید؟

نگهداری فعال آبگرمکن فراتر از یک انتخاب خوب اقتصادی است - این گزینه خوبی برای شما و امنیت خانواده است. برای داشتن آرامش خاطر بیشتر ، با نماینده بیمه خانواده آمریکایی خود تماس بگیرید و مطمئن شوید که بیمه نامه شما تمام پوشش های مناسب را دارد.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

راهنمای خرید بهترین برند آبگرمکن برقی


آبگرمکن های برقی یک انتخاب محبوب هستند زیرا برق یکی از آسان ترین منابع برق در ایالات متحده است. اگر به آبگرمکن جدیدی احتیاج دارید ، احتمالاً چند سال است که تغییری در سیستم خود ایجاد نکرده اید و متوجه می شوید که آنها در فن آوری و بهره وری انرژی به روز شده اند.

در اینجا یک راهنمای سریع برای انتخاب مارک مناسب آبگرمکن برقی بدون شکستن بانک وجود دارد.


انتخاب مارک آبگرمکن برقی


انتخاب یک آبگرمکن برقی برای بسیاری از افراد در بازار دشوار است. خواهید دید که نامهای تجاری مشابه را بارها و بارها می شنوید ، و رمزگشایی اینکه چرا یکی بهتر از دیگری است چالش برانگیز است. غالباً کمتر مربوط به خود مارک ها و بیشتر مربوط به این است که کدام مارک برای نیازهای شما مناسب است. در اینجا چند ملاحظه وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

ظرفیت
اولین چیزی که باید در نظر بگیرید عادتهای استفاده شماست. در خانه شما چه چیزی به آب گرم نیاز دارد و چند بار مصرف می شود. اگر ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و چندین سرویس بهداشتی دارید که به نظر می رسد در چند ساعت اول روز آب گرم بیرون می کشند ، به چیزی با ظرفیت قابل توجه نیاز خواهید داشت. این لزوما به این معنی نیست که شما به یک آبگرمکن با مخزن عظیم احتیاج دارید.

هنگام خرید آبگرمکن برقی مخزن ، می خواهید در مورد FHR یا First-Hour Rating فکر کنید. با یک آبگرمکن بدون مخزن ، شما به دنبال GPM یا گالن در دقیقه هستید. این رتبه بندی درک درستی از میزان تولید آب گرم در مدت زمان مشخص به شما می دهد. اگر به مقدار زیادی آب نیازی ندارید ، فقط به درجه بندی کمی احتیاج دارید ، در غیر این صورت بسیار ناکارآمد خواهد بود. با این حال ، اگر خانواده بزرگ و تقاضای زیادی دارید ، رتبه بندی بالاتر ایده آل تر است.

تایپ کنید
هنگام جستجوی مارک های آبگرمکن ، باید به این فکر کنید که آنها در محدوده خود چه پیشنهادی دارند. سه نوع آبگرمکن اصلی وجود دارد: بدون مخزن ، مخزن ذخیره سازی و پمپ حرارتی. بخاری مخزن ذخیره مقدار زیادی آب را گرم می کند و آن را در مخزن ذخیره می کند در حالی که بخاری بدون مخزن به محض بیرون آمدن فوری و بر اساس تقاضا ، آب را گرم می کند.

مخزن آب پمپ حرارتی گرما را از هوا گرفته و آب را با این کار گرم می کند. هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و سناریوهای کاربردی ترجیحی را دارند ، با این حال ، ابتدا باید بررسی کنید که آیا مارک مورد نظر شما نوع مورد نظر شما را حمل می کند یا خیر.

 

به عنوان مثال ، اگر شما آنقدر نگران بهره وری انرژی نیستید و ترجیح می دهید به سادگی سیستم مخزن قدیمی خود را مقاوم سازی کنید ، EcoSmart مارک مناسبی برای شما نخواهد بود زیرا آنها روی بهره وری انرژی متمرکز هستند و فقط آبگرمکن های بدون مخزن تولید می کنند.

ضمانتنامه
ضمانتی که یک مارک ارائه می دهد اغلب سطح کیفیت دریافتی شما را تعیین می کند. مارکی که ضمانت مادام العمر ارائه می دهد به مراتب کمتر از مارک دارای ضمانت بسیار محدود شکسته می شود. در حالی که اکثر آبگرمکن ها از 3-12 سال با گارانتی ارائه می شوند ، با این حال متوجه خواهید شد که ضمانت طولانی تر هزینه کمی بیشتر برای شما دارد.

به همین ترتیب ، فقط گارانتی را به ارزش اسمی خود قبول نکنید. اگرچه ضمانت نامه ممکن است طولانی باشد ، اما اغلب "محدود" است و به این معنی است که موارد خاصی را حذف می کند. ابتدا این مورد را بررسی کنید زیرا ممکن است نشانه ای از نقص های آینده سیستم باشد. همچنین ، نگاهی به بررسی های مشتری بیندازید تا ببینید مارک ها در صورت اختلاف چگونه به ضمانت های خود احترام می گذارند.

 

بهره وری انرژی
برخی از مارک ها تأکید واقعی بر بهره وری انرژی و سازگاری با محیط زیست دارند. این مارک ها مارک هایی هستند که دارای راندمان بهتری هستند. یک میانبر برای دیدن اینکه آیا یک برند محصولات کم مصرف ارائه می دهد یا نه ، به دنبال مهر و موم Energy Star است زیرا گواهی می دهد که آنها از نظر انرژی کارآمد هستند.

یک مارک آبگرمکن می تواند با دستیابی به معیارهای ضریب انرژی (روشی قدیمی برای اندازه گیری کارایی) ، فاکتور جهانی انرژی (روش جدید اندازه گیری کارایی) ، افت در حالت آماده به کار (مقدار گرمای از دست رفته از بخاری آب در حین استفاده) به این مهم دست یابد. ، مانند آن از طریق لوله ها) یا بازده حرارتی. غالباً همچنین مشاهده خواهید کرد که مارک ها درصد کارایی یک بخاری را نشان می دهند ، به این ترتیب که یک آبگرمکن با کارایی 95٪ فقط قادر به تبدیل 5٪ انرژی خود به گرما نیست.

ماندگاری
هنگام در نظر گرفتن دوام ، می توانید به دنبال بررسی مشتری باشید تا ببینید که هر برند در طول عمر خود چقدر خوب است. غالباً بررسی هایی پیدا خواهید کرد که در مورد عمر قطعات داخلی و جایگزینی آنها نیز آسان است.

همچنین می توانید به دنبال ویژگی هایی باشید که باعث افزایش طول عمر می شوند. به عنوان مثال ، آبگرمکن های شیشه ای از فرسایش ناشی از زنگ زدگی محافظت می شوند. به همین ترتیب ، بعضی از آبگرمکن ها حاوی دستگاه های ضد جرم هستند که از تجمع بقایای آهک در داخل آبگرمکن ، حتی در مناطق آب سخت جلوگیری می کنند.

نگهداری آبگرمکن های برقی


نگهداری آبگرمکن برقی برای بهبود طول عمر آن مهم است. اولین راه برای انجام این کار نگه داشتن آن در دمای کمی پایین تر است. هنگامی که در دمای بالا نگه داشته شود ، بخاری آب را به فشار بیش از حد ، که اجزای داخل آن سخت است ، مجبور می کند.

شما باید حداقل سالانه دما و فشار خود را بررسی کنید. انجام این کار بسیار ساده است. به راحتی دو بار شیر را تخلیه کنید. اگر آب از شیر خارج می شود یا شیر به حالت اولیه خود برنمی گردد ، در این صورت مشکل دارید و ممکن است به لوله کش احتیاج داشته باشید.

عایق برای اطمینان از اینکه بیشترین بهره وری را از مخزن آب خود می گیرید ، کلیدی است و همچنین آن را در شرایط مناسب نگه می دارد. اگر مخزن دارید ، عایق بندی کنید و لوله ها مهم هستند. عایق بندی مخزن از اتلاف حالت آماده به کار جلوگیری می کند در حالی که عایق بندی لوله ها از اتلاف گرما و همچنین یخ زدن لوله ها در ماه های سرد جلوگیری می کند. حتی مهم است که لوله سرد را عایق بندی کنید زیرا ممکن است در تابستان در معرض تراکم قرار گیرد.

نگاهی به میله آند بیندازید. این میله احتمالاً یکی از مهمترین شاخص های دوام است. این میله برای جلوگیری از زنگ زدگی و پر شدن مخزن از رسوبات استفاده می شود. شما باید میله را بیرون بیاورید و ببینید در چه وضعیتی قرار دارد. اگر ضخامت آن کمتر از نیم اینچ است یا پوشیده از رسوبات کلسیم است ، باید جایگزین شود.

در آخر ، هر ساله مخزن خود را تخلیه کنید. با تخلیه هر نوع رسوب و رسوبی از چاه یا منبع اصلی تأمین آب آزاد می شود. مخزن را درون سطل تخلیه کرده و سپس آن را با منبع آب سرد بشویید. این کار را ادامه دهید تا آب زلال شود.

 

 

نگاهی به بازیکنان اصلی


هر یک از مارک های موجود در بازار ، موافقان و مخالفان خاص خود را دارند. اصول اساسی آنها باعث می شود که در زمینه های مختلف متخصص باشند. در اینجا یک راهنمای سریع برای آنچه می توانید از هر مارک انتظار داشته باشید آورده شده است.

A.O. اسمیت
A.O.Smith با تولید آبگرمکن های مسکونی و تجاری و دیگهای بخار ، یکی از مارک های برجسته در سطح جهان است. A.O.Smith در سال 1874 در ویسکانسین تاسیس شد ، اکنون دارای کارخانه ها و دفاتر در سراسر جهان است.

از نظر آبگرمکن برقی ، A.O.Smith آبگرمکن مخزنی و بدون مخزن و همچنین آبگرمکن برقی خورشیدی ارائه می دهد.

A.O. آبگرمکن برقی اسمیت از جدیدترین فناوری به منظور اطمینان از دقت در عملکرد و دوام استثنایی برخوردار هستند. مخازن دارای پوشش شیشه ای Blue Diamond دارای دو برابر محافظت در برابر خوردگی نسبت به شیشه های معمولی است که توسط مارک های دیگر اجرا می شود. میله آند CoreGard حفاظت از خوردگی استثنایی را فراهم می کند ، در بعضی از مدل ها از دو میله استفاده می شود و بنابراین ضمانت طولانی تر دارند. آبگرمکن های آنها نیز

 

آبگرمکن های Reliance که برای بهبود ایمنی کار می کنند با قطع حرارتی همراه هستند. در صورت بالا رفتن درجه حرارت ، قطع برق آبگرمکن متوقف می شود. از آسیب به اجزای داخلی و همچنین کاهش خطر آتش سوزی جلوگیری می کند.

با این اوصاف ، نصب آبگرمکن های برقی Reliance کمی مشکل است ، به طوری که گفته می شود برخی از مشتریان هنگام قرار دادن در آن ها اوقات سختی را سپری می کنند. با این حساب ، ممکن است برای نصب این مدل ها به کمک حرفه ای نیاز پیدا کنید.

آبگرمکن های استاندارد آمریکا


استاندارد آمریکایی آبگرمکن های برقی را برای استفاده های تجاری و مسکونی ارائه می دهد ، اما تمرکز بیشتری برای مخازن بزرگتر برای کاربردهای تجاری دارد. این شرکت در کالیفرنیا مستقر است و یکی از مارک های شناخته شده در سراسر کشور است.

با توجه به بهره وری انرژی ، همه آبگرمکن های برقی مدل American Standard به طور کامل با عایق فوم غیر CFC عایق بندی شده اند و از تمام مقررات بهره وری انرژی فدرال و ایالتی برخوردار هستند.

از نظر دوام ، آبگرمکن های برقی آنها به سبک مخزن دارای مخازنی ساخته شده از فولاد سنج سنگین است که با DURA-GLAS ، پوشش شیشه ای اختراع شده آنها برای جلوگیری از خوردگی مخزن ساخته شده است.

مخازن همچنین دارای تمیزکاری داخلی هستند تا از چسبیدن رسوب به مخزن و ایجاد خسارت جلوگیری کنند. این کمک می کند تا مخزن عمر طولانی تری داشته باشد. ضمانت محصولات آنها بصورت ضمانت محدود 6 یا 12 ساله اجرا می شود که ماندگاری محصولات آنها را نشان می دهد.

مخازن استاندارد آمریكا همچنین دارای سیستمهای خودتنظیم هستند كه نوسان دما را هنگام استفاده متوقف می كنند. همچنین به این آبگرمکن ها کمک می کند تا 96٪ از نظر مصرف سوخت صرفه جویی کنند زیرا مصرف برق آنها را بیش از نیاز واقعی آنها متوقف می کند.

بوش
بوش در آلمان تاسیس شد که هنوز دفتر مرکزی آن مستقر است. آنها به دلیل تخصص در تعدادی از رشته های فن آوری ، از خودرو تا الکترونیک شناخته شده اند. بوش در حال حاضر یکی از معتبرترین شرکتهای مهندسی در بیش از 60 کشور در سراسر جهان است.

آبگرمکن های بوش به دلیل کاربرد آسان و سازگار با نیازهای شخصی شما شناخته می شوند. این برند طیف وسیعی از اندازه ها را برای آبگرمکن های برقی در نظر گرفته و گزینه های مخزنی و بدون مخزن را ارائه می دهد. اندازه آنها جمع و جور است تا به راحتی در خانه جا بیفتد در حالی که نصب آن آسان است و استفاده از آن به دلیل کنترل های دیجیتال ساده است. علاوه بر این ، طیف وسیعی از بخاری های آب آنها بسیار مقرون به صرفه و مقرون به صرفه است ، به خصوص به دلیل دوام آنها.

بوش همچنین با نگاهی تیزبینانه به دنبال حفظ محیط زیست ، به بهره وری انرژی خود افتخار می کند. با در نظر داشتن این موضوع ، آبگرمکن های بوش با مصرف کمتری سوخت ، انرژی را کاهش می دهند و فشار را در محیط کاهش می دهند ، در حالی که راحتی خانه را به خطر نمی اندازند.

از نظر طول عمر ، انتظار می رود آبگرمکن های بوش حداقل برای دو دهه در یک خانه خانوادگی معمولی دوام بیاورند.

استیبل الترون
اشتیبل الترون بیش از 90 سال است که در حال طراحی آبگرمکن بدون مخزن است. آنها پیشگامان گرمایش آب برقی بدون مخزن بوده و از آن زمان وقت خود را صرف بهبود آن کرده اند. آنها به مهندسی و برتری ساخت افتخار می کنند و هم آب گرمکن برقی بدون مخزن کل خانه و هم محل استفاده را ارائه می دهند.

علاقه زیاد به طراحی بدون مخزن به دلیل تمرکز آنها بر بهره وری انرژی و صرفه جویی در هزینه مشتریان است. وقتی به جای مخازن از آبگرمکن بدون مخزن استفاده می شود ، حدود 10-20٪ برق صرفه جویی می شود. بخاری های برقی Stiebel Eltron با گرمایش بسیار کارآمد ، میزان سوخت مصرفی را کاهش می دهد و در هزینه های خانگی صرفه جویی می کند.

این شرکت همچنین به دلیل خدمات گسترده به مشتری معروف است. هنگامی که خانواده ها به دنبال خریدآبگرمکن جدید هستند ، نمایندگان Stiebel Eltron بیش از حد خوشحال می شوند که در انتخاب مدل مناسب برای نیازهای خانگی شما کمک کنند تا حداکثر راحتی و بهره وری انرژی را داشته باشند.

Stiebel Eltron یکی از متنوع ترین انواع بخاری های برقی مسکونی بدون مخزن را در بازار دارد که شما را قادر می سازد اطمینان حاصل کنید که تجهیزات درستی را در خانه خود قرار داده اید.

اکو اسمارت
EcoSmart وظیفه خود را ساخت و تولید می کند

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن برقی در لینک روبرو : آبگرمکن برقی

گاز در مقابل آبگرمکن برقی


هنگام انتخاب آبگرمکن برقی ، کارایی یک نگرانی اصلی است زیرا طبق گفته های گروه انرژی ، 18-14 درصد از انرژی ما از طریق آب گرم می شود. بخاری دو نوع وجود دارد: گازی و برقی. آبگرمکن های گازی از گاز طبیعی برای تولید انرژی مورد نیاز برای گرم کردن آب استفاده می کنند ، در حالی که آبگرمکن های برقی از سیم پیچ های مقاومت الکتریکی استفاده می کنند.

اگرچه 60٪ از خانه های ایالات متحده از آبگرمکن گازی استفاده می کنند ، اما این لزوما به این معنی نیست که استفاده از آ گازی برای شما و خانواده شما مناسب است.

اغلب می توانید ضریب انرژی یا تعداد EF را روی آبگرمکن هم برای گاز و هم برای برق پیدا کنید. این شماره به شما کمک می کند تا کارایی وسایلی را که مقایسه می کنید مقایسه کنید. هرچه عدد بزرگتر باشد ، آبگرمکن کارآمدتر است.

در اینجا برخی از تفاوت های آبگرمکن های گازی و الکتریک برای کمک به شما در انتخاب صحیح وجود دارد.

 

مزایای خرید آبگرمکن گازی:

 

آبگرمکن های گازی پس از یک سال به طور کلی هزینه خود را در پس انداز انرژی پرداخت می کنند.
آبگرمکن های گازی قادر به گرم کردن آب گرم در ساعت بیشتر از الکتریکی هستند و این گزینه خوبی برای خانواده های پرجمعیت است. یک مخزن پنجاه گالنی را می توان در یک ساعت گرم کرد ، در حالی که گرم شدن یک مخزن برقی ممکن است چند ساعت طول بکشد.
آبگرمکن های گازی در هنگام قطع برق همچنان کار خواهند کرد.


موارد منفی خرید آبگرمکن گازی

 

بهره وری گاز از برق کمتر است.
هزینه آبگرمکن گازی بیشتر از آبگرمکن برقی است.
از آنجا که آب در هر زمان گرم می شود ، از طریق دیواره های مخزن ذخیره ، اتلاف گرما بیشتر می شود.
بدون تعمیر و نگهداری مناسب ، ممکن است در اثر انفجار نشت گاز خطر ایجاد کنید.
شما باید لوله های اضافی را برای اگزوز گاز نصب کنید.


مزایای انتخاب آبگرمکن برقی:

گزینه های بسیاری موجود است که شامل مخازن بزرگتر و کوچکتر برای استفاده طولانی مدت و فوری هستند.
آبگرمکن های برقی تولید شده اند تا فقط هنگام روشن کردن آب مورد نیاز شما را گرم کنند.
آنها کارآیی بیشتری دارند زیرا آب دائما گرم نمی شود. این منجر به صرفه جویی در انرژی می شود.
آبگرمکن های برقی به فضای کمتری احتیاج دارند زیرا نیازی به افزودن اگزوز آزاد کننده ندارند.


مضرات انتخاب آبگرمکن برقی:

 

آبگرمکن های برقی سرعت بازیابی کمی دارند ، بنابراین اگر خانواده ای پرجمعیت داشته باشید ، ممکن است ساعت ها صبر کنید تا مخزن آب گرم شود.
از آنجا که هزینه برق بالا رفته است ، هزینه نگهداری و استفاده از آبگرمکن برقی بسیار بیشتر از گاز است.

در حقیقت ، انرژی که در صرفه جویی صرفه جویی می کنید اغلب در هزینه های برق از دست می رود.
انتخاب آبگرمکن ممکن است دشوار باشد و در نهایت ، به اندازه خانواده و هزینه برق در مقابل بنزین بر می گردد. این تفاوت قیمت ها بسته به محل زندگی شما متفاوت است.

به همین دلیل ، حتماً باید هزینه های مربوط به منطقه خود را بررسی کنید. آبگرمکن های گازی و برقی غالباً قیمت نصب مشابهی دارند و به همان تعداد سال دوام می آورند ، بنابراین تصمیم گیری دشوار است. در پایان روز گذراندن مشق شب برای اطمینان از اینکه آبگرمکن مناسب را انتخاب کرده اید در طولانی مدت صرفه جویی زیادی در هزینه شما خواهد کرد. با تماس با Art Plumbing و AC می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نگهداری و خرید آبگرمکن کسب کنید.

 

مشاهده لیست قیمت انواع آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن

خطرات آبگرمکن های برقی


آبگرمکن برقی وسایلی با ولتاژ بالا هستند که در صورت عدم نصب صحیح می توانند خطرناک و حتی کشنده باشند. در اینجا تمام مواردی است که شما باید در مورد آبگرمکن های برقی بدانید:

شما می توانید دو نوع آبگرمکن برقی اصلی در ایران خریداری کنید:


نوع اول آبگرمکن برقی ذخیره سازی است که بیشتر در زمین های مسکونی و آپارتمان ها دیده می شود. غالباً در سقف کاذب حمام نصب می شود ، از مخزنی حاوی آب گرم شده تشکیل شده است. علاوه بر این ، در مقایسه با آبگرمکن های فوری ، دما و فشار آب سازگار تری دارد.

نوع دوم آبگرمکن برقی فوری است که فقط در صورت روشن شدن آب باعث گرم شدن آب می شود. آب سرد از طریق دستگاه عبور می کند و بلافاصله توسط عناصر گرم کننده الکتریکی گرم می شود. بخاری های فوری فضای کمتری را اشغال می کنند زیرا در قسمت خود دوش هستند.

نصب و نگهداری نامناسب از دلایل اصلی سو استفاده ها است
در سنگاپور ، آبگرمکن های برقی قبل از فروش ، تست دقیق می دهند. بنابراین ، تا زمانی که نصب مناسب و نگهداری منظم وجود داشته باشد ، ایمن هستند. با این حال ، تعمیر و نگهداری ضعیف یا نصب نادرست می تواند منجر به سوختگی شدید ، برق گرفتگی ، انفجار و آتش سوزی شود.

 

ملاحضات امنیتی آبگرمکن برقی


قبل از خرید آبگرمکن برقی جدید ، به دنبال کسانی باشید که دارای ویژگی های ایمنی مانند برش های حرارتی داخلی و موانع جداسازی ورودی / خروجی پلاستیکی هستند.

برای نصب آبگرمکن برقی با یک برقکار یا لوله کش حرفه ای درگیر شوید. اگر آموزش ندیده اید ، خودتان امتحان نکنید. پس از نصب آبگرمکن برقی ، مجدداً بررسی کرده و از اتصال صحیح و صحیح کلیه لوله ها و کابل های گرمایش برقی اطمینان حاصل کنید. این اطمینان می دهد که برق از آبی که خارج می شود جدا شود.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن برقی و آبگرمکن صنعتی در لینک روبرو : آبگرمکن برقی

اجزای آبگرمکن


کسب اطلاعات در مورد اجزای آبگرمکن ممکن است در آن ماههای سرد زمستان به شما کمک کند! شما مانند بسیاری از وسایل خانه خود ، ممکن است متوجه نشوید که چقدر به آبگرمکن خود تکیه می کنید تا اینکه ، در مرده زمستان ، کار خود را متوقف کند.

مشکلات مربوط به آبگرمکن شما از تعمیراتی بسیار جزئی و آسان برای تعمیرات یا تعویض پرهزینه است. در بعضی موارد ، ممکن است با خطر خطر آسیب دیدگی روبرو شوید. هنگامی که شما تصوری ندارید که با آبگرمکن چه اتفاقی می افتد ، نمی توانید به راحتی دلایل احتمالی را تعیین کنید.

این امر باعث می شود تا مسائل ریز در زیر رادار بچرخد و در هنگام استخدام یک لوله کشی هزینه تعمیرات بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. با فهمیدن مؤلفه ها و کارکردهای مختلف آبگرمکن خود می توانید طول عمر آن را طولانی تر کنید ، کارایی آن را بهبود بخشید و در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید.

 

ورودی آب سرد: برای اینکه آبگرمکن بتواند آب را گرم کند ، باید از لوله کشی شما منبع آب وجود داشته باشد. این ورودی آب سرد است که هر زمان مخزن شروع به تخلیه می کند ، آب گرم آبگرمکن را برای گرم کردن آب فراهم می کند.
تخلیه ساعت: به صورت دوره ای ، شما یا یک لوله کش واجد شرایط باید آبگرمکن خود را تخلیه کرده و رسوب جمع آوری را در آنجا تمیز کنید. ساعت تخلیه در پایین مخزن قرار دارد و به شما امکان اتصال شلنگ را برای تخلیه مخزن می دهد.

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن


منبع تغذیه 220 ولت (برقی): آبگرمکن برقی برای تولید گرما به یک منبع انرژی متکی هستند. منبع تغذیه به سیستم الکتریکی شما متصل است. اغلب ، سیم های منبع تغذیه شما به ترموستات فوقانی بخاری آب قلاب می شوند.
منبع آب داغ: مخزن آبگرمکن برقی شما آب شما را گرم می کند ، اما باید راهی برای انتقال آب گرم به سایر قسمت های خانه شما داشته باشد. لوله کشی خانه شما به محل خروجی بخاری آب گرم شما متصل است و آب گرم شده را از مخزن بیرون می آورد
دریچه (گازسوز): تولید گرما از طریق گاز طبیعی اگزوزهایی را ایجاد می کند که می تواند برای نفس کشیدن انسان سمی باشد. دریچه آبگرمکن یا دودکش ها اگزوز را با خیال راحت از مخزن و بیرون از خانه بیرون می کشد.
ترموستات (برقی): تمام بخاری های آب دارای ترموستات هستند اما بسیاری از آبگرمکن های برقی دارای دو مورد هستند. در یک بخاری برقی ، هر ترموستات به یک عنصر گرمایش وصل می شود. ترموستات فوقانی آب را در سوم بالایی مخزن گرم می کند و سپس ترموستات پایین تر قسمت های دیگر آب را گرم می کند.
منیزیم آند (الکتریکی): مواد معدنی موجود در آب می توانند با گذشت زمان مخزن را فاسد کنند. میله آند برای جذب مواد معدنی ابتدا طراحی شده است ، به طوری که میله قبل از مخزن دچار خوردگی می شود. در نتیجه میله آند باید به طور مرتب تعویض شود.
Dip Tubes: جزء گرمایش آبگرمکن گازسوز در پایین قرار دارد ، بنابراین ابتدا باید آب سرد در آنجا تحویل داده شود. لوله شیب برای گرم کردن سریع و کارآمد ، آب سرد را به قسمت زیر مخزن می فرستد.
دودکش های دودکش (گازسوز): در داخل دودکش یا دریچه آبگرمکن گازسوز جزءی به نام "حفره دودکش" است. این حفره با هدایت گرما به درون مخزن به جای دریچه ، باعث افزایش کارایی در سیستم می شود.
مخزن شیشه ای (دارای گاز): مخزن بخاری آب گرم با یک ماده محافظ اندود شده است که به منظور به حداقل رساندن خوردگی و نشت ساخته شده است. این مواد ممکن است از شیشه ، فولاد ضد زنگ یا حتی سیمان باشد.
عایق کاری (گازسوز): انتقال حرارت فرایندی است که توسط آن گرما یک منطقه خاص را ترک می کند ، در این حالت آبگرمکن شما است. عایق کاری در بخاری آب باعث کاهش تلفات گرما می شود ، اما می تواند پس از چندین سال استفاده ، راندمان خود را از دست بدهد.
شیر / فشار تسکین فشار: هرچه آب آبگرمکن شما را ترک می کند ، تغییر فشار و دما ایجاد می شود. بدون توانایی تسکین فشار ، آبگرمکن می تواند ناپایدار شود. شیر تسکین دما / فشار برای نظارت و رهاسازی فشار در صورت رسیدن به سطح ناپایدار طراحی شده است.

 

شیر کنترل (گازسوز): آبگرمکن شما از طریق شیر کنترل به منبع گاز طبیعی شما وصل شده است. این دریچه سوخت را به اجزای مختلف آبگرمکن هدایت می کند ، به شما این امکان را می دهد تا خلبان را روشن کنید و آب را گرم کنید. قبل از انجام هرگونه تعمیر و نگهداری یا تعمیر در آبگرمکن ، همیشه باید خاموش شود.
گازرسانی (گازسوز): بدون منبع گاز ، بخاری آب گرم شما نمی تواند کار کند. منبع تغذیه گاز به شیر کنترل متصل می شود و منبع تغذیه ای مناسب برای بخاری آب را ایجاد می کند. برای عملکرد صحیح آبگرمکن ، منبع تغذیه همیشه باید وصل شود.
گاز سوز (گازسوز): آبگرمکن های گاز طبیعی از طریق سوزاندن حرارت ایجاد می کنند. گاز طبیعی در پایین مخزن به مشعل فرستاده می شود که باعث ایجاد گرما برای آب و اگزوز حاصل از دریچه می شود.
استفاده از نصب آبگرمکن ساده ای به نظر می رسد ، اما باید بدانید که چگونه کار می کند. با آگاهی از اجزای داخلی آبگرمکن ، می توانید مشکلات را قبل از بروز فاجعه تشخیص دهید ، در صورتحساب ابزار خود پس انداز کنید و خانواده خود را ایمن نگه دارید.

 

مشاهده لیست قیمت آبگرمکن در لینک روبرو : آبگرمکن